BYTOMSKI ZAKŁAD USŁUG GÓRNICZYCH SP Z O.O.

Wrocław

Opinie o BYTOMSKI ZAKŁAD USŁUG GÓRNICZYCH SP Z O.O.

admin 2015-07-30 13:02
Czy jesteś zadowolony z wynagrodzenia w firmie BYTOMSKI ZAKŁAD USŁUG GÓRNICZYCH SP Z O.O.? Czekamy na Twój komentarz.
Alf 2017-03-10 17:31
Chciałbym się dowiedzieć jak na dzień dzisiejszy wyglądają zarobki bzugu ,dodatki kto. Warto do nich aplikować czy jak większość firm? Proszę o poważne info
Mlody 2017-04-07 00:04
Nieeeeeeeeeee
Andrzej 2017-04-10 05:41
A konkretnie? Jakie dodatki i zarobek z kursem górnika?
Tom 2017-04-23 15:59
Ile zarobi początkujący górnik z kursem górnika i parę upr.na budryku? Jakie dodatki
Niewolnik 2017-05-27 05:13
Kartki 20 zł za zjazd (do wybrania w kilku sklepach), wypłata na dwa przelewy (umowa o pracę oraz umowa o dzieło) , zarobki rzędu 2500-2700 (przodek)
Paweł1990 2017-05-30 16:39
Pracowałem w BZUGu na Krupińskim w zeszłym roku, tak jak kolega wyżej napisał - wypłata w dwóch przelewach (krajowe minimum na umowie o pracę + "wyrównanie" umową o dzieło). W sumie można było zarobić ok. 2100 zł bez świąt na konserwacji i obsłudze przenośników.

Oczywiście na rozmowie kwalifikacyjnej nie było mowy o dwóch przelewach, powiedziano, że dostanę 100 zł na rękę + 160 zł za święto (zawsze doliczają do umowy o dzieło) no i kartki 20 zł realizowane w drogich sklepach, których zresztą za dużo nie było. Jakież było moje zdziwienie, gdy na umowie było napisane zaledwie 85 zł brutto za dniówkę...
Olo 2017-06-06 15:20
Strzalowy 2300pln w przodku
Miner 2017-06-28 15:44
Zarobki rzędu krajowego minimum składające się z premiera uznaniowych, funduszy socjalnych , stale groźby zwolnień albo przeniesienia na inne kopalnie. Bony 20 zł realizowane w drogich sklepach, dobrowolne święta za które oczywiście się juz bo nie należy, ale kto nie robi świat ma zapowiedziane ze umowa z nim przedłużona nie zostanie. Wynagrodzenie jak wyżej w 2 przelewach
nie jestem robotem 2017-07-28 13:17
to moja kobieta w biedronce ma 2500 '.gornik 2100 to jaki idiota _____ ha ha ha!!wstzd preyesie .......itd........
szmera 2017-08-09 04:59
Syf kiła mogiła
Sztygary to wsioki balkoniki bez szacunku dla ludzi.
BYDŁO.
Zostaw swoją opinię o BYTOMSKI ZAKŁAD USŁUG GÓRNICZYCH SP Z O.O. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BYTOMSKI ZAKŁAD USŁUG GÓRNICZYCH SP Z O.O.