Incom Group S.A.

Opinie o Incom Group S.A.

Lidia

@Natik, dziękuję za Twoją opinię dotyczącą pracy w Incom. Cieszę się, że dobrze pracuje Ci się w tym miejscu. Mogłabyś napisać, czy jest jakiś socjal dla pracowników w firmie? To dość ciekawa kwestia. Czy któryś z użytkowników forum chciałby jeszcze coś dodać na temat pracy w Incom we Wrocławiu?

Natik

Według mnie firma jest godna zaufania. Nie ma gruszek na wierzbie, ale nie róbmy jakich dramatów. Mi osobiście pracuje sie dobrze. Terminowe wypłaty, brak wywierania negatywnej presji na pracowników, atmosfera jest serio przyjazna. Pamiętam siebie jak dopiero zaczynałam, byłam cała zestresowana nową pracą, ale okazano mi wiele wsparcia ;)

Lidia

@Jeck., nie wiem, co ma na celu Twój komentarz, ale zdecydowanie nie jest to odpowiedź na zadane przeze mnie pytanie. @XYZ, a pracujesz aktualnie w Incom, czy już nie? Może warto poruszyć kwestie, o których piszesz, z odpowiednimi osobami w firmie?

XYZ

Incom to bardzo skostniała firma. O benefitach dla pracowników można sobie pomarzyć, zarządzanie jest na bardzo niskim poziomie, codziennie walka i wyścig szczurów, niezdrowa rywalizacja. (usunięte przez administratora) Reszcie przede wszystkim brakuje wiedzy, ale i otwartości oraz chęci współpracy z innymi pracownikami. Manager powinien umieć motywować i wykorzystywać potencjał pracowników. W Incom wiele osób z pomysłami się marnuje, aż przykro. Szkoda czasu. Szkoda zdrowia. Szkoda nerwów. (usunięte przez administratora)

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Incom Group S.A. kandydat na stanowisko Handlowiec IT ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Lidia

@niePM, przecież odpowiedziałam już na to pytanie w swoim poprzednim komentarzu. Nie ma sensu się powtarzać. Nikt nikogo nie zmusza do udzielania odpowiedzi na moje pytania - jest to przecież całkowicie dobrowolne. @Jeck., zgadzam się z Tobą. Planujesz związać się z firmą Incom na dłużej?

Jeck.

Tak. Planujemy ślub w styczniu

Atmosfera nie ciekawa. Nie polecam. Niskie zarobki i mała elastyczność wobec pracownika. Sam niedługo znajdę nowa inna pracę.

Krzysk

Niestety wszystko się zgadza. Najgorsza jest ta ciężka atmosfera(usunięte przez administratora)

Mijagi
@Krzysk

Zgadzam się w stu procentach. Czas się przenosic

MariAnna

a ja się nie zgadzam, bardzo lubię moich współpracowników. utrzymujemy kontakty poza pracą i możemy na siebie liczyć w razie problemu. wasze opinie są mocno subiektywne i generalizujące.

@MariAnna

Ty na pewno, masz fajną ekipę w boxie. Gorzej z działem marketingu czy innymi PM :(

Jeck.

Pracuje w firmie od kilku lat i powiem szczerze, że treści komentarzy nijak nie mają się do atmosfery w pracy. Zaczynam rozumieć o co chodzi w psychologii bycia anonimowym w internecie. Moja rada: jeżeli jest jakiś problem lub uwaga najłatwiejszym rozwiązaniem jest zgłosić to do przełożonego. Milczenie i pozorny uśmiech prowadzą do fali nienawiści w internecie.

niePM

@Lidia. Bardzo dziękujemy za Twoją odpowiedź. Opisz proszę swoją rolę aktywizacji dyskusji. Dlaczego uważasz, ze nasze odpowiedzi są ważne? Możesz jakoś rozwinąć swoją wypowiedź?

niePM

Wydaje się @Lidia należy po prostu ignorować. Nieważne czy to ktoś od wydawcy portalu czy z firmy. Ma za zadanie stworzyć nudną dyskusję, tak aby być zawsze na początku wątku. Chyba, że to małe dziecko, które ciągle pyta "dlaczego?".

Pm

Dział marketingu to jakiś dramat.

Mały
@Pm

A czy masz już przygotowaną odpowiedź z wyjaśnieniem? Lidia na pewno zaraz o to zapyta ;)

Mały
@Mały

A nie mówiłem?! :p

Lidia

@Pm, dlaczego? Możesz jakoś rozwinąć swoją wypowiedź? W tym momencie niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w tym miejscu. @Pracownik, rozumiem, dziękuję za Twoją odpowiedź i pozdrawiam! @NiePm, bardzo proszę o nieużywanie na forum imion, nazwisk czy nawet pseudonimów osób trzecich - takie dane podlegają ochronie.

Lidia

@Nie bot, uprzejmie informuję, że nie jestem "botem" więc Twój wpis jest całkowicie bezpodstawny. Proszę również, aby w wątku opinii o pracy w firmie Incom znajdywały się jedynie wpisy dotyczące opinii na temat pracy w tej firmie. @Pracownik, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Incom. Czy możesz swoją opinię uzasadnić w sposób bardziej szczegółowy? Co konkretnie wpływa na to, iż negatywnie postrzegasz te kwestie związane z pracą u tego pracodawcy? Uzasadnij w sposób bardziej szczegółowy swoją wypowiedź.

NiePm

Taak. Te zmagania to dotyczą szczególnie produkt menadżerów . Albo nie da się albo zaraz, albo inne wymówki. Dobrze by było Incomie zrobić trochę porządków...(usunięte przez administratora)też ale jeszcze ze dwóch do wymiany jest... W sumie jaka praca tak płaca Hahaha

@NiePm

Pisząc o zmaganiu się z kadra menadżerów nie miałem ma myśli product menadżerów. Kadra menadżerow to osoby zarządzające pracownikami. Ciekawa atmosfera skoro pracownicy nawzajem sobie cisna. Gorzej być nie może. Czas na zmiany...

@NiePm

A co na to @Lidia??:)

Lidia

@N., czy możesz uzasadnić w sposób bardziej szczegółowy swoją wypowiedź na temat pracy w firmie Incom? Co takiego dokładnie wpłynęło na wyrażenie przez Ciebie takiej opinii na temat atmosfery pracy w tym miejscu? Napisz proszę coś więcej na ten temat.

Nie lubię pracy w incom, nie ciekawa organizacja, mało profesjonalne podejście kadry, nie polecam, niskie zarobki, mała ścieżka rozwoju - praktycznie zerowa, szukam innej - lepszej pracy. Praca tutaj to strata czasu. Zatem jak najdalej stąd...

N.

W dzisiejszych czasach atmosfera jest bardzo ważna, w incom praca jest stresująca, nie polecam.

Lidia

@Pm, możesz w sposób bardziej szczegółowy opisać swoją opinię na temat pracy w firmie Incom S.A.? Na jakim stanowisku pracujesz w tej firmie? Napisz coś na temat panującej atmosfery pomiędzy kadrą pracowniczą w tym miejscu pracy. Z Twojej wypowiedzi wynika, iż kierownik ds. marketingu blokuje Wasze pomysły, jak myślisz dlaczego tak jest?

Małgorzata Tekiela
@Lidia

@Lidia W związku z dużą ilością szczegółowych pytań zapraszam Panią na spotkanie w siedzibie firmy. Chętnie osobiście odpowiem na każde Pani pytanie.

Nie bot
@Małgorzata Tekiela

Hahahhaha Lidia to bot z gowork:D Incom cały czas do przodu! Rozmowy z botem, tego jeszcze nie było:D uważajcie, bo konkurencja to podchwyci.

@Lidia

Masz zaparcie żeby dopytywac się o incom. Jak nikt nigdy dotąd.

Xxx

Ehhhh... Zazwyczaj narzekają osoby które uważają się za wielkich PM-ow a tak naprawdę nic nie robią i cały dzień siedzą wpatrzone w swój telefon.

wielki pm
@Xxx

Ciekawe co Ty robisz na gowork o 14:52? już dawno po przerwie. Trzeba było się podpisać imieniem i nazwiskiem to może by wpadła premia

Hdhdb
@wielki pm

W niedzielę chyba Incom nie pracuje;) Nadgodziny?!;)

Lidia

@Pracownik, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Incom S.A. Czy możesz napisać coś na temat ewentualnych możliwości rozwoju zawodowego na stanowisku jakie zajmujesz? Czy pracodawca organizuje szkolenia, które podnoszą kwalifikację swoich pracowników? Napisz proszę jak wygląda ta kwestia. @Ex - Handlowiec, czy możesz napisać coś więcej na temat warunków pracy, które realnie różnią się od tych, które były przedstawiane w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej? Jakie dokładnie różnice zauważyłeś? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami na ten temat.

Lidia

@KRZYSK 2, dziękuję za opinię na temat pracy w firmie Incom S.A. Z Twojego wpisu wynika, że są spore rozbieżności odnośnie otrzymywanej premii od pracodawcy. Czym to jest spowodowane? Wydajnością pracy bądź uzyskaniem jakiegoś wcześniej określonego progu przez firmę? Czym dokładnie zajmujesz się w firmie Incom S.A.?

Lidia

@Krzysk, uprzejmie informuję, że wypowiadamy się na forum publicznym, a mobbing jest według polskiego prawa przestępstwem, dlatego należy bardzo rozważnie formułować takie stwierdzenia względem pracodawcy. Czy, aby na pewno informacja, którą napisałeś jest potwierdzona w rzeczywistości? @Pracownik, poza atmosferą pracy w firmie Incom S.A. co możesz powiedzieć o zarobkach, oraz wszelakich dodatkach do pensji w tej firmie? Czy jest to praca dla osób, które szukają stabilnej pracy? @Szkoda_czasu, jak zakończyła się Twoja historia związana z firmą Incom S.A.? Firma skontaktowała się z Tobą po rozmowie kwalifikacyjnej? Czy podjęłaś pracę u tego pracodawcy?

@Lidia

Oprócz bardzo nieciekawej atmosfery, niskich zarobkow i premii która widzisz 1 w roku i jest to premia wartości jednego szampana. Jest to praca dla osób, które są w stanie się wyłączyć i pracować jak mrówki. (usunięte przez administratora) Nie polecam.

KRZYSK 2

Niestety albo na szczęście ja mam zupełnie inne do świadczenia z pracy w tej firmie. Pracuję w dziale PM. Mam premie regularnie. Czasami jest to 800, czasami 2000 a zdarzały mi się i wiele większe kwoty. Podstawa przyzwoita. Wiadomo zawsze mogłaby być większa he he. Atmosfera u nas jest zupełnie ok. Do szefowej działu Pm też nie mogę się przyczepić- jest merytoryczna, ma wiedze i doświadczenie w branży.

Lidia

@Pracownik, dziękuję za odpowiedź na temat pracy w firmie Incom S.A. Czy możesz jeszcze swoją wypowiedź uzupełnić o rozszerzenie kwestii atmosfery? Co w zdecydowanym stopniu według Ciebie wpływa na "nieciekawą atmosferę" pracy w firmie Incom S.A.? Uzasadnij w sposób bardziej szczegółowy ten punkt Twojej wypowiedzi. @Krzysiek, fajnie, że w sposób bardzo obszerny podzieliłeś się swoją opinią na temat pracy w firmie Incom S.A. W swojej wypowiedzi podkreśliłeś, iż pracę w tej firmie polecasz dla osób, które szukają doświadczenia zawodowego na rynku pracy ponieważ pracując u tego pracodawcy można dużo się nauczyć. Jakie dokładnie umiejętności i jaką wiedzę może nabyć osoba, która podejmie pracę w firmie Incom S.A.?

Krzysiek

w skali od 1 do 5, gdzie 1 to b. źle a 5 b. dobrze a) narzędzia do pracy - 4 b) atmosfera w pracy - 3 c) finanse - 3+ ( zależy od stanowiska, jak ktoś nie umie negocjować z pracodawcą stawki dla Siebie no to już nie wina pracodawcy ). d) decyzyjność i czas podejmowania działań w firmie - 3- e) kreatywność kadr zarządczych firmy w rozwiązywaniu problemów - 2+ f) twoja kreatywność a przełożenie tego w realne działania - 2 g) social - 2 ( darmowa kawa ) h ) hałas open space - 3 Reasumując powyższe - Jeśli jesteś osobą niedoświadczoną, która chce wejść w biznes wyższych lotów niż np. sklep komputerowy itd.( nie obrażając tego typu biznesu :) ) to jak najbardziej Incom powinien być dla Ciebie do rozpatrzenia. Jako niedoświadczona osoba bardzo dużo się nauczysz. Ważne by wyłapywać te lekcje, które są tego warte. Jak każda firma ma swoją szkołę prowadzenia biznesu. Wszystko zależy od Ciebie czy się w niej odnajdziesz i ile włożysz z Siebie w rozwój firmy. A nóż widelec spodoba Ci się i zostaniesz tu na lata. Jak nie, firma nie robi problemów ( ani prawo, nie podpisujesz cyrografu z diabłem ), możesz poszukać szans gdzie indziej. Ostrzegam każda firma ma swoje plusy i minusy. Dla osób doświadczonych - aklimatyzacja w firmie może być dla Ciebie ciężka. Mając swoje doświadczenie, przyzwyczajenia i wypracowany styl pracy w firmie niestety/stety ale będziesz mieć małe trzęsienie ziemi. Sporo procedur ( czasami nie potrzebnych lub wręcz absurdalnych ). Firma generalnie potrzebuje specjalistów bo jest ich tam mało. a Incom ma ogromny potencjał i mógłby mocno zamieszać na Polskim rynku. Niestety ( z moje doświadczenia ) ale brakuje tam elastyczności i podejścia do biznesu bardziej na miękko. Jeśli masz twardą skórę a z krytyki umiesz wyciągać wnioski i je wdrażać w działania to jako tako dasz radę. Zatem generalnie - jest to praca dla osób grubo skórnych, które ciężko pracują i wykonują obowiązki oraz polecenia 1:1ego. Jeśli lubisz mieć swoje zdanie - próbuj - ale będzie Ci ciężko. Powodzenia :)))

Zostaw merytoryczną opinię o Incom Group S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Incom Group S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Incom Group S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Incom Group S.A.?

Incom Group S.A.