Opinie o Rafał Księżak Prestige Waiters w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rafał Księżak Prestige Waiters. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Rafał Księżak Prestige Waiters o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafał Księżak Prestige Waiters w Warszawa

Tak prawde mowiac, to od kiedy szefem jest [usunięte przez moderatora] to z kasa nie ma problemow, w zeszlym miesiacu bylem odebrac osobiscie i nikt nie narzekal, a bylo ok 30 osob ze mna w kolejce. Faktycznie [usunięte przez moderatora] jest nerwus ale to jest jego sprawa. Mnie zlecen nie brakuje, w grudniu zarobilem 1700 i dostalem cala kase. Te zle pinie pisze pewnie ten jelop co kradl z hoteu co popadnie i w koncu go zlapai i nie wyplacili kasy - wcale sie nie dziwie. Ogolnie odkad nie ma uz [usunięte przez moderatora] z kasa nie trzeba czekac, a nawet jak chcesz zaliczke to ci [usunięte przez moderatora] wyplaci i nie robi z tym problemow. Najlepsza ekipa jest w hiltonie. pozdro

oszukany

serdecznie nie polecam wspolpracy z tym [usunięte przez moderatora]. naciaga, nie wyplaca pieniedzy, obiecuje niewiadomo co a potem [usunięte przez moderatora]z tego jest. praca w hotelach jest beznadziejna, kelnerzy starsi besztaja mlodszych, nasz \"szef\" nic na to nie moze poradzic, tlumaczy ze mamy sie ich sluchac bo oni rzadza i nie mamy prawa glosu tylko musimy na nich [usunięte przez moderatora] a on nas i tak na kase dyma. jak wspominalem \"szef\" o imieniu [usunięte przez moderatora] to osoba wredna, drze jape jak cos mu nie pasuje i za nic ma prace ludzka. nadaje sie conajwyzej na smalec

kelner

Firma nie jest godna polecenia do dłuższej współpracy. Ludzie tam pracujący nie mają umów, szkoleń i książeczek sanepidowskich. Ja na ostatnią kasę musiałem czekać blisko miesiąc, A [usunięte przez moderatora] jest osobą niesłowną i kłamliwą, bardzo łatwo i szybko wiele rzeczy obiecuje, ale gorzej jest z ich realizacją. NIE POLECAM WSPÓŁPRACY Z PRESTIGE WAITERS,

samiwieciekto

Lekka kontynuacja poprzedniego wpisu. Pracowałem z kelnerami zarówno Staff Service i Staffera, ogólnie bardzo [usunięte przez moderatora] i pozytywni ludzie a słyszałem z kasą jest lepiej bo mają na czas, tylko ze stawkami gorzej niż w PW.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Rafał Księżak Prestige Waiters.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT
samiwieciekto

Robię już tam półtora roku. Byłem za [usunięte przez moderatora] jako menadżerów, obecnie jest Nim [usunięte przez moderatora]. Poznałem wielu [usunięte przez moderatora] ludzi, tak jak miejsca pracy nie zawsze były fajne tak zawsze była dobra ekipa z którą można było zarówno porozmawiać poważnie jak i pożartować. Najlepiej wspominam Victorię (pozdro dla chłopaków) jak i Hilton, tylko że menadżer [usunięte przez moderatora] na maksa, wymyśla głupie zadania i zasady np. trzeba się spytać o wyjścia do kibla etc. dla Nich jesteśmy tylko casualami, nie kelnerami. Jeżeli chodzi o kasę. Byli szefowie [usunięte przez moderatora] cięli w [usunięte przez moderatora] na maksa, czekałem na ostatnią wypłatę trzy miechy, dopiero jak ludzi zorganizowałem w jednym czasie i miałem adresy to napisałem że czekam jeszcze tydzień. Kasa przyszła, ale bez premii. Aczkolwiek tyle ludzi mi mówiło o tym że nie dostali swej flotylli do końca, cóż, jakby [usunięte przez moderatora] nie tracił tyle w kasynie to byłoby pewnie wszystko dobrze. Wypłaty sporadycznie były na czas. Jeśli chodzi o pracę, jak ktoś widzi że Ci zależy i chcesz robić, to tę pracę masz, na to nigdy nie mogłem narzekać i tu nie mam menadżerom nic do zarzucenia, utrzymywałem studia i inne opłaty z tej pracy. Z jedzeniem najgorzej było w Belvedere, najlepiej Victoria, Hilton i Metropol. Smaczne i za darmo. Plusem pracy jest to że poznaje się wiele osób oraz jest się na takich bankietach w obsłudze gdzie nigdy byśmy sobie biletu na daną imprezę nie wykupili, np. gala Kosteckiego w Hiltonie, oglądałem walki zupełnie za darmo. Ogólnie podsumowując ekipa spoko, dobre darmowe jedzenie, [usunięte przez moderatora] z kasą.

Bartolomeo

a ja pracowalem w tej firmie pare lat temu i za sezon oplacilem sobie studia, teraz jestem po studiach i znalazlem stala prace. [usunięte przez moderatora]

Prosze o kontakt ludzi oszukanych przez te [usunięte przez moderatora]. Sam czekam u nich na kase za lipiec. Na początek poleci skarga do PIP, ale watpie ze to cos da. Potrzebuje ludzi ktorzy nie otrzymali kasy od PW Pozdrawiam wszystkich ktorzy cenia sobie ciezko zapracowane w tej firmie pieniadze nawet jesli jest to 100 zł. !!!!!!!!!!!!!!!

Kris

Kiedyś może i ta firma miała odpowiednich ludzi na czele. Lecz teraz kierują nią ludzie którzy mają w [usunięte przez moderatora] potrzeby swoich pracowników. Ja osobiscie czekam na pieniądze za miesiąc lipiec ponieważ postawiłem się tym [usunięte przez moderatora] spóźniającym się z wypłatami. Ile można znosić trzy tygodniowe opóżnienia. Szefostswo obecnie to [usunięte przez moderatora] i chyba z tego co sie dowiedziałem ostatnio wspolnikiem zostal dotychczasowy meneger [usunięte przez moderatora]. Radze wystrzegać się tej firmy za jedno niewłaściwe slowo wypowiedziane w afekcie mozecie miec lekko mowiac problemy z plynnosicia finansowa. Jednym słowem dla mnie to [usunięte przez moderatora]

Robert

Dziwne jest tylko to, że zaraz jak pojawia się zła opinia na temat naszej firmy na goworku, to w tym samym czasie pojawia się dobra opinia o Prestige Waiters. Więc nie wiem kto tutaj śledzi wątki i sam na nie odpisuje :D. Pozdrawiam dyrektorów Prestige:)

Szukam roboty ale z tych opinii to nie wiem co jest lepsze. co to jest ten staff service? to jest jedno i to samo? chyba szef tego staff service jest tak glupi ze siedzi tylko na tej stronie i odpowiada na posty jakis innych glupkow ktorzy obrazaja jego firme. Szczerze mowiac to wole ryzykowac kase w tej firmie niz pracowac z jakims zakompleksionym [usunięte przez moderatora] ktory odpisuje innym [usunięte przez moderatora] bo mysli ze mu to cos da a tak naprawde osmiesza sie. hahahahah myslalem ze takich (usunięte przez administratora) matka ziemia juz nie rodzi ;] a jak to prestige waiters mi nie bedzie placic to inaczej se z nimi pogadam o ile mnie przyjmia.

x

Zgadzam się!!!

a tak z ciekawosci , to komus przyslali pit do rozliczenia z fiskusem za ten czas co sie u nich pracowalo??

super

te same [usunięte przez moderatora] co pracowali w prestige waiters teraz se zrobili staff i to samo co tam zrobia czyli jeden wielki [usunięte przez moderatora] i brak kasy.

p.

sam jestes chyba niedokonca sprawny umysłowo, skoro komukolwiek polecasz ta firme, albo jestes jej wlascicielem, badz menagerem. Żal... firma konkretna porazka, mi od dobrych kilku miesiecy zalegaja z kasa...

prestiżowy cfaniak

Ty [usunięte przez moderatora] głupi jesteś skoro tak piszesz. Ze staff service mamy tyle wspólnego, że pracujemy w tym samym hotelu, jako firma konkurencyjna. Z tego co wiem to obecnie menadzerem w staffie jest niejaki [usunięte przez moderatora], który pracował ponoć rok temu w prestige.

z tym PW to sam prawda. Jak narobili bałaganu to zrobili staff service,na początku pięknie z kasą ale później znowu będzie jak PW. Uwaga to ci sami ludzie.

może bym tam sobie dorobił. mam do was pytanie , gdzie mozna pracować, jakie miejsca???

p....

trzeba sie zebrac i delikatnie przemówić do niego (menagera od 7 boleści) albo porozmawiac z jego samochodem :) bo mysle ze poziomem inteligencji to sie nie różnia

Mi tez kase zalegaja [usunięte przez moderatora]...

piotrek

TO PRAWDA ZE NIE WYPŁACAJA KASY. MI TEZ NIE WYPLACILI. NIE POLECAM NIKOMU !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Rafał Księżak Prestige Waiters - Warszawa

Rafał Księżak Prestige Waiters
1.6/5 Na podstawie 313 ocen.
  • Suwak 4 lok. 15
    02-676 Warszawa