Cocomo

Kraków

Opinie o Cocomo

Zuzanna

@minko i udało Ci się może wziąć udział w rekrutacji? Jak ona wygląda w Cocomo? Na jakie stanowiska poszukuje się pracowników najcześciej?

minko

(usunięte przez administratora)O takie stabilne zatrudnienie jest teraz dość trudno, a tak można być pewnym, że uczciwie podchodzą do swoich pracowników. Ciekawi mnie jednak czy wypłaty mają terminowe, bo to dość istotne dla mnie jeś.li chodzi o zatrudnienie.

Aleksandra

A czy ktoś pracował tam jako menedżerka? Jakie macie opinie?

korek

jak dla mnie chęć pracy tutaj to jednak chęć zdobycia łatwego zarobku. Mówi się , że rzeczywiście dziewczyny zarabiają całkiem niezłe pieniądze, ale nie na niczym innym jak na sprzedawaniu w pewien sposób samych siebie. Można to wkładać w okładkę ładnych słów i opisywać te pracę jako wyzwanie, pracę dla odwaznych czy taniec egzotyczny, ale dla mnie to i tak pewnego rodzaju sprzedaż

Witam! Chciałam się podzielić swoim doświadczeniem związanym z pracą w klubie. Do klubu trafiłam pewnego dnia z przyjaciółmi, z którymi wybrałam się na poszukiwanie miejsca, gdzie moglibyśmy się napić i pobawić. Przechadzając się po mieście w tym celu, napotkaliśmy atrakcyjnie ubrane, zwracające na siebie uwagę a szczególnie kolegów, dziewczyny z różowymi parasolkami. Koledzy ochoczo podjęli je rozmową i cały czas tak flirtując weszliśmy do lokalu. Dziewczyny choć były zapraszane do zabawy opuściły nas czym mocno zawiedzeni byli koledzy. Teraz wiem, że były to promotorki i jakie było ich zadanie. W wejściu, po opłaceniu wejściówek zaproszeni zostaliśmy do wnętrza. Zjawiły się dziewczyny, które kokietując kolegów podeszły do miejsca, które mieliśmy zająć. Pojawiły się drinki, piwo i miłe towarzystwo. Na parkiecie, wśród innych gości i scenie kręciły się nagie i półnagie dziewczyny. Koledzy zapraszali dziewczyny do tańca i stawiali kolejne drinki. Podczas jednego z tańców zostałam zaczepiona przez nieznajomego osobnika, który oferował pieniądze za pokaz. Zbyłam go. Po powrocie na miejsce usiadła przy mnie hostessa i zaczęliśmy rozmawiać o tym miejscu i pracy. Jestem młodą, atrakcyjną dziewczyną. Kilku klientów próbowało się do nas przysiąść zwracając się do mnie z propozycjami pokazów i towarzyskimi oferując drinki i pieniądze. Dziewczyna namawiała mnie do podjęcia pracy i wyjaśniła na czym polega. Jeszcze tego samego wieczoru odbyłam rozmowę. Zjawiłam się następnego dnia już jako hostessa. Wabiłam klientów striptizem i namawiałam na indywidualne pokazy. Podczas jednej z zamkniętych imprez powiedziano mi, że mam odbyć stosunki z klientami, którzy będą tego chcieli. Mieliśmy umówione stawki za pracę na tej zamkniętej imprezie. Czułam się upokorzona ale zostałam. Gdy jednak przystawiał się do mnie pijany, brzydki gość zbywałam go, co zauważyła menadżerka i zwróciła mi uwagę. Powiedziałam stanowczo, że nie pójdę z nim. Skończyło się nieprzyjemnie dla mnie. Nie wypłacono mi zarobionych pieniędzy, rzuciłam to zajęcie. Znajomi mnie szykanują.

Megan6

JA pracowalam jako promotorka przez 3 miesiące, teraz pracuje jako barmanka - praca jest świetna, bardzo dobrze zoorganizowana firma, jak zadna inna, jestem bardzo zadowolona, zarobki są swietne i taka jest prawda ze zalezą od Ciebie, im bardziej bedziesz sie starac i angazowac tym wiecej zarobisz. Praca jest na tyle swietna ze grafik jest elastyczny i mozna sie z dziewczynami dogadac.

nana

Kelnerki mają jedne z najlepszych napiwków w klubie, ale sama podstawa jest już duża,więc na pewno wam się spodoba, każdy na początku się dziwi, że można tyle zarabiać tygodniowo i w ogóle mieć kasę co tydzień, już nie wyobrażam sobie że mogą płacić inaczej

Kami

Normalne jak najbardziej dają radę :)))warto pójść na rozmowę,wszystkiego się na niej dowiesz,są różne stanowiska i naprawdę kasa świetna,pracowałam na barze w innym klubie i zarabiałam 1/3 z napiwkami w porównaniu z pracą tutaj.

Angella

Ja dopiero zaczęłam prace jako promotorka w Krakowie. Na ten moment bardzo mi się podoba, kasa jak na taką lekką pracę jest baaaaardzo fajna :) Na razie chce pracować w wakacje, ale cały czas myślę o pozostaniu na weekendy. Polecam każdemu :)

freeq

Jeśli chodzi o kelnerki to trafiają się napiwki wiadomo :) Ale choćby nawet to same zarobki są bardzo atrakcyjne. Super opcja pracy na wakacje!!

freeq

Podpisuję się rękami i nogami pod powyższymi postami. Pracuje się spoko :) A kasa bardzo fajna. Będę polecać każdemu.

Martinaa

Zgadzam się z powyższymi wpisami... Ja już pracuje w Cocomo rok czasu. Ostatnio przeniosłam się z jednego klubu na drugi. Nie mam nic do zarzucenia, pracuje się w porządku. A kasa jest jeszcze bardziej w porządku. Taka jest prawda że nigdzie nie dostanę takich pieniędzy jak tu :) Ja osobiście jak narazie nie zamierzam zmieniać pracy :) Polecam!

Okej

Część tych wpisów to ściema przecież! Każdy kto pracował albo pracuje w COCOMO wie ze nic takiego się nie dzieje, ale tu nie piszą ludzie którzy maja coś dobrego i mądrego do powiedzenia tylko tacy co ściemniają i są z konkurencji albo zostali z pracy wylani bo coś przeskrobali!! Ściemniacze! Do roboty się weźcie!! Pozdrowionka ! ;)))))

gość

Ja również polecam, nie mam nic do zarzucenia. Fajny start dla młodych osób, a Ci co wypisują takie bzdury najwidoczniej rajcuje bezpodstawne ubliżanie innym

Natalia

A przekonajcie się sami jak jest naprawdę, bez pierdzielenia, polowa z was nie wie o czym mówi! Ludzie jednak są tepi! :D Ja wam mogę tylko powiedzieć ze gdybym nie skończyła studiów to pewnie bym tam została, nie wiem czy zarobie gdzieś tyle pieniadza :D

asia
@gosiulka2 18.03.2014 15:46

zgadzam sie warunki pracy na prawde bardzo dobre, prócz bardzo wysokiego wynagrodzenia opłacane składki zus, emerytalno-rentowe.Dziewczyny bardzo miłe polecam!!

Zostaw opinię o Cocomo - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cocomo