Opinie o Philips w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Philips. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Philips na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Philips w Warszawa

nivk

zde

Bonaparte

A ja myślę, że pewne osoby nie mają zupełnie chęci do pracy i stąd to biadolenie!

Uważam, że warto przestrzec każdego przed pracą w Philips - chodzi o biuro w Warszawie. Zacznijmy od tego, że co innego obiecują na rozmowach o pracę, a co innego później się robi. Wymuszają robienie coraz to nowych rzeczy. W ostateczności człowiek budzi się zawalony po uszy robotą, która jest wymagana, a pensja ta sama co obiecali. Wchodzą na psychę, że skoro "nie dajesz rady udźwignąć więcej to jesteś słaby". Biorą pod włos na każdym kroku. Zarobki naprawdę BARDZO KIEPSKIE (porównaniu z innymi firmami medycznymi w Warszawie). Pracując u nich trzeba się cieszyć, że się pracuje w takiej firmie jak Philips- to powinna być największa nagroda dla pracownika. Biuro jest ładne, ale to typowe korpo. Atmosfera nerwowa, stresująca, przybijająca (w dużej firmie może być też dobra, spoko atmosfera - potwierdzam). Najgorszą rzeczą jest to, że z niewiadomych (a może wiadomych ) powodów pracują tam osoby, które tak naprawdę nie wiadomo co robią. Niby są managerami od rozwojów, strategii, a nie wiadomo czym się zajmują. Co więcej, taka "szefowa" była pisana mi. Przelewała na mnie praktycznie wszystkie swoje obowiązki, wszystko olewała i nie potrafiła w niczym pomóc. Podchodziła do każdego z wielkimi pretensjami, wchodziła na psychę. Straszyła, że jeśli nie spełni się jej wymyślonego targetu (który okazuje się, że nie był taki jak ona sobie wymyśliła) to nie będzie się mieć spokojnego weekendu (nie chodzi o sprzedaż 6 lokówek philipsa tylko sprzętu medycznego o dużej wartości). Przez 1,5 r. pracy tam zniknął na stałe uśmiech, każdy dzień to była udręka. W domu ciągłe myślenie o pracy i stres. Weekendy - niedziela już była zepsuta na myśl o pracy (jeśli akurat nie było pracy w weekendy, a i to się zdarzało i było wyraźne żądanie od "szefowej" aby się pojawić na stanowisku). Najgorsze jest to, że zachowanie tej osoby było zgłaszane to szefa tej osoby. Nic, jeszcze gorzej. Na sam koniec zostało to zgłoszone do prawnika Philipsa - również zero odzewu. Cieszę się, że udało mi się stamtąd uciec i zacząć pracę w normalnej firmie, za duże pieniądze (adektwatne do wykształcenia, doświadczenia i obowiązków) z pełnym zapleczem, wsparciem, rozwojem, szkoleniami... w Philipsie o tym zapomnijcie. Jeśli chcecie mieć dobrą pracę, z miłą atmosferą, bez nerwów hormonalnych przełożonych, bez manipulowania emocjami to szukajcie gdzie indziej.

Aneta

@Olga, czy Twoja opinia na temat tego pracodawcy jest oparta o posiadane przez Ciebie doświadczenia? Jeżeli tak, to proszę napisz czy pracownicy są doceniani przez Philips? Może odbywać się to na przykład poprzez udzielanie pozapłacowych benefitów lub premii. Zachęcam Ciebie do rozwinięcia tego tematu.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Philips? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Niezadowolona

Witam, opinia nie dotyczy pracy, zarobków a podejścia tak dużej firmy do klienta! Żal.. dają satysfakcję gwarantowaną z możliwością dokonania zwrotu towaru i odzyskania pieniędzy po czym brak prawie rok kontaktu, trzeba do nich pisać i bez echa.. a jak już się odezwą to nagle informują że nikt tego nie obiecał mimo całej historii korespondencji z zapewnieniami pracowników firmy... żal, żenada... taka firma a totalnie maja gdzieś klientów i załatwienie normalnie sprawy! NIC NIGDY WIĘCEJ OD NICH NIE KUPIĘ!

Nieśmiała 1

Witam, Dobra firma jedynie na poczatek kariery zawodowej. Jako z doświadczenia pracy na stanowisku Customer Service 3lata. Główne minusy: + ociążenie pracownika zawsze powyżej 100%; + bardzo słaba atmosfera w zespole; + duża rotacja pracowników (w ciagu 3 lat możesz miec 3 szefów); + zacofane systemy i brak wsparcia it; + klepanie zamówień także marne szanse rozwoju, ewentualne tylko dla upartych; + spychologia przełożonych i kiszenie problemów działu . Teraz plusy: + konkurencyjne wynagrodzenie (trzeba wywalczyć i sie wykazać); + fajni ludzie

Aneta

Dziś pojawiła się oferta pracy w Warszawie na stanowisko Business Analyst. Zamierzacie aplikować? Czy ktoś z obecnych pracowników firmy mógłby powiedzieć jak wygląda praca w Philips w tym charakterze?

bat

moja o firmie philips jest jak najgorsza. dyrektorzy, prezesi pracownicy maja klienta daleko gdzieś. piszę do ich od roku, składam reklamację - zero odpowiedzi . nie kupujcie produktów w firmie philips. większość produktów to szmelc. kupisz i nie masz ani produktu bo ciągle jest w serwisie /robią z ciebie wariata/ ani zwrotu pieniędzy .to nie mieści się w głowie jak tak można robić . weronika

aaa

Czesc, czy ktoś może napisac jaka kwotę oferują na customer service desk specialist? Bede bardzo wdzieczna za info.

ups

Od jakiej kwoty można negocjowac (brutto) na specjaliste do biura w Warszawie?

urzeka

@furiatos teraz taka znajomość języka nie jest dużym wymogiem i umiejętnością. Ważne, że zarobki są spore na takich stanowiskach, gdzie wymagają dobrego angielskiego. Tak jak i umowa o pracę jest.

after

Kolega Yettttik waldek widzę z kafejki internetowej pisze, bo podobny adres IP, whatever. Philips jako firma może i wzbudza wielkie emocje ale niestety ze względu na rozmiary i precyzyjną politykę rozwoju i technologii musza opierać się na sprawdzonej ekipie pracowników techników. CZy jedyną opcją zatrudnienia się na stałe, na ten czas jest rozpoczęcie bezpłatnego stażu w dziale administracyjnym ?? ile trwa staż oraz jak długo czeka się na odpowiedź o ewentualnym terminie rozpoczęcia pracy na umowę o pracę

Pracuje w phiilipsie za 1200 zł na umowach 7 dniowych samo zło i oszuści

darek

philips to (usunięte przez administratora)a ich serwisy jeszcze większe od miesiąca nie oddają mi tv bo nie mają niby matrycy pewnie jeden z serwisantów pojechał po nią rowerem do chin

mnm

Chciałabym ostrzec przed nieuczciwością firmy Philips – Healthcare mazowieckie 1.Brak zaangażowania w dopilnowaniu spraw pracowniczych. Błędnie sformułowana umowa. Sprawy korygujące zamiast kierownika, załatwia sam pracownik. Nawet poprawiona dokumentacja zawierała nowe błędy. Gdyby nie własna inicjatywa, nie udałoby się wyjaśnić sprawy. Kierownik nie zainteresowany sprawami pracownika. 2.Zatajanie faktycznego zakresu przyszłych obowiązków na nowym stanowisku pracy. Podczas rekrutacji, oprócz rekrutera jest również obecny kierownik działu! Z mojej strony było pytanie odnośnie zakresu obowiązków podczas rekrutacji. Otrzymałam odpowiedź inną od stanu faktycznego. Miałam zajmować się administracją, a zajmowałam się załadunkiem i wyładunkiem ciężkich (podkreślam CIĘŻKICH) przesyłek ze sprzętem medycznym oraz obsługiwałam magazyn. Nie wspomnę o tym, że w ogłoszeniu o pracę nie było o tym również wzmianki. 3.Hermetyczny, długo znający się zespół kilkuosobowy, w którym ciężko nawiązać dobre relacje. Nieprzyjemna atmosfera. Jeśli chcesz się rozwijać, a nie uwsteczniać i znosić podrzędne traktowanie, to zastanów się zanim wciśniesz przycisk „aplikuj”. Koniecznie dopytaj o zakres obowiązków, aby potem nie okazało się, że zmieniasz swoją aktualną w miarę dobrą pracę, na coś zupełnie gorszego związanego z pracą fizyczną.

Praca w Philipsie była fajna - ale kiedyś dawno temu. Teraz niestety ta Firma schodzi na psy. Jest to poprostu tonący okręt na który nie należy wsiadać. Po pierwsze zarobki są niskie, po drugie zatrudniają coraz mniej wykwalifikowanych ludzi, jak się trafi ktoś kto umie myśleć to jest ewenement. Po trzecie Ci którzy potrafią myśleć zwykle pracują za dwóch a pensje dostają jak praktykanci w porządnych firmach. No i jest jeszcze mnóstwo PR że Firma niby dba o pracownika itp - ale to jest tylko czcze gadanie. Jak przychodzi co do czego to zwalniają z dnia na dzień bez ostrzeżenia. A i jeszcze ciągle walą jakieś maniany i trzeba sie przed klientami tłumaczyć i idiotę z siebie robić. naprawdę nie polecam

Prawda

Beznadzieja ludzie są traktowani jak maszynki do robienia kasy.atmosfera nerwowa, i trąci komuną.........

Philips

Witam, Jezeli chodzi o prace w Philips, nie mam zadnych komentarzy i zastrzezen co de tej top company!!!! zycze tobie powodzenia na rozmowie i mam nadzieje ze czas ktory spedzisz pracujac dla Philips nie bedzie czasem zmarnowanym ale otworzy tobie drzwi do dalszego rozwoju kariery. Pozdrowienia

.Czy ktoś z Was słyszał opinie lub pracował w biurze Philipsa? Idę na rozmowę na satnowisko asystenckie, zastanawiam sie co oferują, jakie pieniądze na początek, jaka atmosfera.

Słowa kojarzące się z Philips (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): solidma, dobra, rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrze jesli sie chce Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 4500 zl Najbardziej podobało mi się w Philips:praca Najbardziej nie podobało mi się w Philips:

Zostaw merytoryczną opinię o Philips - Warszawa

• Jak się pracuje w Philips?

Zobacz opinie na temat firmy Philips tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Philips?

Philips