Opinie o Zetha Media w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zetha Media. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Zetha Media o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zetha Media w Kraków

Zośka

Szkoda, ze póki co nie rekrutują :( Rozmawiałam z jednym z pracowników i bardzo sobie chwali.

Pracuje w Zetha dobre pół roku i jest mi tu bardzo dobrze. Polecam każdemu, kto chce spędzać w dnie z fajnym towarzystwem. Wszystko jest dobrze jeśli tylko lubisz robić to co robisz a nie szukasz wymówek.

Stara Ilona

To jest jakiś żart a nie wydawnictwo. Gazetki szkolne miewają lepszą jakość niż produkty Zetha. Nazywa się to redakcją, a praca polega na przepisywaniu tekstów.

Teue

Pracowałem kilka miesięcy temu w tej firmie - szybko zrezygnowałem bo warunki finansowe słabe, jakieś lewe umowy

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zetha Media? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.

Byłem na rozmowie. Warunki całkiem w porządku. Miejsce bardzo fajne. Ludzie wydają się być zgrani. Czekam na ofertę. Mam nadzieję, że dostanę.

Zetha

Tam jest taki kolo , co dyrektorem był w Polska Presse , tam nie dawał żyć ludziom , i tutaj jest podobnie. Trzymajcie się z daleka.

Czegoś tu nie rozumiem. Ogłoszenie widziałam. Wielkimi literami napisane, że nie oferują umów o pracę tylko kontrakt brytyjski. Jak sprawdziłam, firma jest zarejestrowana w Londynie, także jest to zrozumiałe. Piszecie, że nie ma ZUSu. Nie ma, i co z tego? Jest prywatna opieka i do tego każdy może sobie wyrobić kartę EHIC. Czemu więc psioczycie, że lewe umowy, że nie ma zusu... wszystko to jest opisane w ogłoszeniu - nie podoba się, nie aplikujcie, ale nie róbcie afery z niczego.

@Kasia

Kasiu może dopiero jesteś na tuż po szkole i się nie orientujesz, ale chodzi o to, że firmy nawet te zarejestrowane w UK, które jednak zatrudniają pracownikow w PL (a ta praca jest w Krk) sa zobowiązane stosować sie do polskiego prawa pracy - powinny opłacać pracownikom ZUS, a Zetha wlasnie tego unika ograniczając swoje koszty i aby pracownicy pozniej nie mogli sie domagac swoich praw lub niewypłaconych zaleglosci. Pomijam juz fakt tego, ze w Zetha pracuje sie we wszystkie polskie swieta obowiazkowo. Warto isc na rozmowe do Zetha najlepiej od razu z przedstawicielem z ZUS, Urzedu Skarbowego i Państwowej Inspekcji Pracy. Jak najdalej od tej firmy!

werf

o jakim oglsozeniu Wy tutaj piszecie czy może Account maanger prasa i interent? bo widze taka oferte

Meff

Jest stała miesięczna podstawa, prowizja, premia kwartalna, umowa brytyjska ( w tym ubezpieczenie w UK), prywatna opieka medyczna. Atmosfera bardzo przyjazna!!! Polecam.

juz
@Meff

Podstawa śmieszna. Prowizja tylko w dziale sprzedaży, gdzie aktualnie został jeden sprzedawca chyba, bo reszta uciekła normalnych pracodawców. Umowa brytyjska czyli brak Zusu i ubezpieczenia w Polsce, wiec płacą za Luxmed i mydlą oczy, że to za zus. Atmosfera dość grobowa - gazeta jest szmatławcem, a redakcja przypomina gazetkę szkolną w podstawówce. Kiedyś nabrałem się na ich stronę internetową, ale szybko się okazało co do za bagno.

Meff
@juz

@juz. Pracujesz, pracowałeś w tej firmie? Pokaż mi firmy, w których , w działach handlowych na podstawie handlowiec ma między 2 - 3 tys zł na rękę? Skoro uważasz, że to śmieszne wynagrodzenie, to gratuluję poczucia humoru .... To chyba oczywiste, że prowizja jest tylko w dziale sprzedaży. Kto pracował w takich strukturach, to wie o czym mowa. Co do "normalnych pracowników" to bardzo proszę nie obrażaj ludzi, którzy rzetelnie pracują na swoje utrzymanie. Na temat ilości osób - zaktualizuj dane :) Umowa brytyjska ? Sama nazwa wskazuje, że skoro brytyjska, to w Polsce nie możesz mieć ZUSu - wolny wybór - nikt nie zmusza do pracy w tej firmie. Co do atmosfery - ludzie przychodzą tu do pracy - nie wiem czego oczekujesz? Idź zabawić się do dyskoteki... tam będziesz mieć rozrywkową atmosferę. Co możesz wiedzieć na temat firmy ze strony internetowej (której lektura i tak Cię zmyliła)..? Żal się robi jak czytam takie opinie.

juz
@Meff

Rozumiem obrońców, którzy się tu wypowiadają - na rozmowy nikt nie przychodzi to trzeba reperować opinie tutaj :) Pracowałem jakiś czas w redakcji, wiec wiem o czym mówię. Co do stawek to to 'na rekę' o czym piszesz na dziwnej umowie brytyjskiej po odliczeniu podatku na własną rękę + zapłaceniu sobie zus (bo firma tego nie robi) to faktycznie są śmieszne... Życzę powodzenia w szukaniu pracowników oraz ich opinie po tym jak już z Zetha uciekną :)

lol

To bardzo ciekawe, że po każdej negatywnej wypowiedzi wskakuje inny anonim, który co prawda tam nie pracuje, ale podkreśla, że najważniejsza jest w tej firmie stabilność zatrudnienia. A sądząc po wcześniejszych wpisach z tą stabilnością bywa różnie, a umowa tak naprawdę niczego nie gwarantuje.

Uciekać

Ludzie po kilku tygodniach max miesiącach uciekają gdzie pieprz rośnie kiedy orientują sie ze nie dostaną nigdy umowy o prace a stawki jakie sa tu proponowane sa niższe niż wszędzie ;) nie polecam! Poza tym pracuje sie tam z banda nieuków którym wydaje sie ze robią cos fajnego a prawda jest taka ze to szmatława gazetka dla roboli w uk ;D

Aplikant

Pieniądze słabe i do tego jakaś lewa umowa.

Rly

dobrze ze sa takie strony jak ta,czlowiek molby sie mocno naciac a tak to pelne przeswietlenie tematu, firma wyglada na szyta GRUBYMI nicmi i mocno cos tu smierdzi. podsumowujac, ludzie sie zwalniaja,ai teraz tez garstka z tego co na stronie widac pracuje i jesli to prawda z tymi umowami rejestrowanymi w Wlk Bryt to juz jakas farsa. kto by chcial tak pracowac? dobrze ze nie wyslalem swojego CV tylko czytam informacje ktore sa sieci. dobrze ze mamy wolnosc slowa i ze ludzie maja przyzwoitosc ostrzegac innych i mowic prawde.

zaza

jesli tu sie wypowiadaja byly pracownicy i odeszli ...to chyba z pozytkiem dla firmy. a firma widze, ze dziala. Hejt - specjalnosc polaczkow

Okejos
@zaza

Jeszcze działa ale pewnie juz nie długo bo kolejne osoby odchodzą. Generalnie w KFC lepiej płaca niż w Zetha redaktorom. (usunięte przez administratora). Jakie media takie wynagrodzenie - BARDZO SLABE

poszukujący

Firma jest niewiarygodna. W ich ogłoszeniach pojawia się informacja: 'UWAGA: nie oferujemy polskich umów o pracę' Może lepiej od razu napisać: 'U nas pracujesz NA CZARNO'

prawda

Możesz pracować na - umowie brytyjskiej - wymyślony twór, który nie daje Ci w PL nic - ani zusu ani świadczeń Jeśli się nie zgodzisz zaproponują ci umowę o dzieło lub poproszą o założenie działalności - pracę jednak będziesz wykonywał za śmieszną stawkę w wyznaczonym miejscu, w konkretnych godzinach i z zadaniami wiec powinna to być umowa o pracę. Państwowa Inspekcja Pracy miałaby tam dużo roboty.

Magda

@Ilona owszem przez długi czas było super dlatego i zespół był stały. Nadszedł jednak dzień, w którym została wprowadzona do firmy dyrektor zarządzając i nikt nie chciał z nią współpracować na zaoferowanych warunkach. Póki co żyjemy w wolnym kraju i każdy ma wybór. Dziwi mnie jednak fakt,że inteligentna osoba wystawia na pracuj.pl ogłoszenie, w którym oferuje zatrudnienie w oparciu o kontrakt brytyjski - niech przejrzy ogłoszenia i sprawdzi co oferują inni pracodawcy. W porównaniu z oferąa Zetha wszystko jest atrakcyjniejsze - nie dziwi więc fakt, że chętnych brak - ale powodzenia!!!

Magda

Dobromir wymień mi nazwiska osób, które wyleciały z zetha? pracowałam tam sześc lat i jedna osoba została zwolniona reszta sama odeszła nie mogąc patrzeć na niekompetencje niektórych osób i styl zarządzania prowadzący do destrukcji firmy. W każdej firmie są zadowoleni i niezadowoleni.Jeśli odpowiadają Wam warunki, które otrzymaliście pracujcie tam najdłużej jak się da, ale nie piszcie bzdur, że ludzie nie potrafili pracować i że migali sie od pracy.

Eko

Dokladnie, w takiej malej firmie widac kto nic nie umie, dlatego ludzie odchodza a nie wylatuja stamtad bo nie chca pracowac z nieprofesjonalnymi osobami.

dobromir

Mnie tu dobrze, bo umiem pracowac.widac od razu w tak malej firmie kto nic nie umie i probuje sie migac - takie osoby wylatuja. i dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o Zetha Media - Kraków

• Jak się pracuje w Zetha Media?

Zobacz opinie na temat firmy Zetha Media tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zetha Media