Opinie o BadamyTO w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie BadamyTO. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BadamyTO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BadamyTO w Wrocław

Wilu

Szybkie badanie, ale trochę wymagające zaangażowania. Mimo wszystko mogę śmiało polecić nawet jeśli ktoś jak ja nie ogarnia za bardzo bankowości, ale podobno też takich szukali.

Tommy

Świetnie zorganizowane badanie. Mimo iż miałem styczność z różnymi firmami, które organizują takie badania i pozostawiło to wiele do życzenia a tutaj na prawdę nie mam się do czego przyczepić.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Kinga

18.07.2023 07:07

Kingaikona wywiad

Pracowałam dla firmy BadmayTO, jako tajemniczy klient. Wykonywałam badania, które polegały na testowaniu platform internetowych banków.

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Kingaikona wywiad

Pracowałam jako Tajemniczy Klient. Zajmowałam się testowaniem platform internetowych banków. Do moich obowiązków należało: wysyłanie wniosków o utworzenie konta, ocena pracy osób pracujących na infolinii banku, testowanie intuicyjności internetowej platformy bankowej, wypełnianie i odsyłanie ankiet.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

Kingaikona wywiad

Miałam taką możliwość. Praca jest w pełni zdalna a godziny elastyczne.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Kingaikona wywiad

Wykonałam kilka badań, żeby dorobić sobie trochę pieniędzy i więcej już nie potrzebowałam.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Kingaikona wywiad

250-620zł za jedno zlecenie, trwające 2 godziny. Kwota jest zależna od wykonywanych obowiązków.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

4 miesiące.

Kingaikona wywiad

Tak poleciłabym w 100%. Badania są realizowane w pełni zdalnie. Firma nie naciska, że należy wykonać pewną liczbę badań w miesiącu, więc jest ta wolność i to my decydujemy czy chcemy realizować badanie, czy też nie. Jeśli ktoś potrzebuje sobie dorobić, ale czasami ma całe dnie zajęte, to jest to idealna opcja. Badania, które wykonywałam, można zrealizować w dowolnym okresie czasowym, ale jest też deadline.

Kingaikona wywiad

Mogłam wykonywać inne, bardziej skomplikowane badania, które są lepiej płatne. Uzyskałam dzięki temu Certyfikat Tajemniczego Klienta.

Kingaikona wywiad

Szkoleń nie było. Badania wykonywałam na podstawie przesłanych instrukcji. Miałam też pomoc osób, które mnie rekrutowały.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?

Kingaikona wywiad

Pani, z którą rozmawiałam była bardzo miła i pomocna. Miałam sporo pytań i na każde otrzymałam odpowiedź. Z innymi osobami, nie miałam kontaktu.

Kingaikona wywiad

Warunki były takie same, jak obiecano w ogłoszeniu.

Kingaikona wywiad

Zwiększyłabym godziny pracy. Są to badania dodatkowe i wiele osób wykonuje je po swojej pracy lub zajęciach, a firma pracuje tylko do godziny 17.

Winiu

Szkoda, że w weekendy nie pracują, bo jest to dla mnie praca dodatkowa, która mogę wykonywać tylko w weekend. Natomiast sama praca bardzo fajna i wszystko dość gładko poszło i co ważniejsze wynagrodzenie na czas.

logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.

Majka

Fajna praca, polecam. Pan Dawid jasno wyjaśnił mi co jak i gdzie trzeba robić, bo był to mój pierwszy raz.

Tomasz

Prowadziłem badanie tajemniczego klienta dla tej firmy i fajnie, bo wynagrodzenie otrzymałem przed czasem. Założyłem kilka kont w banku i teraz realizuje na nich dodatkowe badania. Konta były w pełni darmowe. Firma zaproponowała mi możliwość stałej współpracy za co daje duży plus, bo zazwyczaj w tej branży jest tak, że samemu trzeba prosić się o badania.

Lena

Współpracę oceniam na bardzo wysokim poziomie. Co prawda wykonałam dopiero 2 badania , ale wszystko przebiegło bezproblemowo i wypłata na czas.

Kes

Że wszystkich firm gdzie współpracowałem w realizacji badań rynku to jak dla mnie są topką i na pozytywna opinie w pełni zasłużyli.

Wikx

Świetna opcja na dodatkowy zarobek. Kilka badań w miesiącu i można sobie dorobić do wynagrodzenia. Polecam, choć niektóre badania wymagają trochę więcej wysiłku niż te początkowe, ale przynajmniej zawsze mam full pomoc.

Kor. W.

Polecam pracę jako Tajemniczy Klient w Badamyto. Trochę się obawiałem, bo nie wiedziałem czy sobie poradzę, ale dostałem pelne wsparcie i pomoc przy wykonaniu badania, także dziękuję!

Damiano

Dzięki za współpracę i polecam się na przyszłość! Samo badanie wykonujemy się dość prosto, ale niestety przez te banki trochę przrciaga się w czasie. Mimo wszystko polecam, bo doświadczenie warto zbierać.

Student

A otrzymałeś wynagrodzenie? Bo ciekawa jestem czy firma faktycznie jest wypłacalna?

Zofia

Hej, a jak wygląda takie kontakt z rekruterem? Chodzi o proces rekrutacyjny, to jakie pytania padają? I czy rekruter wymaga zrobienia zadania rekrutacyjnego?

@Student

Jakby nie wypłacili to bym nie ousal o bardzo dobrej opinii:) Wiesz rozmaiwamy o badanich za 200-400 zł ie są to tysiace zlotych i ciężko żeby jakąś firma nie była w stanie wypłacić takich kwot :)

@Zofia

Pytań nie pamiętam, ale na pewno nie była to jakaś ciężka rozmowa. Zadań rekrutacyjnych nie było, chyba dlatego, bo aplikowałem na badanie, które nie wymaga doświadczenia.

@Damko

ile trzeba czekać na przelew? Co później robi się z tymi kontami? Można je zostawić i korzystać prywatnie? Czy są usuwane ? Trochę się obawiam, że jak nie będę wykonywał transakcji itp. to bank naliczy mi opłatę.

@Student

A bo ja wiem... zależy pewnie od badania. Masz wszystkie warunki opisane :) Wykonuje kolejne badania, więc konta się jeszcze przydały. Jeśli po takim czasie opłaty mi się zadne nie naliczyły to mam nadzieję, że już nie naliczą. Zresztą nawet jeśli to im zgłoszę i będę musieli anulować jeśli chca żebym dalej z nimi współpracował.

@Damko

A dostałeś certyfikat za wykonaną pracę? Za każde badanie jest oddzielny certyfikat? Jak firma go dostarcza?

@Student

Dostałem 1 ogólny certyfikat potwierdzający kompetencje zawodowe. Mam tam wypisane różne rzeczy, s którymi musiałem sobie poradzić podczas wykonywania badania

Betii
@Damko

Witam można prosić o napisanie kontaktów jak można się dostać do współpracy i zarabiać z góry dziękuję I pozdrawiam.

Paulina

Czy ktoś wykonywał badanie z kredytami? Lub korzystał z dodatkowych aktywności na koncie? Póki co wykonałam badanie tylko z kontami i jestem miło zaskoczona. Jednak chciałam tylko 1 badanie wykonac i zastanawiam się nad dalszą współpracą.

Mila
@Paulina

Robiłam badanie z kredytami i wykonywanie dodatkowych aktywności na koncie. Badanie z kredytami dość łatwe, a aktywności jeszcze prostszy temat i fajnie bo co miesiąc wpadają dodatkowe $$ od banku.

Walicki

Ok. Trochę się obawiałem opóźnienia w wypłacie, ale bez zarzutów. Jedynie do czego mogę się przyczepić to to, że pracują tylko do 17 i czasami przed 17 już się nie dodzwonisz...

Mery
@Walicki

Tak infolinia powinna być czynna dłużej zdecydowanie zmieńcie to.

Tajemniczy
@Walicki

Możesz mi podać numer telefonu na infolinię ?

Wer
@Tajemniczy

To firma od badań, tu nie ma i raczej nie będzie infolinii. W tylu firmach co przepracowałam i jeszcze nie słyszałam żeby jakąkolwiek miała infolinię. Nie ta branża ;)

Yellow

Badanie: 9/10 - bała jakas Mała trudność Kontakt: 10/10 Instrukcje: 7/10 - nie wiem dla mnie były trochę nie zrozumiałe na początku. Ale ogólnie współpracę uznaje za bardzo fajna. Na pewno wrócę do kolejnych badań. ;)

Kkk

Miła współpraca, choc bylo pare trudnosci i tu nalezą się podziękowania dla Pani Nikoli za pomoc i cierpliwość do mnie.

Pozytywne wrażenia odnośnie samego badania. Trochę się obawiałem podawania danych, ale zawsze mam taką awersję. Plus taki, że tutaj dane podawałem bezpośrednio do banku beż żadnego pośrednictwa czy przekazywania firmie żeby oni przekazali dalej do banku. Tu czegoś takiego na szczęście nie było. Więc dlatego się podjąłem pracy i nie żałuję. Narazie wykonałem jedno badanie, otrzymałem wynagrodzenie 20.05 także też fajnie, że przed czasem

Tomek i Ania

Dzięki za współpracę! Badanie jakie wykonywaliśmy dość proste i przyjemne, ale to z kredytomi i wizyta w oddziale trochę trudniejsze.

Sebastian

Dziekuje za miłą współpracę. Cieszę się, że mogłem dla państwa wykonac kilkanascie badań. Po 7 miesiącach współpracy niestety moja droga zmierza już w inną stronę, ale na pewno będę bardzo dobrze wspominał ten czas.

Zofia
@Sebastian

Oooo jak miło. A jak wygląda odejście pracownika z firmy? Czy HR pyta o powód i ewentualnie daje jakieś propozycje, aby pracownika zatrzymać w pracy?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Kasia

08.05.2023 04:05

Kasiaikona wywiad

Bardzo chętnie podzielę się moim doświadczeniem ze współpracy z firmą BadamyTo, z którą miałam podpisaną umowę.

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Kasiaikona wywiad

Pracowałam na stanowisku Tajemniczego Klienta. Praca na tym stanowisku polegała na testowaniu platform internetowych banków - poprzez zakładanie kont (min. 4 banki). Zakładanie kont odbywało się przez dedykowany link podany przez zleceniodawcę. W przypadku 2 banków miałam sprawdzić tylko funkcjonalność systemu bankowego pod kątem: intuicyjności i komfortu użytkowania. Badanie dotyczyło również obsługi infolinii banku. Druga część badania dotyczyła kolejnych dwóch banków. Oprócz wcześniej opisanych czynności trzeba było dokonać również transakcję kartą. Środki zapewniała firma. Zakładane konta zgodnie z umową miały być kontami testowymi z ograniczoną funkcjonalnością. Nie można było wykonywać żadnych operacji finansowych.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

Kasiaikona wywiad

Tak, cała praca była wykonana zdalnie.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Kasiaikona wywiad

Wykonałam całe badanie zgodnie z umową i załączonym zakresem czynności. Bardzo się starałam, żeby wszystko zostało zrobione jak należy. Jedną z czynności było przesłanie numeru umów, które podpisałam z bankami. W treści umowy nie mogłam ich znaleźć. Dzwoniłam nawet na infolinię banku, żeby dowiedzieć się, jaki jest numer mojej umowy. Większość banków numeru umowy nie generuje i dlatego na infolinii też nikt mi nie pomógł. Mój rekruter też precyzyjnie nie był w stanie odpowiedzieć. Wysłałam numery umów zgodnie z jego instrukcją. Podczas rozliczenia okazało się że numer jednej z umów jest błędny i to dyskwalifikuje całe badanie. Jeden błędny numer umowy spowodował, że firma nie mogła zweryfikować całości badania i to było podstawą do braku wynagrodzenia. Firma nie zgłosiła, że czegoś jej brakuje nie było żadnej możliwości poprawy tego numeru.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Kasiaikona wywiad

Umowa była podpisana na czas trwania badania ok. 1 miesiąc. Jednak aktualnie zaczyna się 3 miesiąc od podpisania umowy, a ja dalej muszę poświęcać czas na finalizację projektu m.in. na zamknięcie testowych kont.

Kasiaikona wywiad

Zdecydowanie nie poleciłabym tej pracy. Badanie jest dość wymagające. Zarobki nie są adekwatne do poświęconego czasu. Zamykanie kont, które miały być kontami testowymi też nie jest takie proste. Przy zamykaniu kont trzeba dokładnie sprawdzić najlepiej z pracownikiem banku czy wszystkie produkty zostały zamknięte i karta została zastrzeżona. Ten proces trwa dość długo i zazwyczaj od momentu dyspozycji trwa jeszcze 30 dni. Mój były zleceniodawca w ogłoszeniu o pracę napisał, że pierwsza część badania trwa 2,5 godziny. Jeden z banków naliczył mi opłatę za prowadzenie konta. Jestem bardzo zawiedziona. Liczyłam na dobrą współpracę.

Kasiaikona wywiad

Otrzymałam możliwość rozszerzenia badania i wykonanie dodatkowych czynności oraz dodatkowego zarobku. Czekam na szczegóły.

Kasiaikona wywiad

Brak szkoleń. Na etapie badania chciałabym zostać przeszkolona z zakresu umiejętności znalezienia numeru umowy na umowie podpisanej z bankiem. W dalszym ciągu nie jest to dla mnie jasne. I nie rozumiem, dlaczego całe badanie poszło na marne. Myślę, że precyzyjna informacja i szkolenie dotyczące miejsca, gdzie znajduje się numer umowy pozwoliłaby mi na właściwą realizację badania.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?

Kasiaikona wywiad

Pracownicy są bardzo mili w momencie rekrutacji. W trakcie współpracy też panują nad emocjami. Niestety jako nowy i były pracownik nie czuję się komfortowo ze względu na brak właściwej pomocy przy odnalezieniu numerów umów.

Kasiaikona wywiad

Umowa zawiera bardzo dużo punktów + zakres czynności, który trzeba wykonać. Umowę i zakres czynności czytałam wiele razy. Bardzo zależało mi, żeby niczego nie pominąć i wszystko wykonać w terminie. Chciałam również otrzymać wynagrodzenie, ponieważ badanie nie było łatwe. Pracodawca niestety mnie zdyskwalifikował ze względu na błędnie przesłane numery umowy tzn. nawet jeden, błędny numer, bo po weryfikacji jednej umowy dalej już nie sprawdzał innych umów i całe badanie poszło na marne. Tego numeru umowy nie widzę do dnia dzisiejszego. Pracodawca twierdzi, że czasami numerem umowy jest numer klienta - nie było jasnej instrukcji i przez to zawaliłam i zostałam bez pieniędzy. Jest mi przykro.

Kasiaikona wywiad

Drogi pracodawco, stwórz jasną instrukcję i wskaż dokładnie miejsce, gdzie występuje numer umowy. Mam nadzieję, że pracodawca to poprawi i pozostali uczestnicy dzięki temu wykonają badanie we właściwy sposób.

Zostaw merytoryczną opinię o BadamyTO - Wrocław

• Jak się pracuje w BadamyTO?

Zobacz opinie na temat firmy BadamyTO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 110.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BadamyTO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 60 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BadamyTO?

Kandydaci do pracy w BadamyTO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BadamyTO