logo Progres

Progres

Opinie o Progres

MARCINOS 2009-09-02 17:41:31
Jesli to chodzi o firmę progres agecje pracy to bardzo fajna wspólpraca. Wyplacaja wynagrodzenia na czas - czasem przed terminem. samo zatrudnienie nie jest trudne chociaz strasznaie duzo pytan zadaja, ale ok. w koncu musza dbac o swoj wizerunek nawet pracownikami ktorych wysyłaja do pracy.
MARCINOS 2009-09-02 17:42:55
SlaVa 2009-10-30 16:44:36
W sumie spoko firma. Szkoda tylko, że mając informację, że poszukuję zlecenia długoterminowego zawracają gitarę pytaniami o jednodniowe zlecenie :/
Lilka 2010-04-15 15:58:53
pracowałam przez tą firmę jakieś trzy miesiące w call center. Jest ok. :) polecam. z wynagrodzeniem nie ma problemów- przynajmniej u mnie.
majka 2011-12-10 16:48:55
może ktoś powiedzieć jaka jest stawka godzinowa?
oburzona osoba 2013-04-24 12:48:03
Prawie pół godziny trzeba czekać u nich na rozmowę , stawka nie za wysoka więc szkoda waszego czasu . Dla mnie [usunięte przez moderatora] i tracenie czasu osób bezrobotnych . Nie potrafią się nawet na spotkanie umówić ale podejrzewam że są gorsze agencje niż ta . Pracujcie za pół-darmo w agencjach niechaj dorabiają się waszym kosztem . Sponsorujcie ich beznadziejną pracę. Znajdę sobie lepszą pracę bez ich łaski .Śmieją wam w twarz że zaraz i zaraz i zaraz was przyjmą i mam kilka dodatkowych uwag o których nie napiszę bo szkoda mi czasu więc sami męczcie się z nimi.
rajca 2016-05-05 17:52:53
rzeczywiście ta oferta wydaje się być interesująca.
Zostaw swoją opinię o Progres - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Progres