Opinie o CAREI S.C. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie CAREI S.C.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CAREI S.C. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CAREI S.C. w Warszawa

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Warszawa.

Nie ukryje się Tomaszo!

Prezentuje się fatalnie , oszuści nie dostanie tam nikt umowy o pracę non stop zlecenie PORAŻKA

Bolo

Niestety jak ktoś nie potrafił utrzymać się w dobrej firmie to pewnie teraz żałuje!!

Murzyn

Ja czasami lubię tu zaglądać :-) Co tu dużo pisać, praca na chwilę - nikt o zdrowych zmysłach nie wytrzyma długo :-)

Patryk Wwa
@Murzyn

Trzeba być naprawdę nieudacznikiem żeby zagląda do opinii u kogo się już dawno nie pracuje a wyraziło się swoją opinię . Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu i ani na plus ani na minus. Jak wszędzie. Nikt mnie jak inni twierdzą nie okłamał. Jestem pełen podziwu takich ludzi jak ty widać że bardzo musiałeś być z zyty z tą firmą skoro cię ciągle interesuje, albo masz tak mało ciekawe życie i nudzi ci się na przerwie na magazynie. Stary potwierdzam nie jest to praca marzeń ale widziałem dużo gorsze. Jest to robota dla 20-25 latka na rok dwa. I tyle, a dla ciebie osiolku rada na przyszłość idź do terapeuty może on pozwoli Ci zapomnieć o tej gehennie, albo znajdź taka pracę w której Ci będzie dobrze i nie będziesz. Myślał o careiu. Wiem wiem wszędzie źle albo gorzej. Może otwórz własną działalność. PS ja nie będę anonimowy jak ty leszczu

Murzyn Nieudacznik
@Patryk Wwa

Liczyłem na takie zainteresowanie, faktycznie trzeba być nieudacznikiem mając nadzieję, że firma zatonie ;-) Życzę tego z całego serca, oby mniej osób skusiło się na pracę z telefonem 24/7 bez płatnych dyżurów na zleceniu. Nikt sobie nic nie zaplanuje pracując tutaj :-)

Imprezowy

Pracowałem tam miesiąc, ogolnie ludzie (usunięte przez administratora) Zaczynajac od grubego prezesa który myśli ze pracuje w zarządzie avisa. Jednyna przyjemność z tej pracy to wyjście zeby nie siedzieć z tymi ludzmi. Pracujacy weekend? Zaczynadz piatek o 15 konczysz poniedzialek o 11. Pamietam kiedys w sobote jechalismy do ustki z warszawy. 8 godzin w jedna stronę. Masakra. Nikt Ci nic nie wytłumaczył. Jeździłem z chlopakami i kazdy jezdzil z kilmatyzacja. Kiedys wracalem z kuzynem ktoregos manago i sie (usunięte przez administratora) ze jezdze szybko i z klima mimo ze chwile temu sam (usunięte przez administratora) seria 5 i tez z klima. Nowym pracownikom każą myc kibel bo nie stac takiej internaszynal firmy za sprzataczke. Po prostu dramat i komedia. Ale bawilem sie dobrze, kiedys wracalem vovlo krakowa do wawy to 4/5 baku spalilem bo caly czas 200 jechalem. Hehehe stare czasy, wałki na paliwo tez sie robiło. Hehehe pozdrawiam Cie grubasie z zarządu tego smietnika

@Imprezowy

I potem się dziwić że pracodawca dojeżdża pracowników jak tacy kretyn przychodzą i się chwala że kradli. Masakra......... Mam iść na rekrutację, ale jeśli mam pracować z osobami o umyśle ameby to może dam sobie spokój. A tobie złodzieju życzę żeby znaleźli cię po IP.

@Nowy

Hahaha złodzieju? 2000zł za wciskanie ludziom ubezpieczeń mi obcieli bo ktoś zarysował suva i trzeba było kogoś obciażyć. Kogo nazywasz (usunięte przez administratora) Ludzie nowi przychodzą do pracy i muszą rozmawiać z klientami z prywatnych telefonów. Potem do mnie ludzie dzwonią z pytaniami w nocy albo w dzień wolny. Uważaj kogo nazywasz kretynem pajacu, uważaj żebym ja cię nie znalazł po ip..

Kolega z dawnych lat :)
@Imprezowy

Kolego... hahaha... pracowaliśmy razem. Jak ty tam miałeś.. Marcin Żmije*ski? Z tego co pamiętam to za długo z nami nie popracowałeś, ale do geniuszy nie należałeś. Wszyscy koledzy z pracy z tamtego okresu doskonale o tym wiedzieli. Oczywiście twoja niezaradność i brak inteligencji przysparzały nam wiele zabawy. Uwierz, że nie potrzeba nr IP, żeby pamiętać o tak indywidualnej osobowości jak Ty. Życzę Ci, aby Twój pracodawca nie dowiedział się przypadkiem, że drzemią w Tobie ciągoty do robienia tzw. "wałków". Sam już nie pracuje w tej firmie od przeszło dwóch lat, ale pamiętam, że w tamtym czasie robota nie była najgorsza. Nie wypowiadam się jak wygląda sprawa w dniu dzisiejszym...

@Kolega z dawnych lat :)

Prawie zgadłeś ;)

Czy po rozmowie w CAREI S.C. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Janusz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Witek

Czy tak dobrze się pracuje, że zapomieliście o tym forum??

Poznaniak

1600 podstawy + premia ktora ci uwala za blacha rzecz wymagaja od ludzi szybkosci dokladnosci najlepiej 16h dziennie i telefon w tylku jak najbardziej polecam dla meczennikow .

muzułmanin1916

fajny pracodawca, po 4 miesiącach gdy poszedłem w piątek o podwyżke zostało mi powiedziane iż zostanie to przemyślane, wróciłem w poniedziałek i zostałem zwolniony. Super pracodawca

MUSTANG1
@muzułmanin1916

Jakoś nie przypominam sobie takiej sytuacji :D

Yoyo

Podpisuje się pod wszystkimi negatywnymi opiniami o tej firmie. Bieda w tej firmie piszczy już na samym wejściu do "biurowca", który wygląda jak schron bombowy po kilku użyciach. Psie zarobki za ponad 200h+ miesięcznie. "Prezesi" ego wyższe zdecydowanie niż właściciel Microsoftu, bo przecież oni mają aż 200 aut w podstawowej wersji wyposażeniowej. Jedyne co ma to kierownicę i silnik. Bardzo odradzam pracy w tej firmie i naprawdę życzę by firma podupadła. Pozdrawiam :)

ToJaTypNiepokorny

Generalnie nie polecam, chyba że ktoś nie potrzebuje mieć życia prywatnego, chodzić z telefonem 24/7 jak zadzwonią o 3 w nocy musisz sie ubrać i dojechać na drugi koniec miasta najlepiej w 5 minut. Przełożeni wielcy "koordynatorzy" którzy mają znikome pojęcie o zarządzaniu wszystko ustawiają tak żeby mieć jak najmniej roboty. Robią straszne problemy o bzdury. Jak coś zrobisz źle to zaraz chcą coś robić "na Twój koszt" bo przeciez człowiek nie moze sie pomylic. Dramat jeden wielki dramat nie polecam.

joanna

Bardzo żle traktują pracowników, wynagrodzenie marne, ucinają premie/wynagrodzenie za każdą pierdołę, nie szanują pracownika jako człowieka. Nie polecam

joandrzej
@joanna

Anka, weź już uspokój sie.

Szczery

Unikać tej ,,firmy'' jak ognia. Bylem na okresie próbnym dwa tygodnie i mysle ze o dwa tygodnie za długo. Pani kierownik wysyla Cie wszędzie autobusem a sama do sklepu jezdzi samochodami z wynajmu. Szefostwo mysli chyba ze kazdy by chciał u nich pracowac i tak sie panosza. Chwala tym chlopakom ktorzy tam wytrzymuja, bo to jest spore wyzwanie, ale oczywiście dla szefostwa sa nikim. Szkoda gadać.. chce jak najszybciej zapomnieć o tym krótkim epizodzie . Mam nadzieję że ktos sie im odplaci tak jak oni odplacaja sie swoim pracownikom. Pozdrawiam!

Śmiech

Przyszedłem z innej wypożyczalni gdzie pracowałem jako kierowca myśląc że tu będą lepsze warunki pracy. O carei mogę powiedzieć jedno: amatorzy i biedaki. Chwała się że firma działa tyle lat a wygląda jak byście zaczynali. Wiele lat na rynku a flota na 200 aut :D wypożyczalnie które mają po 2-3 lata mają stanowiska na lotniskach i floty po 1000 aut. Z czym do ludzi panowie. Pensja kierowcy który za ponad 200 godzin dostanie 2 tysiące i jakieś grosze premii która i tak zabierają bo jakiś samochód się popsuł :D

Dżony

Skandaliczna firma. Złodzieje i oszuści. Inne warunki i sposób wykonywania pracy na rozmowie, w rzeczywistości obrót o 180 stopni. Żal i jeszcze raz żal. Pieniądze żałosne, ucinane wszystko na każdym kroku. Nie polecam i serio: niech nikt broń Boże nie łudzi się, że jest inaczej (chociażby po tych pseudo-pozytywnych opiniach, pisanych przez najwierniejsze pieski tych pseudo-biznesmenów).

MUSTANG1

Jestem pracownikiem tej firmy z rocznym stażem i osobiście jestem zadowolony z pracy w tej firmie. Jako stały pracownik zarabiam adekwatnie do wykonywanej pracy, a do tego robię to co lubię czyli jeżdżę samochodami przeróżnych marek. Osobiście polecam firmę gdyż wszyscy staramy się tu aby klient był zadowolony, a przede wszystkim żeby do Nas wrócił i polecił :)

Mustang2
@MUSTANG1

Żałosne lizanie rowa o podwyżkę.

Bober z Q5

Mam wrażenie ze niektóre kometarze .... zostały napisane przez Firmę Carei dla wybielania sojej Firmy .... Ludziska nie dajcie się OSZUKIWAĆ ani być wykorzystywani .... Ta firma to naprawdę jakaś kpina .... bylem i wiem , nikogo nie chce oszukiwać ani pisać nie prawdy bo nie o to chodzi. Sądzę że każdy kto będzie mial troche rozumu i oleju w głowie to wywnioskuje ze to jest WYZYSK CZŁOWIEKA ZA 1500 zł miesięcznie ... pozdrawiam i nie polecam ... naprawdę szukajcie Ludziska a znajdziecie dobra prace w której was docenia , i przede wszystkim nie będą was WYKORZYSTYWAĆ Pozdrawiam ...

Krols

Szanowni koledzy przedmówcy chyba liczyli, że ktoś im da trzy tysiące podstawy za leżenie fredem do góry i premię za przychodzenie niezadowolonym do pracy. Byłem, widziałem, pracowałem i złego słowa nie mogę powiedzieć. Kierownik regionalny, to normalny, ogarnięty i przede wszystkim pomocny facet, bo nigdy nikogo nie zostawiał w potrzebie - właściwy pracownik na właściwym miejscu. Prezesi, to też konkretni ludzie, którzy oczekują rzetelnej pracy i profesjonalnego podejścia do klienta. Ostatnią rzeczą, na którą można było narzekać w tej pracy, to atmosfera. Za czasów swojej pracy objeździłem wszystkie oddziały i nigdzie nie było żadnych spięć. Wiadomo, że wyjątki od reguły się zdarzały i pewnie te "wyjątki" teraz piszą jak to było źle i niedobrze. Kasa adekwatna do wymiaru pracy, jak ktoś sumiennie robi swoją robotę, to można żyć na normalnym poziomie. Zmieniłem pracę, bo dostałem większe pieniądze, ale nic za darmo, bo obowiązków też mi przybyło. Ogólnie bardzo dobrze wspominam. Płaczku od F10 - pochwal się swoim bolidem ;) Bez pozdrowień dla internetowych malkontentów.

Nie polecam

Odradzam każdemu pracy w carei we Wrocławiu ! Podpisuje sie pod opiniami wyżej, za dwa tyg "szkolenia" dostaje sie 600zl a są to godz nienormowane, po tym okresie 1500 podstawy plus 300zl premii, której nigdy sie nie dostanie,bo czepia sie wszystkiego zeby uciąć jak najwiecej, koordynator oddziału niekompetentny nawet nie będę sie rozpisywał bo brak słów... ogólnie jak ktoś chce podjąć pracy to lepiej przemyśleć fakt ze nic nie można zaplanować bo system pracy to 2 dni pracy i 2 dni wolnego ale tez to różnie wychodzi a za więcej przepracowanych dni dalej sie ma 1500 podstawy z czego jeszcze lubią cos obciąć. Jednym słowem odradzam ! Jeden wielki syf w tej firmie

Kiedy to było

Bardzo słabo płatna praca. Miesięcznie ponad 200 godzin trzeba pracować a nie zarobisz nawet 10 zł na rękę za godzinę. Atmosfera wśród kierowców dobra a z resztą bywa różnie. Jeden prezes głupek który nie wiem jak się tu znalazł a drugi wazniak- żyd. Dyrektor złośliwy grubas który zabierze Ci premie za jakąś totalna głupotę. Kierownik lizodup presesow. Koordynatorzy różni. Jarek i Radek bardzo ok i można było pogadać. Paweł pedancik sluzbista oraz Robert gbur który w niczym nie potrafił pomoc tylko ze wszystkimi pytaniami odsyłal do kierownika. Praca dla małolatów którzy dają soba pomiatac.

Megas

Potwierdzam, że w firmie Carei są skandalicznie niskie zarobki w stosunku do czasu pracy, dyspozycyjności w święta, dni wolne. Pracy przeważnie jest dużo, najwięcej w nocy, non trzeba jeździć. Atmosfera w pracy także nieciekawa, szefostwo jest bardzo ważne, co to nie oni, jedyny plus to, że można pojeździć nowymi samochodami, ale nie na tym rzecz polega. Nie polecam pracy w tej firmie, wyzysk za marne grosze.

Zostaw merytoryczną opinię o CAREI S.C. - Warszawa

• Jak się pracuje w CAREI S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy CAREI S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

CAREI S.C.
2.4/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Nakielska 4
    01-106 Warszawa