Opinie o TP Teltech Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TP Teltech Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie TP Teltech Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TP Teltech Sp. z o.o. w Warszawa

Pałka

Pan przy-(Stanek) uciekł jak szczur z tonącego statku. Żenada!!!

Grażyna
@Pałka

Witam, niestety nie wiem o kim piszesz i o co chodzi. Zaglądające tu osoby najczęściej nie są związane w żaden sposób z firmą i chciałyby uzyskać jasne i konkretne informacje na temat pracy w niej. Czy możesz wyjaśnić swój wpis?

@Pałka

Żenada to jest zostać w tej firmie

Pałka
@Grażyna

Byłem związany i na szczęście już nie jestem.. ten kto ma wiedzieć to wie o kogo chodzi.

Qwert

Witam, pracowałem w tej firmie przez 6 lat, na początku zaproponowali mi  2 tysiące brutto plus liczne premie, gdzie te liczne premie były jedynie mydleniem człowiekowi oczu, by zdobyć człowieka do pracy. Najlepsze jest to że człowiek świeży bez doświadczenia dostaje teraz na dany moment więcej na start niż obecne stawki ludzi pracujących po wielu latach w tej firmie, więc na rozwój nie ma co liczyc???? Ciągle wprowadzają liczne bezsensowne modyfikacje procedur dla monetera nie po to by ulepszyć jakoś funkcjonowanie firmy na korzyść dla klienta, a sa po to żeby obciążać strefę karami z winy montera, szukanie oszczędności na pracownikach.

@Qwert

Dziękuję za Twoją opinię o TP Teltech. Czy próbowaliście grupowo rozmawiać z kierownictwem na temat możliwości zmiany wynagrodzenia dla doświadczonych pracowników? Jaki to dało skutek?

@Qwert
@Maja

@Maja Próby były zawsze co zebranie, były obietnice, że "są przewidziane" zawsze z opóźnieniem, żeby przeciągnąć, nieznaczne, nie dla wszystkich, dawali również nagrody za skuteczne instalacje by zmotywować pracownika, chłopaki nie chcieli wyjechać do pracy, oczywiście znowu obietnice, fakt dostali jakieś pieniądze bo wyklucili się, ale po jakimś czasie i nie taka kwotę jak wypracowali

wwww
@Maja

Generalnie podejście do sprawy wynagrodzenia jest jedno, nie podoba się to można się zwolnić od zaraz ,nie robimy problemu.

@wwww

To nie jest dobre podejście do sprawy.

Zły
@Maja

Hahahahaha potwierdzam to jest skandal !!!! Pracownik z doświadczeniem ma 2800 brutto przychodzi młody nic nie umie i na start 3200 i ty go musisz wozić tłumaczyć itp. Idziesz do kierownika to rozkłada ręce i mówi co ja mogę. Tak samo dyrektor cały czas mówi pamiętam o tobie będzie niedługo:)

Zmuszona

Nikomu nie polecę tej firmy, ręka rękę myje. Pan łysy nie ogarnia tego co się dzieje w jego otoczeniu. Szef od siedmiu boleści. Nie jeden w tej firmie. Co doprowadziło do updku tej firmy. Kolesiostwo, szemrane układy, pijaństwo w pracy brak słów, nie mówiąc o szacunku do pracowników. Wszyscy o tym wiedzą i nikt z tym nic nie robi. Na czele z panem A. Pierdem z warszawki, ale czego oczekiwać od tak przeciętnej umysłowo osoby. Trzeba jeszcze dodać że Pan pierd jest prezesem ostrowieckiego PSL (Układy). Pan S od grupy wykonawczej i jego (usunięte przez administratora) to patologia i jeden wielki przekręt. Odpowiednie służby mają już tą firmę na celowniku.

Były szeregowy
@Zmuszona

Ja tam pracowałem przez lata i nikt mnie do niczego nie zmuszał. Pracy było dużo ale pracować trzeba chyba wszędzie. Nie miałem takiej w swojej karierze aby nic nie robić, choć marzy mi się ???? Zmieniłem pracę bo liczyłem, że będzie lepiej i więcej kasy - a teraz żałuję. Zaczynam doceniać to co tam było. Dużo fajnych ludzi. Płacą nie najwięcej na rynku ale zawsze na czas i zawsze ile trzeba. Na święta nawet dostawałem jakiś bonus. Luxmed i Fit Profit niby trzeba trochę zapłacić ale dużo mniej niż w ofercie indywidualnej - mi to pasowało. Przede wszystkim jak musiałem wyskoczyć gdzieś prywatnie bo niespodziewanie coś się waliło nikt mi nie robił problemu. To, że szef nie zawsze wie wszystko to też chyba norma. Ma zespół od tego aby ogarniał i raportował. To właśnie brak cywilnej odwagi w udzieleniu obiektywnej opinii przełożonym rozwala relacje w pracy i powoduje, że jeden człowiek siedzący na szczycie bez wsparcia z dołu może co najwyżej z niego spaść. Z tego co wiem odpowiednie służby to współpracują z Teltechem ???? BTW znam gościa do którego pijesz i w moim odczuciu to naprawdę spoko człowiek. Raz wiedziałem, że się zdenerwował i po męsku zwrócił uwagę komuś za niesubordynację w pracy ale nie było to zmuszanie. W sumie mógł dać naganę czy co ale nie zrobił tego. Mój wniosek – „nie taki diabeł straszny jak go malują” Powodzenia dla Ciebie poza Teltusiem. Trzymaj się ????

Extpt
@Były szeregowy

A na jakim stanowisku pracowałeś i kogo miałeś za szefa? Ja podzielam zdanie osoby wyżej. Pan Pierd totalnie odrealniony, nie wie co się dzieje i udaje, że zarządza. Finalnie jego pomysły są tak absurdalne, że szkoda gadać. Ale czego oczekiwać od pionka politycznego w firmie operacyjno budowlanej? Chyba nie wiedzy, merytoryki i bycia liderem w swoim zespole :) Praca jest taka jakiego masz szefa. Słaby szef to ujowa praca. Obecnie jestem nastawiony na szukanie dobrego szefa a nie super stanowiska i wszystkim polecam ten styl, bo trafiłem całkiem dobrze! :)

Bida z nędzą

Jest szansa że pan C pożegna się z pracą - podobno jej ludzie robili na dwa fronty, dla orange i dla netia... Ona oczywiście nic nie wiedziała...hahahahahahaha

magister zwolniony
@Bida z nędzą

Ona nawet na urlopie czy zwolnieniu patrzy gdzie kto jeździ więc jest pewne na 100 procent że wiedziała o lewiźnie.

Bobo
@Bida z nędzą

Nie wiesz to niegadaj. Nikt nie robil dla pana od netii kiedysniego kierownika w orange tylko dla innego operatora. Wiec nie nie sluchaj plotek i nie pisz durnot. :) :)

Janek krk
@Bida z nędzą

U Pana Stanca i jego szajki też robią na dwa fronty.. jedna wielka machloja..

@Bida z nędzą

Ktoś bardzo "czuwa" nad panią A.C Moim zdaniem jest nietykalna Ten kto dłużej pracuje, zna jej karierę zawodową.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie TP Teltech Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Wiecie czy TP Teltech Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Ghost

Tak, jeżeli masz go na "stanie" Jak ktoś ma komputer stacjonarny w miejscu pracy, to zabiera go o domu....chyba że kierowniczek (ala p.A.C) załatwi :)

Byly pracownik

Pracowalem około dwa lata, dopóki nie oddelegowano mnie z rejonu do pani Cybulskiej bylo wszystko w porzadku, moj pierwszy rok pracy to mile wspomnienia , dobrzy ludzie. Przedewszystkim wyrozumialy kierownik. Rekon centrum to ponizanie pracownikow,zywy mobing, pan Pusz i pani Cybulska robia wssystko by ludzie sie zwalniali , jesli mialbym wybierac rejon w ktorym pracowac to tylko wschod , jedynie z kosiorkiem da sie pracowac a reszta to szumowiny jakich malo.

to ja
@Byly pracownik

do pani Cybulskiej trafiają ludzie którzy nie nadają się do roboty, i kierownicy chcą się ich pozbyć wiec oddają to psychicznie chorej wariatki. wiec jeżeli ktoś cię do niej oddelegował to znaczy tylko jedno jesteś nierób

potwierdzam..cała prawda

Wuj
@Byly pracownik

Lidzie takie z was cykory .. przecież są odpowiednie instytucje gdzie można to zgłosić.

Ropez Hingerton

Gdzie mogę zgłosić przekręt z POPC ? Wysyłają nas na instalację a tam nie dokończona inwestycja za którą orange dostała pieniądze z UE mimo że nie zrobiona do końca...Ktoś za to odpowiada ??? Ktoś kontroluje ??? Instalacja ftth która powinna trwać góra 2 godziny trwa 4-5 godzin a potem dyspozytor zdziwiony że tyle to trwa...

To ja

Pracowałem w firmie tpteltech a w sumie tak by się mogło wydawac bo wspolnego z ta firma mialem tylko napis na ubraniach roboczych, bo zatrudniony jestes oczywiście jak jakiś przybeda w agencji pracy. Moja meczarnia trwała tam aż 7 lat i 7 lat zmarnowabego życia. Zadko się spotyka zeby na 10 monterów był jeden kierownik jego główny lachociag zastępca. Zastępca zastępcy ktory z niecierpliwością czeka aż zostanie zastępca kierownika. Ogólnie praca lekka oczywiscie trzeba trochę pomyśleć aby taka była. Zarobki fatalne w podstawowym wymiarze godzin. Za nadgodziny placa trochę więcej ale opłacalne to było jakieś 5 lat w stecz.. Swiatek piątek niedziela święta czy mróz ty musisz być zwarty i gotowy aby dostarcZać najnowsze technologie. Praca po 12h dziennie z czego jakieś 8h czasem więcej spędzasz na nic nie robieniu chyba że chcesz aby twój ulubiony kierownik(świnka) dostał premię za oglądanie (usunięte przez administratora) przez cały dzień to mozesz robić pracę dodatkowe, których nigdy nie robiłem.Ogólnie jeżeli lubisz się opierdzielac sie całymi dniami w pracy, szukac sobie bez clowych zajęc i jestes bogaty z domu to praca w sam raz dla Ciebie. Jedyne co dobre w tej firmie było to możliwość jazdy samochodem do domu, a tak to jeden wielki korporacyjny (usunięte przez administratora) Zapomniał bym dodać ze to co nawet byle jaki (usunięte przez administratora) z Orange powie to rzecz święta. Jadąc na naprawę czy nawet instalacje wieszkaosc czasu spędzasz nie na tym aby usługa działała poprawie żeby klient był zadowolony tylko z nosem w telefonie i Na rozmwie z infolinią i to tylko po to bo jakiś (usunięte przez administratora) z Orange sobie wymyślił jakies bezcelowe procedury. Praca w dziale remontowym to chyba jest jedyny dział ktory mogę polecić w tej firmie oczywiscie trochę bardziej sie pobrudzisz i namachasz szpdelkim.

qa

Jakie wynagrodzenie maja monterzy na zleceniu lub B2B w Warszawie i Łodzi? Proszę o rzeczowe odpowiedzi na temat.

Zyxel VMG8924-B10A

Mam prośbę do wszystkich niezadowolonych /już nie pracujących /pomocnych robiących instalacje biznes. Dorwałem w elektrośmieciach Zyxel'a VMG824-B10A. Nie mogę go zdebrandować nawet przez UART. Potrzebuję hasło admina lub supervisora by przywrócić go do pracy. Za pomocą user/user i bpack/bpack niestety, ale niewiele można ustawić. Mi głównie zależy by mieć dostęp do WAN. Chcę wgrać niebrandowane FW i używać go w sieci osiedlowej opartej o skrętkę (nie ma nic wspólnego z Orange). Fajny router, działa, ale teraz jest bezużyteczny. Pomoże ktoś w pozyskaniu tego hasła? Ps. Szukałem już na Kitz Forum, HWUpgrade. Na całym świecie (Anglia, Włochy, Turcja) bootloader jest odblokowany, a w pomarańczowym jest nawet hasło założone na CFE. Mam Kumpla w salonie Orange. Elmo odesłało Go na infolinię. Napisał e-mail i cisza. Zyxel EMEA też rozkłada ręce. Jeżeli ktoś ma obawy by napisać tutaj zapraszam do odzewu. Podam nicki pod jakimi można mnie znaleźć na Elektro*zie, Trzepak*, Sa*club, Sat-4-A*l, Telepol*s, Satkur*er-Bez-Kabl*, Openr*uter, Openlink*ys, itp. Tam możemy podyskutować i tam się odwdzięczę. Pozdrawiam.

Adrian
@Zyxel VMG8924-B10A

Firma TP Teltech na swojej oficjalnej stronie internetowej zachęca kandydatów do aplikowania. Wśród tego, co oferują znalazłem chociażby informację o systemie ocen okresowych, które realizuje ten pracodawca. Czy możecie przybliżyć, jak wygląda to w praktyce? Rzeczywiście pracodawca skrupulatnie ocenia każdego z pracowników?

Widzę dużo negatywnych komentarzy. Szkoda bo chciałem złożyć cv.

za 2300 na rękę to można się nazywać (usunięte przez administratora) techniczny, 500 euro z groszami miesięcznie w unii europejskiej , (usunięte przez administratora) , takie zarobki są w 2019 roku.... na rękę !!!

Ta firma to żenada układy i układziki. Chamskie traktowanie pracowników mobbing szczegolnie stosowany od lat przez p. Cybulską. Jednym słowem (usunięte przez administratora) i dwa metry mułu.

Jan Grzyb

Nic się nie zmienia Pani C? Wszyscy na nią narzekają... Ciekawe dlaczego?

romeo

Zachód nie jest lepiej traktowany!!!!

Jędrek
@Jan Grzyb

Bo żeby być szefem, to trzeba się znać na pracy którą się nadzoruje i mieć kompetencje i wiedzę. Nie wystarczy posłuszeństwo wobec szefostwa.

@Jędrek

To ciekawe przemyślenia - na pewno w pewien sposób można się zgodzić z Twoim zdaniem. Wolałabym się jednak dowiedzieć czegoś na temat wynagrodzenia w TP Teltech. Czy jest ono adekwatne do sprawowanej funkcji i do stażu pracy?

Maja

@bbb Rozwiń proszę swoją wypowiedź. Z tego co wiem, firma TP Teltech istnieje cały czas i prężnie się rozwija. Prowadzą nabór ciągły na różne stanowiska. Przyszłym pracownikom oferują m.in. szkolenie adaptacyjne, kartę FitProfit, opiekę LuxMed oraz ścieżkę awansów poziomych lub pionowych. Myślę, że to bardzo konkurencyjna oferta. Można aplikować do nich wysyłając zgłoszenie poprzez formularz na oficjalnej stronie firmy TP Teltech.

Wiki
@Maja

Hahahaaa MAJA to co piszesz oznacza że nie masz pojęcia o TPT albo jest to komentarz płatny bo innej możliwości nie widzę

@Wiki

czemu od razu płatny?

@Maja

FitProfit płatne około 70 złoty miesięcznie z pensji. LuxMed płatne około 20 zł od pensji miesięcznie.

@Maja

@Maja skoro tak wiesz wszystko i zachwalasz to nie ukrywaj się :) Śmiało! Po Twojej wypowiedzi warto podać adres @, fb itp. żeby tłumy chętnych mogły się z Tobą skontaktować. Pozdrawiam

prawdziwe
@Maja

Tak, bardzo prężnie powoli wszyscy się zwalniają. Bardzo prężnie rozwijają się stanowiska menedżerskie, są kierownicy, którym wszyscy już odeszli:-)

xD

Żałosna praca. Zarobki na poziomie minimalnej krajowej. Ja oraz wiele innych pracowników miałem w poważaniu abonentów, bo kto się będzie wysilał za tak słabą kasę. Spuszczanie po brzytwie klientów to normalka. Na podwyżkę nie ma co liczyć za bardzo, trzeba się prosić. To nie jest wielka korporacja tylko karykatura firmy. Teraz siedzę sobie na ciepłej posadce, przy biurki i zarabiam znacznie więcej niż ludzie, którzy wiekiem dorównują moim rodzicom a od zawsze pracują w telekomunikacji - czy to TPSA, czy Teltech. Doskonały wybór, jeżeli ktoś chce stać w miejscu, albo mu się nie chce pracować i nie przeszkadzają mu marne pieniądze prawie za darmo. Lecz czy o to chodzi w pracy? Moim zdaniem pracownik powinien pracować przyzwoicie i dostawać za to przyzwoite wynagrodzenie. Tutaj nie jest to możliwe. Gdybym został w Teltechu to musiałbym siedzieć codziennie po 12h w pracy i robić jeszcze jakieś prace dodatkowe, by zarobić tyle ile zarabiam teraz siedząc sobie w klimatyzowanym biurze 8 godzin dziennie BEZ WEEKENDÓW. Mówię o Krakowie.

Zawał

Nie polecam tej firmy... A szczególnie pod wodzą wiesława g Wwwa Zachód . Jak się zatrudnicie to przekonacie się o metodach działania w tej firmie

monter

tpteltech to dno doprowadzili razem z orange tpsa do ruiny śmieszne zarobki jak cos chcesz wiecej siedz weekendy i swieta zlodziejstwo i oszustwo ci co majo uklady z kierownikami podczas dniowki robia fuchy i trzepia jakas kase reszta ryje za damski h... dyrektor na krakowie nieporozumienie (usunięte przez administratora) kret i cygan i tym samym doprowadzili do tego ze fachowcy uciekli gdzie sie da zostaly melepety co maja 2 mies do emerytury i nie potrafia laptopa odpalic albo wyzyskiwacze co czaskaja fuchy ogolnie masakra jaki kraj taka telekomunikacja tzymac sie z daleka ...

Przestroga dla nowych

Nie polecam nikomu tej firmy zwłaszcza młodym ludziom. Pracowałem na strefie krakowskiej półtora roku, niby na początku okej dostajesz 2200zl (2018) brutto bo nic nie umiesz, dorabiasz sobie chodząc na nadgodziny ale ile można? . Śmieszny dyrektorek opowiada nowym że można zarobić 4000zl na rękę nie dodając tego, że musisz zrobić 100 nadgodzin starych pracowników zwodzi i obiecuję podwyżki ale słowa nie dotrzymuje, gra na czas i na przetrzymanie, powinien być dyrektorem w szkolcaaae piłkarskiej w przedszkolu a nie w poważnej firmie. Pracujesz trochę nabierasz doświadczenie, musisz więcej ogarniać uczyć nowych i pilnować dostajesz 200 zł brutto podwyżki, a potem to już zapomnij. Najniższa krajowa wzrasta szybciej niż ta nie znaczna podwyżka dla tych co pracują dłużej czyja wina? (wszystko przez te agencje pracy, które żerują na zatrudnionych In Temporis i Work Service, największe głowno). Polityka firmy wymienić sztukę za sztukę, nie ważne jest doświadczenie na moich oczach odeszło kilkunastu doświadczonych pracowników, zamiast mieć ludzi którzy będą reprezentować firmę lepiej brać kogo popadnie, ale i tak firma ma to gdzieś bo wielkie korporacje i tak nie upadna najwyżej przyjedzie wsparcie z Warszawy lub obarcza robota tych co zostali, nie szanują w ogóle pracowników najlepiej byś pracował cały czas jak niewolnik, i nie brał urlopu chętnie Ci go wypłaca albo wymienia na nadgodzinki, więc Ty nowy który chcesz się przyjąć do tej firmy chciałbyś że by tak wyglądało twoja praca bez możliwości rozwijania się i żadnych perspektyw na przyszłość a jeśli zachorujesz to na l4 dostaniesz 1500 zł nie wystarczy Ci na ratę kredytu na mieszkanie. Jedyny plus to dyspozytorzy, solidny sprzęt i nabycie doświadczenia żeby lecieć dalej.

romeo

Żony, mężowie, córki, siostry, synowie... SAMI SWOI :( P.s. Aż dziwi że POMARAŃCZOWI tego nie widzą... być może u POMARAŃCZY ten sam UKŁAD jest?

monter

ogólnie firma (usunięte przez administratora)inwigilacja pracujesz za najniższa krajowa siec orange to ruina w która niby orange inwestuje ale i tak pieniadze sa rozkradane po firmach i przez tpteltech chcesz coś dorobić ganiaj soboty niedziele jak pies fachowcy w tej firmie sa traktowani jak psy a młodzi co przyjda nie mają pojecia o robocie dostaja ta sama głodową pesje ogólnie polski (usunięte przez administratora) korupcja (usunięte przez administratora)układy nigdy wiecej

Zostaw merytoryczną opinię o TP Teltech Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TP Teltech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TP Teltech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TP Teltech Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TP Teltech Sp. z o.o.