Incom Group S.A.

Opinie o Incom Group S.A.

Szkoda czasu na taką firemke. Sztywna atmosfera, absurdalne zakazy. A na święta figa z makiem. Już czekamy na ,, prezenty,, (usunięte przez administratora). Czy w tym roku też nas zaszczyci swoją niesamowitą opowiastką?

pracowity

Jak dla mnie dobra i solidna firma. Mona się rozwinąć zawodowo i zdobyć doświadczenia, atmosfera również jest raczej przyjazna, w każdym bądź razie ja nie mam problemu, żeby dogadać się z każdym

Szalona

Świetna firma, uczciwe warunki, czuć stabilizację, a to było dla mnie najważniejsze!

@Szalona

Fajnie, że jesteś zadowolona z podjęcia pracy w Incom. Czy jeszcze jakieś inne kwestie były dla Ciebie ważne przy podejmowaniu pracy w tym miejscu? Wspominasz o uczciwych warunkach oferowanych przez pracodawcę - napisz proszę więcej konkretów na ten temat na forum.

Szalona
@Lidia

Nie ma nawet co za bardzo pisać, bo to trzeba się przekonać, ja początkowo miałam wiele obaw czy sobie poradzę, ale jak zostałam przyjęta to od początku bardzo spodobała mi się atmosfera, pomocni i przyjaźni ludzie, a to również uważam za wazne :)

Powiem tak, niektórzy chyba szukają dziury w całym jeśli chcą pohejtować ok, ale niech nie wprowadzają ludzi w błąd bo praca nie jest zła. Ja wynagrodzenie mam na czas i z każdym się dogaduję

nielubiany

wynagrodzenie na czas to obowiązek nie luksus!!!! ludzie!!! w firmie jest do (usunięte przez administratora) i nie zakrzywiaj rzeczywistości. oczywiście zdarzają się pozytywne sytuacje jak w każdej firmie ale w IG przeważa abstrakcja absurdalnych decyzji oraz brak liniowej strategii. Praca by się na chwilę doczepic, zobaczyć jak pewne działy mogą być źle zarządzane, szczególnie dział Product management i tyle.. bajos Amigo

Lidia

Ogólnie częściej jest tak, że zwracamy uwagę na jakieś negatywne aspekty (nie tyczy się to tylko pracy, ale także wszelkich innych rzeczy) niż na pozytywy. O czym jeszcze oprócz wynagrodzenia i atmosfery panującej wśród współpracowników mógłbyś napisać na forum w kontekście pracy w Incom?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Incom Group S.A. kandydat na stanowisko Handlowiec IT ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
sajgonka

Dużo pracy, ale za to warunki atrakcyjne, można zarobić , ale trzeba się stara i być ambitnmym

Natalia
@sajgonka

Oj to na pewno nie miejsce dla ambitnych.

Zuzia
@Natalia

Mylisz się.

@Zuzia

@Zuzia, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że byłaś lub jesteś w jakiś sposób związana z firmą Incom. Rozumiem, że zgadzasz się z opinią @sajgonka na temat pracy w tym miejscu, ale może napiszesz coś więcej od siebie? Jestem ciekawa, jak to wygląda z Twojej perspektywy.

Dobra umowa, stabilne zatrudnienie, to dla mnie najważniejsze aspekty, ale na wynagrodzenie i atmosferę też nie narzekam

@pracownik

@pracownik, co masz dokładniej na myśli pisząc o "dobrej umowie"? Czy nie ma problemu w firmie z uzyskaniem umowy o pracę na czas nieokreślony? To na pewno dość istotna kwestia dla osób szukających informacji o firmie. Mógłbyś napisać też coś na temat tego, czy są jakieś benefity socjalne w Incom?

nick

Dobra umowa, warunki nie ukrywam, że również mi odpowiadają, pracodawca bardzo uczciwy i daje przede wszystkim możliwość rozwoju co jest dla mnie niezwykle cenne, jeśli ktoś się zastanawia czy wysłać CV to jak najbardziej warto

@nick

Co teraz oferują w firmie za pozytywny wpis na gowork?

@nick

@nick, pisząc o możliwości rozwoju, co dokładnie masz na myśli? Jestem ciekawa, co oferuje pracodawca swoim pracownikom w tej kwestii. Czy chodzi tu o różnego rodzaju szkolenia podnoszące ich kompetencje, możliwość fajnego awansu, czy jeszcze coś innego? Myślę, że to ciekawy temat i warto go trochę uszczegółowić.

Foster

Bardzo dobrze mi się pracuje. Wypłaty w terminie. Czas pracy dogodny. Zakres zadań zgodny z tym na co się umawiałam. Koledzy i koleżanki w dziale ok. Przełożony tez normalny. Lubię atmosferę w Incom S.A. za: Koleżeńska i przyjazna atmosfera.

Lidia

@Expracownik, ile więc lat pracowałeś w Incom? Czy podczas tego czasu, który spędziłeś w firmie, zachodziły w niej jakieś istotne zmiany - coś zmieniało się na lepsze/gorsze? A może masz jakiś pomysł, jakie zmiany powinny teraz w niej zajść? @Edward Nożycoręki, piszesz, że dużo się uczysz. Czy to oznacza, że firma oferuje Ci różnego rodzaju szkolenia czy też masz tu na myśli raczej wiedzę czerpaną od współpracowników?

Expracownik
@Lidia

Praca ponad 5 lat, ale nie napisze dokładnie bo znam msciwosc w tej firmie . Zmiany były ale tylko w gorszym kierunku.

@Expracownik

@Expracownik, nie masz się czego obawiać - każda osoba wypowiadająca się na forum jest w pełni anonimowa, ale rozumiem, że obawiasz się, że mógłbyś się zdradzić ze swoją tożsamością poprzez opisanie szczegółów swojej pracy w Incom. A czy potrafisz, obiektywnie rzecz biorąc, wymienić jakieś plusy i minusy pracy w Incom?

Lidia

@teniten, Twoja opinia nie jest zbyt szczegółowa, a nawet powiedziałabym, że bardzo ogólna. Mógłbyś napisać, jak wyglądał proces rekrutacji w Twoim przypadku? Czy miałeś do wykonania jakieś szczególne zadania? To może być interesujące dla osób, które szukają pracy i rozważają jej podjęcie w Incom.

teniten

Praca w Incom to pomyłka. Długi proces rekrutacji, gdzie wszystko wygląda w miarę profesjonalnie, a później.... Szkoda czasu, jakiś żart. A przede wszystkim jest problem z kadrą menadżerską. Litości. Naprawdę trzeba się tak spinać?

Lidia

@anonymous, możesz napisać coś więcej? Twoja opinia jest w tym momencie dość ogólna i niewiele w sumie mówi o pracy w Incom. Wszelkie szczegóły lub bardziej konkretne informacje z pewnością będą dobrze przyjęte przez osoby zastanawiające się nad podjęciem zatrudnienia w Incom.

Praca jak praca, ja nie narzekam bo warunki umowy mam bardzo korzystne

Lidia

@anonymous, oczywiście masz rację, ciekawa wypowiedź. Możesz napisać coś więcej o samej pracy w Incom, o tym jak ona wygląda, jaka jest jej specyfika? Myślę, że to bardzo pomoże w podjęciu decyzji osobom zainteresowanym podjęciem pracy w firmie. @Karolina, długo już jesteś związana z firmą Incom? W jakim trybie pracuje się w tej firmie w Twoim dziale? Polecasz aplikować do pracy w Incom? Zachęcam do rozbudowania swojej opinii o odpowiedzi na pytania.

Praca w firmie jest ok. Jak ktoś się stara nie nie obij się to można dużo osiągnąć. To nie jest tak, że uwielbiam każdego z moich współpracowników, ale trzeba zachować profesjonalizm i robić swoje.

Pracuję właśnie w dziale marketingu i nie zauważyłam nic co by powodowało, że relacje między współpracownikami się psuły. Nie mam problemu z przekazem informacji i dobrze się ze wszystkimi dogaduję, więc według mnie jest bardzo sympatycznie, a i praca mi odpowiada, więc polecam ;) zdobyłam tu tyle doświadczenia, gdzie nigdzie indziej by mi się aż tyle nie udało

Koń
@Karolina

Piękna wazelina. Oby tak dalej to zajdziesz daleko w tej firmie!

Któryś Krzysk
@Karolina

To dobrze, że się dogadujecie szkoda, że to nie przekłada się na wyniki firmy. Z eventami firmowym nie idzie Wam ostatnio kolorowo. (usunięte przez administratora) Także cieszymy się, że nasz zespół marketingu się dogaduje.

Lidia

@Pracownik, może nie będzie wcale tak źle, jak piszesz. Czemu atmosfera pracy jest taka, jak piszesz? Od czego to zależy? Może warto podjąć jakieś kroki w celu uzdrowienia jej - wszak atmosfera w miejscu pracy jest bardzo ważna. Długo już pracujesz w Incom? Jak oceniacie tego pracodawcę na tle innych, podobnych firm z branży?

Justi

Zaczynam tu niedługo pracę, koleżanka kiedyś pracowała dla nich i poleciła mi tego pracodawcę, zobaczymy jak będzie, ale jestem dobrej myśli bo wiele dobrego o nich słyszałam, a i rozmowa rekrutacyjna przebiegła lepiej niż sie spodziewałam

Art28
@Justi

Cześć czy mogłabyś napisać na jakie stanowisko aplikowalas?

Art28
@Justi

Sam ostatnio miałem tam rozmowę i zastanawiam się czy to stanowisko jest już obsadzone, czy warto nadal czekać na odpowiedź :)

@Justi

Polecam dużo melisy. Na początku wszystko wygląda pięknie, potem się zaczyna... Jazda z każdej strony, od każdego menagera. Każdy mówi swoje i co najgorsze każdy co innego. Zaczyna się obgadywanie i wylewanie żółci. Dział marketingu polecam omijać szerokim łukiem.

Lidia

@Justi, kiedy rozpoczynasz pracę w Incom? Gdy już wyrobisz sobie opinię na temat tego pracodawcy, to koniecznie podziel się nią z nami na forum! Możesz na razie napisać, jak przebiegała Twoja rozmowa rekrutacyjna, czy miałaś do wykonania jakieś szczególne zadania? @Art28, a na jakie stanowisko Ty aplikowałeś? Jeśli mógłbyś napisać kilka słów o swojej rozmowie - byłoby super!

incomowicz

Niepotrzebny stres, sztywna atmosfera i śmieszne zakazy oraz 15 minutowa przerwa i stałe godziny pracy to to co czeka w Incom na pracownika. Firma pracuje i w Wigilię i w Sylwestra. Tak, wypłata jest na czas, ale to tyle. Chyba wypłata na czas to nie jakiś bonus, to obowiązek pracodawcy. W zimie zimno, latem duchota. Ale czego spodziewać się po baraku. Z braniem urlopu też ciężko, szczególnie jesienią. W incom ludzie mają zaległe dni urlopu, to też o czymś świadczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Incom Group S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Incom Group S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Incom Group S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Incom Group S.A.?

Incom Group S.A.