El Camino Sp.z o.o.

Opinie o El Camino Sp.z o.o.

Zuza 2013-12-02 08:08:51
Znakomite przedsiębiorstwo, jestem bardzo zadwolona z ich usług, od kiedy zajęli się zarządzaniem kamienicy należącej do mnie bardzo poprawiło się adminostrowanie tym obiektem i czystość w nim, na reszcie kamienica zaczęła przynosić jakieś zyski a nie tylko straty, widać że w El Camino posiadają doświadczenie i znają się na zarządzaniu
Renia 2014-01-13 12:38:46
El Camino pomogło mi znaleźć miłą i sympatyczną osobę, które wynajęła moje stare mieszkanie, dzięĸi nim otrzymałam dobrą cenę za wynajem i mam pewność że nowi lokatorowie nie będe sprawiać mi problmu
Kinga 2014-04-09 11:44:42
Dobrze zajmują się moją kamienicą. Jestem zadowolony z prowadzenia i zarządzania administracyjnego. Przeglądy techniczne dobrze wykonywane. Polecam
ktoś 2016-01-05 15:26:07
nie wiem skąd macie takie opinie, pewnie firma EL Camino sama sobie je tutaj wypisuje, tak się składa, że pracowałem tam jakiś czas i takiego ściemniania, szachrajstwa i olewania oraz nieszanowania ludzi, to jeszcze nie widziałem, nie polecam. nie życzę nikomu współpracy z tą firmą ani jako pracownik ani jako klient.
lopik 2016-04-24 16:03:33
Z tego co wiem el camino działa w branży nieruchomości. Powiedzcie, czy agent nieruchomości da rade wyciągnąc 3000 złotych z prowizji, bo tak gdzies słyszałem.
Zostaw swoją opinię o El Camino Sp.z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie El Camino Sp.z o.o.