Opinie o BYTOMSKI ZAKŁAD USŁUG GÓRNICZYCH SP Z O.O. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BYTOMSKI ZAKŁAD USŁUG GÓRNICZYCH SP Z O.O.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie BYTOMSKI ZAKŁAD USŁUG GÓRNICZYCH SP Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BYTOMSKI ZAKŁAD USŁUG GÓRNICZYCH SP Z O.O. w Wrocław

Leszek

W GPI Rybnik na Boryni od 7 do 8 tysięcy. Zapraszamy. A Prezes ma jeszcze różne benefity.

Ser
@Dorota

Ladna stawka dla gornika- to 10000 netto minimum. A za 5-6 tys. mom robota na budowie i sie nie narabiam. Na dole mo byc kasa.

Na stronie zakładu jest kilka ofert, ale wszystkie są z 2022 r., są jakieś nowe? Jakie? Może publikują je gdzie indziej? Podobno płacą 50 zł za nadgodziny, często się one zdarzają? Dużo ich jest ogólnie?

Wczoraj wrzucili oferty pracy pod ziemią, oferują 6 000 - 12 000 zł / mies. brutto. Wy tu nie piszecie o takich kwotach, więc czy to jest realnie tyle zarobić? Chodzi mi o zarobki dla spawacza/ślusarza. Ile wynosi dokładnie dodatek zjazdowy? Z tych bonów żywnościowym w rok się spora kwota uzbiera?

znaczy nadgodziny masz na myśli? daj znać, jeśli po godzinach każą zostawać i co w ogóle z weekendami oraz świętami, trzeba wtedy też przychodzić czy te są wolne? no i jak tak to pytanie, czy dopłacają do tego jakoś.

Wafel Nowy wpis

Zależy jakie masz kwalifikacje.jak trzeba zostać trochę dłuzej to płacą 50zl za nadgodzine a bony zjazdowe 70zl.zarobki jak najbardziej realne .jak np.przerobisz 4 soboty to wyciągniesz ponad 9 tys.netto ale tak jak mówię zależy jakie masz kwalifikacje

Maja coś ze swoją witryną ale znalazłem na olx ofertę na Janko. Ile dostajecie na Barbórkę i jubileusz ? W ofercie jest duży rozstrzał bo między 6-12 tys Od czego zależy ile dostanę?

Leszek

Dorota
@Leszek

Stawka ładna. A jeśli chodzi o benefity to na jakie można tu śmiało liczyć?

Gpi

Zapraszamy na rozmowę do Rybnika, ul. Reymonta 40

Jurek
@Dorota

Zarobki mocno się poprawiły, synki zarabiają 5-7tyś, plus dodatki za metry i 70zł w bonach. Robimy na Chwałowicach i Zofiówce.

Waldi
@Jurek

A ile zarobi o Ile zarobi pomoc dołowa?

Były
@Jurek

Chyba 5 -7 tys z sobotami i to na przodzie

@Były

Co to znaczy, że na przodzie? :P Czyli jest szansa dorobić sobie u nich w soboty? To jesteś w stanie podać widełki płacowe u nich nie licząc tych sobót oraz czy górnicy mają też jakieś premie?

Ser Nowy wpis
@Dorota

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BYTOMSKI ZAKŁAD USŁUG GÓRNICZYCH SP Z O.O.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Czy nowo zatrudnione osoby w BYTOMSKI ZAKŁAD USŁUG GÓRNICZYCH SP Z O.O. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Hej, mój mąż chce zmienić zakład górniczy i myśli o pracy u nich. Niestety ich strona internetowa coś nie działa, więc pytanie do Was czy poszukują może górników, a dokładnie kombajnistów? W związku z tym, że kombajnista pracuje na samym dole i w największym pyle, to chciałabym się dowiedzieć czy wszelkie kwestie bezpieczeństwa pracowników są u nich przestrzegane.

Helloo
@Monika

Tam nie maja kombajnu

abdul

czesc, jakich zarobków się można spodziewać jako pomoc dołowa?

Rysio

Powiesz jaka prawda? Co było w tych komentarzach bo chciałbym się dowiedzieć zanim wyślę CV. Czytałem o jakich problemach jeśli chodzi o atmosferę i relacje z przełożonymi. To miałeś na myśli?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w BYTOMSKI ZAKŁAD USŁUG GÓRNICZYCH SP Z O.O.?

Jarosław

O co chodzi z tym brakiem szacunku? Przełożony źle się odzywa do pracowników czy po prostu zawala ich robotą? Napisz co miałeś na myśli bo trochę mnie zaniepokoiłeś. Wolałbym aplikować do firmy gdzie jednak szanuje się pracowników, nie?

Daniel

Witam chciałbym się zapytać jaka atmosfera wyglądam na KWK Chwałowice jaki dozór i ludzie czy spoko z góry dziękuję

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w BYTOMSKI ZAKŁAD USŁUG GÓRNICZYCH SP Z O.O.?

górnik

Na jakich kopalniach robicie w tej chwili i czy są przyjęcia ?

Tom

Oszystwa,złodziejstwo,zakłamanie brak odpowiedzialnosci za jakiekolwiek decyzje u dozoru średniego jak i wyższego tymbardziej.Nie polecam robią z ludzi idiotów i śmieją sie nam w twarz

Agata
@Tom

A w jaki sposób robią z Was idiotów ? Możesz jakiś przykład dać ?

Tom
@Agata

Same obietnice.""Panowie będą metry to bedzie wielka kasa dla was"" ile razy my sie ponad norma narobili jak psy i nic my nie dostali wiecej. wrecz mniej

Dorota
@Tom

Hej, to ile ostatecznie tej kasy wychodzi? Bo widziałam tu na forum różne kwoty. Czy od nowego roku można spodziewać się czegoś więcej?

Mark

Na jakich kopalniach aktualnie BZUG pracuję?

Emilia
@Mark

Może zadzwoń i zapytaj? Myślę, że tak szybciej dostaniesz odpowiedź

Szyszunia

Ktoś coś powie więcej o firmie, na jakich kopalniach robicie jakie zarobki i jakie dodatki firma daje.

Ryszard
@Szyszunia

A czemu w sumie pytasz, gdzie do tej pory pracowałeś?

Waldi

A jaka kasa?jak dwie umowy?

Mateusz

Najgorsza firma w jakiej robiłem firma emerytów a szef (usunięte przez administratora) 3300 zł za 22 dni w przodku żenada nikomu nie polecam

Faflok

Witam.Pracuje w BZUGU na zofijówce.Zarobki z trzema sobotami w przodku 5100 wiadom są metry jest kasa nie ma metrów to trochę mniej ale ogolnie tragedia nie ma.chłopaki po tyłach zarobki koło 4300

AB

za 14 dniowek w przodku 2200 zl

Mati
@Faflok

Witam są aktualnie przyjęcia do firmy na Zofiówka

@Faflok

Bzdura te zarobki... Chyba że jesteś wlazodupem od kierownika to może że świętami tyle zarobisz ale reszta może pomarzyć o takich zarobkach. A pozatymm zarządzanie tym punktem to kpina. Robota jak to robota na kopalni i w przodku kamiennym ale za takie pieniądze w takich warunkach to nie polecam.

Nieznajomy

Witam ile można zarobić jako pomocnik za czorne dni a wiela nap w weekend ? Lub na obsłudze czyszczenia obsłudze przenośników z uprawnieniami na K.W.K BUDRYK ? A jeśli chodzi o social to na co można liczyć i czy jest jakaś barbórka bo kiedyś gdzieś było że jest z góry wielkie dzięki za informacje. Pozdrawiam

Pracujecie ktoś na budryku? Jakie są zarobki? Jaka umowa? Czy składki są z całości odprowadzane? Jak wygląda sprawa z barborka ile jej dają? Zastanawiam się nad przyjęciem do firmy.

Komandos

Witajcie koledzy jak tam zarobki w Bzugu? podnieśli wam w końcu te pensje czy nie?czy dalej obiecują złote gruszki na w.....bie .Czy bedą bony na święta wielkanocne?Czy znacie sztygara Winetou?z Marcela co on reprezentuje?

niezadowolony
@Komandos

nic nie podnieśli.....wyplaty za luty-najniższe z możliwych..nawet sztygarzy szukają innej roboty.....podniósł zarobki przodowym z marcela i obecnie z zofiówki...,więc ich kupił....reszta bez zmian,wręcz gorzej.....bonów wielkanocnych -zero..spotkania,obiecanki a tu (usunięte przez administratora) za przeproszeniem.....panowie dajcie znac ,które firmy przyzwoicie płacą,i potrzebują ludzi.....nawet jest możliwość ze chce np.przejśc cała zmiana,kompletna..

Adi
@niezadowolony

Linter płaci na przodkach. 90 m na kombajn 5500 na rękę do tego bony po 34 za zjazd. Przodki na boryni mają.

Joljol
@Adi

Linter? Firma porażka tyle w temacie pracuje na KWK Szczygłowice i przyszli chłopaki z Boryni tragedia

Zostaw merytoryczną opinię o BYTOMSKI ZAKŁAD USŁUG GÓRNICZYCH SP Z O.O. - Wrocław

• Jak się pracuje w BYTOMSKI ZAKŁAD USŁUG GÓRNICZYCH SP Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy BYTOMSKI ZAKŁAD USŁUG GÓRNICZYCH SP Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BYTOMSKI ZAKŁAD USŁUG GÓRNICZYCH SP Z O.O.?

BYTOMSKI ZAKŁAD USŁUG GÓRNICZYCH SP Z O.O.