Opinie o Zott Polen Sp. z o.o w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zott Polen Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zott Polen Sp. z o.o o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zott Polen Sp. z o.o w Wrocław

Potencjalny pracownik

Dzień dobry, Mam kilka pytań, bo szczegółów nie dowiedział*m się podczas rozmowy rekrutacyjnej: Jak wygląda praca w Zott w 2022 roku? Czy są open space'y, czy każdy dział ma swój pokój? Jak zgłaszać wniosek o pracę zdalną? Jakie są core hours do pracy dla pracowników biurowych? Czy firma organizuje integracje dla pracowników? Czy nowy pracownik otrzymuje welcome boxa i welcome booka? Czy w biurach jest wyznaczona strefa "chill zone" do zresetowania się w przerwach od komputera?

@Potencjalny pracownik

Ale te pytania od Ciebie padły na rozmowie i nie chcieli odpowiedzieć?

@Potencjalny pracownik

Też się chętnie dowiem, zanim zaaplikuję. Bo w ogłoszeniu nie ma tych info :)))

Julia

Czy ktoś odpowiedział Państwu na te pytania? Bo tutaj nie widac odpowiedzi. W zasadzie również jestem ciekawa.

Ilona

I co dowiadywałeś się już gdzieś może z innego źródła? Bo nie wiem czemu nikt tu nie odpowiada. :(

Saruman
@Potencjalny pracownik

Nie żartuj sobie, to zabetonowana, zastygła firma. Tam nawet takich określeń nie znają. Przaśny styl zarzadzanie.Bijesz karte jak na produkcji

Kazimierz
@Saruman

Długo tam pracowałeś że masz tak złe zdanie? Brzmi jakbyś dobrze znał firmę

@Saruman

W sensie musisz odbijać kartę na wejściu? :D Nieźle, XXI wiek, a jednak średniowiecze.

@Ilona

A to coś nie tak z tym jest? No chyba, że masz bardziej innowacyjny na to sposób, bo aż ciekawa jestem pomysłu. ;p

Julia G.

Dzień dobry, czy to prawda, ze poszukują państwo product managera? Gdzie można wysłać CV? Czy to praca stacjonarna, czy home office? Pozdrawiam Julia

Barbara H.

Czy ten profil jest odwiedzany przez pracodawcę? Nikt nie odpowiada na pytania zaintersowanych pracowników… Interesuje mnie możliwość pracy zdalnej/hybrydowej. Czy można jakoś uzyskać te i formacje?

Lidia
@Barbara H.

Nie zawsze firma tu zagląda, choć pytania warto zadawać, bo może jakiś pracownik będzie chciał odpowiedzieć. Szukasz tu info bo masz konkretne stanowisko na oku?

Rob

Witam, W jakich godzinach pracują pracownicy biurowi? Czy są tzw. Core hours? Czy możliwy jest elastyczny czas pracy z zachowaniem ilości godzin do przepracowania w miesiącu? Lub zadaniowy tryb pracy? Czy to praca „na odbicia kartą” przy wejściu, jak na produkcji. Proszę o trochę więcej informacji. Nie ukrywam, ze zależy mi na bardziej nowoczesnym i postępowym podejściu do pracownika. Oczywiście odplacam się sumienna i rzetelna praca. Pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Zott Polen Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Wrocław
DTH Selection
UlaaaS92

Dzień dobry, słyszałam, ze poszukują państwo recepcjonistki. W jaki sposób mogę zaaplikować?

Niuchi_91

Jestem ciekawa struktury firmy, jakie działy są we Wrocławiu, a jakie w Opolu? Czy tych oddziałów jest jeszcze więcej? Lub jeśli ktoś nie mieszka w żadnym z tych miast, to wchodzi w grę praca zdalna?

Julia

Jak Zott dba o pracowników? Tzn w jaki sposób tworzy przyjazne środowisko pracy? Jakie są benefity i udogodnienia, o ktorych warto wspomnieć? Rozważam wysłanie CV, ale opinii nowych tutaj brak. Nie wiem co o tym sadzić.

Klaudia

Dzień dobry, Czy w Zott możliwa jest praca zdalna lub hybrydowa?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Zott Polen Sp. z o.o? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

10 każdego miesiąca

Janek

Tak sporadycznie ostatnio korzystaliście z forum, jest dobrze i brak chęci do pisania?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Zott Polen Sp. z o.o?

Gość908

Trzeba umieć myśleć :) I nie jest to tylko frazes :)

Ewka

Czy ktoś z pracowników mógłby napisać kilka zdań o aktualnej sytuacji w firmie? Takie informacje bardzo pomagają nowym kandydatom

Agnieszka

Kto był na rozmowie kwalifikacyjnej w Zott Polen Sp. z o.o? Jak oceniasz jej przebieg? Jakie pytania usłyszałeś? Może masz jakieś rady dla przyszłych kandydatów? Czekamy na Wasze opinie.

Natan

Wiesz co, moim zdaniem @wisiak czy jak mu tam jest wcale nie pisze jakoś specjalnie źle, kasa jest normalna, ludzie są też w miarę normalni, generalnie nie ma się co na siłę przejmować, moim zdaniem to lepiej być nie będzie, firma teraz w rozkwicie..

"były"

hahaha! Skąd Ty się wziąłeś człowieku?! Płacą Ci za to co wypisujesz? Jak to było wspomniane dawno temu - PRZEZ JEDNEGO Z "DYREKTORÓW" ta firma TO KOSZMAR! Zakompleksiony furiat niszczący ludzi. Dopiero po latach zrozumiesz, że taki klimat to na szczęście jednak wyjątek - nawet w naszej "kapitalistycznej Polsce". GORĄCO ODRADZAM! PS oczywiście piszę o pracy w biurze wrocławskim! nie fabryce - to dwa różne światy!

ciekawy

witam wszystkich, zostałem zaproszony na rozmowę rekrutacyjną na stanowisko przedstawiciela handlowego na woj. łódzkie. czy ktoś może mi powiedzieć jakiej można oczekiwać podstawy, jakie premie jakie narzędzia? za odpowiedź dziękuję

saso

Zastanówcie się 3 razy jak chcecie iść do nich do pracy. Szczególnie w dziale sprzedaży. Żeby być obiektywnym zobaczcie ile aktualnie rekrutacji jest obecnie przeprowadzanych na przedstawicieli.

szczery

Na praktykę możesz iść - zobaczysz jak nie powinno być w firmie hehe Niestety serio piszę. Oczywiście mam na myśli dział sprzedaży. W marketingu jest nieco inaczej, ale i tak kontakty "z dyrektorem sprzedaży" to koszmar... A co do p. Prezesa - nie on był największym problemem i jak widzę już nie jest...

ollgga

dyrektorek pseudo zaraz wyleci i dobrze

olga

no i wywalili wreszcie prezesa i jego nieudolna córeczkę

ona
@olga

Nie róbcie jaj? Prezes nie był kluczową postacią w problemach firmowych. Ten był kiedyś dwa piętra wyżej...

Zostaw merytoryczną opinię o Zott Polen Sp. z o.o - Wrocław

• Jak się pracuje w Zott Polen Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Zott Polen Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

Zott Polen Sp. z o.o