Opinie o CAREI S.C. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie CAREI S.C.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CAREI S.C. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CAREI S.C. w Warszawa

Były

Praca na pierwszy rzut oka super jeździsz wypisujesz umowę wracasz Potem zaczynaja się schodki prezesi to totalny brak szacunku traktuja cie jak śmiecia bo kim ty niby jesteś? Praca podobno zmianowa 7-16 15-22 Nic bardziej mylnego tyrasz do kiedy koordynatorom sie zachce wysyłać zlecenia. Zero Jakiegokolwiek porozumienia i wyrozumiałości, brak wyplacanych premi, kamery z podsłuchem nie dopowiedzenia ze strony przełożonego a potem ty za to dostajesz po (usunięte przez administratora). Raz każą ci wysyłać zdjęcia do jednego gościa potem gosciu mówi żeby do niego nie wysyłać cały czas coś. Uwielbiam jeździć samochodem ale w tej pracy z nienawidziłem to Nie polecam!

Agacia
@Były

A jest jakieś minimum tych umów do podpisania w ciągu miesiąca? I potem wraz z czasem zatrudnienia targety rosną? Po ile tak wychodzi dziennie godzin, skoro te zmiany jakby nie obowiązują? W weekendy też się pracuje?

Ktoś Nowy wpis

Czyli samochód służbowy jest ale jak się go uszkodzi to reperacja leży po stronie pracownika, kurcze, boje się trochę, wiadomo na parkingu ktoś stuknie to się człowiek martwi. Pisaliście, że za dodatkowe ubezpieczenia jest dodatkowa kasa, ile średnio takiego dodatku można wyciągnąć?

Były

Renata
@Były

Traktują jak śmiecia? Co dokładnie masz na myśli? Podasz jakieś przykłady tego traktowania? Premia za co jest wypłacana? Za te nadgodziny? Czy nadgodziny płacą osobno?

Prawdopodobnie przyszły
@Były

Witam, chciałbym zapytać czy ktoś z was miał przyjemność pracować w oddziale w Gdynii. Czy tam tez jest tak krytycznie? Pozdrawiam.

@Prawdopodobnie przyszły

Trudno powiedzieć. Gość napisał, co napisał, i przestał się odzywać, a nawet nie wiadomo, na ile to zgodne z faktami? Kto z pracujących tam osób wie, czy robi się 8 h dziennie, i czy jeśli zdarza się dłużej, to jest to dodatkowo opłacane? Chętnie się też dowiem, jaką proponują pensję zasadniczą?

Pracownik Nowy wpis

Pracuje w jednym wydziale i praca rzeczywiście nie jest najlepsza dla osoby która dopiero zaczyna przygodę z dorosłym życiem i pierwszą pracą ale prawdę mówiąc jest to jedna z lepszych opcji na teraz. Rozpisze to trochę: Plusy: + Wypłata zawsze na czas + Bonus za sprzedane ubezpieczenie (wypłacane w połowie miesiąca zazwyczaj na czas, zależy jak szybko uwinie się księgowa) + Dysponujesz czasem jak chcesz (pod warunkiem że osoby z twojego oddziału są bezproblemowi) Minusy: - Nie raz dostajesz telefon służbowy przez co od 6 do 23 mogą ci dzwonić ale nie muszą zależy od szczęścia - Cały czas trzeba mieć nerwy z stali ponieważ klient nie raz będzie się kłócił o coś co już mu tłumaczyłeś bądź uczy cię jak masz wykonywać własną pracę - Praca nie regularna jednego dnia możesz pracować 2h następnego 15h ale oczywiście nie trzeba tego robić wydaje mi się że jest to kwestia dogadania że ktoś jest już zmęczony i nie chce już więcej pracować - Brak ubezpieczenia na samochód kiedy nim jeździsz (obowiązują cię dokladnie takie same koszty przy zarysowaniu czy rozbiciu auta jak klienta i nie obchodzi ich czy jesteś nowy czy jeździsz już 14h jeśli rozbiłeś to płacisz maksymalnie 2k) Jeśli miał bym ogólnie opisać pracę to jak dbasz tak masz bo tak naprawdę dostajesz sprzęt dostajesz biuro i wszystko jest w twoich rękach jak poumawiasz klientów w jakim czasie im odbierzesz czy podstawisz samochody itp. Trzeba mieć trochę myślenia nie wiem taktycznego chyba żeby sobie to logistycznie wszystko podpinać. A w pracy nie ma czegoś takiego jak nadgodziny i nikt nie płaci dodatkowych pieniędzy za każdą naspena godzinę po 8h Wydaje mi się że takie coś jest tylko w filmach i może korpo szczury tak mają ale teraz już nigdzie tak nie ma i jeśli ktoś nastawia się na takie coś to życzę powodzenia w szukaniu pracy Jeśli ktoś szuka pracy jest dostępny nie planuje sobie każdego dnia szczegółowo i CHCE MU SIĘ ROBIĆ to to jest spoko praca

Agacia Nowy wpis
@Były

Praca do bani. Zapewniają, że pracujemy w godzinach 8-16/17 maksymalnie, a często zdarzało mi się pracować w godzinach 8-22 co zupełnie uniemożliwia posiadanie jakiegokolwiek życia prywatnego. Pracodawcy uwalają z wypłaty za każdą możliwą rzecz, a o braku wypłaty premii z ubezpieczeń już nawet nie wspominam. Miała być do połowy kolejnego miesiąca, a pracę rzuciłem ponad pół roku temu i dalej jej na oczy nie widziałem;) Ogólnie rzecz biorąc to nie polecam, nawet jeśli ktoś uwielbia jeździć samochodem to bardzo szybko to znienawidzi.

Paulina

Za tyle nadgodzin płacili Wam więcej, podasz stawkę? Za co zabierają kasę z wypłaty, podaj konkretny przykład. Macie takie coś zapisane w umowie?

Były z WWA

Co się porobiło z tą firmą.... Nie pracuje w niej od połowy 2019. Kiedyś każdy dostawał firmowe ubranie, telefon, kartę do tankowania, umowę o prace, ekipa w WWA to była tak zgrana paczka, że w życiu już nigdzie takiej nie znajdę. Serio tą pracę wspominam z łezką nostalgii i czasem nawet ze znajomym wspominamy sobie jak to fajnie było w Karejaku :) Niestety już za mojej kadencji zaczęło się psuć. Chciałbym żeby te czasy wróciły. Pozdro dla wszystkich, którzy pracowali w WWA od 2015-2019 ;)

Czy po rozmowie w CAREI S.C. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Klientka

Jako przyszli pracownicy będą Państwo musieli stawić czoła niezadowolonym klientom i się im tłumaczyć, więc pomyślałam że może warto opisać sytuację. I zajrzeć do opinii google bo tam jest ich więcej. Wyłudzanie pieniędzy i oszukiwanie klientów co do stanu auta. Tak można najkrócej opisać firmę CAREI. Oddział łódzki. Pracownik firmy wypiera się wszystkiego o czym na początku zapewniał i robi z klienta wariata. Odbierając auto byłam zapewniona, że zatankowane jest do pełna i takie też mam oddać. Normalna sprawa. Kiedy natomiast pracownicy firmy odjechali i chciałam użyć już auto, sprawdziłam, że wskazówce pomiaru paliwa daleko jest do końcowego punktu i bak nie jest pełen co od razu zgłosiłam, udokumentowałam i wysłałam im zrobione zdjęcie. Zostałam poinformowana, że "ta Skoda Fabia tak pokazuje dziwnie pełen bak, żeby się tym nie przejmować". Kiedy szykowałam auto do oddania i chciałam zatankować je do pełnego baku zgodnie z umową, okazało się, że stoję przy dystrybutorze, leję paliwo, leję.....i końca nie widać. Spojrzałam na wskaźnik paliwa w aucie i okazało się, że wskazówka jednak działa poprawnie - może dojść do końcowej kreski, i że zalałam auto litrami , których już brakowało w momencie, kiedy dostałam samochód. Właściciel jedyne co zrobił, to powiedział, że to mój problem i "nikt mi nie kazał tankować go do pełna" (!) i że ma on zdjęcie, że bak był pełen gdy go dostałam. NIC nie dają tłumaczenia, że Ty też masz zdjęcie na którym widać co innego, i że problem został już na początku do nich zgłoszony. Wlasciciel nie poczuwał się w żaden sposób do znalezienia rozwiązania. Niepoważne traktowanie klienta, mówienie że i tak nic nie wskóra, śmianie się z niego, rzucanie słuchawką i wprowadzanie w błąd co do stanu przekazywanego auta pokazuje z kim ma się do czynienia. Jak najdalej od takich firm.

Paulina

ktoś pisał, że podobno 90% ludzi kończy ze zwolnieniem.... serio tak było? a czemu tak właściwe, z jakich powodów po jakim czasie? a na chwilę obecną jak sytuacja odnośnie tego wygląda? Jak się pracuje?

Co jaki czas w CAREI S.C. można ubiegać się o podwyżkę?

Łukasz

Raz na nigdy, 90% przypadków kończy się zwolnieniem

Pawel

Po blisko pół roku pracy w jednym z oddziałów mogę powiedzieć tak: Beznadziejne kierownictwo, kierownik przyjeżdża, (usunięte przez administratora) co już napisali i czepia się wszystkiego lecąc po wypłacie. Praca po kilkanaście godzin nie wiem dobe, wyjazdy po 100+ km to norma, nadgodziny niechętnie wypłacane i liczone normalnie. Obowiązek rozliczania się co do minuty, jeśli pracowałeś do 14:58 to pracowałeś do 14. Bardzo częste wymuszenia jazdy prywatnym autem, zero zwrotu za paliwo. Ogólnie pracować tam nie polecam i nie warto

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w CAREI S.C.?

XD

Tak, zazwyczaj są w okresie zimowym w Hotelu Bania. Kierownictwo wypełnia po sam dach xc90 skrzynkami z szampanem don perignon.

Bez żartów.

Dariusz

Wypowiadasz się jako były pracownik, więc może napiszesz, jak to wyglądało za Twoich czasów zatrudnienia w tej firmie? Były organizowane jakieś wyjazdy i innego rodzaju wspólne integracyjne spotkania, czy nic takiego nie miało miejsca?

XD
@Dariusz

A jak to ma wyglądać? Pracujesz za najnizsza krajowa, prezesi tną koszty na wszystkim, wiec nie oczekujmy fajerwerkow.

Stawki się zmieniły czy nadal 18 brutto?

Mikołaj

Właśnie umówiłem się na rozmowę rekrutacyjną we Wrocławiu. Po przeczytaniu tych opini miałem ogromne wątpliwości więc zadzwoniłem i spytałem o stawki. Stawka to 18,30 zł brutoo. Wyjazdy powyżej 100 km są podobno w stanie wyliczyć na palcach, więc miesiecznie jest ich mało. Chciałbym uniknąć wracania pociągami w nocy z wawy czy cos, chociaz domyslam się że cos takiego moze sie wydarzyć. Jadę i wszystko się dowiem, powodzenia. Dodam że szukam pracy na krótki okres, ponieważ czekam na odpowiedz z innej firmy z kompletnie innej branży. Martwi mnie to ile jest tu opini negatywnych, ale pare dni temu byłem na podobnej rozmowie tylko że w innej firmie ( na lotnisku ) i się przeraziłem. Spytałem wprost, co się stanie jeśli na drodze wyskoczy mi sarna? Pani oznajmiła że dostanę karę w wyskości 2500 zł jak klient, albo 1000 zł jako pracownik. Życie jest różne i niczego nie można przewidzieć. No i oczywiście wszyscy zachwalają system premii dzięki ubezpieczeniom.

Sfrustrowany były pracownik

Stagnacyjna praca, nierozwijajaca, wypłacili mi wypłatę, ale uznali, że nie przysługuje mi udział od sprzedaży ubezpieczeń. Tak po prostu obcieli 400zl z wypłaty

Łukaszek12

Witam, zastanawiam nad złożeniem CV do pracy w firmie Carei na stanowisko kierowcy, który miałby dostarczać auta do klienta. Jestem studentem i chcę tylko, by to była praca dorywcza i wystarcza mi umowa zlecenie. Czy warto tam pójść do pracy na 2-3 miesiące? Czy wypłaty są na czas? Czy jest atrakcyjny system prowizyjny? Pozdrawiam.

Obiektywny

Hej, moja obiektywna opinia w kilku punktach: - brak zycia prywatnego - każdy Twój błąd chcą rozliczać z Twojej korzeni - czepiają się o wszystko czego można (piach na podłodze w biurze do którego nie zapraszamy klientów) - koordynatorzy to młodzi ludzie którzy myślą ze są lepsi bo maja „władze” Ogólnie nie polecam.

KH
@Obiektywny

W pełni się z tobą zgadzam, aktualnie tam pracuje i jest dokładnie tak jak piszesz.

Honorata
@KH

Który oddział CAREI? Można prosić o bardziej szczegółowe informacje? Jaka jest pensja i warunki na Twoim stanowisku?

Filip

Brak życia prywatnego, jeśli nie dostosujesz się do kilkunasto godzinnej pracy, wylatujesz.

Mirek

Szkoda, że brakuje obiektywnej oceny firmy. Firma ma opinię dobrego pracodawcy a takich wyróżnień nie dostaje się bez powodu.

Honorata
@Mirek

Uzupełnij zatem informacje o firmie i sam napisz na temat warunków pracy tam, jakie są? Nie wiem też co masz namyśli pisząc o wyróżnieniu pod postacią opinii dobrego pracodawcy - czy firma otrzymała jakąś oficjalną nagrodę z tego tytułu?

Lebioda

Jak pomyślę o wprowadzaniu umów do samej softry to zbiera mi się na wymioty. Cały oddział krakowski to jedna wielka prowizorka. Pracownicy regularnie zwalniani i zastępowani nowymi naiwnymi. Zasłużonych pracowników okłamuje się i traktuje jak śmieci. Zero profesjonalizmu w tej firmie. Nie polecam nikomu.

Szukający

Potrzebuję najświeższych informacji na temat CAREI. Czy jest ktoś w stanie coś napisać o tej firmie?

Norbert

Nie uwierzę, że firma zwolniła bez powodu.!!!

Nie ukryje sie Tomaszo!

Pracowalem tam pol roku obiecywali gruszki na wierzbie, mydlili oczy o umowie o prace po 3 miesiacach i podwyzce jako koordynator mialem zarabiac 2500 i pracowac od 8 d o15 ale okazalo sie ze musze po 15 jezdzic autem po nocach maja wszystko w dupie czy ty spisz wazne zeby bylo obstawione wszystko Grubas Mateusz Regionalny opala kazdego z fajek i szuka zeby kogos uwalic z premii ODRADZAM TE FIRME WYZYSK SZMAC***STWO ! A nastepny grubas Boch**ek w krakowie ktory podpierd**a zarcie i papierosy bogacze wielcy pozdrawiam głupich ktorzy pojda tam pracowac ;)

Nie ukryje się Tomaszo!
@Nie ukryje sie Tomaszo!

A potem zwolnili nie wiadomo za co i zaczeli kombinowac i wymyslac nie stworzone rzeczy i caly sklad tam wymieniaja co chwile rotacja wieksza niz klienci w Auchanie ;)

Zostaw merytoryczną opinię o CAREI S.C. - Warszawa

• Jak się pracuje w CAREI S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy CAREI S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

CAREI S.C.
2.4/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Nakielska 4
    01-106 Warszawa