Opinie o KTG SEMIGAT SA w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników na temat pracodawcy KTG SEMIGAT SA, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w KTG SEMIGAT SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KTG SEMIGAT SA w Warszawa

Norbert Nowy wpis

Czy jest jakiś powód takiej ciszy na tym forum? Firma działa bez zmian?

Kandydat Nowy wpis
Kandydat
@Norbert

Firma działa bez zmian. Rekrutacja ciągle trwa, jednak stawki za taką pracę są śmieszne. Na początek tylko minimalna 2800 brutto w tych czasach 2021 rok, gdzie trzeba dostawy odbierać i przepychać całe ciężkie palety wózkiem paletowym, więc nie polecam

Weronika Nowy wpis

KTG w dalszym ciągu funkcjonuje normalnie, dlatego trochę mnie zadziwia brak nowych komentarzy na wątku. Chyba czas to zmienić. Może znajdzie się chociaż jedna osoba, która wie coś o warunkach pracy, jak jakie można tam aktualnie liczyć? Na początek chętnie dowiem się czegoś a propos zarobków.

bb Nowy wpis

Niestety nie wiem @gustaw, bo takż ezastanawiałam się nad aplikowaniem do KTG SEMIGAT SA, a niesttey nie ma ofert

Także były pracownik

Dopóki był poprzedni zarząd to wszystko było po prostu normalnie. Zmiana zarządu i z poprzednich 20 osób w tej firmie zostały może 2 osoby. Fakt zarząd zmienił się dawno chyba w 2010 roku ale od tamtego czasu KTG straciła wszystkich starych (z 20 letnia historią) dostawców, "zarząd korporacji" częściej zamiast pracować bawił się w sądy z byłymi pracownikami. To była kiedyś całkiem prężna mała sympatyczna firma ale zawiść to głupi doradca obecnego kierownictwa. Reasumując - szkoda czasu na karierę w tej firmie... Chyba, ze ktoś ceni sobie jak jego przełożony jest niekompetenty, arogancki i kłamie - to wtedy...

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie KTG SEMIGAT SA.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ares1978

Panowie, Raz jeszcze prośba o kontakt 664 740 400 Jeżeli spraw jest kilkanaście przeciwko nim to musimy się połączyć Sami nie zdziałamy nic ponieważ człowiek który jest w zarządzie jest chyba prawnikiem. Nie odpuszczę tego co mi zrobili Pozdrawiam i czekam na kontakt

Stanowczo odradzam. Należy omijać szerokim łukiem. Firma dla osób z zewnątrz, dzięki PR, jawi się często jako nowoczesna, dobrze zorganizowana, dbająca o prawa pracowników. Nic bardziej mylnego. Panują tu praktyki i zasady rodem z poprzedniej epoki. Totalnie niekompetentna kadra zarządzająca nieudolnie próbuje kierować całkiem sporym przedsiębiorstwem co daje bardzo mierne wyniki. Prawa pracownicze są nagminnie łamane a pracownikom wmawia się, że to dla ich dobra. Na porządku dziennym są kontrole inspekcji pracy i sprawy w sadzie pracy. Często stosowaną praktyką w przypadku problemów jest odpowiedzialność zbiorowa, rozmycie odpowiedzialności lub szukanie kozła ofiarnego na zasadzie chybił trafił. Pracownicy terenowi są dyskryminowani w stosunku do pracowników lokalnych...I tak jeszcze mógłbym długo.Staram się znaleźć jakieś plusy...ale nic sensownego nie przychodzi do głowy.

Ares1978

Panowie, Wytoczyłem im sprawę w sądzie i zgłosiłem w Państwowym Urzędzie Pracy. Odezwijcie się do mnie,razem coś wywalczymy Sąd przychylił sie do mojego wniosku ale się odwołali [usunięte przez moderatora]

mnn

Damian, witaj w klubie byłych pracowników KTG Semigat SA, którzy są w sporze prawnym z dawnym pracodawcą; spraw takich jest KILKANŚCIE.

Damian

Przestrzegam wszystkich przed zatrudnieniem się w tej firmie!!! Ludzie którzy odpowiadają za zarządzanie w tej firmie nie mają kompletnie pojecia o prowadzeniu firmy. Jakiś czas temu po zmianie zarządu zwolniło się z firmy ponad połowe załogi w krótkim czasie.Nie możecie liczyć także niestety na życzliwe traktowanie. Za to możecie liczyć, że spotkacie się z pracodawcą w sądzie dochodząc np. nie wypłaconego wynagrodzenia bo to częste przypadki. Nikomu nie polecam pracy w firmie SEMIGAT.

Zostaw merytoryczną opinię o KTG SEMIGAT SA - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

KTG SEMIGAT SA