Opinie o Rafał Księżak Prestige Waiters w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rafał Księżak Prestige Waiters. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Rafał Księżak Prestige Waiters o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafał Księżak Prestige Waiters w Warszawa

to prawda. zgadzam sie w 200%. szkolenia to fikcja i niestety niektóre wypłaty to też niestety fikcja. nie wypłacają zarobionej kasy,a jak sie do nich dzwoni to sa wielce oburzeni ze wogole ktos smie sie upominać o swoja kase. ogolnie to nie polecam i odradzam.!!!

oszuści

Uwaga na oszustów! Naprawdę nikomu nie polecam tej firmy. Polega tylko na wykorzystywaniu ludzi. Chyba nie ma tam nikogo kto pracowałby dłużej niż 3 miesiące, a co za tym idzie nikt nie zarabiał więcej niż 9zł/h A narobić się trzeba. zupełnie nieuczciwa firma. Wpisy pochlebne zapewne pochodzą od "szefów". Szkolenie to największa ściema jaką widziałem w życiu: pokaz kilu slajdów. Lepsze pokazy można znaleźć w necie za free, a oni zdzierają za to 100, czyli 2 dni pracy za darmo. Nikomu nie polecam. A umowa mówi, że sam odpowiadasz za książeczkę sanepidu i sam płacisz mandaty w przypadku jej nie posiadania.

byly pracownik prestige

no wlasnie usłyszalem glos [usunięte przez moderatora]:)) za jego czasow chociaż wypłacali kase na czas, a teraz wogole albo tak obcinaja ze sie przeżyc nie da. chyba staff wyprze z rynku ten nedzny prestige :) WKOŃCU!

Hehe... jeśli pracowałeś w Prestige jakieś 6 miesięcy temu lub dłużej to jak zadzwonisz do staff to się miło zaskoczysz...Jeśli pracujesz w PW od niedawna, to nie bedziesz wiedział o co chodzi. Co do stawek, to sa praktycznie wszedzie podobne, tzn. w kazdej agencji mniej więcej płacą tyle samo. W staff podobnie jak w prestige i innych firmach z zarobkami. Tyle, ze kasa jest zawsze na czas - a porownujac to z prestige waiters i innymi firmami z którymi współpracowałem nie raz to żadkośc.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Rafał Księżak Prestige Waiters.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT
peter

siemankoo, no niestety prestige tez mi zalega z wypłata. wogole nie mozna sie do nich dodzwonic. a z ciekawosci to jaka w staff czeka niespodzianka dla kelnerow z prestige??? orientujecie sie ile placaa ? pozdroooo

Buba

No niestety z kasą są cały czas probelmy w tej firmie. Pracuje tam już kilkanaście tygodni i z pensją zawsze są masakryczne opóźnienia, a managerowie telefonów nie odbirają. Jak mnie potrzebowali na bankiety to pisali,dzwonili nawet w nocy, a jak chodzi o kase za własną pracę to mają mnie w duypie. Pracowałem kilka razy w Hotelu Victoria i tam są jeszcze 2 inne agencje. SG i Staff Service. Z tego co rozmawiałem z ludzmi z tych agencji to w tej Staff Seris mają sporo zleceń i z kasą nie ma problemów - ponoć jest na czas i bez żadnych probelemów. Ta 2 agencja z koleji (SG) ma bardzo mało zamówień i pracują tam przeważnie osoby na grafiku w tym właśnie miejscu - co do wypłat się nie dowiedziałem. Jeśli nie dostanę kasy za swoją pracę od chłopaków z Prestige, albo znowu mi za coś obetną godziny i pieniądze to dzwonię do tej drugiej firmy i tam przechodzę. Ludzie z tej firmy (staff Service) z którymi gadałem na bankiecie w Victorii są bardzo zadowoleni ze współpracy z tą agencją. Aaaa i z tego co mówili jeszcze to ta agencja ma jeszcze między innymi Katering Belwedere, który ponoć kiedyś miał Prestige.

Mi tez z kasa zalegaja...

anonim - 2011-01-03 23:27:51 wlasnie kolego...z kasa to chyba można sie pożegnać.ale za to na forum można opisać ta Mi też zalegają z kasą...

wlasnie kolego...z kasa to chyba można sie pożegnać.ale za to na forum można opisać ta "firemke"... tylko dziwi mnie to, ze jeżeli nie mieli ludzi to potrafili dzwonić(pisać) w nocy, a teraz [usunięte przez moderatora] ze skarżyska nie potrafi odebrac tel, a o wypłaceniu zaległej kasy to sie juz wogóle nie mówi...ŻAL...

anonim - 2010-12-30 21:51:17 WITAM, NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY. NIE WYPŁACAJA NA CZAS KASY , OBCINAJA GODZINY... OGOLNIE MASAKRA Potwierdzam. Z kasa LIPA!!! Szkoda tracic czasu na ta "PROFESJONALNA FIRME"!!!! NIE POLECAM NIKOMU !!!

prestiż, a teraz profesional to firma , ktora nie wypłaca kasy. pracowalem tam ponad pol roku, a z ostatnia wypłate mam ciezko odebrac. nie wspominajac o nietermnowości wypłat. menago tego cyrku to [usunięte przez moderatora] i skonczony [usunięte przez moderatora].

Siemaneczko :D pracowałem w firmie jeszcze za czasów [usunięte przez moderatora]... Widzę że zajebiście dużo się pozmieniało... Czy to prawda że to [usunięte przez moderatora](taki blondyn zaczesany) teraz prowadzi firmę ?? Słuchy o tym dochodzą już nawet do Wrocławia... Kelner został Dyrektorem... Brawo [usunięte przez moderatora]:D Ma ktoś może jakiś kontakt z [usunięte przez moderatora] albo chłopakami którzy "rządzili" tą firmą ([usunięte przez moderatora])

Zniesmaczony

Ja nie wiem...jak już Krzysiek piszesz o swojej firmie, że jest fajna, że nie wiesz czego się ludzie czepiają, to pisz tak żeby nikt się nie kapnął, że to Ty piszesz. 90% ludzi pisze na forum, że odkąd się pozmieniało jest kicha a tutaj nagle 3 opinie, że firma jest zajebista. Ja nie rozumiem tutaj czegoś. Ja pracowałem w prestige jak jeszcze [usunięte przez moderatora] był managerem i było super. Można się było z nim dogadać, pensja była na czas...wiedziałem na czym stoje, gdzie są zlecenia i ile ich jest. Potem się pozmieniało i to bardzo. Całe szczęście, że już przestałem tam pracować, bo firma schodzi na psy. Cieszę się, ponieważ wiele się nauczyłem, miałem okazję pracować na kilkudziesięciu fajnych imprezach, oraz poznałem wielu fajnych ludzi z którymi do dnia dzisiejszego mam kontakt. Właśnie co ciekawe dowiedziałem się od jednego kolegi, który już też zrezygnował z pracy w prestige i przeszedł do Belvedere, że prestige nie obstawia tam już ludzi. Ponoć kilkanaście razy mocno dali ciała i już tam nie pracują. Jest tam jakaś inna agencja. Fajnie, bo pewnie mają teraz dużo pracy, pon ieważ zaczyna się sezon na imprezy. Trzeba się dowiedzieć co to za firma i tam uderzyć. Podsumowując moja długą wypowiedz :D Kiedyś było super, dzisiaj jest lipa...Coś się złego stalo, tylko nie wiem co. Pozdro dla starej ekipy. Hhehe jaki prestige taki kelner :)

Andrey

Ja pracuje w tej firmie jakis czas i jestem bardzo zadowolony. Duzo zlecen naprawde bardzo duzo .... dla mnie to jest stała praca a nie dorywcza i mozna naprawde solidne pieniądze zrobic no i praca w takich miejscach jak mariott , belveder i moze hilton.. Ekipa super z jedzeniem roznie ale to nie jest zalezne od naszych tylko od belvederu i innych . A [usunięte przez moderatora] i reszta tez są (usunięte przez administratora) nie wiem dlaczego sa wogole jakies negatywne opinie na temat tej firmy. Pozdrawiam normalnych... A.S.

m

he, dziwnym trafem ja otrzymuje wyplate co miesiac. moze firmy Wam sie pomylily^^

Tomasz

proszę o kontakt osoby, które też nie otrzymały zapłaty od tej firmy w przeciągu ostatnich 3 miesięcy, składane obietnice przez Pana [usunięte przez moderatora]o przelewach, które już wyszły a nie dochodzą nie tylko do mojej osoby. Firma podobno ma problemy, nie wiem jakie, ale mnie to nie interesuje, wolałem jak był wcześniejszy manager p. [usunięte przez moderatora] - jak mówił tak było. Ostrzegam przed pracowaniem w tej firmie, ponieważ zapłatą są problemy, czas pokaże czy to tylko chwilowe problemy czy zamierzona sytuacja, skontaktowałem się już z osobą z anonsu powyższego na maila i planujemy grupowy pozew o odzyskanie zapłaty na pracę. proszę również się do niej zgłaszać.

Pieprzysz chłopaku. Praca jest, raz luz, raz [usunięte przez moderatora] ale jest. Można, przeżyć, ale z nastawieniem "od razu będe zajebisty" (usunięte przez administratora) osiągniesz, takie moje zdanie.

Jak był Robert menagerem było ok,poźniej wzieli Pawła zajefajny koleś dawał mi dużo zleceń teraz dali jakiego[usunięte przez moderatora] zryty na maksa to juz roboty nie ma.Wielkie zamieszanie jest w tej firmie,z kasą mają opźnienie nie jest nigdy na czas.Czasami dadzą fajne zlecenie czasami nie,bo kelnerzy z hoteli nas mocno wykorzystuję.Jednym słowem lipa,a zlecń nie ma tak dużo jak oni mówią....

Może osoba,ktora napisała to niedawno tz tą wypowiedź sie ze mna skontaktować na maila proszę,bo szukam osob ktore zostały źle potraktowane przez ta firme fajowa18@wp.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Rafał Księżak Prestige Waiters - Warszawa

Rafał Księżak Prestige Waiters
1.6/5 Na podstawie 313 ocen.
  • Suwak 4 lok. 15
    02-676 Warszawa