Opinie o Deal Direct Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Deal Direct Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Deal Direct Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deal Direct Sp. z o.o. w Warszawa

Edyta

Ciekawe, że wszystkie negatywne oceny są od osób, które nawet w firmie nie pracują i czują się urażone sposobem rekrutowania... Ja też wzięłam udział w takiej rekrutacji z portalu pracuj i po tym 1 spotkaniu zostałam zaproszona na rozmowę indywidualnie z osoba, która była gotowa odpowiedzieć mi na wszystkie pytania i wątpliwości, wytłumaczono mi też dlaczego proces rekrutacyjny tak wygląda. I tak mija 1 miesiąc odkąd działam w firmie i nie mam na co narzekać, wdrożenie od 0, szkolenia, stały kontakt z menadżerem, pomoc na start...

@Anna

Co masz na myśli? Jeśli pytasz o terminowość wypłaty to wszystko w porządku, a wysokość wynagrodzenia jest chyba zależna od stanowiska i projektu, ja osobiście ze swojego jestem zadowolona :)

MC

2 tygodnie temu zacząłem pracę w DD, może i cały proces rekrutacyjny nie zrobił na mnie piorunującego wrażenia, ale nie żałuję, że zdecydowałem się an współpracę. Praca w tym zespole to złoto, a atmosfera w pracy jest dla mnie jednym z ważniejszych elementów, ze względu na poprzednie doświadczenia. Jeszcze jestem przed swoją 1 wypłatą, więc w tym temacie się nie wypowiem, ale z tego co rozmawiałem z innymi osobami z zespołu to są one terminowe i nie ma z nimi jakichkolwiek problemów.

Jacek Nowy wpis

Czy firma zapewnia jakies szkolenia? I jak tak to czy sa one platne? Prosze o info

sebastian d Nowy wpis
@Jacek

tak, daja dostep do platformy szkoleniowej, gdzie sa bardzo wartosciowe szkolenia, ich autorskie i co jakis czas sa szkoenia na zywo w roznych miastach, koszt po stronie firmy

@Edyta

A no i z tego co kojarze, to przez telefon dostałam od razu informację, ze to spotkanie jest pierwszym etapem rekrutacji i ma charakter informacyjny a drugi jest dopiero taki konkretniejszy

Anna Nowy wpis
@Edyta

Mogłabyś wypowiedzieć się na temat wynagrodzenia?

Edyta Nowy wpis
@Anna

Poszukiwano osoby na stanowisko Doradca Klienta. Czy ktoś był w firmie Deal Direct Sp. z o.o. na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy można zarobić 4200 PLN?

szymon d

Jestem członkiem zespołu od 3 miesięcy i nie ma co ukrywać - jest intensywnie :D Od początku brałem udział w wielu szkoleniach oraz spotkaniach z liderem co bardzo mobilizuje do działania. Mam za sobą doświadczenie w kilku innych firmach sprzedażowych, ale poziom wsparcia i zaangażowania, jakie tutaj otrzymuję, jest top. No i jedna z najważniejszych dla mnie rzeczy - terminowa wypłata. Ogólnie na pewno nie jest to praca dla osób, które myślą, że będą "siedzieć na tyłku" i nic nie robić, bo wymagają tutaj zaangażowania. Ale dla osób chcących się rozwinąć przede wszystkim w kierunku sprzedaży to bardzo polecam! :D

W ogłoszeniu brak informacji o branży. Strona internetowa bardzo uboga w informacje. Firma istnieje od 2 miesięcy. Rekrutacja to oglądanie materiału wideo, w którym prowadzący nie wchodzi w interakcję z uczestnikami, udając, że mówi na żywo.

Brak pytań

Sandra

Brak poprawnego sformułowania ogłoszenia (każdemu zainteresowanemu polecam dopytać od razu pod numerem telefonu o wszystko). Po spotkaniu ,,rekrutacyjnym" - webinarze, gdzie czat był wyłączony, na drugi dzień dzwoni do nas ktoś zupełnie inny. Dopytując, odpowiedzi są wymijające, jakby chcieli sprzedać nam ofertę pracy a nie zawrzeć fajną współpracę (to do poprawy na pewno u wielu firm by się przydało). Zamiast napisać że praca polega na jeżdżeniu do klienta door to door to dowiadujemy się tego dopiero dopytując (jakbym się zgodziła na szkolenie dalsze - które mialo być w formie nagranych filmików) to pewnie dopiero wtedy dowiedziałabym się o charakterze pracy. Po prostu TRZEBA sprawdzac czy kandydat ma prawo jazdy! Dla mnie nie ma sensu zapoznawanie się z tym na czym polega czyste powietrze skoro już przy tym pracowałam...wiec dla mnie czas stracony, na spotkaniu ,,rekrutacyjnym"....

MC

Firemelon
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Generalnie obiecałem sobie pisać opinie i komentarze jak coś będzie bardzo słabe ku przestrodze dla innych. Mojego czasu już nie odzyskam, ale trudno. Firma przedstawia się jako telesprzedaż w rozmowie rekrutacyjnej przez telefon, następnie zapraszają na webinar na którym nie można zadawać pytać. Zaczynają od słów "cześć zanim opowiem o firmie zapytam was czy chcecie być najlepsi w tym co robicie, czy chcecie zarabiać dużo? To wszystko zależy od waszego zaangażowania i zaczyna się monolog" Po tych słowach możecie nie mieć wątpliwości, że chodzi o projekt czyste powietrze, pompy ciepła, albo fotowoltaike. Niestety szkoda 40 minut, żeby słuchać o enigmatycznej firmie zmieniającej czasoprzestrzeń, innowacyjnej i rewolucyjnej, która miala ciut więcej wolnych etatów żeby na nas spojrzeć jako pracowników, a my mieliśmy po prostu szczęście, że trafiliśmy tam jako pierwsi. Nie polecam byłem w innej konkurencyjnej firmie i tu widzę, że schemat ten sam. Oczywiście opinia negatywna jak większość z tego typów firm.

Spotkanie

Rzadko piszę opinie, ale tutaj się pokuszę. Bardzo dużo do życzenia pozostawiają kwestie prawne i rozliczenia dotacji. Robiłam to już wcześniej i absolutnie to tak nie wygląda. Chwilą i wejdą organy ścigania. Gratuluję odważnym i bezwiednym. Naprawdę jakby głupota umiała latać to ta firma była by już na księżycu.

@Spotkanie

Dziękujemy za uwagi. Chcielibyśmy stanowczo podkreślić, że zarzuty dotyczące nieprawidłowości w kwestiach prawnych i rozliczeniowych są całkowicie bezpodstawne. Rozumiemy powagę takich oskarżeń i pragniemy jasno zaznaczyć, że nasze procedury są w pełni transparentne i zgodne z obowiązującym prawem. Pragniemy również podkreślić, że umowy dotyczące współpracy i rozliczeń dotacji są dostępne do wglądu przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy. Prosimy o niewprowadzanie innych w błąd niepotwierdzonymi informacjami. Nasz zespół jest zawsze dostępny do rozwiania wszelkich obaw i wyjaśnienia jakichkolwiek wątpliwości.

Spotkanie
@Deal Direct

Nie prawda, brak możliwości zadawania pytań chyba nie był przypadkowy? Jak można zrobić spotkanie o 19.00 w weekend i nawet nie powiedzieć, że to będzie grupowa prezentacja i zablokujecie i głos i czat. Brak kultury, brak transparentności a przede wszystkim pokazane przykłady gdzie firma istnieje kilka miesięcy, a na zdjęciach nawet pora roku nie ta....zapraszacie ludzi z wykształceniem z doświadczenie a traktujecie ich swoją miarą od początku. To miała być rozmowa rekrutacyjna a nie krótkometrażowy film science fiction.

DS

Od pewnego czasu mam przyjemność współpracować z DD. Co od razu zwraca uwagę, to jasno określone zasady współpracy, rozbudowane zaplecze szkoleniowe, które okazało się kluczowe z uwagi na mój brak doświadczenia w tej branży. Zarówno branża, jak i firma stanowiły dla mnie zupełnie nowe doświadczenie, więc miałem wiele obaw, które na bieżąco były wyjaśniane i rozbijane przez menadżera (podziękowania za cierpliwość dla Mateusza :D), co pozwoliło mi na zdecydowanie się pracę full time.

Witam! Ktoś mógłby przybliżyć, jak wygląda praca w tej firmie? Kuszą wysokimi prowizjami, ale czy faktycznie da się tyle zarobić? Dają jakieś leady i sprzęt do pracy?

Kamil
@Kandydat

Da się na spokojnie, leady to takie 50/50, część podrzucają, a część trzeba samemu pozyskać

Intereting

Hm.. jeśli na spotkaniu ogólnym było mówione o najlepszych kandydatach i ilości pozyskanych zleceń w liczbach dwucyfrowych, a firma istnieje 2 miesiące na rynku = to jest to bardzo duża wątpliwość.

Abc
@Intereting

Do tego wpis w KRS "kapitał zakładowy" 5000 zł i działalność firmy, o której dowiadujesz się dopiero na spotkaniu rekrutacyjnym. Na stronie firmy jest informacja, że dostarczają różne usługi, a zajmują się wyłącznie programem czyste powietrze.

@Abc

Nie jest to prawda :) Jesteśmy firmą sprzedażową, program "Czyste Powietrze" jest jedynie jednym z realizowanych przez nas projektów.

Aplikowalem, bo oferta byla ciekawa i mieli umowe o dzielo. Teraz czytam wasze opinie i widze, ze jest to strata czasu. Firma faktycnzie ma dwa miechy KRS pokazuja jasno. W ofercie nie bylo ani slowa, ze potrzeba auta i musimy gdzies jezdzic. Dzieki za informacje ludzie. Szkoda czasu marnowac na te firmy wszystkie.

@Andrzej

Rozumiemy Pana obawy i dziękujemy za opinie. Jednak warto zaznaczyć, że "wiek" firmy nie zawsze jest ostatecznym wskaźnikiem jej wiarygodności czy potencjału. Nasz zespół składa się z doświadczonych osób, które pracowały w różnych branżach, jak i z osób chcących dopiero zacząć swoją przygodę ze sprzedażą. Pamiętajmy, że każda z firm ma swój początek ;)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Hej rzadko piszę opinie o firmie ale jestem pod ogromnym wrażeniem jak szybko nasza firma się rozwija i ile można zarobić. Choć sama na początku byłam sceptyczna to dziś dziękuje sobie że posłuchałam się swojej intuicji i jestem w tak dobrym miejscu.????

Pracuje tam od 3 tygodni i jest okej. Prowizje faktycznie tak duże jak mówili na spotkaniu, można szybko awansować i budować zespół. Też się bałam na początku ale teraz cieszę się, że spróbowałam

KK

Duży plus za wsparcie na każdym etapie działania, menadzerowie 24/7 pod telefonem, pracuje od miesiaca i do tej pory wszystko w jak najlepszym porzadku

dajcie znac

ktos wie czy oferują pracę zdalną? bo w ogloszeniu podane wszystko hybrydowa, stacjonarna, zdalna

@dajcie znac

Pozyskujesz klientów itp. w domu, ale do klienów musisz jeździć. Tylko zastanawia mnie fakt, czy dają samochód służbowy. W ogóle to spotkanie rekrutacyjne było bardzo słabe. Nie powiedziano nic, co oferują, jedynie o prowizjach.

@dajcie znac

Dziękujemy za zainteresowanie się sprawą. Praca jest możliwa na terenie całego kraju lecz odbywa się bezpośrednio u klienta.

Kamil

Sprzedaż dofinansowań na piece itd praktycznie jak fotowoltaika, nie piszą w ogłoszeniu co robią bo wiedzą że większość zrezygnuje. Spotkanie grupowe dla nie wiadomo ilu osób.

@Kamil

Hej informujemy o modelu pracy oraz to czym się zajmujemy już na etapie ogłoszenia. Dziękujemy za komentarz.

Pracuje w Deal Direct od początku i widzę, że konkurencja działa bo firma jest rzetelna ma najlepsze w branży szkolenia i dba o handlowców. Wiem, że dużo osób dochodzi do nas z konkurencji więc może stąd te komentarze

XYZ
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Na czym polega praca na stanowisku doradca klienta - Przedstawiciel handlowy? Jakiej branży dotyczy ta praca?

Zostałem zaproszony na spotkanie z nimi poleca ktoś współprace z firmą ?

LM
@Kandydat

Witam i jak wrażenia ?

Zostaw merytoryczną opinię o Deal Direct Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Deal Direct Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Deal Direct Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deal Direct Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Deal Direct Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Deal Direct Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Deal Direct Sp. z o.o.
  • Nowogrodzka 31