Cocomo
counter
3 16 37 5 1
Natka

Pracowałam w tym klubie jako menager- i powiem Wam tak- gorszego syfu i braku szacunku dla ludzi nie ma nigdzie. Kary finansowe są dosłownie za wszystko. Słaby utarg- 100 dla wszystkich, menager nawet - 500... Zero fast foodów, słodyczy- bo kara. Ale to nic. Najlepsze jest szkolenie na menagera.... Najpierw rozmowa z rekruterką, potem videokonferencja z dwiema laskami z firmy. Standardowe pytania, zawsze te same- powiedz coc o sobie, jakbyś zareagowała na jakąś sytuację w klubie, kogo byś zwolniła w razie konfliktu itp. Potem zapraszają cie do centrali na trzydniowe szkolenie. Szkoli asystentka zarządu która nigdy klubu na oczy nie widziała- generalnie wbija przez trzy dni do głowy jak skutecznie opieprzać i gnoić dziewczyny żeby chodziły jak w zegarku. Potem albo Ci podziękują i wracasz do domu, albo zaproponują Ci inne stanowisko albo zostajesz przydzielona do konkretnego szkoleniowca... I tu dopiero zaczyna się zabawa. Jedziesz do miasta w którym aktualnie przebywa ten szkoleniowiec. Jak masz szczęście to trafiasz na Paulinę- wielka baba, zero kobiecości, jeździ jak wściekła po Polsce- dwa dni we Wrocku, trzy w gdańsku, dwa wolne, potem tydzień w Krakowie.... i tak do momentu aż Paulina stwierdzi, że nadajesz sie do pracy. Jaki plus? Ano taki, że pomimo tego, że jest niemiła i sprawia wrażenie wiecznie niezadowolonej to dużo mówi, tłumaczy jak rozwiązywac problemy w klubie, jak pracować. Pod wzgledem merytorycznym super- bardzo dobrze potrafi przygotować do pracy. Jak masz pecha to trafiasz na tlenioną gwiazdę Monisię. Taki sztucznie zrobiony typ człowieka który jak wszyscy podkreślają nie wychodzi z inicjatywą.... Generalnie nic nie powie, nie wytłumaczy, nadyma sie w klubie jak paw i patrzy spode łba w przerwie pomiędzy pisaniem wiadomości na różnych komunikatorach. Non stop wali jegra z redbullem więc jest cały czas podcięta. Faktycznie- nie wychodzi z inicjatywą... ale nie dlatego, że daje Ci pole do popisu- po prostu jest intelektualnym tłumokiem, który nie mam nic mądrego do powiedzenia, nie potrafi rozmawiać, tłumaczyć, opowiadać o pracy. Szkolenie praktyczne polega na kilku dniach pracy na barze, przynajmniej 2-3 tyg kelnerowania (dopóki nie zaliczysz sprzątania wymiocin), polatasz troszkę z promocją i pozaczepiasz ludzi.... czyli zaliczysz wszystkie stanowiska w klubie. Jak jesteś w miarę ładna to jeszcze każe Ci zastać przez kilka dni hostessą- wiec zostaniesz wymacana na całego. A na koniec Monika stwierdzi ze się nie nadajesz i możesz pracować na każdym innym stanowisku ale nie menagera- i żadnych argumentów Ci nie przedstawi bo jak ma skleić zdanie złożone to zaczyna wywracać oczami i włosami się bawić bo ja to przerasta. Jak sama zrezygnujesz ze szkolenia to nie dostaniesz ostatniej pensji, więc grzecznie czekasz aż oni Cie wywalą bo szkoda Ci tygodniówki, a tak nawet za bilet powrotny do domu zwrócą.... Generalnie cocomo to największy (usunięte przez administratora) Lepiej iśc do konkurencji, nawet jeżeli stawki są mniejsze, to atmosfera spokojniejsza, a biorąc pod uwage kary finansowe w cocomo to różnic na koncie za bardzo nie widać. Pozdrawiam

Tak12Nie2
Marcin

Witam poszukuje osob pracujacych lub takich ktore maja doswiadczenie w pracy w klubach go go wszystkie zainteresowane prosze o kontakt, oferujemy bardzo wysokie zarobki. (usunięte przez administratora)

Tak2Nie4
Iza Nowy wpis

@natka dostawaliście kary za brak utargu?

Natka

Tak12Nie2
Tleniona
@Natka

Zgadzam się z Tobą! Tez przechodziłam to szkolenie. Trafiłam na Monikę, z początku myślałam, że mimo dużego doświadczenia będzie skarbnica wiedzy ale się przeliczyłam ;) siedzieć i obserwować klub, wyciągać wnioski przez kilka tygodni z rzędu. Masakra. Brak argumentacji, zawsze to z Tobą jest problem i Ty się nie starasz. I zawsze jesteś zbyt miła xD potem byłam na kelnerce przez jakiś czas, ale jak tylko skonczyl się okres ochronny to od razu kary za jakieś bzdury, tylko po to, żeby zabierać to co zarobisz bo na początku masz przecież godzinowkę ;) a jak wykazujesz inicjatywę to jesteś zagrożeniem dla managera, szkoleniowca czy kogoś innego wyżej postawionego. I koniec końców albo Cię wywalą albo sama rezygnujesz.

Tak8Nie2
Monika Nowy wpis
@Natka

Nie wydaje mi się żebym miała problem ze sklejeniem jakiegokolwiek zdania, ale dobrze.. opinia wywołała uśmiech na mojej twarzy, bo dawno czegoś tak zabawnego nie czytałam ???? Masz pełne prawo do tego żeby czuć się rozżalona bo nie przeszłaś szkolenia.. życie, najwidoczniej to nie dla Ciebie. Manager jest od rozwiązywania problemów, a nie od ich tworzenia, a wylewanie swoich smutków w sieci i oczernianie jest conajmniej słabe. W każdym razie, życzę zdrówka i sukcesów ;)

Tak1Nie4
Marcin

Tak2Nie4
Szef
@Marcin

A jaka za okradanie klientów prowizja? Ile dostanie tancerka za obrobienie obcokrajowca na 10 tysięcy Euro?

Tak3Nie
Gabriela
@Szef

Ktoś wie, czy wszystkie składki ZUS i podatki od pracowników są odprowadzane przez tego pracodawcę? Swoje pytanie nawiązuje do tej afery sprzed kilku lat. Jakiś czas temu dość głośno było o działaniach prokuratury co do Cocomo.

R. M Nowy wpis
@Szef

Nie za dużo, połowa idzie na podatek, może z 10%, reszta pracowników drugie 10%, klub 30 %, podatek 50. Nie ma co płakać, ale jak nie chesz sie zalic to następnym razem wrzuć se na jakąś lokatę.

Ola

Bardzo chętnie nawiążemy współpracę z dziewczynami, które pracowały w dawnym Klubie "Cocomo" - z Kadrą zarządzającą, z Menagerkami, z Promotorkami oraz z Tancerkami Jeśli jesteś jedną z tych osób- odezwij się do mnie ! Mam dla Ciebie ofertę! :-))

Joanna Wasielewska Nowy wpis
@Ola

Hej. Byłam kierowniczką w Cocomo (Wrocław). Na chwilę obecną mieszkam w Holandii... Macie tutaj równie cluby?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ja

Hej ! Jak oceniają prace tutaj kelnerki ? Interesuje mnie ,jak wygląda praca w takim miejscu od środka?

Kiedyś pracowałam
@Ja

Kelnerki muszą nagabywać klientów,żeby usiedli chociaż na piwo. Jeśli klient wyjdzie zanim wszedł,dostajesz karę pieniężną (nie ma tego w umowie). Zarobki są w porządku. Ale to zależy ile sprzedasz drinków,tyle dostaniesz prowizji. Drinki sprzedajesz „dla tancerki”,która ma „oczarować” gościa,dając mu nadzieje,że coś z tego będzie miał w pokoju prywatnym. Wszystko ok, gdyby nie kary. Za (usunięte przez administratora) głównie. Niepomalowane paznokcie,brak gorsetu,brak makijażu. Także..

porada

@Szef To jest forum pracowników firmy. Klienci jeśli mają jakieś uwagi lepiej zostawiać na właściwy adres.

Szef
@porada

Chyba na policję.

Tak3Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 422 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Cocomo? Można dołączyć rodzinę?

Tak3Nie1
Zuzanna

@minko i udało Ci się może wziąć udział w rekrutacji? Jak ona wygląda w Cocomo? Na jakie stanowiska poszukuje się pracowników najcześciej?

Tak2Nie2
Misiapkoi
@Zuzanna

Tancerki hostessy barmanki kelnerki

TakNie

Witam! Chciałam się podzielić swoim doświadczeniem związanym z pracą w klubie. Do klubu trafiłam pewnego dnia z przyjaciółmi, z którymi wybrałam się na poszukiwanie miejsca, gdzie moglibyśmy się napić i pobawić. Przechadzając się po mieście w tym celu, napotkaliśmy atrakcyjnie ubrane, zwracające na siebie uwagę a szczególnie kolegów, dziewczyny z różowymi parasolkami. Koledzy ochoczo podjęli je rozmową i cały czas tak flirtując weszliśmy do lokalu. Dziewczyny choć były zapraszane do zabawy opuściły nas czym mocno zawiedzeni byli koledzy. Teraz wiem, że były to promotorki i jakie było ich zadanie. W wejściu, po opłaceniu wejściówek zaproszeni zostaliśmy do wnętrza. Zjawiły się dziewczyny, które kokietując kolegów podeszły do miejsca, które mieliśmy zająć. Pojawiły się drinki, piwo i miłe towarzystwo. Na parkiecie, wśród innych gości i scenie kręciły się nagie i półnagie dziewczyny. Koledzy zapraszali dziewczyny do tańca i stawiali kolejne drinki. Podczas jednego z tańców zostałam zaczepiona przez nieznajomego osobnika, który oferował pieniądze za pokaz. Zbyłam go. Po powrocie na miejsce usiadła przy mnie hostessa i zaczęliśmy rozmawiać o tym miejscu i pracy. Jestem młodą, atrakcyjną dziewczyną. Kilku klientów próbowało się do nas przysiąść zwracając się do mnie z propozycjami pokazów i towarzyskimi oferując drinki i pieniądze. Dziewczyna namawiała mnie do podjęcia pracy i wyjaśniła na czym polega. Jeszcze tego samego wieczoru odbyłam rozmowę. Zjawiłam się następnego dnia już jako hostessa. Wabiłam klientów striptizem i namawiałam na indywidualne pokazy. Podczas jednej z zamkniętych imprez powiedziano mi, że mam odbyć stosunki z klientami, którzy będą tego chcieli. Mieliśmy umówione stawki za pracę na tej zamkniętej imprezie. Czułam się upokorzona ale zostałam. Gdy jednak przystawiał się do mnie pijany, brzydki gość zbywałam go, co zauważyła menadżerka i zwróciła mi uwagę. Powiedziałam stanowczo, że nie pójdę z nim. Skończyło się nieprzyjemnie dla mnie. Nie wypłacono mi zarobionych pieniędzy, rzuciłam to zajęcie. Znajomi mnie szykanują.

Tak21Nie2
Tancereczka
@21

Nawet na jotę Ci nie wierzę :) po pierwsze, jako hostessa nie robisz striptizu - bo jesteś kur.. Wa hostessą, a nie tancerką. Pracuję w cocomo od sześciu lat. Objechałam niemal wszystkie oddziały. Znam masę dziewczyn wyrzuconych za to, że dały sobie wsadzić palca tam gdzie nie trzeba. Cocomo można zarzucić wiele, ale na pewno nie dorabianie jako cichy (usunięte przez administratora) Cały klub jest monitorowany non stop, a za przegląd monitoringu odpowiada centrala, więc swoje rewelacje możesz schować między baśnie. Na miejscu szefostwa bym Cię pozwała za szykany.

Tak5Nie5
Grzesiek

Może jakieś newsy na forum ktoś napisze? Jakie godziny pracy?

TakNie1

Monika

Dziewczyny nie polecam pracy w tych klubach. Poszłam do pracy jako promotorka klubu gogo, ponieważ jako studentka nie mogłam znaleźć nic lepszego co mogłabym bym pogodzić ze studiami dziennymi, a wiadomo ze nie każdemu się przelewa i nie każdy ma dobry start w życiu. Prosze nie oceniajcie, bo mnie nie znacie. Na początku Pani rekruterki obiecywały złote góry. Niestety ich zapewnienia sie nie spełniły. Pracowałam bardzo dzieżko. Czasem musiałam zostawać dłużej niż w grafiku, bo koordynatorka tak powiedziała. Zarobki bardzo małe kiedy pracowałam tak ze wyszla mi stawka 2,5 zł za godzinę a jednego razu nie zarobiłam NIC. Bo wszyscy których wprowadziłam nic nie zamówili. NIE BYLO WTEDY PODSTAWY ZA GODZINĘ. Teraz podobno jakaś jest. Wracalam do domu z otartymi nogami. Pracowałam w zimie na dworze doprowadziłam sie do zapalenia płuc. Byłam w szpitalu miałam zwolnienie lekarskie a mimo to naliczyli mi kare za nieobecność w te dni. Bo jak to tłumaczyli umowa zlecenie nie uwzględnia zwolnień lekarskich. Przez naliczone kary nie dostalam swojego ciężko zarobionego wynagrodzenia za ostatni miesiąc, ponad 2 tyś zł. Odwoływałam się, ale niestety nikt tego nie uwzględnił, bo każdy ma Was tam w (usunięte przez administratora) Nawet nie mogłam sie zwolnić, ponieważ koordynatorka za każdym razem szukała problemu żebym tylko jak najdłużej pracowała,bo nie mogą tam nikogo znaleźć. Ta koordynatorka to Ilona J. Brzydka farbowana blondynka, rzęsy robione 7D, botoks, cyce zrobione, gruba. Wstrętna obrzydliwa chamka. Nie polecam jej. Tuż po zwolnieniu i napisaniu na nią skargi spotkałam ją pod blokiem w którym mieszkam i zaczęła mnie wyzywać. Wystraszyłam się ze kogoś na mnie naśle. To jest psychopatka. Wszystkie pozytywne opinie są pisane przez rekrut erki nie wierzcie w nie naprawdę. Sama jedna z nich mi się przyznała powiedziała : "nam za to płacą i musimy jakoś zachęcić dziewczyny, żeby do nas przyszły". Wierze dziewczyny, że przeczytacie to i podejmiecie właściwą decyzję.

Tak13Nie3
Aleksandra

A czy ktoś pracował tam jako menedżerka? Jakie macie opinie?

TakNie1

nina
@Aleksandra

Pracowałam jako menadżerka. Te wszystkie bajki o tym co złego się dzieje za drzwiami klubu są baaaaaaaaardzo mocno przesadzone. Atmosfera ok tylko ja potrzebowałam kasę zgodnie z terminem ( co do dnia)a bywało różnie...

TakNie12
minko

(usunięte przez administratora)O takie stabilne zatrudnienie jest teraz dość trudno, a tak można być pewnym, że uczciwie podchodzą do swoich pracowników. Ciekawi mnie jednak czy wypłaty mają terminowe, bo to dość istotne dla mnie jeś.li chodzi o zatrudnienie.

TakNie4

korek

jak dla mnie chęć pracy tutaj to jednak chęć zdobycia łatwego zarobku. Mówi się , że rzeczywiście dziewczyny zarabiają całkiem niezłe pieniądze, ale nie na niczym innym jak na sprzedawaniu w pewien sposób samych siebie. Można to wkładać w okładkę ładnych słów i opisywać te pracę jako wyzwanie, pracę dla odwaznych czy taniec egzotyczny, ale dla mnie to i tak pewnego rodzaju sprzedaż

Tak1Nie1
Megan6

JA pracowalam jako promotorka przez 3 miesiące, teraz pracuje jako barmanka - praca jest świetna, bardzo dobrze zoorganizowana firma, jak zadna inna, jestem bardzo zadowolona, zarobki są swietne i taka jest prawda ze zalezą od Ciebie, im bardziej bedziesz sie starac i angazowac tym wiecej zarobisz. Praca jest na tyle swietna ze grafik jest elastyczny i mozna sie z dziewczynami dogadac.

Tak1Nie6

nana

Kelnerki mają jedne z najlepszych napiwków w klubie, ale sama podstawa jest już duża,więc na pewno wam się spodoba, każdy na początku się dziwi, że można tyle zarabiać tygodniowo i w ogóle mieć kasę co tydzień, już nie wyobrażam sobie że mogą płacić inaczej

Tak1Nie3

Kami

Normalne jak najbardziej dają radę :)))warto pójść na rozmowę,wszystkiego się na niej dowiesz,są różne stanowiska i naprawdę kasa świetna,pracowałam na barze w innym klubie i zarabiałam 1/3 z napiwkami w porównaniu z pracą tutaj.

TakNie3
Angella

Ja dopiero zaczęłam prace jako promotorka w Krakowie. Na ten moment bardzo mi się podoba, kasa jak na taką lekką pracę jest baaaaardzo fajna :) Na razie chce pracować w wakacje, ale cały czas myślę o pozostaniu na weekendy. Polecam każdemu :)

TakNie5
freeq

Jeśli chodzi o kelnerki to trafiają się napiwki wiadomo :) Ale choćby nawet to same zarobki są bardzo atrakcyjne. Super opcja pracy na wakacje!!

TakNie3
freeq

Podpisuję się rękami i nogami pod powyższymi postami. Pracuje się spoko :) A kasa bardzo fajna. Będę polecać każdemu.

TakNie2

Zostaw merytoryczną opinię o Cocomo - Kraków