Zott Polen Sp. z o.o

Wrocław

Opinie o Zott Polen Sp. z o.o

2013-08-29 18:15:10
Jak się pracuje w Zott Polska we Wrocławiu?
zarobki – dobre; lokalizacja - dobra (od jakiegoś czasu Zott to już też biura we Wrocławiu – wcześniej tylko w Opolu); duże budżety w marketingu; praca z największymi klientami sieciowymi – to Zott "na papierze"
A jak jest "w realu"? Koszmarnie... Czemu? Jest tak a nie inaczej w zasadzie z powodu jednego dyrektora sprzedaży (każdy kto go poznał wie o kim jest mowa). Można powiedzieć, że [usunięte przez moderatora] to standard "zarządzania personelem" w wykonaniu wspomnianego "dyrektora". Takich w sumie nieszczęśliwych ludzi powinno się izolować, a nie awansować.
Podwładni boją się mówić o tym więcej, choć w sumie komu i po co? - skoro i tak od lat nic się nie zmienia (nawet gdy wrzaski słychać dwa piętra wyżej...). Wniosek jest niestety jeden – upokarzanie ludzi w Zott jest "w modzie", a więc: "miało być tak pięknie, a jest jak w OSM", a może jeszcze gorzej bo pozory są zupełnie inne...bardzo to przykre, ale prawdziwe.
Ciekawe, że nadal mądrzy i wykształceni ludzie trafiają w to koszmarne miejsce...Pewnie to z powodu braku opinii o tej firmie. Jak się już uda "wyrwać" to już nawet nikt nie chce pisać o tym co tam się dzieje.
inny 2013-10-06 07:53:45
Niestety w dużym stopniu zgadzam się z wcześniejszą wypowiedzią. Nie mam pojęcia jak tacy ludzie - jak opisany powyżej dyrektor - mogą przez wiele lat męczyć podwładnych swoim skandalicznym niejednokrotnie zachowaniem. Niby to tylko jeden człowiek, a zmienia życie tylu ludziom. Dopóki tak będzie - firmy zdecydowanie nie polecam. I chyba rzeczywiście tak jest, że jak ktoś pracuje ze wspomnianym dyrektorem, to się zwyczajnie boi pisać o tym co się tam dzieje i nawet o tym nie myśli, a jak już wreszcie się rozstanie z tą smutną na dziś firmą to już mu się nie chce pisać i chce o tym zapomnieć. I ktoś czytając to może powie - ok jakaś sfrustrowana "jednostka" pisze źle o firmie bo mu pewnie jednej premii nie wypłacili...niestety nie o premię tu chodzi bo płacą w terminie. Ale jak ktoś nie wierzy to się przekona jak tam jest w ciągu kilku pierwszych minut/góra dni! Ot taki to na dziś jest ten Zott...
ja 2014-03-17 00:40:57
hehe jak czytam to mi się śmiać chce! a może płakać...czyli mówiąc krótko OSM a może Z A Ł A M K A!!
olga 2015-03-10 13:58:03
no i wywalili wreszcie prezesa i jego nieudolna córeczkę
ollgga 2015-03-11 23:20:28
dyrektorek pseudo zaraz wyleci i dobrze
ona 2015-03-14 15:05:12
Nie róbcie jaj? Prezes nie był kluczową postacią w problemach firmowych.
Ten był kiedyś dwa piętra wyżej...
szczery 2015-09-24 15:42:06
Na praktykę możesz iść - zobaczysz jak nie powinno być w firmie hehe Niestety serio piszę. Oczywiście mam na myśli dział sprzedaży. W marketingu jest nieco inaczej, ale i tak kontakty "z dyrektorem sprzedaży" to koszmar...
A co do p. Prezesa - nie on był największym problemem i jak widzę już nie jest...
saso 2015-11-02 10:51:39
Zastanówcie się 3 razy jak chcecie iść do nich do pracy. Szczególnie w dziale sprzedaży. Żeby być obiektywnym zobaczcie ile aktualnie rekrutacji jest obecnie przeprowadzanych na przedstawicieli.
ciekawy 2016-01-15 18:10:36
witam wszystkich, zostałem zaproszony na rozmowę rekrutacyjną na stanowisko przedstawiciela handlowego na woj. łódzkie. czy ktoś może mi powiedzieć jakiej można oczekiwać podstawy, jakie premie jakie narzędzia? za odpowiedź dziękuję
"były" 2016-05-17 20:43:28
hahaha! Skąd Ty się wziąłeś człowieku?! Płacą Ci za to co wypisujesz? Jak to było wspomniane dawno temu - PRZEZ JEDNEGO Z "DYREKTORÓW" ta firma TO KOSZMAR! Zakompleksiony furiat niszczący ludzi. Dopiero po latach zrozumiesz, że taki klimat to na szczęście jednak wyjątek - nawet w naszej "kapitalistycznej Polsce".
GORĄCO ODRADZAM!
PS
oczywiście piszę o pracy w biurze wrocławskim! nie fabryce - to dwa różne światy!
Natan 2016-07-09 11:48:01
Wiesz co, moim zdaniem @wisiak czy jak mu tam jest wcale nie pisze jakoś specjalnie źle, kasa jest normalna, ludzie są też w miarę normalni, generalnie nie ma się co na siłę przejmować, moim zdaniem to lepiej być nie będzie, firma teraz w rozkwicie..
Zostaw swoją opinię o Zott Polen Sp. z o.o - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zott Polen Sp. z o.o