TP Teltech Sp. z o.o.

Opinie o TP Teltech Sp. z o.o.

anonim 2009-06-14 21:08:45
Słowa kojarzące się z TP Teltech Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
solidna, profesjonalna
as 2009-06-24 23:40:57
nie mam złego zdania ale wiele nie można się dowiedzieć o spółce widziałem kilka prac wyukonanych przez ludzi z tej firmy profejonaliści.
Max 2013-12-06 09:42:50
Jeśli chodzi o jakość wykonania to antenę satelitarną gdzie jest wejście na cztery śruby przymocowali na dwie do ściany, dzisiaj odpadła. To tyle jeśli chodzi o solidność wykonania i profesjonalizm inkasując przy tym 250 zł.
paweł 2016-05-19 14:43:35
no i jak tam z ofertą pracy jako Specjalista ds. telekomunikacji?
Mikołaj 2016-11-02 23:23:46
Tutaj nie pisze się o jakości usług firmy tylko o tym jak tam się pracuje... na FB ktoś napisał, że jest tam bardzo źle "czarna lista tp teltech"?
Kacper Duszek 2016-12-02 22:14:57
WZ. 2300 brutto (1400 do ręki ). Slot czasowy dla zmiany porannej: 8-11, 11-14, 14-17. Slot czasowy dla zmiany popołudniowej: 11-14, 14-17, 17-20. Zauważyliście że czegoś tu brakuje ??
To wam podpowiem - między slotami Teleportacja od klienta do klienta. Szczanie po piwnicach i jedzenie w locie. Nikogo nie interesuje to jak się wyrobisz. Kierownictwo i Magazyn 8-16 i do domu. Zbraknie ci sprzętu, to masz problem. Brak dodatków. Czasem coś dostaniesz do wypłaty, bo będzie nadmiar u Dyrektora.

Odradzam PRACY w Rejonie Warszawa Zachód u Wiesława G !!!!!!!!!!!!!
Lepiej iść do pracy w ochronie.
Zostaw swoją opinię o TP Teltech Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TP Teltech Sp. z o.o.