Incom Group S.A.

Opinie o Incom Group S.A.

koras

Mam pytanie , czy jako Operator maszyn produkcyjnych faktycznie zarobki sa od 3700 do 5000 ? Czy jak zwykle ta najznisza kwota......

Nova

Byłam dziś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Inkom we Wrocławiu. I jestem zdziwiona poniższymi komentarzami. Mam wrażenie, że osoby aplikujące na stanowisko handlowca nie słuchały dokładnie opisu swoich przyszłych zadań lub nie otrzymały tak dokładnych danych, jak ja. Osoba rekrutująca bardzo dokładnie zakres obowiązków. Przedstawiła większość trudności z jakimi można się spotkać (było ich sporo...) oraz zalet. Doceniam szczerość i domyślam się, że praca jako handlowiec w tej firmie jest bardzo ciężka, stresująca i wyczerpująca. Nie wiem, jak to się przekłada na wynagrodzenie, ale jedno jest pewne, tam się ciężko pracuje i nie ma mowy o plotkach przy kawie. Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia w szukaniu pracy.

Nik
@Nova

Być może w firmie Inkom rzeczywiście tak jest. Byłaś w innej firmie

Nova
@Nik

@Nik, dzięki Tobie zauważyłam, że zrobiłam literówkę w nazie firmy - dzięki. Opinia pisana świeżo po rozmowie z rekruterem zrobiła swoje ???? Ale doprecyzuję, że jednak byłam w Incom Group S.A. Jak dla mnie, to sama rozmowa sugeruje, że tam jest ciężka praca. Mam nadzieję, że przekłada się to na wynagrodzenie. Pozdrawiam

Biurowa

Pracowalam na gorze, w biurze, nie jako pracownik fizyczny. Problem jest w Incom z managerami. Knują coś za plecami szefa i zrzucają wine na swoich pracowników. Mają bardzo małą wiedzę, niestety stopują pomysły ludzi, którzy są pod nimi, tym samym działają na niekorzyść firmy. Wartościowi ludzie sie zwalniają, bo są gnębieni albo widzą, że spotkali się ze ścianą.

@Biurowa

Do tego cały czas mobinguja pracowników jakby nie umieli inaczej, jak do ludzi. Niektórzy się zwalniają a niektórych zwalniają, wszystkim wychodzi na dobre. Jak najwiecej chce stad uciekać. Niepolecam.

Pracowałem w Incomie jakiś czas. Odeszłam z powodów prywatnych. Dział na którym pracowałem był ok. Jak robiło się swoje to nikt się nie czepial. Problem był z logistyka(biura) bo im nigdy nic nie pasowało ale to jak ktoś ma "miękka (usunięte przez administratora) to popłacze się i ucieknie a ja będzie robił swoje i ignorował co tam marudza to nie będzie to przeszkadzało w pracy. Ekipa ogólnie zgrana. Z kierownikiem da się dogadać. Wypłata zawsze na czas. Praca nie należała ani do ciężkiej ani do lekkiej. Raz zapierdzielales że nie miałeś czasu na nic a raz przez cały dzień udawałem że coś robisz. Ogólnie ja dobrze wspominam tamten okres. I chętnie nawet bym wrocil jakbym miał taką możliwość. A to co piszą to często gęsto jest to powyżej magazynu stanowiska. Bo tam to oni chcą kawkę i najlepiej leżeć (usunięte przez administratora) do góry i nic nie robić a jak już coś trzeba to wielkie ale...

Mariusz

Dobrze wspominasz zatrudnienie i napisałeś dość szczegółową opinię. Chciałbym się jeszcze dowiedzieć jakie umowy o pracę obowiązują w firmie. Zlecenie, czy raczej długoterminowe i stabilne na czas nieokreślony?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Incom Group S.A. kandydat na stanowisko Handlowiec IT ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

grr

„Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem…” – Ludwig von Mises Jak widać po wpisach to raczej stosuje się: Dziel i rządź (divide et impera) to zasada podboju i podporządkowywania sobie ludów - stosowana przez Rzymian

Byly pracownik

Praca w incom to strata czasu. Negatywna atmosfera, podejrzenia, brak zaufania do pracowników, straszenie zwolnieniem powodują ciągły stres. Zamiast zajmowac się sensowną pracą należy wykonywać szereg procedur, które niczemu nie służą. Pracownicy muszą się ciągle tlumaczyc i pilnowac, chwilowa rozmowa z kims na sali jest wyłapywana, a pozniej jestes z niej rozliczany. Nie polecam. Nie ma sensu.

Mistrz
@Byly pracownik

Haha i na siku ze stoperem puszczają ???? jak 2 to już po Tobie ????, kawa i herbata w przydziale miesięcznym to 1 łyżka i 2 saszetki, do tego 3 krople mleka, A jak za dużo gadasz to plaster na usta , nie byle jaki - ze Sponge Bobem ! Mi się to podoba !! pracuje dekadę i jeszcze zostanę bo lubię - widocznie jestem debilem który się zna na swojej robocie, dostaje wypłatę na czas i premie (czyt wyżej znam ...) i nie gram w czasie pracy i nie oglądam filmów tylko zapierd.. bo wiem po co , jak Wam tak zle to się pozwalniajcie zamiast pisać takie pierdoły ... incom jest dla tych co chcą pracować a nie siedzieć na (usunięte przez administratora) Jak Pracujesz to rozwijasz się i zarabiasz, jak jesteś leniem to narzekasz i lepiej faktycznie jak już Cię nie ma .......

@Mistrz

Jeśli nie szanujesz siebie i chcesz tracić czas na taka firmę i praca to całe twoje życie to tam zostań i się mecz. Ja nie chce Dział Hr sprawdza ile jesteś na przerwie, jesteś rozliczany ze wszystkiego Niestety na skargi na menedżerów kierownik HR nie reaguje bo tak jej wygodnie

Stłamszony

Cześć Wsparcia przełożonych nie ma, rozwijasz się sam. Jedyne co możesz usłyszeć, to to że coś zrobisz źle. Albo nic nie usłyszysz, co w sumie jest lepsze i mniej stresujące. Nie dajcie się zwieść obietnicami gigantycznych premii - zazwyczaj ile wynegocjujesz jako podstawę, tyle zobaczysz, choć tutaj ponoć sporo zależy od grup produktowych jakie dostaniesz i "widzimisię" pseudo managerów układających plany. Te są raczej z tzw czapki, często nie mają odniesienia do sytuacji na danych grupach, nawet jeśli czasami zostanie coś obniżone w tym planie. Panuje zarządzanie przez dominowanie, wywołanie strachu, poniżanie, udowadnianie że nie masz racji, albo odpalantowanie kogoś, wmawianie że powiedział co innego, niż powiedział. Po partnersku i szczerze rzadko ktoś podpowie. O dlugofalowym planowaniu nie wspominając. Amosfera na tyle dobra, na ile z powyższym sobie radzą pracownicy. Więc coś jest w tej sztucznosci o której ktoś pisał i sztywności. W dość krótkim czasie pracy tam były też z sytuacje oszukiwania szefa przez niższy szczebel kierownikow i przez to jeszcze durniejsze pomysły miał szef. Razem skleja się to w ta fatalna atmosfere. Obiecywanego na rozmowach socjalu, które "lada moment" ma być, nie ma i pewnie nie będzie. Tak samo niezbyt dobrze widziane są choroby. Lepiej być i dogorywać, żebrać o wcześniejsze wyjście do lekarza, niż przynieść zwolnienie. Niektórzy już po nim do pracy nie wracali na długo. Podejrzliwosc w Incomie to chyba pierwsza zasada.

@Stłamszony

Jeśli tak było jak piszesz to nie myślałeś żeby to gdzieś zgłosić ??

Stłamszony

Skupiacie się na ludziach mówiących o problemie, a nie na problemach bo nie ma problemów, jak się zdyskredytuje ludzi którzy o nich mówią, gratki :) Już nie muszę się tłumaczyć i udowadniać rzetelności. Pracuję gdzie indziej, jestem o wiele spokojniejsza i zadowolona z pracy, czuję oddech, jak wielu mi znanych pracowników i pracowniczek, którzy byli w Incomie, a teraz są gdzie indziej. Ale nie zaprzeczam też, że całkiem sporo się nauczyłam.

Ciekawy
@Stłamszony

Rozumiem. Czy ktoś z was informował o problemach dział HR, żeby zmienić sytuacje?

Wiecie czy Incom S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

pomocny

incom nic nie udostepnia nikomu. jesli zastanwiasz sie czy warto zaaplikować to nie warto przez pesudo managerow, ktorzy pracuja kilkanascie lat to jest ich jedyna praca takze nie trać czasu

Odpowiedź

Tak, udostępnia. Komputer raczej szrotowy. Ale na 95% nie dostaniesz pracy zdalnej :)

Zatrudnilem sie tutaj i myslalem ze te negatywne opinie pisze ktoś złośliwy... ale nie. Sztywna atosfera, negatywne emocje, spina o bele co. Szkoda czasu. Naprawde szkoda czasu i nerwow. A poziom zarzadzania w tej firmie,managerow i ich kompetencje to zart. Niestety kiepski.

Mariusz

Mógłbyś napisać, jak wyglądały Twoje pierwsze dni pracy w firmie Incom? Jestem przede wszystkim ciekaw, czy otrzymałeś od pozostałych pracowników odpowiednie wsparcie? Mogłeś z każdym pytaniem udać się do bardziej doświadczonych osób? Napisałeś, że atmosfera jest sztywna, dlatego ciekawi mnie, jak pracownicy podchodzili do Twojej osoby.

Expracownik

Szkoda czasu i zdrowia dla tej firmy. Serio, nie polecam. Zgadzam się z każdą negatywna opinia na temat incom group. Inne firmy w tej branży prosperuja o wiele lepiej. Wszyscy w branży się dziwią jak mogłam wytrzymać tutaj az tyle lat. Każdy kto rozważa pracę w incom niech lepiej zrezygnuje(usunięte przez administratora)

Edward Nożycoręki
@Expracownik

A ja jestem zadowolony. Pracuję już jakiś czas i choć początkowo byłem sceptycznie nastawiony po komentarzach tutaj to teraz jestem na tak. Dużo się uczę i spotkałem fajnych ludzi.

Byk z Red Bulla

Żeby ci się nic tylko nie stało i żebyś na L4 nie wylądował z tego śmiechu :D

Mijagi
@Byk z Red Bulla

Chyba ty :D

Andria
@Expracownik

"Kto odwiedził Państwo środka pisze bloga, ten kto po nim podróżował pisze książkę a Ci którzy tam mieszkali milczą" zgadzam się z powyższym wpisem, a w szczególności z opiniami: @Pracuś @nielubiany @teniten @incomowicz Wg mnie. szeregowy pracownik niema czasu na pisanie w godzinach pracy.

Jaskółka
@Andria

A jednak większość pozytywnych wpisów jest w trakcie pracy. Po prostu kolejne polecenie służbowe :) ha ha ha! Incom... Żal

@Edward Nożycoręki

Edward, daj spokój, serio :) Ciągle uważasz, że praca w tej firmie ma sens? Dla mnie żaden! już niedługo i nareszcie uciekam!

@pracownik

Minęło trochę czasu od Twojego wpisu. Zdecydowałeś się zostać w firmie, czy jednak zrezygnowałeś z zatrudnienia. Dodaj jakie pozytywne strony widziałeś w pracy w Incom, a co Twoim zdaniem wymagało poprawy lub zmiany. Odezwij się i napisz jaką podjąłeś decyzje.

Exprac

Nie znam drugiej takiej firmy.. Z tak sztywną atmosferą, absurdalny i zakazami i spiną.

mikołajka
@Exprac

Mam wrażenie, że mówisz o innej firmie :) moim zdaniem atmosfera jest przyjazna :)

xyz
@mikołajka

Raczej sztuczna.

garo
@xyz

atmosferę budują ludzie, ja otaczam się pozytywnymi, spróbuj też :) powinno Ci się spodobać

xyz
@garo

"atmosferę budują ludzie" - z pustego i Salomon nie naleje.

@garo

Ale rozumiem, że wciąż poruszamy się w kontekście pracy w Incom we Wrocławiu, tak? Piszesz o dobrej atmosferze i fajnych współpracownikach - a jakie jeszcze aspekty pracy w tym miejscu mógłbyś opisać? Ciekawi mnie kwestia socjalu dla pracowników - funkcjonuje coś takiego w Incom?

spalonaona
@xyz

Może, więc to kwestia podejścia każdego z nas? :) Ja się za pustą nie uważam, a ludzie, których lubię również są inteligentni i przyjaźni.

tak to ja mogę pracować
@spalonaona

Coś w tym jest. Każdemu pracuje się lepiej jeśli czuć wsparcie zespołu. Tutaj miałem swoje lepsze i gorsze chwile, ale jakby nie spojrzeć zawsze jednak oceniam tę firmę pozytywnie.

Czerwony kapturek
@Exprac

Hahahha trafione w 10! Spina dzień w dzień.. Drugiej takiej firmy nie znam.

rtw
@Lidia

brak benefitów

Ciężka atmosfera. To zdecydowany minus. Plus brak wykorzystywania kompetencji pracowników. Z założenia mniej wiesz od tutaj managerów.

zadyszka

Ile ludzi tyle opinii, pracowałem u konkurencji i wiem, że wcale nie mają lepiej

aniołek

Różne rzeczy się słyszy, ale mi mimo wszystko się dobrze pracuje, a mam tez doświadczenia z pracy u konkurencji i tu jest o wiele lepiej

zgodny

Zdziwiłbym się jakby każdy był zadowolony ze swojej pracy, takie firmy się chyba nie zdarzają. Ja należę do tej usatysfakcjonowanej części, pozdrawiam :)

@zgodny

Skoro jesteś zadowolony z pracy w Incom, to może nieco rozwiniesz swoją wypowiedź i napiszesz, jakie czynniki na to wpływają? Warto je konkretnie przedstawiać - wtedy osoby szukające pracy mają jaśniejszy obraz sytuacji. Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu?

zgodny
@Lidia

O dziwo dla mnie plusem jest atmosfera :) z paroma osobami złapałem bardzo fajny kontakt i zwyczajnie się lubimy, przez co i praca jest przyjemniejsza i szybciej leci. Nawet wczorajszy blue monday nie był taki zły.

POLECAM

Mam to szczęście, że zawsze interesowałam się pracą w tej branży, więc nie nudzi mnie to. Firma rozwijająca, podniosłam swoje kompetencje i zdobyłam sporo doświadczenia. Dobrze mi się tu pracuje i gdy myślę, czy jest to firma, którą można polecić to odpowiedź nasuwa się oczywista ;)

Pracuś

Interesujące jest to, że pozytywne wpisy są głównie w czasie pracy, a negatywne po południu. :)

Lidia

O jakim sprawdzaniu pracowników piszesz? Czy chodzi Ci tutaj o wykonywaną przez nich pracę, czy jeszcze o coś innego? Po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz obecnie w Incom. Jak - Twoim zdaniem - ten pracodawca wypada na tle innych, podobnych firm z branży? Zachęcam do rozwinięcia tych kwestii.

Lidia

Ale nie odnosi się to zbytnio do pracy w Incom - a właśnie na tym pracodawcy skupiamy się w tym wątku. Pracujesz lub pracowałeś w tym miejscu? Jeśli nie, to ciekawi mnie, z jakiej pozycji piszesz. Jeśli tak, to może mógłbyś wymienić jakieś czynniki, które warto brać pod uwagę aplikując do pracy w Incom?

worker
@Pracuś

Cóż za spostrzegawczość. Przez takie osoby jak Ty aż strach się wypowiadać pozytywnie ;) więc może zostawię swój komentarz dla siebie bo raczej by Ci nie przypadł do gustu.

Zastanawiam się nad pracą w tej firme, ale widzę, że jest sporo pozytywnych opinii, więc wygląda to zachęcająco ;)

ciekawy

Praca całkiem fajna, nie jest męcząca w każdym razie. Atmosfera w biurze również nie jest napięta, zawsze można kogoś poprosić o ewentualną pomoc. Nie widzę, żeby ktoś narzekał.

lalaland

Każdy może mieć swoje zdanie, ja dołączam się do tych pozytywnych

Zostaw merytoryczną opinię o Incom Group S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Incom Group S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Incom Group S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Incom Group S.A.?

Incom Group S.A.