Opinie o M2.0 Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy M2.0 Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w M2.0 Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M2.0 Sp. z o.o. w Warszawa

Powiedzcie mi proszę czy z tymi kontami to faktycznie prawda? Ktoś w zeszłym roku napisał, że firmy podobno nie ma i że jedynie szuka ekipy do zakładania kont. Do teraz jest już cisza a pokazywało mi, że firma chyba działa, wiec jak to teraz wygląda? Temat został jakkolwiek wyjaśniony? I z ilu osób składa się sama struktura spółki?

Czy M2.0 Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Hana Nowy wpis

Ta firma to fikcja.Nie istnieje.Szuka tylko ludzi do założenia kont osobistych z których dostaje prowizje

admin

Jak wygląda zatrudnienie w firmie Lubię to - Social Media Agency (M2.0 sp. z o.o.) ? Jest to praca na pełen etat czy można mieć elastyczny czas pracy? Czekamy na Twoją opinię!

Ewelina Nowy wpis
@admin

Naklaniaja do zakładania kont z ich linki , w zamian za wysokie zarobki, dałam się oszukać . Powinien za to zabrać się wymiar sprawiedliwości, bo to wyłudzenie

Kaaat

Czy jest tu jakaś osoba która może potwierdzić, że ta firma normalnie funkcjonuje i zatrudnienia ludzi na takich zasadach jak jest napisane?

@Kaaat

Niestety wszystko to fikcja i (usunięte przez administratora) i naciąganie ludzi na zakładanie kont.Wiele osób łącznie z mną dało się nabrać

@Kaaat

Niestety jest to kłamstwo i służy do wyłudzenia pieniędzy i danych osobowych z założenia kont bankowych.Sama dałam się namówić

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie M2.0 Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Nieznajomy

Ja założyłem konto czekam na weryfikacje dam znać czy to prawda jest czy tylko ściema

Emka
@Nieznajomy

Nadal Pan czeka na weryfikację ? Ja założyłam dzisiaj. Jednak na maile bardzo szybko odpisują. Dziś dostałam informację że w mbank należy wykonać jeden przelew. Pewnie wtedy dostaną prowizje za założone konto.

@Emka

Po jakiś 3 tygodniach napisali że weryfikacja się nie udała bo źle założyłem konto, tak też musiałem robić przelew.

Emka
@Nieznajomy

Czyli w momencie kiedy trzeba ewentualnie wypowiedzieć umowę z bankiem, a na odstąpienie mamy tylko 14 dni. Jeśli klient odstąpi od umowy oni nie dostają prowizji. Jeśli zamknie konto po czasie kasa leci na ich konto. Jak to człowiek uczy się na własnej głupocie. (Mówię tutaj oczywiście o sobie).

Fifi
@Emka

...napisz co z tym dalej... lepiej nie ufać?

Agnieszka

Czy to prawda żeby się zatrudnić trzeba zakładać darmowe konto i czy to prawda że jest to możliwe że dzięki temu otrzymamy pracę? Że jest to umowa z bankiem że jest darmowe żeby zweryfikować tożsamość? Dostałam ofertę współpracy ale muszę założyć konto i to obowiązek :(

Xxx
@Agnieszka

Tak trzeba założyć jedno konto bankowe poprzez link który ci dadzą i czekać na weryfikację od 7 do 14 dni. U mnie ta weryfikacja czyli 14 dni nie wliczając weekendów minie w najbliższy poniedziałek. I zobaczę co będzie dalej się działo czy zweryfikują tą moją tożsamość czy dalej będę czekać

@Xxx

Ja też czekam zobaczymy czy to prawda z tym zatrudnieniem i z tą kasą za te założenie konta 5200 tak za nic

Aga
@Nieznajomy

Czy zakładając konto, podaję się numer dowodu osobistego itp.

Nieznamomy
@Aga

Tak, właśnie sama zastanawiam się czy to nie scam.

Samotna
@Agnieszka

Też właśnie stoję przed wyborem bo trochę mnie to zaskauje ze musze otworzyć konto na ich warunkach. Może ktoś coś więcej powiedzieć?

Tak przy zakładaniu

@Samotna

To wszystko ściema, wyłudzają dane i zbierają pieniądze za założenie konta Firma to fikcja.

@Hana

Też tak myślę że to ściema jest

@Xxx

I jak? Przeszłaś tą weryfikację? Pisali coś?

@Agnieszka

Tak to prawda. Założyłam takie konto, dostałam maila z trzema linkami do banków. Wysłałam screena. W końcu dostaje akceptację z dziu rekrutacji okazuje się że dział rekrutacji i ten niby trener na którego maila wysłałam screena (innego adresu mailowego nie miałam w tamtym momencie) odpisuje mi że konto jest założone nie z ich linku. Bo.... Dział rekrutacji i ten trener Adam Gluchowski to dwie różne firmy. Czyli żeby dostać u nich pracę trzeba by było chyba założyć następne konto na czym oni zarabiają. Ja swoje konto zamykam. TO NACOAGACZE

@Reniferek

Właśnie też jestem na etapie zamykania konta Pko i to nie jest takie łatwe przez Internet:(

@Reniferek

Dzwoniłam do Pko i trzeba udać się osobiście do banku.

@Adida

Też założyłam konto w Pekao SA. Jeśli tak to najwyżej udam się do oddziału. Szkoda czasu na tych ludzi. To wielka ściema. Dzisiaj jeszcze dostawałam od nich e-maile o akceptacji. Ale napisałam do działu rekrutacji i tego śmiesznego trenera ze nie życzę sobie od nich żadnej korespondencji skoro nie spełniam warunków współpracy.

@Reniferek

Rano wysłałam list polecony priorytet z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość (przez telefon). Mamy 14 dni na takie oświadczenie zgodne z ustawą o prawach konsumenta. W umowie były takie oświadczenia. Można wydrukować i wypełnić albo ręcznie napisać.

@Adida

Dziękuję za info bo mi chyba gdzieś to umknęło

@Agnieszka

Ja dziś dostałam podobnie, ale samej mi się wydaje to mało wiarygodne, tym bardziej, że skoro mam w wymienionym banku konto to zamiast go użyć mam znaleźć inny bank, a tym śmieszniejsze jest to, że np swojego konta w mBanku używam do potwierdzenia podpisu w Profilu Zaufanym. Ich argumenty są nielogiczne i podejrzane. Dlatego szukam informacji, nie chce paść ofiarą (usunięte przez administratora) jako rzekomy sprawca, pionek za kogoś, który za firmę odpowie. Dlatego wolę to sprawdzić.

@Agnieszka

Sprawdziłam nr KRS nie ma, oni piszą, że w trakcie wydawanie. Tyle, że "Wniosek o wpis sąd rejestrowy rozpoznaje nie później niż w terminie 7 dni od daty jego wpływu do sądu.". to nawet jeżeli to firma od 6 dni, to tym bardziej jej nie ufam. A pisać można wszystko...

@Monika

Powiem tak jedna wielka ściema z tymi kontami jest. Mi dziś przysłał że źle założyłem konto,że musiałem coś źle wpisać i mam drugie założyć nie nabierajcie się (usunięte przez administratora) i tyle.

@Monika

Tak to prawda ten wpis to już jest od kilku tygodni, i nawet wpisać adres w mapach Go ogle to tam nic nie ma tylko las????????????

@Nieznajomy

Zauważyłam to,, bo też szukałam...

Adida

Ta firma to (usunięte przez administratora) Nie otwierajcie kont. Szkoda, że na Olx nie można takich (usunięte przez administratora) od razu zgłosić.

Hana

Niestety to ściema,ja czekałam całe 6 tygodni i niby ciągle weryfikacja to (usunięte przez administratora).Nabieraja ludzi , zgarniają pieniądze za kolejne konta , adres firmy to fikcja,.

Aga

Lubię 2.0

Mnich

Ja tam wole 3.0 ślicznotka

cóż

Nie ładnie tak sztucznie samemu sobie nabijać lajki, oj nie ładnie... No ale jaka agencja, takie praktyki ;)

Zostaw merytoryczną opinię o M2.0 Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w M2.0 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy M2.0 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w M2.0 Sp. z o.o.?

M2.0 Sp. z o.o.
  • Czerska 12