ZING Sp z o.o.

Opinie o ZING Sp z o.o.

Pracownik ZING

Firma szybko się rozwija, przez co zatrudnia dużo nowych ludzi. Normalna sprawa, że nie wszyscy się sprawdzają, szkoda tylko, że wylewają później gorzkie żale na forum pisząc niestworzone historie o niewypłacaniu wynagrodzeń. Chociaż być może w tym wypadku jest to działanie konkurencji... Ciekway - system sprzedażowy jest oparty na pracy w parach handlowych. Pensja to oczywiście podstawa i premia + wszystkie niezbędne narzędzia do pracy, samochód, telefon, laptop, pakiet medyczny, a przy tym wszystkim dobra atmosfera. Uczciwie pisząc!

key account manager

Ciekway
@key account manager 13.10.2016 19:54
sprzedaz produktow w kosmicznych cenach. Nie wyplacaja na czas wynagrodzenia, obiecuja jedno a drugie otrzymujesz......

Możesz napisać coś więcej o systemie sprzedaży i wynagrodzenia ? Jaka forma zatrudnienia i narzędzia pracy ?

Na jakim stanowisku najlepiej jest pracować w firmie ZING Sp z o.o.? Czekamy na Twoje opinie!

Zostaw opinię o ZING Sp z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZING Sp z o.o.