Opinie o BYTOMSKI ZAKŁAD USŁUG GÓRNICZYCH SP Z O.O. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BYTOMSKI ZAKŁAD USŁUG GÓRNICZYCH SP Z O.O.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie BYTOMSKI ZAKŁAD USŁUG GÓRNICZYCH SP Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BYTOMSKI ZAKŁAD USŁUG GÓRNICZYCH SP Z O.O. w Wrocław

Robusz

Ale pie.... olenie. Chyba nie robicie w tym samym bzugu co ja. Na Marcelu kier dba o ludzi, normalny gosc. Ogarnia wszysko. A bony byly na swieta i teraz tez sa, idzie odebrac na kopalni, nie trza zaiwanaic do Zabrza

Oceniacz

Zawsze można zmienić pracę!!

ryl

firma bez normalnej roboty.....same ochłapy.........bez przyszłości,...

wkurzony

obiecywali cuda....robota na innych kopalniach...lepsza kasa.....busy-do roboty.....a tu dupa....przymusowe wolne dla załogi z marcela.....nie ma roboty.....chłopaki-omijajcie tą firme szeroko.....

ryl
@wkurzony

roboty nie ma dla kogos kto nie chce pracowac ogolnie w BZUGU mozna zarobic ja tam pracuje i srednio miesiecznie wyciagam 4500 zl bez bonow

Tirex
@ryl

Chlopie , tyle to chyba za dwa miesiace tyle wyciagasz :-)))) Praca w przodku i ledwo 2800 sie zarabia

wkurzony
@ryl

kolego-raczej nie pracujesz w bzubu-albo robisz propagandę..podajesz się za górnika -a pewnie jesteś nadsztygarem,albo cos w tym rodzaju..czyli zbędny,dobrze opłacany....dla chłopakow którzy czytają-nie,nie,nie....pomyślcie z jakiejn kwoty płaca skladke emerytalna...żart.............zbliżają się swięta-czekamy na bony-ciekawe co zrobią........już nie ma kim robić -ludzie uciekają..

GÓRNIK
@wkurzony

BONOW ŚWIĄTECZNYCH OCZYWISCIE NIE MA...........CO ROKU BYŁY...........PREZENT OD FIRMY.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BYTOMSKI ZAKŁAD USŁUG GÓRNICZYCH SP Z O.O.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
kulon

22 lata pracy i nędzna emerytura składki emerytalne bardzo niskie wyzysk człowieka

WRESTLER

JESTEM PRACOWNIKIEM..............FIRMA ŻAŁOSNA...ZAROBKI ŚMIESZNE JAK NA GÓRNICTWO..BONY 20-ZŁ-ALE CO Z TEGO JAK W NAJDROZSZYCH SKLEPIKACH,Z MALYM ASORTYMENTEM TOWARU...JAKAS CHYBA RODZINNA WSPOŁPRACA............CHCESZ POBRAĆ NP.UBRANIE ROBOCZE-JEDZ DO ZABRZA-NP Z WODZISLAWIA SL....SZKOLENIE W ZABRZU.....PRACOWNIK SIE NIE LICZY.............W ZABRZU BESZCZELNA KOBIETA OGROMNYCH ROZMIAROW OZNAJMI ZE DZISIAJ UBRAN ROBOCZYCH NIE WYDAJE-I WYCIECZKA 140 KM NA DAREMNO...JAKIES SCIEMNIANIE NA TEMAT BARBORKOWEGO-ALE NIKT NIE WIE ILE,NA JAKICH ZASADACH,,,,,,,NIE WIERZCIE OGLOSZENIOM.....ROBOTY RACZEJ W WARUNKACH CIĘŻKICH,ZA WYNAGRODZENIE MINIMALNE...BRAK LUDZI.............JAK NA ROBOCIE JEST PRZEKROCZONA TEMPERATURA I NALEZY SIE PRACA 6-GODZIN-FIRMA ZROBI WSZYSTKO ABY TEN PRZYWILEJ ZABRAC.....GENERALNIE BEZ SZACUNKU DLA ZAŁOGI.....NIE POLECAM...

szmera

Syf kiła mogiła Sztygary to wsioki balkoniki bez szacunku dla ludzi. BYDŁO.

nie jestem robotem

to moja kobieta w biedronce ma 2500 '.gornik 2100 to jaki idiota _____ ha ha ha!!wstzd preyesie .......itd........

Miner

Zarobki rzędu krajowego minimum składające się z premiera uznaniowych, funduszy socjalnych , stale groźby zwolnień albo przeniesienia na inne kopalnie. Bony 20 zł realizowane w drogich sklepach, dobrowolne święta za które oczywiście się juz bo nie należy, ale kto nie robi świat ma zapowiedziane ze umowa z nim przedłużona nie zostanie. Wynagrodzenie jak wyżej w 2 przelewach

Paweł1990

Pracowałem w BZUGu na Krupińskim w zeszłym roku, tak jak kolega wyżej napisał - wypłata w dwóch przelewach (krajowe minimum na umowie o pracę + "wyrównanie" umową o dzieło). W sumie można było zarobić ok. 2100 zł bez świąt na konserwacji i obsłudze przenośników. Oczywiście na rozmowie kwalifikacyjnej nie było mowy o dwóch przelewach, powiedziano, że dostanę 100 zł na rękę + 160 zł za święto (zawsze doliczają do umowy o dzieło) no i kartki 20 zł realizowane w drogich sklepach, których zresztą za dużo nie było. Jakież było moje zdziwienie, gdy na umowie było napisane zaledwie 85 zł brutto za dniówkę...

Tom

Ile zarobi początkujący górnik z kursem górnika i parę upr.na budryku? Jakie dodatki

Niewolnik
@Tom

Kartki 20 zł za zjazd (do wybrania w kilku sklepach), wypłata na dwa przelewy (umowa o pracę oraz umowa o dzieło) , zarobki rzędu 2500-2700 (przodek)

Alf

Chciałbym się dowiedzieć jak na dzień dzisiejszy wyglądają zarobki bzugu ,dodatki kto. Warto do nich aplikować czy jak większość firm? Proszę o poważne info

admin

Czy jesteś zadowolony z wynagrodzenia w firmie BYTOMSKI ZAKŁAD USŁUG GÓRNICZYCH SP Z O.O.? Czekamy na Twój komentarz.

Mlody
@admin

Nieeeeeeeeeee

@Mlody

A konkretnie? Jakie dodatki i zarobek z kursem górnika?

Olo
@admin

Strzalowy 2300pln w przodku

Zostaw merytoryczną opinię o BYTOMSKI ZAKŁAD USŁUG GÓRNICZYCH SP Z O.O. - Wrocław

• Jak się pracuje w BYTOMSKI ZAKŁAD USŁUG GÓRNICZYCH SP Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy BYTOMSKI ZAKŁAD USŁUG GÓRNICZYCH SP Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BYTOMSKI ZAKŁAD USŁUG GÓRNICZYCH SP Z O.O.?

BYTOMSKI ZAKŁAD USŁUG GÓRNICZYCH SP Z O.O.