Opinie o Bank Millennium S.A. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bank Millennium S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bank Millennium S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Millennium S.A. w Wrocław

Nie polecam pracy w dziale windykacji. Główny szef to główny (usunięte przez administratora)kt się tym nie przejmuje od lat. Udaje wraz ze swoim pomocnikiem "ludzkiego", a to tylko przykrywka. Układy, układy, ta która trzyma z panami to ma dobrze, w finansach również.

Pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Pracowałam w dziale windykacji prawie rok i była to najgorsza praca. Zaczynajac od ,,menadżerów” którzy są tam chyba z jakiegoś losowania. Nie mają kompetencji, aby rozwiązać jakikolwiek problem, wiedza z zakresu windykacji i bankowości leży, wytyczne, które są przez nich tworzone same sobie przeczą, są nieprecyzyjne. Jak tylko się da pojadą po premii za byle przejęzyczenie w rozmowie, groźba planem naprawczym, jak tylko pojawi się gorszy miesiąc to standard, najlepiej zastraszyć zespół zamiast wyszkolić pracowników. Zero wsparcia, szkoleń, możliwości rozwoju. Atmosfera w biurze okropna. Wywlekanie przez ,,kierowniczkę” prywatnych spraw pracownika jest codziennością zarówno w biurze jak i na spotkaniach integracyjnych. Mówienie na głos kogo z zespołu lubi za kim nie przepada na forum, bardzo profesjonalne zachowanie… Za l4 karanie odejmowaniem śmiesznych punków w rankingu, telefonami, czy na pewno nie możesz pracować. Masz zaplanowaną operację? Chyba żartujesz, kto zrobi target? Kierownictwo tylko szuka do czego się przyczepić, wieczny stres, czy dzisiaj aby pan Tom nie wyśle kolejnego maila z zakazem rozmów w pracy, a następnie propozycją ,,integracji” całego działu. Może warto obrać jeden kierunek, trudno się integruje w atmosferze strachu i niechęci do współpracowników…. Jedyny plus to wynagrodzeniem, którym próbują przekupić pracowników, jednak te parę złociszy więcej, niż w innych firmach, nie jest warty tego wszystkiego. Dodatkowo bez konkretnego powodu rzucają wypowiedzenie bo komuś nie podoba się głos pracownika… Po zmianie pracy widzę, jak toksyczne jest to miejsce pracy, wszystkim taplającym się w tym bagnie życzę wytrwałości, a najlepiej zmiany pracy, odżyjecie od razu ????

Obsługa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

1. Czy Team Leaderzy w Milennium we Wrocławiu są szkoleni ze sposobów motywowania pracowników? Czy jako głównej metody motywowania używają straszenia okresem naprawczym? 2. Czy system rozdzielania spraw między pracowników jest sprawiedliwy i automatyczny, czy pracownicy mają jednak ręcznie przydzielane "lepsze" i "gorsze" sprawy? Czy zdarzyło się, że bank regulował przydział spraw i jednocześnie zwolnił osobę zatrudnioną ze względu na brak dotrzymania targetów? 3. Czy pracownicy, którzy realizują 90% targetu to dobrzy pracownicy, czy raczej do zwolnienia? 4. Czy premia uzależniona jest od liczby dni urlopowych w miesiącu? Tj. Czy opłaca się realizować plan jeśli weźmie się tydzień urlopu w tygodniu, czy wtedy premia wynosi już 0zł? 5. Jaki procent pracowników, którzy nie biorą nadgodzin wyrabia 100% targetu? Czy da się wyrobić 100% bez brania nadgodzin?

Marta Nowy wpis

Kris Nowy wpis

Cześć wszystkim pracowałem w tym banku w dziale rozwoju aplikacji, zespół w porządku, koledzy programiści nawet bardzo ok, pomocni, że względu jednak na używane oprogramowanie i technologie jednak bym radził sobie dobrze przemyśleć pracę z tym bankiem, piszę to jako programista z dość dużym doświadczeniem - w sumie daje ocenę-neutralna. Dodam, że moja współpraca z bankiem uległa zakończeniu po paru miesiącach tutaj mam uwagę trzeba pracować za trzech programistów bazy danych, front end oraz backend. Więc typowe 3 in 1 lecz niestety za pensje jednego programisty (generalnie nie pensja jaką powinien mieć full stack). Poza tym kultura, organizacja, manager to raczej na plus. Jednak pracy jest dużo i atmosfera jest dość stresująca. Pozdrawiam serdecznie

Obserwator

Dyrektor regionu p. Milena A.- jakie doswiadczenia mieliscie?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Bank Millennium S.A.?

Dzień dobry,czy mogę prosić o informację pracy w Centrali banku na stanowisko konsultanta ds sprzedaży,czy są wew rekrutacje i czy jest możliwość rozwoju?dziekuje

Bestek

Chciałbym opisać prace w oddziale (usunięte przez administratora) Jest mi przykro ze musze to napisać na forum ale bank i cała jego otoczka nie daje mi wyboru . Nie sadziłem ze bank który mianuje sie WIELCE przyjaznym dla matek czy też ojców jak ja musi przez coś takiego przechodzić . Jestem ojcem 4 letniego dziecka - wiadomo - są rozne okoliczności które nie pozwalaja aby być cały czas w pracy - wiec zdarza sie opieka - bo dziecko chore w przedszkolu etc . Jak reaguje dział (usunięte przez administratora) Został stworzony ranking , tj masz dziecko , bierzesz np opieke czy l4 to jesteś wykluczony z podwyżek , na awans nie masz szans , dostajesz nagorszy termin letniego urlopu, jesteś ostatni , czujesz sie jak niepotrzebny element .(usunięte przez administratora)

nie polecam

W oddziale w nowej siedzibie jest jeden wielki bałagan , nawet jak rozwiążą z wami umowę nie potrafią podać konkretnych przyczyn. (usunięte przez administratora) to chleb powszedni , kierownictwo biega tylko na fajki i kawki a dla podwładnych czasu nie maja.

Ilona
@nie polecam

A sypane czy rozpuszczalne? ;p A tak serio to wy tak po prostu siedzicie i na to patrzycie? Nie da rady serio niczego z tym zrobić?

nie polecam

Niesty nie warto nawet jak was zatrudnią to nie macie gwarancji ,że zaraz was nie wyrzuca np z racji wieku bo nie pasujecie do zespołu. Chociaż na początku proszą was żebyscie zostali jak najdłuzej. Jak chodzi o wypłate obiecuja złote góry a dostaniecie najniższą krajową bez premii. Nawet przerwa jest krótsza niz ustawowa (usunięte przez administratora) to codziennosc w tym banku.

Ilona
@nie polecam

Ej ale serio podziękowali komuś z racji wieku? Ile lat miał ten pracownik i jak oni niby to sobie rozegrali?

admin

Jesteś zainteresowany pracą w firmie Bank Millennium S.A.? Zadaj pytanie na naszym forum i uzyskaj niezbędne informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Millennium S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Bank Millennium S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bank Millennium S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bank Millennium S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bank Millennium S.A.?

Kandydaci do pracy w Bank Millennium S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bank Millennium S.A.