Veracomp

Kraków

Veracomp

Opinie o Veracomp

Każdymi doświadczeniami z Veracomp możecie podzielić się z innymi użytkownikami na forum. Ktoś chętny?

Ewelina

Jak się chce firmę przestawić w niezbyt dobrym świetle to powód zawsze się znajdzie?

GoodByeVera

Fajna praca dla "świeżaków". Mogą się nauczyć dyscypliny i branży IT. Dla indywidualistów takie szkolne podejście jest nierzadko uwłaczajace. Zarobki są różne w różnych działach w DPM niskie, w DPS trochę wyższe. Generalnie sporo niższe niż średnia krakowska a system premiowania to śmiech na sali.

G.

Zależy do jakiego działu trafisz, niestety nie wszędzie jest miło i przyjemnie. Wypłaty minimalne. Panuje zazdrość i "obrabianie" koleżanek i kolegów.

fff

@ miodek - no i nie rozumiem, czemu jesteś taki niemiły - ktoś zwyczajnieb skomentował ... A widze ze poszukują teraz właśnie Key Account Manager ds. Sieci Handlowych - do kilku lokalizacji. Słyszałam że warto na to stanowisko sie zatrudnić

miodek

W szybkim "tępie" to musisz wrócić do podstawówki, a nie myśleć o rynku międzynarodowym.

joasia

Powiedzie mi moi drodzy w którym budynku jest dział "pamięci masowe i serwer"? tym głównym piętrowym czy ty małym parterowym? dzięki

DajPanSpokój

Tak, przeglądasz wpisy i dodajesz swoje... A co chciałbyś tworzyć "na facebooka"??

Kolega Pana Miodka

"się zatrudnić" to możesz kolego ale w swojej firmie... Jak aplikujesz do jakiejś firmy na stanowisko pracy to oni Ciebie zatrudniają (albo nie) a nie Ty się zatrudniasz.

Były pracownik DAB

Tak, jeśli chodzi o sprawy finansowe to wszystko jak najbardziej w porządku - umowa o pracę na pełną kwotę, przychodzi dzień i wynagrodzenie jest na koncie.

Były pracownik DAB

Tylko po co uczyć się technologii które nie są wspierane/używane od kilku lat. Najdziwniejsze jest to, że taka duża firma, mająca oddziały w Europie używa aplikacji na które nawet klienci narzekają - że powolne i archaiczne...

Były pracownik DAB

Proponuję się dobrze zastanowić przed aplikowaniem na stanowisko programisty. Dział jest mocno niedoinwestowany (kadrowo), kod pamięta jeszcze czasy PHP 4, ogólny bałagan. Wynagrodzenie dobre dla kogoś kto dopiero zaczyna przygodę z programowaniem - względem lubelskich firm zajmujących się programowaniem, wynagrodzenie w Veracomp stanowi może 50% możliwości - często też słychać narzekanie na niskie płace.

Gall

Cześć, może uda mi się coś tutaj dowiedzieć. Aplikacja na stanowisko logistyka- złożona, rozmowa kwalifikacyjna-odbyta. Mieli odezwać się ( tak czy inaczej ) w poniedziałek, tj. wczoraj, a tu cisza. Czy firma rzeczywiście informuje o wyniku (nawet negatywnym)? czy mam cierpliwie czekać?

Podpisuje sie pod opiniami osob powyzej. Firma idealna jak chodzi o atmosfere w pracy. Bardzo dobrze wspominam pracownikow jak i kadre zarzadzajaca. Place jak na Krakow w normie.

potwierdzam wcześniejszą opinię. fajni ludzie zarówno pracownicy jak i szefowie. Wspominam bardzo pozytywnie eksfirmę

Duza, rozwojowa firma, dbajaca o pracownika. Rektutacja bywa trudna, kilkuetapowa, jednak warto, poniewaz firma zapewnia dobry komfort pracy, opieke medyczna, mozliwosc korzystania z basenu, wiele imprez integracyjnych, itp. Atmosfera w kazdym dziale jest inna, ale najwieksza siłą tej firmy są ludzie, dlatego ta firma ma takie pozytywne odczucia zarowno u pracownikow, jak i ex pracownikow.

Zostaw opinię o Veracomp - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Veracomp