Opinie o Muzeum Narodowe w Warszawie w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Muzeum Narodowe w Warszawie. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Muzeum Narodowe w Warszawie o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Muzeum Narodowe w Warszawie w Warszawa

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Muzeum Narodowe w Warszawie?

cogito ergo sum Nowy wpis

Poniżej lista pytań zadawanych w procesie rekrutacyjnym: ...a tak na poważnie, kandydaci np. do Archiwum wpuszczani są do piwnic muzealnych i jeżeli sami znajdą stamtąd wyjście jeszcze tego samego dnia, przechodzą do etapu drugiego (poddasze ;) ) Proponuję zatelefonować do muzeum i wszystkiego się dowiedzieć. Pozytywnego dnia ;) Benek

Jolanta Nowy wpis

Widziałam, że jeszcze przez kilka dni można aplikować na pozycję Starsza Asystentka w Dziale Archiwum. Jak przebiega rekrutacja w takiej instytucji, był ktoś i mi może powiedzieć, jak to w praktyce wygląda? Kto ją prowadzi?

Monika Nowy wpis
@Jolanta

Aplikowałam do części administracyjnej. Zadzwonił do mnie miły Pan, przeprowadził wywiad telefoniczny (kilka ogólnych pytań). Ustaliliśmy termin spotkania. Dostałam @ ze szczegółami dotyczącymi spotkania (nawet mapkę :) ). Spotkanie trwało pół godziny. Było sympatycznie - panowała dobra atmosfera rozmowy. Rozmowę prowadził Pan z działu rekrutacji i była jeszcze osoba kierująca działem do którego aplikowałam. Dowiedziałam się, że można też spotkać się online ale nie zawsze. Ogólnie: miło i profesjonalnie.

Jak często w Muzeum Narodowe w Warszawie odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 25 maja na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

Wolne żarty Zapomnij, co najwyżej bezpłatne, jeśli sobie znajdziesz i byle nie za często

Barbara

Szukam informacji Specjalista ds. Fotografii. Wyszukałam takie ogłoszenie w necie i mam pytanie, na jaką umowę można liczyć? Czy jest szansa na UoP na okres nieokreślony od początku współpracy? Ktoś posiada takie info?

@Barbara

Umowę o pracę dostaniesz ale nie na czas nieokreślony.

Helena

ile trwa okres próbny? Może po nim jest możliwa umowa na stałe, czy też nie? W ogóle to zarobki są tutaj na dobrym poziomie?

Aplikowałeś do Muzeum Narodowe w Warszawie na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. Zamówień Publicznych? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Dominika

Według mnie Muzeum Narodowe ma bardzo dobre i ciekawe rozwiązanie architektoniczne. Podoba mi się sam moment wejścia do budynku, jakby do świątyni. Niby prosta bryła ale fantastycznie wkomponowuje się w otoczenie, współgra z nim. Ponadto zwiedzający mają szansę obejrzeć dzieła z różnych epok, poczynając od starożytności. Wystawy czasowe zawsze dobrze zorganizowane i opisane, wynosi się z nich sporo wiadomości.

Róża
@Dominika

Trudno się nie zgodzić z opinią Dominiki. Odczuwam takie same wrażenia n.t Muzeum Narodowego w Warszawie. Galeria sztuki starożytnej jest niezwykle imponująca etc, etc...

@Róża

Serio tak trudno według Ciebie się z jej opinią nie zgodzić? Bo jakoś odnoszę inne wrażenie odnośnie Twojego stosunku co do tego... ;p Mylę się? Coś tu Ci nie pasuje czy po prostu przesadzam ze swoim pesymizmem?

Jan
@Dominika

bezwartosciowy wpis, nie ma ani słowa nt paracy tylko pozbawiony sensu opis architektury

serwis

Muzeum Narodowe w Warszawie poszukuje pracowników IT. Wynagrodzenie 4000-4500 złotych. Czy słyszałaś/slyszałeś o tej rekrutacji?

Helena
@serwis

Ale brutto czy netto podają?

antek
@Helena

nieprawda w muzeum wynagrodzenie w IT to 5000 zł brutto!

Alex
@antek

Na jakim stanowisku taka kwota

@antek

Czemu nieprawda? Skoro 5 k brutto to on może w netto to podał to wtedy wszystko się zgadza? A premie to jakieś są?

Maja

W sensie, że stawka? A jakiej byś oczekiwał?

Ppp
@Maja

Witajcie ile tu może zarobić pracownik techniczny starszy specjalista jakie są widełki na takim stanowisku albo podobnym.

Nie polecam nikomu pracy w tej instytucji. Wynagrodzenia na bardzo niskim poziomie, praktycznie żadnych dodatków ani systemów motywacyjnych (no może dla nielicznych). Przy zatrudnieniu roztaczana jest piękna wizja pracy w super miejscu i z super osobami, ale rzeczywistość szybko to weryfikuje. Jako osobę z kilkunastoletnim stażem pracy i doświadczeniem potraktowano mnie jakby to była moja pierwsza praca. Wynagrodzenie proponowane w ogłoszeniu liczone jest łącznie z dodatkiem stażowym. Jest to zdecydowanie mój najgorszy pracodawca.

Piszesz o systemach motywacyjnych dla nielicznych. Co masz na myśli? Kim trzeba być w firmie żeby dostać taką motywację?

Istotne sprostowanie. Opinia dotyczy Muzeum Warszawy, a nie MN. Nie wiem dlaczego po wyszukaniu MW przekierowało na stronę MN. Ponieważ nie mogę usunąć wpisu, prośba ewentualnie do administratora o pomoc.

Kacper

A co z wolontariatem w MN? Czy można tam się rozwinąć? Czy doświadczenie/taki wpis w CV komuś się przydał w aplikacji na jakieś stanowisko?

@Kacper

To tu jest opcja wolontariatu? To wygląda tak samo jak normalna praca czy jakoś inaczej wtedy?

Kacper
@Maja

https://www.mnw.art.pl/projekty/wolontariat/informacje-podstawowe/ Coś takiego można znaleźć. Właśnie chcę się dowiedzieć.

Muzeum nie jest zainteresowane rozwojem zawodowym swojego pracownika. Pracując prawie 4 lata w MNW cały czas bałam się o swoje zatrudnienie, głównie przez ciągłe zmiany na stanowisku dyrektora - każdy szukając oszczędności zwalniał ludzi, kiedy tylko znalazł jakiś pretekst. MNW wykorzystuje, wypala i zastrasza swojego pracownika, żeby go potem wyrzucić na zbity pysk.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Muzeum Narodowe w Warszawie?

Byłem, widziałem.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną, rozmowy z kandydatami prowadzone są online. A szkoda bo to piękny gmach i ludzie sympatyczni.

Zostaw merytoryczną opinię o Muzeum Narodowe w Warszawie - Warszawa

• Jak się pracuje w Muzeum Narodowe w Warszawie?

Zobacz opinie na temat firmy Muzeum Narodowe w Warszawie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Muzeum Narodowe w Warszawie?

Muzeum Narodowe w Warszawie
  • Aleje Jerozolimskie 3