Opinie o Zetha Media w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zetha Media. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Zetha Media o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zetha Media w Kraków

zygi

zadnego dziecka nie bylo?!??! Kosmiczne to formum

ott

Byłam na rozmowie - dość dziwnej i w niekomfortowych warunkach (z niemowlakiem płaczącym w jednym pomieszczeniu). Oferta jaka później dostałam śmieszna -brak umowy o pracę i niskie wynagrodzenie bez ubezpieczenia...

Tar

Jestem byłym pracownikiem i potwierdzam ze jest tam słabo. Tak to działa jak niekompetentna osoba zarządza.

gosha

bylam na rozmowie i bylo bardzo spoko. dostalam oferte, ale mialam tez opcje pracy w rodzinnym miescie i nie wybralam zetha, ale jakby co - raz jeszcze zaaplikuje. pierdoly tu piszecie

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zetha Media? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
ess

Po rozmowie mogę potwierdzić, że to co proponują jak na Kraków jest bardzo nieatrakcyjne. Niech każdy idzie i sam się przekona w jakich warunkach są przeprowadzane rozmowy.

Lala

Aplikuj. Szybko sie przekonasz jakie buble bedziesz musiał wpychać przez telefon

iks

chciałem aplikować na doradce ds. mediow, ale jak zobaczyłem liczbę błędów w nim roznych, to stwierdziłem że jak ogłoszenia nie umieli napisać porządnie to jak bedzie z resztą?

yupek

Atmosfera w firmie fatalna. Oferują kontrakt brytyjski czyli nie masz w Polsce żadnego ubezpieczenia. Niskie stawki. Nieprofesjonalna przełożona. Nie polecam.

Osek

No wlasnie szukają bo jest tak ze ludzie nie chca tam pracowac. Umowa brytyjska czyli chca żebyś udawał ze pracujesz z UK niestety za stawki polskie i to mega niskie

marek

Słabo płacą i mają słabe produkty. Jeden wielki bałagan i ciągła rotacja.

zenon

story skoro jest tak dobrze to dlaczego jest taka rotacja i ciagle szukaja nowych ludzi?

daro

Podczas telefonicznej rozmowy Pani dyrektor próbowała, nieudolnie sprzedać mi usługi ich zaprzyjaźnionej spółki. W tle słychać było płacz dziecka. Zaproponowano mi jako formę zatrudnienia kontrakt brytyjski, który nie gwarantuje w Polsce nic. Totalny brak profesjonalizmu.

olek

Firma nie oferuje same śmieciówki. Otrzymałem już ofertę, za którą podziękowałem. Paskudne zakurzone biuro. (usunięte przez administratora)

kerni
@olek

tak osoba z ktora mialem rekrutacje takze zrobila na mnie takie wrazenie! A opcja kontraktu brytyjskiego takze niczego sobie...

yhm

Bardzo słabe miejsce jesli chodzi o atmosfere i stosunki panujace w firmie. osoby zarzadzajace wyjatkowo niekompetentne opowiadajace w kolko te same nadmuchane historie majace niewiele wspolnego z rzeczywistoscia, umowy dobre moze tylko dla studentow lub osob niezorientowanych ze wciska im sie kit.

mraka

'story' gdybys naprawde rozmawial o zetha tobys sie dowiedzial ze ludzie odchodza hurtowo ostatnio

Orek

Rotacja duza w redakcjach ciagle ktoś nowy, przewijają sie praktykanci. Warunki finansowe słabe tak jak i ich media!

gugu

Nie ma opcji dostac u nich umowe o prace - albo smieciowka, albo jak ktos wyzej napisal jakies zatrudnienie w UK, przez zaprzyjazniona im firme ktora przenosi dzialanosci do UK (szukaja klientow czy pracownikow?) Taka umowa nie daje tu w Polsce nic Dlatego pewnie ciegle szukaja praconikow :D ;D :D

asap

Z rozmowy wstępnej dowiedziałem się ze nie oferują umowy o prace tylko jakiś podejrzany kontrakt angielski. Jak słyszę takie coś od razu to firma traci w moich oczach.

gugu
@asap

to samo sie dowiedzialam - chyba im sie kraje pomylily

Akaggry

A czy ktoś z pracujących - w przeszłości lub obecne - może powiedzieć jakie wydarzenia organizuje ZM? Była mowa o targach pracy, seminariach, spotkaniach biznesowych. Coś więcej? Jaki jest team zajmujący się eventami i jakie są najważniejsze wymagania? Jak wyglądała rekrutacja, czy coś Was zaskoczyło? Z góry serdeczne dzięki za pomoc!

Diana

Pracowałam jakiś czas temu w Zetha (Sprzedaż). Jak dla mnie to był dobry pracodawca. Rotacja jest dość duża rzeczywiście, ale to podobnie jak w innych firmach w takim dziale. Sprzedaż to sprzedaż - klient sam nie przyjdzie. Plusem jest na pewno dobra prowizja :)

ania

Hej, z tego co się orientuję to własnie poszukują konsultanta do spraw obsługi Klienta. Oferta jest nawet ciekawa, bo to podobno stałe wynagrodzenie i premia, możliwość awansu, no i przejazdy windą z obsługą zawodowego windziarza! Może wiecie na jakiej umowie się tu pracuje? Jest chociaż 10 złotych na godzinę?

Zostaw merytoryczną opinię o Zetha Media - Kraków

• Jak się pracuje w Zetha Media?

Zobacz opinie na temat firmy Zetha Media tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zetha Media