Opinie o ZING Sp z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ZING Sp z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ZING Sp z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZING Sp z o.o. w Warszawa

Czy ZING Sp z o.o. zatrudnia studentów?

Zigi
@Kierowca

Zgadzam się z tobą manager i pseudo kierownik kierowców to karierowicze i zakłamane szuję myślą tylko o własnych tyłkach i są dobrzy gdy im przytakujesz a jak nie to (usunięte przez administratora).... do ciebie dobrze gadają a jak się odwrócisz to ci (usunięte przez administratora) obrabiają i jeszcze kierownik zmianowy tak zwany kulka totalna (usunięte przez administratora) nie polecam magazyn centralny to mordor kasa może jakaś jest ale szacunku zero nikt kto się szanuje nie wytrzyma z dwulicowym kierownikiem i ciągle nie zadowolonym managerem

Gigi Nowy wpis

cześć, możecie wskazać tegoroczne zarobki Key Account Managerów? Kiedyś pojawił się tu komentarz o problemach z produktami, ponieważ chyba były za drogie. Jak oceniacie obecne warunki? Jest teraz oferta bez podanych widełek płacowych, więc chcę się rozeznać

Inny Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Czy Zing Warszawa to mowa o Zing Konotopa?

Czy ZING Sp z o.o. zatrudnia studentów?

Zigi

Zing zatrudnia na magazynie centralnym wszystkich bo nikt w tym mordoże nie chce pracować. Długoletni pracownicy pracują bo się przyzwyczaili, choć i oni coraz częściej odchodzą .Jak masz inne zdanie niż manager i próbujesz docieć swoich racji mogą Cię zwolnić z dnia na dzień pod byle pretekstem. Tak ostatnio zrobili z wieloletnim pracownikiem oddanemu firmie

Kierowca
@Zigi

Takiego upokorzenia jak w tej pseudo firmie nigdy w życiu nie doświadczyłem . Totalna orka i nie szanuje się tam pracownika . Poprostu (usunięte przez administratora) . Zarządzającym tam pseudo kierownicy ( raczej zamieszania ) kazali jeździć nie dość że przeładowanym autem to jeszcze ponad normę czasową ( oczywiście w gratisie ) Pracowałem tam ( magazyn centralny ) jako kierowca . Wyzysk - najgorsza praca w moim życiu . (usunięte przez administratora)

Zigi Nowy wpis
@Kierowca

Szukają właśnie operatora na maszynę, możecie ocenić ich stan i ogólne normy? Ktoś pisał teraz niedawno o jakiejś orce i zastanawiam się czy faktycznie jest na tyle roboty, że trudno będzie wyrobić?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ZING Sp z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Oferty na wspomnianego Managera Magazynu nie widzę, jest za to na Szefa Produkcji. konkretniej ds. cięcia papiery oraz kartonu. Czy są jeszcze inne specjalizacje / działy? Czy na którymś konkretnym pracuje się najlepiej?

lolek

na każdym dziale jest taki sam chaos ,nie jesteś przypisany do żadnego działu robisz wszystko co ci każą i ciągle biegiem. A w sumie to jest tak że zawsze jest za mało ,za wolno i nigdy nikt Cię nie doceni i ty nigdy nie masz racji .firma ZING to fajna firma pod warunkiem że nie jesteś pracownikiem magazynu centralnego

Marika
@lolek

I sam szef ma przy tym problemy? pojawiła się wzmianka o tym, że można się poczuć niedocenionym. To ile Szef zarobi? piszą o konkurencyjnym wynagrodzeniu ale nie wiem jeszcze co się na nie składa?

lolek

Nie polecam do puki nie zmienią menagera magazynu .Fatalna atmosfera pracy terroryzowanie pracowników .wulgarne zachowanie kierownika zmianowego tragedia, wiele by pisać ale szkoda czasu

Temat nadgodzin dla kierowców się jeszcze nie wyklarował? A co z magazynierem? Pytam, bo jakiś czas temu wisiała oferta na LinkedIn, w sumie dalej jest widoczna. To były ostatnie przyjęcia czy po drodze do końca roku jeszcze jakieś będą się szykować? Chce się rozeznać w przyszłych warunkach bo pracy będę potrzebował

Z tego co widziałam, praca w biurze jest nawet elastyczna, skoro można godzinę wcześniej lub później zjawić się na swoim stanowisku. Perspektywa kierowcy kategorii C ma się do tego? Jest napisane, że praca od 7 do 15 od poniedziałku do piątku. Czy występują nadgodziny? Jak konkretnie jest on zorganizowana, skoro chodzi w niej głównie o obsługę magazynu? Co powiecie o warunkach zatrudnienia? Warto, żeby partner aplikował?

Znajomy
@Karolina

Kierowcy koncza czasem wczesniej, czasem pozniej. Roznie to jest, zalezy od dnia i konkretnej trasy na ktorych jest rotacja. Co jest na minus to to ze czesc pensji jest dawana w formie premi. Kiedy zachorujesz to automatycznie przepada Ci premia. Moze to jest haczyk na sciemniaczy, ale uczciwi pracownicy są w ten sposob poszkodowani. Nie kazdy udaje ze jest chory, a kazdemu moze sie przydazyc choroba i wtedy masz potrącenie z pensji niestety.

@Znajomy

Czy to czysta przezorność czy jednak faktycznie mogło dochodzić do jakichś nadużyć, że w ten sposób jest to rozwiązywane? Jest szansa jeszcze przy tym na omówienie stanu pojazdów? nigdy nie było z nimi żadnych problemów? jest firmowy mechanik czy kierowca musi sam gdzieś jechać w razie potrzeb związanych z usterkami?

Andrju
@Znajomy

A wiesz może jak masz dłuższe trasy tak ,że pracujesz więcej niż 8h dziennie to wypłacane są nadgodziny czy jak to jest rozwiązane. Z góry dzięki za odp

Miki

W jakim sestemie pracujecie czy jest możliwość pracy w stałych godzinach od 8 do 16 czy soboty są wolne czy są wolne miejsca pracy na magazyn

PracownikZING
@Miki

Praca na magazynie jest w systemie zmianowym. Aktualnie ze względu na Covid, zmiany się mijają z półgodzinnym odstępem i rotują co tydzień. W najbliższym czasie zostanie uruchomiona rekrutacja na stanowisko magazyniera (praca w Jawczycach), poszukujemy pracowników z doświadczeniem, uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem. Zachęcamy do obserwowania zakładki kariera na stronie www.zing.com.pl gdzie w momencie rozpoczęcia rekrutacji będą podane wszystkie informacje. https://zing.com.pl/kariera/

Miki
@PracownikZING

Właśnie widzę ogłoszenia o pracę na magazyn jak to jest z tym systemem zmianowym i własnym ustalaniem grafiku do własnych potrzeb?

Świerzy pracownik
@Miki

Hej, Zależy od stanowiska jeśli chodzi o biuro to 8-16 -+ 1 godz. u poszczególnych osób, natomiast magazyn pracuje w systemie 3 zmiany

Weronika
@Świerzy pracownik

A od czego jest zależna ta +/- 1h w biurze?

Stefan
@Weronika

Od tego czy przyjdziesz na 8 czy na 9

key account manager

sprzedaz produktow w kosmicznych cenach. Nie wyplacaja na czas wynagrodzenia, obiecuja jedno a drugie otrzymujesz...

Ciekway
@key account manager

Możesz napisać coś więcej o systemie sprzedaży i wynagrodzenia ? Jaka forma zatrudnienia i narzędzia pracy ?

Długoletni pracownik
@key account manager

Tutaj się nie zgodzę bo przez 5 lat mojej pracy w tej firmie nie było sytuacji aby wynagrodzenie było przed czasem (Jeśli jest duża potrzeba np. Remont to wypłacają nawet wcześniej) co do ceny też w to wchodzi jakość , Opłaty drogowe i inne czynniki. Pamiętaj wolny rynek. :)

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

X

Tak, super pracodawca- uczciwy i pensje bardzo fajne! Polecam

Stefan
@X

Znasz firmę od środka i chwalisz sobie poziom pensji z tego co widzę. Czy możesz też powiedzieć coś o atmosferze panującej wewnątrz zespołu? To ważna informacja dla osób chcących się dowiedzieć czegoś więcej na temat ZING.

@Stefan

Atmosfera jest bardzo luźna wszyscy są na ty, dzwonisz z problemem (czy ten sam dział czy IT lub inne) to masz pomoc od reki jeśli nie to poruszane są następne osoby aby pomoc

Czy w ZING Sp z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Świerzy pracownik

Hej, Niestety (albo i stety) wiem że jest Umowa o prace ewentualnie B2B ( nie mam 100% pewności pewnie zależy od działu)

Iza

Czy firma ma duża konkurencje ?

ja - pracownik

Nie wiem skąd negatywne opinie o firmie.... być może konkurencja, być może sam administrator żeby "wymusić" reakcję przedstawicieli firmy... Jestem zatrudniony od 4 lat i nigdy nie było nawet jednego dnia obsówy z wynagrodzeniem. Moim zdaniem fajna firma, fajni ludzie, fajna atmosfera, do pracy przychodzę z przyjemnością, a jak dobrze pracujesz jesteś doceniony również finansowo.

Znajomu

Nie polecam nikimu wspolpracy z ta firma obiecuja wszystko pieknie a tak naprawde nic nie robia najbardziej wspolczuje chlopakom pracujacym na magazynie centralnym bo praca z takimi ludzmi ktorzy zarzadzaja na tym magazynie to dramat na lokalnych magazynach tez kicha wszedzie szukaja ciecia kosztow mimo tego ze wszystko drozeje brak mozliwosci dalszego rozwoju

Pracownik ZING

Firma szybko się rozwija, przez co zatrudnia dużo nowych ludzi. Normalna sprawa, że nie wszyscy się sprawdzają, szkoda tylko, że wylewają później gorzkie żale na forum pisząc niestworzone historie o niewypłacaniu wynagrodzeń. Chociaż być może w tym wypadku jest to działanie konkurencji... Ciekway - system sprzedażowy jest oparty na pracy w parach handlowych. Pensja to oczywiście podstawa i premia + wszystkie niezbędne narzędzia do pracy, samochód, telefon, laptop, pakiet medyczny, a przy tym wszystkim dobra atmosfera. Uczciwie pisząc!

admin

Na jakim stanowisku najlepiej jest pracować w firmie ZING Sp z o.o.? Czekamy na Twoje opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o ZING Sp z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ZING Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZING Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZING Sp z o.o.?

ZING Sp z o.o.