Muzeum Narodowe w Warszawie

Opinie o Muzeum Narodowe w Warszawie

Dominika

Według mnie Muzeum Narodowe ma bardzo dobre i ciekawe rozwiązanie architektoniczne. Podoba mi się sam moment wejścia do budynku, jakby do świątyni. Niby prosta bryła ale fantastycznie wkomponowuje się w otoczenie, współgra z nim. Ponadto zwiedzający mają szansę obejrzeć dzieła z różnych epok, poczynając od starożytności. Wystawy czasowe zawsze dobrze zorganizowane i opisane, wynosi się z nich sporo wiadomości.

Zostaw opinię o Muzeum Narodowe w Warszawie - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Muzeum Narodowe w Warszawie