Incom Group S.A.

1.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Incom Group S.A.

Pracodawca

 Aktualność
Miło nam, że odwiedzasz nasz profil firmowy na portalu gowork.pl

W tym miejscu możesz podzielić się konstruktywną opinią o współpracy z Incom Group S.A..

Pisząc swoje spostrzeżenia pamiętaj proszę aby:

- Twoje uwagi nie były obraźliwe, krzywdzące, wykluczające lub wprowadzające w błąd,

- podawane informacje były możliwie najbardziej obiektywne i uczciwe,

- ocenione zostały merytoryczne aspekty pracy,

- opinia była jak najbardziej rzetelna, odpowiedzialna i mająca odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Jednocześnie informujemy, że wszelkie wpisy zniesławiające, kłamliwe i uderzające w dobro firmy Incom Group S.A. lub jej pracowników będą monitorowane, a ich autorzy będą pociągnięci do odpowiedzialności cywilnej lub karnej.
ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Monika Sikora

Pracownik firmy - Dyrektor Działu Produktów Zaawansowanych i Marki ADAX

22.06.2023 03:06

Czym zajmuje się Państwa firma? Co jest głównym filarem Państwa biznesu? W jakim mieście/jakich miastach działacie?

Monika Sikoraikona wywiad

Jesteśmy jednym z 6 największych dystrybutorów w branży IT i elektroniki użytkowej w Polsce, działamy na rynku od 33 lat. W ofercie mamy produkty i rozwiązania od ponad 250 dostawców, które dostarczamy do wszystkich sektorów gospodarki – edukacji, przemysłu, biznesu, instytucji publicznych, finansowych - poprzez sieć naszych partnerów handlowych na terenie całego kraju. Główna siedziba firmy mieści się we Wrocławiu, tutaj też pracuje zdecydowana większość naszego zespołu, ale mamy także dynamiczną grupę handlową w Bielsku-Białej.

Jak wyglądały początki firmy? Skąd pomysł na działalność w tej branży?

Monika Sikoraikona wywiad

Firma została założona w Niemczech, w 1987 r., a w 1990 r. główna siedziba została przeniesiona do Wrocławia. Krótko potem Incom został największym autoryzowanym dystrybutorem w centralnej i wschodniej Europie marki Seagate – światowego producenta rozwiązań do przechowywania danych. Na przestrzeni kolejnych lat firma budowała swoje portfolio wprowadzając komputery, serwery, peryferia, akcesoria, elektronikę użytkową, oprogramowanie, a z czasem rozwiązania dedykowane konkretnym branżom, np. monitory interaktywne czy druk 3D dla edukacji. Incom jest również właścicielem marki ADAX, jednej z najstarszych rodzimych marek komputerowych. Pod jej brandem produkowane są komputery stacjonarne, serwery, a także komputery typu All-In-One.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe – kontrahenci, konkurencja, branża?

Monika Sikoraikona wywiad

Branża informatyczna jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się gałęzi przemysłu, a co za tym idzie, jedną z najbardziej wymagających. Firmy działające na tym rynku muszą umieć dostosowywać się do ciągłych zmian, innowacji czy nowych technologii w sposób niezwykle szybki i elastyczny. Firmy, czyli pracujący w nich ludzie. To powoduje spore wyzwania, ale również niezwykłe możliwości rozwoju osobistego pracowników. Ze względu na atrakcyjność i przyszłościowy charakter tej branży, z jednej strony cechuje ją spora konkurencyjność, a z drugiej mnogość opcji kreowania indywidualnej koncepcji działania w oparciu o coraz ciekawsze, czasem nietypowe lub niszowe rozwiązania.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Monika Sikoraikona wywiad

W Incom Group zatrudniamy ponad 150 pracowników i ciągle szukamy nowych, kreatywnych i angażujących się osób. Organizacja firmy skupia się wokół skoncentrowanych na rozwoju i realizacji sprzedaży działów: Handlowego, Marketingu, eBiznes, Zarządzania Produktami oraz Produktów Zaawansowanych i Marki ADAX. Te zespoły są również najbardziej liczne i najszybciej rozwijające się. Efektywna sprzedaż i procesy finansowe, serwisowe czy logistyczne wspierane są przez działy: Analiz, Kontrolingu i Zarządzania Ryzykiem, Serwisu, Logistyki oraz zespołów administracyjnych i księgowych.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2023 roku?

Monika Sikoraikona wywiad

Systematycznie rozwijamy działy sprzedażowe i okołosprzedażowe, ponieważ ciągle pojawiają się w naszej firmie nowe pomysły biznesowe. Aktualnie toczą się rekrutacje do działów Product Managerów, Handlowego, Marketingu i Analiz. Warto jednak na bieżąco śledzić ogłoszenia publikowane przez Incom, ponieważ regularnie pojawiają się ciekawe propozycje rozwoju zawodowego w naszej firmie. Szukamy osób ambitnych, umiejących budować relacje, pozytywnych i nastawionych na osiąganie sukcesu. Stawiamy na ludzi lubiących grę zespołową i chętnie identyfikujących się z celami firmy.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie? Kto odpowiada za rekrutację?

Monika Sikoraikona wywiad

Uważamy, że proces rekrutacyjny powinien być krótki i efektywny. Nie jesteśmy zwolennikami złożonych, wieloetapowych rozmów. Spotkanie z kandydatem od początku prowadzone jest przez menadżera działu, do którego prowadzona jest rekrutacja. Jeśli rozmowa przebiegnie pomyślnie, w ciągu kilku dni kandydat zapraszany jest na drugą, po której – w zależności od jej wyniku - przedstawiana jest mu oferta pracy.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Monika Sikoraikona wywiad

Nowy pracownik wdrażany jest do organizacji kilkuetapowo i kompleksowo. W pierwszej kolejności przechodzi szereg szkoleń, które mają przybliżyć mu organizację firmy, portfolio produktowe oraz zapoznać go z systemami wspierającymi pracę. Zapoznaje się również z kulturą organizacyjną firmy, panującymi zasadami i dostępnymi udogodnieniami. Następnie wchodzi w etap wdrożenia szczegółowego do pracy w dziale docelowym, gdzie poznaje specyfikę swoich zadań, oczekiwania, zasady, mechanizmy, narzędzia itp. W ciągu około 2-3 tygodni jest przygotowany do pierwszych zadań na swoim stanowisku.Patka Nowy wpis
Inne

Dzień dobry, widziałam aktywna ofertę dla Handlowca IT i po przeczytaniu niektórych komentarzy zastanawiam się czy atmosfera się może nie poprawiła? spełniam wymogi i rozważam aplikacje. Ciekawa jestem jednak zarobków. Czy znacie widełki?

Nowy wpis

Pracodawca

@Patka

Jeżeli spełnia Pani wymogi wskazane w ogłoszeniu to serdecznie zachęcamy do złożenia swojego CV. Na ewentualnej rozmowie kwalifikacyjnej przekażemy Pani wszystkie informacje.

Obserwator Nowy wpis
Inne

Jak mówi powiedzenie "wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma" ale trafiasz gdzie indziej i to powtarzasz po czasie. Wielu ludzi się przewinęło ale nie bez powodu wielu jest teraz w topowych firmach IT na rynku a zaczynali tutaj. Jeżeli przychodzisz i jesteś od początku roszczeniowy, stawiasz warunki i oczekujesz złotych gór to daj sobie spokój. Pozycje w każdej firmie trzeba sobie wypracować. Nie dostaniesz najlepszych grup produktowych lub Klientów od ręki. Pokaż, że sobie radzisz a z czasem pojawią się takie możliwości, w końcu ktoś awansuje lub zmieni pozycje czy odejdzie i pojawi się szansa dla kogoś, kto już jest tu chwile i jest obyty z systemami, pracą i workflow. Nie wszystko otrzymujesz wszędzie od razu. Firma ceni ludzi którzy chcą pracować (choć może często nie w sposób werbalny), myślą przy tym i są lojalni i takim osobom się tu dobrze wiedzie. Zarobisz, wypłata jest zawsze od lat na czas pierwszego dnia roboczego, jest luxmed i MultiSport za przystępne pieniądze, niektórzy pojeżdżą po świecie lub na różne konferencje. Brakuje trochę szkoleń, czasami ciężko się dostać do kogoś żeby pogadać, czasami są podejmowane błędne decyzje, czasami plany są duże i nie doszacowane ale tak jest wszędzie. Nie ma miejsca gdzie są tylko same plusy i jest kraina mlekiem i miodem płynąca. Nie można porównać tego miejsca do Google jeżeli chodzi o warunki pracy czy innych typowych korpo ale też nie jest tak źle jak przedstawiają to wszystkie tylko same negatywne komentarze. Jak się uparło w polskiej mentalności, komentarze zostawiamy tylko te negatywne gdy jesteśmy na kogoś źli, często w emocjach, pozytywne czy neutralne rzadko kiedy zatem obraz wykreowanej tu rzeczywistości jest za mocno przekłamany.

Nowy wpis

Pracodawca

 Aktualność
Miło nam, że odwiedzasz nasz profil firmowy na portalu gowork.pl

W tym miejscu możesz podzielić się konstruktywną opinią o współpracy z Incom Group S.A..

Pisząc swoje spostrzeżenia pamiętaj proszę aby:

- Twoje uwagi nie były obraźliwe, krzywdzące, wykluczające lub wprowadzające w błąd,

- podawane informacje były możliwie najbardziej obiektywne i uczciwe,

- ocenione zostały merytoryczne aspekty pracy,

- opinia była jak najbardziej rzetelna, odpowiedzialna i mająca odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Jednocześnie informujemy, że wszelkie wpisy zniesławiające, kłamliwe i uderzające w dobro firmy Incom Group S.A. lub jej pracowników będą monitorowane, a ich autorzy będą pociągnięci do odpowiedzialności cywilnej lub karnej.
Handlowiec
Pracownik

Jako handlowiec muszę powiedzieć, że nie jest tutaj zbyt wesoło. Szefostwo jest cholernie nerwowe i często zachowuje się toksycznie, co zrobiło już wiele szkody w morale całego zespołu. A co do podwyżek i awansów, to jakoś tego nie widać. Nie wiemy, czy nasza praca jest w ogóle doceniana, ani czy istnieje jakaś perspektywa rozwoju kariery. A brak motywacji i perspektyw nie napawa optymizmem, żeby dać z siebie wszystko. Ogólnie rzecz biorąc, uważam, że szefowie powinni bardziej przyłożyć się do poznania branży IT i zrobić coś, żebyśmy wszyscy czuli się bardziej zmotywowani i docenieni. Wtedy nasza praca byłaby bardziej efektywna i przyjemniejsza.

Zofia
Inne
@Handlowiec

nerwowość? z czego tak właściwie może ona wynikać? jesli chodzi o budżet czy jakiekolwiek wyniki finansowe to jakie obecnie występują w firmie? jest lepiej lub gorzej? albo neutralnie? są jeszcze inne osoby z wyższych stanowisk, z którymi można porozmawiać o ewentualnych problemach?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Incom Group S.A. kandydat na stanowisko Handlowiec IT ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Były pracownik

Były pracownik

09.05.2023 03:05

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Były pracownikikona wywiad

Pracowałem na stanowisku Product Managera. Do moich zadań należała realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych (obrót i zysk), współpraca i negocjacje z producentami, pozyskiwanie nowych dostawców, tworzenie oraz realizacja strategii cenowej i marżowej produktów, zarządzanie rotacją w poszczególnych kategoriach produktowych. Inne obszary, którymi się zajmowałem, to m.in.: planowanie wewnętrznych i zewnętrznych działań sprzedażowych i marketingowych, monitorowanie i analiza rynku i konkurencji, tworzenie raportów dla dostawców i Zarządu, organizacja oraz przeprowadzanie szkoleń dla Działu Handlowego i Partnerów firmy czy współpraca z innymi działami sprzedażowymi w zakresie realizacji celów biznesowych.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

Były pracownikikona wywiad

Początkowo miałem taką możliwość, po czym zostałem wykluczony z grona osób, którym przysługiwała praca zdalna.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Były pracownikikona wywiad

Mógłbym wymienić tysiąc powodów, ale w dużym skrócie głównym powodem było fatalnie wynagrodzenie, zbyt niskie względem wysokich wymagań, a to dodatkowo przyprawione całkowitym brakiem szacunku wobec pracownika.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Były pracownikikona wywiad

Podstawa to 6-12 tys. brutto na umowie o pracę, natomiast widełki premii były całkowicie dowolne - od zera do kilkunastu tysięcy miesięcznie.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Były pracownikikona wywiad

Ponad półtora roku.

Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź

Były pracownikikona wywiad

Absolutnie nie, powody wymieniłem w poprzedniej odpowiedzi, dotyczącej niskich stawek i nieprzyjemnego stosunku do pracownika.

Jakie były możliwości rozwoju na Twoim stanowisku / w Twoim dziale? Z czego to wynikało?

Były pracownikikona wywiad

Nie było żadnych możliwości rozwoju. Powodem była płaska struktura firmy.

Jak wyglądały szkolenia w Twojej firmie? Czy były zaplanowane i jak często się odbywały? Jakich obszarów/ tematyki dotyczyły? W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynikało? W jakich obszarach chciałbyś być szkolony i dlaczego?

Były pracownikikona wywiad

Startowe szkolenia mogę określić jako skrajnie ogólnikowe i niepotrzebne. Dodatkowych szkoleń nie było.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?

Były pracownikikona wywiad

Atmosfera wśród project managerów była dobra. W stosunku do szefostwa odczuwało się głównie skrajny strach.

Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę? Jeżeli pracodawca nie przestrzegał warunków, opisz dokładnie o jakie warunki chodziło i co nie było przestrzegane.

Były pracownikikona wywiad

Mogę ocenić, że ustalone warunki w miarę pokrywały się z rzeczywistością.Marcin
Były pracownik

Pracując w tej firmie, czułem się bardzo źle. Mimo że miałem dobrych ludzi w swoim zespole, atmosfera w firmie była straszna. Zarządzanie było chaotyczne, a szefowie byli niekompetentni i nie potrafili zarządzać ludźmi. Wymagania były bardzo wysokie, a wynagrodzenie niskie. Czułem się wypalony zawodowo i czułem, że jestem tylko narzędziem do robienia kasy dla firmy. Jestem zdecydowanie przeciwny pracy w tej firmie i odradzam ją wszystkim. Wiem, że na rynku są lepsze miejsca pracy, gdzie pracodawcy szanują swoich pracowników i oferują godne wynagrodzenie. Więc jeśli masz wybór, nie wybieraj tej firmy, chyba że jesteś desperacko potrzebujący pracy.

Pytanie
 Pytanie

Czy urlop w Incom S.A. jest płatny 100%?

fdscds
Pracownik
@Pytanie

Urlop jest płatny i pracownikowi przysługuje wynagrodzenie takie jakie otrzymałby gdyby w tym czasie pracował.

fdscds
Inne
@Pytanie

Urlop jest płatny i pracownikowi przysługuje wynagrodzenie takie jakie otrzymałby gdyby w tym czasie pracował.

Zofia
Inne

gdzie to jest opisane? normalnie bezpośrednio na umowie czy skąd o tym wiesz? czemu akurat miesiąc jest ustalony? firmie wystarcza tyle czasu, żeby inaczej pracę poukładać? i czy są gotowi na sytuacje, w których sporo osób wzięłoby urlop jednocześnie? jak wtedy praca wygląda?

Dany
Były pracownik
@Zofia

Na umowie nic takiego nie ma, tak sobie wymyślili i tyle. Także chorowanie czy niespodziewane przypadki nie wchodzą w grę ;)

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Zofia

A coś więcej? Liczba ogłoszeń z kolei nie wygląda tak jakby celowo rotacje były tworzone, widzę jedno na dwie lokalizacje dla handlowca IT. czyli masz na myśli redukcje? czym spowodowane jeśli już?

neu
Były pracownik

Praca w Incom w mocnym skrócie to na początku obiecywane złote góry szkolenia a po kilku msc okazuje się ze wcale tak kolorowo nie jest. Stara kadra brak zmian i zaufania do pracownika. Nie polecam pracy w tym miejscu

Zofia
Inne
@neu

no pisali o tych szkleniach, że podobno słabo z nimi a pytanie czy są faktycznie aż tak potrzebne? jakie w razie czego przydałoby się pracownikom i czy taka potrzeba jest tu zgłaszana? ciekawa jestem jakby się co do tego odnieśli po prostu

Paulina
Inne
@neu

Jak już mowa o szkoleniach. Bo widziałam obecną rekrutację na Producy Managera i w nim napisali, że dają szkolenia wstępne. takie początkowe szkolenia są, odbywają się? Onboarding odbywa się w tej firmie całkiem OK?

Ex pracownik
Były pracownik
 Pytanie
@Paulina

Szkolenia? Tak, rozmowy z pracownikami na temat tego co robią oto szkolenia. Jeśli szanujesz swój czas- nie aplikuj. :)

Zofia
Inne
@Ex pracownik

Nie wiem na ile w tym prawdy w końcu czy szkolą czy też nie ale wspominasz o tym czym ludzie sami z siebie się zajmują. Więc firma zwraca na pewne predyspozycje jakaś większą uwagę? Jakie tak konkretniej, co się dla nich liczy? Ciekawa też jestem z jakimi kompetencjami ludzie zgłaszają się tu najczęściej

Kandydat
Inne
 Pytanie

Witam. Jakie są wynagrodzenia w firmie na stanowisku specjalisty? Czy można zarobić min 5000 netto?

Pracownik
Pracownik

Pierwsze komentarze o Incomie przeczytałem jak zaczynałem pracę i czytam je do dnia dzisiejszego, czyli już ładnych kilka lat, bo jest się z czego pośmiać. Oczywiście firma ma swoje zasady, które jednym pasują, innym nie - jak wszędzie. Ludzie są różni - jak wszędzie. Działy lepsze i gorsze - jak wszędzie. Też mam swoje zastrzeżenia - jak każdy, ale mam też doświadczenie w innych firmach i nigdzie nie jest idealnie. Przez te lata zmieniło się jednak bardzo dużo i to na plus i wierzę że będzie się zmieniać dalej. Wszystkim tym którym jest tak źle polecam jedno: zwolnijcie się! :) Przecież nikt nikogo na siłę nie trzyma. Wszystkim tym, którzy odeszli życzę powodzenia, bo przecież wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma. :) A osobom które zastanawiają się czy spróbować: polecam, bo każde doświadczenie uczy. Na koniec dla wszystkich tych których zapewne rozwścieczy dość pozytywny wpis dodam, że nikt mi za niego nie zapłacił, nie pracuje w kadrach, ani nie stanowię kadry managerskiej. Pozdrawiam :)

Aaaaa
Były pracownik
@Pracownik

Ujawnij się! po tej laurce premia gwarantowana :)

Jolanta
Inne
@Aaaaa

Wyczuwam ironię, czy słusznie? Nie pasują ci pozytywy na temat firmy? Ciekawe, dlaczego?

Pracownik
Pracownik
@Aaaaa

Ta wiedza to zapewne z autopsji. :) A myślałem że jest tak źle, że nie ma co liczyć na premię. :D

Zofia
Inne
@Pracownik

Myślisz, że serio daliby za takie coś premię? Oni to czytają tak w ogóle? ;)

MP
Inne
@Zofia

No przecież Jolanta cały czas się wypowiada, a czytając jej wypowiedzi - nie ma opcji że nie jest pracownikiem i to na kierowniczym stanowisku, bo właśnie takie ma pojęcie...

Zofia
Inne
@MP

Aha no dobra. A w takim razie może napiszesz coś więcej o tym pojęciu wspomnianym? I tak pzt., jeśli chodzi i stanowiska kierownicze to na spokojnie można ze struktury na nie awansować czy raczej preferują z zewnątrz?

Marcinek67
Pracownik

(usunięte przez administratora) podejście to jak nie powiedzieć nic, plany sprzedażowe brane na oko, „kierownictwo” zatrzymało się w czasach „jest praca to trzeba się jej trzymać wiec zrobimy z tobą co chcemy” Nie zapominajmy o bazach klientów dla handlowców, 1000 firm które nie chcą nic kupić to na miły początek. A „kierownictwo” naciska od pierwszych dni. Chcesz tracić czas śmiało idź.

Irena
Inne
@Marcinek67

A czy jest solidne przeszkolenie z produktu? Ciekawi mnie czy firma oferuje wdrożenie, czy rzucają na głęboką wodę od razu. Techniki dowolne czy narzucają swoje?

tom
Pracownik

a mi sie fajnie tu pracowalo- wieki temu ale fajnie - pozdrowienia dla Pana Grahama , jesli jeszcze tam jest :))

Zofia
Inne
@tom

wieki temu to ile tak mniej więcej? bo widziałam jak niektórzy narzekali i ciekawa jestem z czego to wynika. zadowolenie zależne od stanowiska? jest tu jakieś uznawane za najbardziej godne polecenia?

tom
Były pracownik
@Zofia

moze dlatego ze rozmowa kwalifikacyjna z Panem Grahamem byla jedna z najlepszych jakie mialem ( a mialem ich kilka) i byl to jeden z moich pierwszych zawodowych etapow- raz tylko spotkalem sie na rozmowie o prace (pozniej, ale to juz nie w Polsce), ze ktos tak zywo byl zainteresowany mna jako rozmowca i pod tym wzgledem wielki szacun dla Pana Grahama, a wieki temu to jakies 15 lat podejrzewam.

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Zuzia
Pracownik

Pieprzysz. To, ze trzeba wywieszać takie kartki świadczy tylko o Was. Banda gówniarzy, niedorobionych cycków mamuś i tatusiów, z błędnym poczuciem samozajebistości, nie potrafiących wody po sobie w kiblu spuścić. Tfu. R Przyszłość Narodu KJ mać. Rynek pracy pokaże Wam środkowy palec. Dinozaury mają to do siebie, ze każdy o nich wie. O Was miernoty nikt nie będzie nawet pamiętał.

2
Grażyna
Inne

A jakie w takim razie jest wynagrodzenie dokładnie? Co znaczy w praktyce to złe traktowanie pracowników? Podasz jakieś przykłady?

Wyciekły pies
Kandydat
@Zuzia

Obawiam się, że jest to komentarz osoby która była wcześniej opisana jako "dinozaur". Skoro u kadry zarządzającej opinia o swoich byłych/obecnych pracownikach wygląda w taki sposób, to szczerze współczuję, ludziom którzy tam pracują lub pracowali.

Hercules
Były pracownik
 Pytanie

Nie polecam pracy w tej firmie. Wszystko to, co opisywane jest w opiniach, to prawda. Kadra zarządzająca to osoby bez kompetencji i co najgorsze bez ambicji. Jak można pracować przez 15 lat na tym samym stanowisku i nie dokształcać się, nie rozwijać... Szkolenia? Jakie szkolenia...pierwszy tydzień wdrożeniowy to szkolenia produktowe/ sprzedażowe i na tym koniec. Brak zaufania do pracowników, kary pieniężne na niewylaczony z zasilania monitor... Żenada. Procedury jakby to co najmniej był Pentagon....incom to firma w której poszczegolne działy ze sobą nie współpracują... A to chyba przez znaną szerszemu gronu panią o dość chamskim śmiechu, która szczuje, mobbinguje i obrabia tyły wszystkim. Kto pracował w incom ten wie... A później zdziwienie, że PM nie współpracuje...

Jolanta
Inne
@Hercules

No ale co ty byś w zasadzie chciał, jakie szkolenia? Nie jest przypadkiem tak, że pracodawca chce pracownika już wyszkolonego, a nie ucznia do mentoringu?

Nie polecam
Były pracownik
@Hercules

W pełni się zgadzam. Do tego ta ciężka atmosfera…bardzo żałuje się zdecydowałem się na prace tutaj, już sama rozmowa kwalifikacyjna przebiegała w negatywnej atmosferze…NA SZCZĘŚCIE już mnie tu nie ma i odradzam każdemu kto rozważa pracę w tej firmie. Wszystkie negatywne opinie napisane na tym forum to prawda.

Nie polecam
Były pracownik
@Hercules

Super napisane, cała prawda o tej firmie . Odradzam, tez pracowałem nie wróciłbym za żadne pieniądze . Ludzie szukajcie normalnej firmy a tą omijajcie z daleka!

Jolanta
Inne
@Nie polecam

skoro rozmowa kwalifikacyjna była ciezka to czemu zdecydowalas sie na podjecie pracy? czy jak odchodziłas to nie było problemu z wypowiedzeniem, czy dostalas normalnie świadectwo pracy, rozliczenie urlopu ?

Nick Cave
Były pracownik
 Pytanie
@Jolanta

No i właśnie takie podejście i zestaw odpowiedzi ma kadra zarządzająca w w tej firmie. Nie wiedzą albo nie chcą wiedzieć jak inaczej potrafi być w innych firmach, dlatego jedyną odpowiedzią jest - "ale czego byś chciał???"

Jadwiga
Były pracownik
@Jolanta

Tak ta firma chce pracownika wyszkolonego w cenie ucznia do mentoringu ????

Hercules
Były pracownik
@Jolanta

Jeśli Pani szanowna skończyła szkołe X lat temu i od tej pory się Pani nie dokształca i nie edukuje, to trudno Pani wybór. Ja należę do tych, którzy chcą osiągnąć wiecej i oczekuje od pracodawcy tego, ze bedzie takze we mnie inwestował - zwlaszcza jeśli mi to zdeklarowal podczas rozmowy rekrutacyjnej, a pozniej podczas przedstawiania warunkow. to tyle.

K
Były pracownik

Prezes celowo gasi pracownikom światło w toaletach aby nie siedzieli za długo, więcej dodawać nie muszę.

Pytanie
 Pytanie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Incom S.A.?

Xxx
Pracownik
@Pytanie

Aktualnie nie ma takich imprez

Antoni
Inne
@Xxx

A w przeszłości firma coś takiego organizowała? Przed covidem

Wysoko
Pracownik
@Antoni

Zdarzało się czasem

Ryszard
Inne
@Wysoko

Teraz to jest kwestia aktualnej sytuacji epidemicznej czy raczej chodzi o koszty? Orientujesz się może?

Mateusz
Inne

A ciężko się tam dostać na managera?

Anonimowy
Były pracownik
@Mateusz

Nie ma takich szans. Na stanowiskach kierowniczych siedzą dinozaury :)

Gosias
Pracownik
@Anonimowy

Spróbować możesz, przecież Dinozaury już raz wyginęły :)

Pytanie
 Pytanie

Czy w obrębie jednego działu w Incom S.A. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Nick
Pracownik
@Pytanie

Nie niestety nie...tutaj(usunięte przez administratora)są osoby które pracują już jak dinozaury i ich nie przesuniesz. Pracują po kilkanaście lat bez kompetencji, ani menadżerowie ani dział hr nie ma kompetencji, tylko prezes

Jogi
Inne

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz pracowników? Jak nastroje i zarobki?

Pracownik
@Jogi

Na nastroje nigdy nie licz w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Incom Group S.A. - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Incom Group S.A.?

    Zobacz opinie na temat firmy Incom Group S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Incom Group S.A.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Incom Group S.A.
Przejdź do nowych opinii