Opinie o Onjobs Personalagentur GMBH w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Onjobs Personalagentur GMBH. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Onjobs Personalagentur GMBH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Onjobs Personalagentur GMBH w Wrocław

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Onjobs Personalagentur GMBH?

Lemmy Nowy wpis

z tą firmą próbowałem pracować jakieś 8 lat temu .... fakt mili są pytaja ile byś chciał zarabiać itd. po prośbie o przesłanie umowy o pracę okazuje śie że stawka godzinowa zła połowa to diety po to żeby ta firma nie płaciła więcej na ubezpieczenie rentowe fakt jest że podczas normalnej pracy pracownik będzie miał wiecej w kieszeni ale podczas urlopu lub chorobowego wypłata spadnie o 40 procent albowiem 20 euro dziennie jest wtedy gdy do roboty się stawimy generalnie jest tak że Onjobs wystawia rachunki firmą gdzie akurat pracujecie tu tydzień tu dwa a tam 3 miesiące jeżeli robicie 200 godzin w miesiącu - zdarza się często- to oni wystawią rachunek 6000 euro netto temu przedsiębiorcy .. z tego wy dostaniecie :12 e/h i 20 euro diety za dzień pracujący (przepracowany) do tego załatwią wam ferienwohnung za 22 e dziennie z tych 12 e za godzine to ubezpieczenie zdrowotne i rentowe potrącą i podatek na początek jak załatwicie to macie klasę 1 podatkową

Paweł Nowy wpis

Półtora roku razem i wszystko pasuje.. wypłaty, obsługa pracownika. Zawsze dostępni i pomocni. Polecam

anonymous Nowy wpis

Wspolpracuje z firma od roku.Jakosc swiadczonych uslug jest na najwyzszym poziomie.Sa otwarci i pomocni w kazdej sytuacji.Wypłaty przychodza na czas.Polecam te firme z pelnym przekonaniem.Jaro S

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Onjobs Personalagentur GMBH? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Marcino. Ratibor

Onjobs Freilassing - Bayern , firma z zaangażowaniem dba o swoich pracowników. Można powiedzieć pożądna niemiecka jakość. O ile pracownik daje rade, można liczyć na przyjazną atmosfere :) polecam dobrym handwerkerom

Jacek J.

Pracuje w Tej firmie od ubiegłego roku. Do dzisiaj nie miałem jakichkolwiek problemów, nie było nieporozumień, rozliczenie za każdy miesiąc zawsze w terminie. To prawda, że obowiązuje język niemiecki ale to chyba całkiem zrozumiałe. Co do osób które tu pracują ( mówię o biurze w miejscowości Feilassing ) to mogę tylko powtórzyć słowa "Ryszarda" Szefowa i personel biura Onjobs zawsze do dyspozycji ,bardzo mili,dbający również o interes pracownika. W razie problemów personel Onjobs zawsze otwarty na rzetelne dyskusje, porady i szukają dobrego rozwiązania dla obu stron.

Jarosław

Witam.Pracuję w firmie od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony. Wypłata zawsze na czas.Pracownicy agencji sa otwarci i zawsze do dyspozycji.Dużym ułatwieniem jest znajomość języka niemieckiego.Firma godna polecenia.

Ryszard

Pracowałem w tej firmie Onjobs od 2011 do 2018 r i bez problemowo.Firma godna polecenia,ponieważ jest firmą rzetelną,wywiązującą się z zawartej umowy w 100 %.Zarobki wpływały bez żadnych opóźnień i terminowo. Szefowa i personel biura Onjobs zawsze do dyspozycji ,bardzo mili,dbający również o interes pracownika. Szczerze polecam firmę osobom,którzy są komunikatywni w języku niemieckim a osiągną w tej firmie godne warunki pracy i płacy. W razie problemów personel Onjobs zawsze otwarty na rzetelne dyskusje, porady i szukają dobrego rozwiązania dla obu stron.

aja

Witam czy ktoś zna ta firmę, wdzięczny będę za opinię

@aja

Ja znam. Prawdziwe (usunięte przez administratora) Jak kazda firma oszukuja pracowników. Nie ma roboty? Wypowiadają umowę i do domu na miesiąc. Potem dłonią ze znowu jest robota.. I tak w kolko

przcujący
@Tomek

Firma bardzo wiarygodna pracuję tam już 10 lat ,trzeba po prostu z nimi się dogadać i nie ma żadnych wtedy przerw,ale język to podstawa ,żeby móc z nimi negocjować.Polecam jednak

bour

Praca TYLKO z językiem niemieckim. Dostałem obietnicę, że mój pracodawca mówi po angielsku, jednak nic z tych rzeczy. Niepotrzebnie zrobiłem 2000 km samochodem. Tak, jak napisał Tomek - nie ma pracy to umowa zostaje rozwiązana i wracasz do domu. Ja już na pewno nie pojadę. Na plus kasa (w zawodach technicznych) oraz piękne okolice (Bawaria - Austria). Na minus zorganizowanie, informowanie, umowy po niemiecku.

Zostaw merytoryczną opinię o Onjobs Personalagentur GMBH - Wrocław

Onjobs Personalagentur GMBH
3.1/5 Na podstawie 16 ocen.

Onjobs Personalagentur GMBH