Klimas Joanna Projektantka Mody

Opinie o Klimas Joanna Projektantka Mody

mamcię

Uwaga, państwo K., mama, tata i córunia przefarbowali się z nazwy Dom Mody Joanna Klimas S.A. na Biały Batyst S.A. Nowolipki zamknięte od miesięcy, a żaden z telefonów podawanych w internecie, np. na stronie fejsbukowej firmy NIE DZIAŁAJA. Schowali się przed wierzycielami? Parcie na szkło tak mocne, że za chwilę i tak będą musieli wypłynąć. A wtedy komornik zrobi CAP.

Aleks

Przeciwko Joanna Klimas SA toczy się obecnie postępowanie komornicze.

były pracownik

ups czyżby ponowne widmo Syndyka Upadłościowego? A to już Klimasowa nie jeździe za granicę na pokazy mody po to żeby strzelić fotkę, pomysł wykorzystać w PL a autorsko wstawiając zameczek a tam dodając męskie buty?

bahon

Czy wypada osobie publicznej zatrudnianie pracownika na czarno? Widać tak, Proponuje zrobić wizyte kontrolną! Ona naprawde myśli, ze jest gwiazdą... chyba spadającą. Tak okropnego człowieka w życiu nie widziałam!

Zed

To że nie płaci nie oznacza, że musi być bankrutem :) Akurat w tym wypadku bardziej niż pewne jest celowe działanie. Nie płaci, bo nie lubi się rozstawać z cudzymi pieniędzmi. Jest to taki feler psychiczny. Ludzkim językiem hochsztapler/KA.

zorro

Nie płaci za zamówiony towar, czyli zwyczajnie kradnie. Tak działa hochsztapler. Firma DM Joanna Klimas to jest najwyraźniej narzędzie do okradania i naciągania dostawców i pracowników. Dom Mody Joanna Klimas jest dłużnikiem widniejącym w Krajowym Rejestrze Długów ze zobowiązaniami na kilkadziesiąt tysięcy. Kłopoty finansowe i długi DM Klimas są według mnie wynikiem nieumiejętności rozstawania się z cudzymi pieniędzmi. Ostrzegam wszystkich, do których zwróci się ta firma Joanna Klimas, aby zapoznali się z rejestrem KRD i przed podjęciem współpracy przeanalizowali zamieszczone wpisy.

!!

Nie jestem pracownikiem u Klimas, ale wykonywalem dla nich rozne zlecenia! FIRMA TO BANKRUT!!! NIE PLACA PODWYKONAWCOM!!!

Pracowałam dla Joanny przez dłuższy czas. Z początku wszystko wydawało mi się nowe, piękne. Fakt,pracowali ze mną fajni, kreatywni ludzie, i tak naprawdę dla nich i ich atmosfery chciało się pracowac. Podpisuje się w pełni z problemem nie wyplacalnosci-do dziś nie otrzymalam swojej wypłaty. Artyzm projektantki-czysta fikcja! Aplauz dla stażystów.Na stojąco.

edi

Podpisuje się pod wszystkim co znajduje się powyżej. Gorszych ludzi w życiu nie spotkałem i mam nadzieje, ze już nie spotkam!. Świnie totalne. Tam się nie pracuje- tam się usługuje bandzie złodziei i oszustów, którzy nie mają złamanego grosza. Ludzie nie idźcie tam. Nie dajcie się nabrać na prace u "sławnej" projektantki, która dowartościowuje się poniżaniem i ubliżaniem innym a na koniec jeszcze nie płaci i udaje, ze wszystko jest ok. Dno totalne! Zastanawia mnie tylko jedno, kiedy za tych złodziei weźmie się skarbówka…

praujacy

Klimasowa to zarozumiala, stara kobirta, ktora calymi dniami siedzi i pije kawe ze swoim bylym mezem i menadzerka, ktorzy takze nic nie robia. Nie umie zaprojektowac kompletnie nic. Jej nadruki na kolekcji Logo Game w roku 2015 wymyslil stazysta, bedacy na bezplatnym stazu. Gdy poprosil chociaz o pieniadze za nadruki, ktore zaprojektowal zostal oczywiscie wysmiany. Nazywajac Klimas projektantka obrazacie prawdziwych projektantow ktorzy potrafia cokolwiek. Z calego serca wszystkim radze, nie pracujcie tam.... przy calym etacie zarobicie maksymalnie ok 1700 zl... potem moze dadza Wam podwyzke o 1 zl i beda to uwazali za bardzo dobry uczynek z ich strony. Przy okazji firma jest w takich dlugach, ze jesli sie podniesie to bedzie cud. A... jeszcze jedno. Jesli juz sie zatrudnicie to nie liczcie na wyplate za ostatni przepracowany miesiac.

mi

Firma, w ktorej kazdy pracownik jest w oczach projektantki plebsem. Powiesz jedno slowo zle (wg p.klimas) i uslyszysz riposte, ktora ma szybko pokazac, ze jestes nikim i powinienes sie cieszyc, ze pracujesz dla 'wielkiej projektantki'.

os1

Pracowałem tam z pół roku temu. Powiem jedno: dno, dno, dno. Cała "góra" ma o sobie tak wysokie mniemanie, że to aż boli. Traktują ludzi jak jakąś służbę, która ma wszystko za nich robić, nawet wyrzucić kartkę do kosza na śmieci(!). Pensje oczywiście wypłacone z opóźnieniem. Managerka 0 kultury 0! Dla wszystkich obcych i wpływowych miła, a dla pracowników no comment. Dno i wodorosty. Niestety tak to jest pracować u 'gwiazd' a raczej ludzi, którzy myślą, że tymi gwiazdami są. Myślą, że mogą z ludźmi robić co chcą i że to oni robią łaskę, że zatrudnili Ciebie. Ludzie nie pakujcie się w to. Więcej zarobicie jako kelnerzy i tam ludzie będą mieli do Was więcej szacunku. Dodam tylko, że wszystkie projekty graficzne Pani Joanny robią stażyści, którzy nie mają prawa się pod tym podpisać.

jm69

Pensje spóźnione o 3-miesiące , albo nie płacenia w ogóle to w tej firmie chleb powszedni, wszyscy pracują na czarno. Przerwa w pracy to tylko 15 minut na śniadanie liczone z zegarkiem ręku. Nie polecam, mam nadzieję, że zamkną ten burdel.

osoba

Totalne dno, nie płacą pracownikom bo ciągle nie ma pieniędzy, ludzie brani są z łapanki i nic nie potrafią, wszystkie projekty wykonują stażyści lub są ściągane bezpośrednio z internetu. Dno, dno i jeszcze raz dno.

Zostaw opinię o Klimas Joanna Projektantka Mody - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klimas Joanna Projektantka Mody