Opinie o Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) w Wrocław

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) w Wrocław

Magda S.

Jest super

Jak wygląda kwestia umowy i wynagrodzenia na pozostałych stanowiskach oprócz call center ?

zerard
@Gość

Minimalna krajowa, maksimum obowiązków i oczywiście umowa zlecenie, na której jest problem z dniami wolnymi. Omijać szerokim łukiem!

Gregor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Spejson

Windykacja. Dramat. Kasa słaba. Na końcu świata. Chyba że ktoś z Nowego Dworu to blisko. Okropnie .

Radca Prawny

1. Rozmowa z radca prawnym; pytania o przebieg dotychczasowej pracy. Wreczenie zadania rekrutacyjnego do przygotowania w domu. 2. Dzien probny w biurze - kolejne zadania do opracowania (porady w biezacych sprawach kancelarii). Brak jakiejkolwiek opinii na temat przygotowanych rozwiazan. Dodam, ze dzien probny byl oczywiscie bezplatny. Taki przebieg rekrutacji wskazuje raczej na poszukiwanie taniej sily roboczej niz rzeczywista chec nawiazania stalej wspolpracy. Oferowane wynagrodzenie bardzo niskie, warunki w biurze ponizej standardu - ciasne i glosne pomieszczenie, stary sprzet biurowy niespelniajacy wymogow ergonomii pracy przy komputerze.

Pytania dotyczace doswiadczenia.

robert m

Jak wyglada miejsce pracy, boksy czy osobne biuro?

Wieclaw
@robert m

Boksy, w dużym pomieszczeniu jak w telemarketingu. Szum i głośno, ciężko się skupić na pracy , nie polecam . Generalnie jako praca dorywcza lub na krótki okres dla zdobycia doświadczenia w rozmowie z trudnymi klientami.

Zenek

Szkoda czasu by wiązać się z tą firmą. Lepiej poszukajcie pracy u konkurencji. Ja mam o tej firmie jak najgorsze zdanie. Z resztą opinie poprzedników też o czymś świadczą.

Zapewnewieciekto

Nie polecam prowadzić jakichkolwiek rozmów z tą śmieszną firmą. Brak jakiegokolwiek profesjonalizmu i odwagi cywilnej. Miła Pani zaprosiła mnie na rozmowę rekrutacyjną, obiecywała przekazanie informacji zwrotnej, co się oczywiście nie stało. Sam musiałem przez kilka dni wydzwaniać i dopytywać się czy są w stanie zgodzić się na zaproponowane przez moją osobę warunki. Odpowiedzi od Pani prowadzącej rekrutację nie otrzymałem, a kobieta na słuchawce jedynie coś pomamrotała, że proces rekrutacji jest wstrzymany. Stracony czas na bezsensowną rozmowę, brak jakiejkolwiek odpowiedzi zwrotnej co uważam za brak jakichkolwiek manier oraz haos panujący w firmie. (usunięte przez administratora)

An

Nie polecam pracodawcy.

rob

jest rozbudowany system premiowy, są również dodatki w ramach świadczeń socjalnych - dopłaty do posiłków, karty Multisport, enelmed itp.

Pedro

Podpowiedzcie czy do podstawy macie jeszcze jakieś dodatki? Socjalny czy też premia od ściągniętych kwot?

Brak
@Pedro

Nie ma żadnych premii

gosia

Proszę o podanie w przybliżeniu zarobków prawnika- specjalista ds. postępowania sądowego ? Czy będzie powyżej 2500 netto ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Kancelaria Koksztys
@gosia

Szanowna Pani Jeżeli jest Pani zainteresowana podjęciem pracy w Koksztys Kancelarii Prawa Gospodarczego - proszę o przysłanie swojego CV na adres: rekrutacja.kadry@koksztys.pl Jeżeli będziemy zainteresowani współpracą zaprosimy Panią na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której pozna Pani zarówno zakres obowiązków, wymagań jak i ofertę finansową.

Magda

Ogólnie to ofert pracy jest sporo. Firma stawia na stały rozwój i nie boi się zatrudniać kolejnych pracowników. Biuro przychodziło już wiele przemeblowań przez ten czas kiedy tu pracuje związanych właśnie z zagospodarowaniem miejsca dla nowych pracowników.

Ricky

To co mi się podoba to szacunek do pracowników. Kiedy potrzeba to pochwalą, ale też bez przesady. Nie kantują człowieka na kasę, umowa spoko bez przypału

j.

Jakichś szczegułów nie podam, bo byłem tam tylko na rozmowie. Na rozmowie Pani tłumaczy jak wygląda praca i jakie są warunki umowy jeśli miałaby ona dojść do skutku. Jak na moje warunki ok,ale każdy oczekuje czegoś innego.

zrd

Pracy jest dużo, ale jest do ogarnięcia. Atmosfera również dobra, z wszystkimi można się dogadać. Plus za benefity i duży wybór lunchowy. Niestety największym minusem są zarobki, nie spodziewałem się, że taka poważna kancelaria oferuje zarobki oscylujące wokół stawki minimalnej.

dzik windykacji

Moim zdaniem ok, kasę można dostać dobrą, nauczysz się dużo, bo tak to jest w pracy biurowej, ale warunek jest jeden - trzeba chcieć. W tej branży lepszej kasy się nie znajdzie. Tyle ode mnie. POZDRO

Na pierwszy dzień dostajesz wytyczne z wprowadzeniem do pracy. Po prostu podstawowe zadania z biura i nic więcej. Potem dostajesz konkretne zadania i wiesz co i jak :) Pozytywnie oceniam pierwsze dwa miesiące pracy, ale jak będzie zoabczymy ;)

Marek K.

Firma docenia swoich pracowników i daje im szansę rozwoju. Byłem tam dwukrotnie na stażu i nauczyłem się duuużo ciekawych rzeczy. Spoko, że każdego w biurze traktują na równi i nie ma wywyższania innych.

shake

Dwa razy podchodziłem do rekrutacji, ale jakoś chyba nie mam szczęścia. Za pierwszym razem poszło mi na rozmowie średnio, za bardzo się spiałem I od razu wiedziałem że szans nie będzie. Drugi raz było lepiej, ale moja znajomość Excela pozostawiają wiele do zyczenia. Pewnie spróbuję trzeci raz, bo dużo ludzi twierdzi że warto czekać na swoją szansę.

dla mnie bardzo spoko

Na start dla młodych ludzi bardzo ciekawe miejsce na pierwsza, poważną pracę. Zapewniają przyzwoite pieniądze. Dużo zależy od zleceń, bo jeśli trafi się na czas gdzie jest ich mniej to dużo łatwiej jest w to wszystko wchodzić. Jak z marszu trafiasz w najgorszy czas to z tego pożytku nie będzie, bo większość ludzi się wtedy załamuje z powodu liczby czekających obowiązków.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości)?

Kandydaci do pracy w Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości)