logo Animex Sp. z o.o.

Animex Sp. z o.o.

Opinie o Animex Sp. z o.o.

alk 2009-07-20 18:04:22
( usunięte przez administratora ). Tak mówi wiele osób. Wystarczy posłuchać wypowiedzi pracowników z biura kiedy są na papierosku. Kolos na Glinianych nogach. Szkoda tracić czas.
madzik 2009-07-29 14:02:40
A na jakiej podstawie tak twierdzisz? Byłeś tam na rozmowie, czy masz znajomych?
WROCŁAW 2009-07-30 14:06:34
Ja miałem rozmowe telefoniczną w sprawie przyjęcia do pracy , bardzo miła pani mam nadzieje że przeszedłem pozytywnie
mietek 2009-10-05 15:39:20
szkoda tylko że brakuje zarządzania zakładami w-wa siedzi i nic nie robi zatrudnia dyrektorków którzy nie mają pojęcia jak zarządzać zakładem ( usunięte przez administratora )
były 2011-11-09 21:44:51
Rozmowa kwalifikacyjna bardzo w porządku (damy ci wszystko i gwiazdkę z nieba i jak u nas jest zawaliście). Cały proces rekrutacyjny trwa bardzo długo bo zaglądają prawie w odbyt. W końcu się dostajesz i co się okazuje: kolos na glinianych nogach, nic się nie da, małe lokalne masarnie mają lepsze ceny niż Animex, konkurencja ogromna, zero narzędzi do pracy (dosłownie zero), ciśnienie !!!!!! i nikogo nie interesuje jak, co poniedziałek telefon- albo wzrosty albo do widzenia, robota 15 do 17 godzin na dobę i brak snu po nocach bo boisz się o pracę, a rzeczy o których mowa na rozmowie wstępnej to bzdura - dostajesz stare klamoty i zasuwaj, na koniec jak się zwalniasz to twój przełożony dzwoni do twoich klientów mówiąc, że się zawiódł i wcale nie jesteś taki dobry. Generalnie rotacja niesamowita, zero logicznego podejścia, partyzantka. Odradzam.
Kewin 2013-05-25 16:22:19
Odradzam, totalny syf, kierownik regionu na Warszawę to człowiek z przypadku: zero kompetencji i otpowiedzialności -[usunięte przez moderatora] , atmosfera - lepiej nie mówić. Szkoda marnować sobie czas
Piter 2014-12-15 15:26:06
Jeżeli zadzwoni do was Pani kierownik ds rekrutacji i zaprosi bardzo grzecznie na rozmowę rekrutacyjną do Wa-wy i powie ,że firma Animex zwraca koszty podróży to prześlijcie jej linka do tego postu ponieważ nie zwracają pieniędzy kłamią w żywe oczy dodzwonić się tam potem graniczy z cudem nie dostałem się tam do pracy ,ale jak poczytałem parę publikacji o tej firmie to się bardzo cieszę ,że tam nie trafiłem .... bagienko i to nie złe
hhh 2016-05-11 11:57:27
a to na czole doradca ma namalowane, że samochód jest jego osobistym wozem? nie zawsze firmy oklejają służbowe samochody, dlatego łatwo o nieporozumienie. Choć dla klienta to i tak znaczenia nie ma. :) zwłaszcza, że przyjeżdżasz do nich z ofertą, a nie z chęcią sprzedaży auta :D
Zostaw swoją opinię o Animex Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Animex Sp. z o.o.