Transmar

Kraków

Opinie o Transmar

Lidia

@dymaczbeczki - dziękuję za informację. A czy oprócz podstawowego wynagrodzenia pracodawca zapewnia dodatkowe benefity? Czy Transmar poszukuje w tym momencie nowych pracowników?

@Lidia 06.09.2017 11:45

:) Benefity pytasz,...Paczki mikołajkowe są, wczasów pod gruszą nie ma:).. Z tego co wiem, to są angaże - chyba na "gruszkę" , ale na silo i kiperbeczkę też.

Reno

Z tego co tu można wyczytać to robota dość znacząco siada w okresie zimowym... Coraz więcej firm idzie w kierunku jasno określonych wynagrodzeń (np dniówka 220zł) i zus płacony od jakiejś podstawy, albo podstawa, która co miesiąc czy Ty jesteś na urlopie czy na L4 wpływa Ci 10tego na konto + dieta za każdy dzień w kabinie. Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach na tej krajówce to pasuje 4 z psiodu mieć...conajmniej choć znam firmy że chłopaki na beczkach mają ponad 5 miesiąc w miesiąc.

@Reno 10.08.2017 10:17

Zgadzam się z tobą. Jeżeli chodzi o mnie, to nie narzekam- (czwórka i wyżej) z przodu jest , choć zobaczymy czy ta zima przyniesie tą samą cyfrę :).. Prawdę pisząc, to na razie nie zamieniłbym tej roboty np. na firankę :)

dymaczbeczki

Nie jestem teraz dokładnie zorientowany co do okresów przejściowych- może nic się nie zmieniło , więc jak się zatrudniałem, to nowy pracownik jest ( był) zatrudniany na okres próbny 3 miesiące na umowę-zlecenie. Po tym okresie była podpisywana umowa o prace na okres 5 lat.

Małopolski

Witam Panowie. Odświeżam temat. Jak wygląda obecnie sytuacja w tej firmie? Jakie zrobki, atmosfera, jak praca ułozona? Będę wdzięczny za podzielenie się opinią :)

@Małopolski 20.04.2017 14:36
Długo tam pracujesz kolego? Czym tam u nich śmigasz silo, kipo silo czy patelnią? Jeszcze mnie interesuje jak tam są kierowc...

Robię tam już ponad dwa lata na dolnozsypie. Diety są krajowe i zagraniczne. Kierunki na silos to Słowacja, Czechy, czasem Niemcy, a na beczce kiper to Niemcy , Czechy , Słowacja, Madziar sporadycznie Rumunia-choć chyba już jej nie ma. Składniki wypłaty to podstawa 2k, do tego procent z wykonanego obrotu miesięcznego na aucie, diety krajowe i zagraniczne i bonus za prawidłową ilość młotków w miesiącu (max 250zł za od 20-tu do 25-ciu godzin młotków ) Na początku jazda w podwójnej obsadzie że byś się nauczył roboty :), ale wypłata pełna tak jakbyś był doświadczony :)

Małopolski
@dymaczbeczki 21.04.2017 18:08

Śliczne dzięki kolego za informacje :)

pi

fertich, trzeba się przygotować na różne rozwiazania. Ja np. nieco daruję sobie życie swoje tylko po to żeby z 2-3 lata popracować na pełnej petardzie zdobyć lepszą posadę i wrócić do życia rodiznnego :)

fertich

..."aha, czyli po prostu czasem jest nawał wszystkiego ".. czasem bywa tak , ale nie są to jakieś częste zdażenia. Jest też robota na kiprach, trochę inna robota, inne trasy. Sumując, to nie jest źle :)Na początku to i tak trafisz do podwójnej obsady, troche jazdy na kiprach i trochę na silosie :)

fertich

..."aha, czyli po prostu czasem jest nawał wszystkiego ".. czasem bywa tak , ale nie są to jakieś częste zdażenia. Jest też robota na kiprach, trochę inna, inne trasy. Sumując, to nie jest źle :)Oczywiście, początek kariery, to podwójna obsada. Wtedy jeździsz z kimś na kiprach i na silosach, by poznać specyfikę obydwu robót ;)

fertich

Zarobki oscylują 3000-4000,..bywa że i 4500 .. Praca,..ogólnie spokojna, czasem tylko jest parcie, ale jak widzisz że się nie wyrobisz w czasie pracy(jazdy) to telefon do dyspozytora i zawsze będzie rozwiązanie z sytuacji. Trasy stałe, kierunki (silos) Pl, SK, CZ. Zawsze jesteś na koniec tygodnia w domu- owszem zdarza się że w piątek zanim zatankujesz , to może być późne popołudnie. ALe ogólnie robota spox o ile chcesz ją robić

wolny

Do truckdrivera piszesz jakies bzdury ja pracowałem tam pare lat i na pewno nie jest tak pięknie jak piszesz firma ma pracowników za niewolników i traktują cię jak śmiecia pewnie jesteś jakimś przydupasem szefostwa że tak ich chwalisz a te dodatki to tak naprawdę to twoje pieniądze

gruszkowiec

Witam Kolegów Jestem z Wrocławia pracuje już 2 lata i jestem zadowolony. Praca ciężka ale nie ma lekkiej za kółkiem. Kasa 2800 w górę. I tyle. Nie mam czasu ani ochoty spierać się z matołami co nigdy nie są zadowoleni.

truckdriver

Wypisujecie desperaci jakieś pierdoły. Tacy jak wy: jedno zarobić, drugie spuścić , jeździć nie umiecie, sprzęt niszczycie. Przychodzicie na chwile nauczy się was w mękach jak się obchodzić z maszyną i dalej idziecie w świat opowiadając pierdoły. Prawda jest taka, że szef was wywalił bo się nie nadajecie do niczego. Zarabiam ponad 4000 na rękę, co weekend jestem w domu, co do urlopu idzie się dogadać. Facet płaci na czas jak jest umówione, ja pracuje już kilka lat i jestem zadowolony. Mam wypłacone oszczędności, mam dodatek za zdawanie papierów, dostawy na czas i za to, że nie robię ze swojej kabiny gnojowiska. Ta kasa to może nie szał ale mam pewne i bywam w domu. Dziękuje już za siedzenie po 4, 6 a nawet osiem tyg w budzie. Wszystkim normalnym i rozważnym POLECAM. Tylko nikomu takiemu co u nas pracuje na tym śmieciowisku się pisać nie chce.

COPA

Witam kolegów jak w firmie czy opłaci się angażowac

rup54

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] !! odradzam!

bartelo

Dziad nawet swojej bazy nie maja tylko wynajmują a firma istnieje 20lat+ zdecydowanie odradzam

kto

Słyszałem, że w tej firmie można dobrze zarobic. Jak można się tam dostać?

kazek0

masz kolego racje złodziej dość pieniedzy ludzia nakradł ale on sam sie pogrąży ludzie juz głupi nie sa ze za 3tys bd robić na zachęte da ci pierwsze 2 miesiace pod 4tys a nastepne po 3100zl 3400zl i jeszcze barany kupują samochody w najmniejszych kabinach i niby podwójna obsada haha xD mieszkasz jak w konserwie zdecydoiwanie nie polececam...

rychu12

caly tydzien w kabinie a stary da ci 2000zl na wypłate za caly miesiac to ręce opadaja... zero szacunku poniewieranie człowiekiem robisz za parobka a jak coś sie zepsuje zrobia z ciebie bandyte i zwalą na ciebie ze to twoja wina -500zl na wypłate... i jeszcze po pracy mycie samochodu za free na dobicie...chemia z tego do kanalizacji miejskiej i do wisły!!! nie ma kto sie tym zainteresowac!!!

były pracownik
@rychu12 26.03.2015 13:30

Potwierdzam na temat tej firmy dużo by pisać ale nic pozytywnego. Przy przyjęciu musisz podpisać górę papierów że za wszystko odpoiadasz. Bo PAN Marek musi ci przy wypłacie coś ukraść, a jeszcze bardziej pazerny jest jego synalek. Pracowalem tam i nie spotkałem gorszego szefostwa.Odradzam wszystkim tą firmę.

propozycja

czy może ktoś napisać jaka sytuacja panuje w tej firmie. zaproponowano mi prace na stanowisku kierowcy, a z opinii wynika że jest nie ciekawie, czy może ktoś coś więcej napisać???

HUDY

kolego czas pracy.hehe.od 7.oo do ?????? odradzam.Kasa mała potrącenia z wypłaty itp.

Zostaw opinię o Transmar - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transmar