Opinie o Zetha Media w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zetha Media. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Zetha Media o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zetha Media w Kraków

Bala Nowy wpis

Ciężko napisać coś pozytywnego. Przede wszystkim traciłam tam czas i do dzisiaj nie mam wypłaconej "prowizji". System pracy oparty na "brytyjskim kalendarzu" jest, zasadniczo, nie do zaakceptowania. Warunki pracy (przerwy) niekoniecznie akceptowalne. Płaca poniżej przeciętnej, a prasą ten twór ciężko nazwać.

Reni Nowy wpis

Po co obrażać innych , jeśli nie odpowiada komuś praca może ją zmienić!

Nosacz Sundajski Nowy wpis

Czytam komentarze i dochodzę do przeświadczenia że sami sobie pozytywne komentarze wystawiacie, taki marketing szeptany bajeranci. Czytam ten wasz ekspres polarny lub bardziej dosadnie mówiąc trybunę kalifatu, bardzo lubicie opluwać Polskę.Jakbyście nie zauważyli to my w kraju mamy już normalne i uczciwe umowy o pracę.

Natalia Nowy wpis

@Marzena co masz na myśli? W jaki sposób oszukiwać można? Chcesz powiedzieć, że to przez te umowy angielskie w Zetha Media? Proszę uzasadnij swoje zdanie, żeby każdy mógł wiedzieć o co chodzi.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zetha Media? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
Marzena

srututu @UK, a wlasciwie @GB, Anno GB. Rezydencja podatkowa, mówi to coś? Oczywiście że mówi, ale naiwnych ludzi można oszukiwać.

Natalia

@o i co wtedy? Jak Polak może się z niej rozliczyć w Polsce? Przecież pracuje dla Zetha Media w Polsce i tu musi się rozliczać z PITu. Nie interesowałam się nigdy takimi umowami, dlatego jak możesz to proszę wytłumacz nam to wszystko.

UK
@Natalia

Natalia, nie musisz się rozliczać w PL z takiej umowy. Rozliczasz się w UK. Wszystko to znajdziesz w ustawie o unikaniu podwójnego opodatkowania, o którym ostatnio nawet głośno się zrobiło.

Natalia

@Starucha co znaczy lewa brytyjska umowa? Co w niej jest nie tak? To umowa podobna do polskiego zlecenia? Nikt nie ma szans w Zetha Media na umowę o pracę? Wyjaśnisz te kwestie użytkownikom zainteresowanym pracą.

o
@Natalia

Jest gorsza od polskiego zlecenia, bo jest po prostu w Polsce w takiej formule nielegalna.

Starucha

Jeśli ktoś chce zobaczyć jak wyglada towarzystwo wzajemnej adoracji ludzi, którzy nie maja pojęcia o pracy dziennikarza to powinien aplikować do Zetha. Dodatkowo jeśli chcesz pracować na lewej 'brytyjskiej' umówie bez ZUS to tez idealnie trafiłeś.

Zawodowiec

A czy był jakiś konkretny powód Twojego zwolnienia? A czy wiesz jak obecnie pracuje się w Zetha? Bo z tego co wiem to biuro mają w centrum Krakowa i syfu tam nie ma. Z Twojej wypowiedzi odczytuje jedynie jakąś prywatną złość i zawiść. Mało to profesjonalne.

Oss

Na rozmowie osoba rekrutującą mówi więcej niż kandydat. Na sile chce zareklamować prace u nich a pózniej sie okazuje ze nie dają umowy nawet. Dziwne wszystko.

Byłem

Byłem na rozmowie w zeszłym tygodniu. Osoba rekrutująca zrobiła na mnie dobre wrażenie. Projekt wydaje się ciekawy. Co do finansów, zobaczmy czy przyjmą moją ofertę. Czekam na odpowiedź. Pierwze wrażenie bardzo ok.

Natalia

@Po rozmowie Widzę, że byłaś na rozmowie w Zetha Media. Czy mogłabyś napisać dokładnie jak ona przebiegała? Jakie wrażenia odniosłaś po zakończonej rozmowie? Rozumiem, że ostatecznie nie przyjęłaś oferty pracy z powodu nie odpowiadających Ci warunków?

Po rozmowie

Jedyne dobre opinie wystawiane sa chyba przez 'szefowa' ktora ma problem ze znalezieniem pracowników. Ale niech to nie dziwi skoro daje marne pieniądze i brak umowy o prace. Dla kogoś kto chce pracować w mediach chyba najgorsza opcja w Krakowie. Jeśli ktoś ma duzo czasu to niech idzie na rozmowę zeby sie przekonać jaka to lipa

Dbają o pracownika i dają duże pole do popisu. Kto się chce wykazać - polecam.

Olo

Marne pieniądze na lipnych umowach. Zero rozwoju firmy.

Mama

Polecam każdemu rodzicowi (lub temu kto ma kiedyś w planach nim zostać). Bardzo dobre warunki dla kobiet w ciąży. W Dniu rodziny, wszyscy mogli wyjść wcześniej, aby spędzić ten dzień w gronie najbliższych. W dzień dziecka planowana jest impreza dla wszystkich - tych z dziećmi i tych bez. Każdy rodzic doceni :)

Kamilson

Mają dużo fajnych projektów. Współpracowałem z nimi jako zewnętrzny podwykonawca. Bardzo sobie cenię zdobyte doświadczenie. Z takimi profesjonalistami aż miło mieć do czynienia.

Dorotka

Biuro w centrum Krakowa. Miła i przyjemna atmosfera. Warunki bardzo dobre. Polecam.

Pracownik (nie miesiąca)

Dużo pracy, wiele się dzieje. Jak to w mediach. Praca dla każdego kto nie boi się ciężko pracować i lubi być docenianym za swój indywidualizm i kreatywność. Polecam

Gruba stara blondyna

Wolałbym pracować w gazetce szkoleniej w podstawówce. Na stronie internetowej widać jakie to beznadziejne. Rekrutacja to jakieś dno, a osoba rekrutującą nie wie o co pytać.

Kandydatka
@Gruba stara blondyna

Kiedy byłaś na rozmowie rekrutacyjnej? Ja całkiem niedawno i odniosłam zupełnie inne wrażenie. Pełen profesjonalizm a do tego bardzo przyjemna atmosfera. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Zetha Media - Kraków

• Jak się pracuje w Zetha Media?

Zobacz opinie na temat firmy Zetha Media tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zetha Media