TP Teltech Sp. z o.o.

Opinie o TP Teltech Sp. z o.o.

anonim 2009-06-14 21:08:45
Słowa kojarzące się z TP Teltech Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
solidna, profesjonalna
as 2009-06-24 23:40:57
nie mam złego zdania ale wiele nie można się dowiedzieć o spółce widziałem kilka prac wyukonanych przez ludzi z tej firmy profejonaliści.
Max 2013-12-06 09:42:50
Jeśli chodzi o jakość wykonania to antenę satelitarną gdzie jest wejście na cztery śruby przymocowali na dwie do ściany, dzisiaj odpadła. To tyle jeśli chodzi o solidność wykonania i profesjonalizm inkasując przy tym 250 zł.
paweł 2016-05-19 14:43:35
no i jak tam z ofertą pracy jako Specjalista ds. telekomunikacji?
Mikołaj 2016-11-02 23:23:46
Tutaj nie pisze się o jakości usług firmy tylko o tym jak tam się pracuje... na FB ktoś napisał, że jest tam bardzo źle "czarna lista tp teltech"?
Kacper Duszek 2016-12-02 22:14:57
WZ. 2300 brutto (1400 do ręki ). Slot czasowy dla zmiany porannej: 8-11, 11-14, 14-17. Slot czasowy dla zmiany popołudniowej: 11-14, 14-17, 17-20. Zauważyliście że czegoś tu brakuje ??
To wam podpowiem - między slotami Teleportacja od klienta do klienta. Szczanie po piwnicach i jedzenie w locie. Nikogo nie interesuje to jak się wyrobisz. Kierownictwo i Magazyn 8-16 i do domu. Zbraknie ci sprzętu, to masz problem. Brak dodatków. Czasem coś dostaniesz do wypłaty, bo będzie nadmiar u Dyrektora.

Odradzam PRACY w Rejonie Warszawa Zachód u Wiesława G !!!!!!!!!!!!!
Lepiej iść do pracy w ochronie.
kolo 2016-12-28 18:21:04
WSPÓŁPRACA Z ta firmą przy budowie sieci FTTH dla Orange - PORAŻKA !!!!!
Odradzam - miałem okazję z nimi współpracować.
ROBIĆ, ROBIĆ - kasy za pracę się nie domagać.
Biorą prowizje ze współpracy a zero pomocy z ich strony masz problem z rozliczeniem - to się sam martw i uzgadniaj rozliczenia z Orange.
Pobierają nawet prowizję od materiałów które wykonawca sam kupi i zabuduje w wybudowanej sieci (rurki PCV, korytka). Stawki bardzo obniżyli - pracując uczciwie i zatrudniają c pracowników legalnie - nie zarobisz !!!!! Bardzo, Bardzo długo trwaja rozliczenia żeby uzyskac pieniądze może zejść nawet 6 miechów albo i dłużej także jak masz kasę to gdzie indziej zainwestuj a nie w wspólpracę z TELTECHEM bo stracisz mnóstwo kasy i nerwów.
Nikt 2017-01-01 23:22:22
Wykonywane projekty wykonawcze FTTH poza obiektami Orange i domkami jednorodzinnymi są niezgodne z Ustawą Prawo Budowlane. Zgodnie z Ustawą Prawo Budowlane projekty wykonawcze są projektami uzupełniającymi do projektów budowalnych [których od posiadaczy Certyfikatu FES TP Teltech nie wymaga]. Brak uprawnień budowlanych oraz ubezpieczenia projektanta, który płacą 1400 zł za "szkolenie" produktowe tylko z Certyfikatem FES wyklucza "legalność" wykonanych instalacji np.: na terenie bloków wykonanych przez TP Teltech.
Miejsce publiczne to miejsce ogólnie dostępne. Może nim być miejsce, do którego wstęp ma każdy bez ograniczeń, np. ulica, plac, park, sklep, jak również miejsce wymagające posiadania określonej karty wstępu (biletu, zaproszenia), np. kino, stadion sportowy, tramwaj, czyli miejsce dostępne dla bliżej nieokreślonej liczby osób. Według orzecznictwie SN, wyjaśnia: „Miejsce publiczne to takie, do którego mają dostęp osoby indywidualnie i liczbowo nieokreślone. Nie będzie nim cela więzienna czy zamknięte pomieszczenie, do którego nikt postronny nie ma wstępu, będzie to natomiast jadalnia, dziedziniec, czy klatka schodowa”. Kwestia znaczenia pojęcia „miejsce publiczne” została ostatecznie wyjaśniona w wyroku SN, gdzie przyjęto, że za „miejsce publiczne” uważa się każde miejsce dostępne dla nieokreślonej liczby osób.
Anglik 2017-01-17 15:31:15
Co się dzieje.? Pracowałem tam, tyle lat na Centrum i szczerze powiedziawszy ja sobie chwalę. Odszedłem, bo trafił mi się wyjazd do Anglii do pracy, ale sądzę, że pracowałbym dalej. Oczywiście scysje między kierownikiem, dyrektorem były często. Ale tak jest chyba wszędzie.
Byłem również na "dywaniku" u dyrektora. I co? Przeżyłem. Zresztą to jest (nie wiem, czy pracuje) porządny gość, wymagający, ale konkretny i merytoryczny, tym bardziej, że wywodzi się z nas monterów.
Co prawda teraz pracuję przy żywności, ale ZAWSZE się czuję monterem :)
Pozdrowienia dla ekipy :) Łezka się pojawia w oczku, jak wspomnę.... stare, dobre czasy....
Zostaw swoją opinię o TP Teltech Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TP Teltech Sp. z o.o.