Wrocław

Opinie o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Krzyków Bartosza Borkowskiego

Niki

Z tego co czytałem na stronie głównej izby komorniczej we Wrocławiu jest info że jego kancelaria jest w likwidacji. Jest tam podane imię i nazwisko osoby zajmującej się ta likwidacja oraz nr telefonu do kontaktu.

Krystian

Czy może mi ktoś odpowiedzieć w sprawie komornika Bartosza Borkowskiego wpłaciłem pieniądze na jego konto i nie ma z nim żadnego kontaktu ani e-mail jak i również telefonicznie telefon jest nie osiągalny proszę o konkretną odp

Czy ktoś wyrazi swoją opinię na temat pracy w firmie Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Krzyków Bartosza Borkowskiego? Proszę o pozostawianie informacji na temat warunków pracy i pracodawcy, a nie pracowników. Pamiętajcie, że każda pozostawiona informacja jest pomocna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem tutaj pracy.

Ciekawa

No i proszę. Już nie ma komornika Borkowskiego. Czy ktoś zna powód??????

mariusz
@Ciekawa 31.01.2018 12:15

witam a dla czego nie ma tego komornika oszusta ?

Jacek

Czyżby w ciągu kilku miesięcy tak diametralnie zmieniła się o firmie opinia?

Monalisa
@Jacek 15.12.2017 18:07

Ilu ludzi tyle opinii. Pracowałam w gorszych miejscach i uważam że Bartosz Borkowski jako szef był dobry. Szkoda że tutaj wypowiadają się w większości ludzie którzy nie są pracownikami a dłużnikami firm które zleciły kancelarii odzyskanie straconych pieniędzy.

monalisa

Pracodawca, który pozwala pracować. Ludzie z którymi nawiązałam wspaniałe znajomości. Ekipa której nigdy nie zapomnę. Wiadomo, jak wszędzie znajdą się czarne owieczki ale było to miejsce które zapamiętam w ten pozytywny sposób!

Wanda

Ta firma to fabryka istna, dużo można mówić nie warta zachodu. Nie mówiąc o żałosnej "kierowniczce" Karolinie, która dostała się tam po znajomosci po żałosnej "uczelni" ????

Antykomor

To Wy sobie nie potraficie z nim poradzić... To tylko zwykły człowiek...

eds

Wydaje mi się, że były jakieś podwyzki do zarobków.

maria
@eds 01.08.2016 15:14

A ja to co myślę o tej kancelarii,pozostawiam bez komentarza. Nie nadaje się to do publikacji.

@eh

Bez wchodzenia w szczegóły i obrażania pracowników BB (choć dwóm dziewuchom by się to należało) NIE WARTO TRACIĆ CZASU NA TEGO PRACODAWCĘ!!! Jestem ex pracownikiem z niestety wieloletnim u nich stażem i nie ważne jakie stanowisko się tam zajmuje- pracodawca ma Cię za nic, co wyraża od pensji poczynając, a na obłudzie na poziomie zarządzania kończąc. Nie ma tam sentymentów, bonusów czy jakiegokolwiek wyszkolenia osób, które mają prowadzić zespoły ludzi. Amen.

Simi

Zwykła manufaktura komornicza. Właściciel to zwyczajny naciągacz i cwaniak. I nie dość, że nadużywa uprawnień, to jeszcze wykorzystuje pracowników. Ale zabiorą się wkrótce za takie "kancelarie". Odradzam tą fabrykę. No chyba, że ktoś jest na maxa zdesperowany.

marek

Najgorsza praca w życiu! cieszę się, że już tam nie pracuje. Praca za marne pieniądze nie wiem jak można w XXI wieku tyle jałmużny otrzymywać... Wszyscy nawzajem się obgadują, donosicielstwo na porządku dziennym. Kadra zarządzająca to banda niekompetentnych osób, które znęcają się nad podwładnymi. Wyzysk wyzysk wyzysk

nati

Podłość komornika Bartosza Borkowskiego nie zna granic zabrał z konta zadłuzenie okradł chore dziecko na autyzm na konto były wpływy fundusz alimentacyjny i rodzinne jak zadzwoniłam do tego potwora co usłyszałam ze moze nawet być dziecko chore na raka jego to nie interesuje co za podły człowiek to bydle ...... nie miał prawa zabrać funduszu i rodzinnego podlec tego tak nie zostawie jak trzeba będzie porusze niebo i ziemie nagłośnie to w mediach jak podłym człowiekiem można być jak Bartosz Borkowski ....

martucha

ta firma to mniej niż "0" bez szacunku dla pracownika, wyzysk i inwigilacja kamer to chyba tylko w toalecie nie ma. Szef to nadenty buc, który nic sobą nie reprezentuje co do kadry kierowniczej są to same zakompleksione panny z marnym wykształceniem. Płaca groszowa w biedronce płacą więcej, a co do ludzi tam pracujących już ich tam przyjmują jak leci nawet po technikum... Odradzam atmosfera rodem z horroru

jaśka

widze, że znowu sie ogłaszają. Ale czytając Wasze komentarze chyba nie ma sensu tam składać cv....szukam dalej :)

patrykasz

dno i wodorosty tyle o tej firmie

misio

Ogólnie to...(nazewnictwo niekonwencjonalne).Jak pisało w powyższych postach.Miałem zadłużenie 1200zł ponieważ skrzywdziła mnie firma ubezpieczeniowa za oc(nie uznali wypowiedzenia emailem ,nie odpisali,czas minął i...Nieważne..).Żeby pozbyć się tego zadzwoniłem i zrobiłem nadpłatę 500zł.Zaklad pracy spłacił całość zadłużenia a nadpłaty nie mogę odzyskać ponieważ zarzucono mi że żle napisałem nr sprawy.ponownie sprawdziłem i wszystko ok.A zwrot pieniędzy idzie od 10 grudnia i trafić nie może.

czolgu

no tak jako dłużnik jestem zirytowany ponieważ Kancelaria wysłała faktycznie jeden monit z zajęciem pensji itd., którą od lipca nie mogą ściągnąć a pracuję w dużej instytucji i to jest niedorzeczne żeby mój zakład pracy tak opóźniał wypłatę do komornika aw miedzy czasie komornik ugadał się ze mną że będę spłacał miesięcznie jakąs kwotę i nawet wysłał pismo ale i tak zajął wynagrodzenie.Teraz jest tak , że to co wpłacałem i to co zostało ściągnięte z poborów będzie nadwyżka , którą komornik będzie musiał zwrócić i aż się boję ile mi zwrócą bo jak wcześniej ktoś napisał , że potrącają sobie jakies kwoty za coś tam. Zaznaczam, że zadłużenie moje wynosiło niewiele ponad 2tyś. zł.

ja

Kancelaria niesumienna, nierzetelna, nie dotrzymująca terminów. Do dłużników jest wysyłany 1 (JEDEN) list z zawiadomieniami wystawionymi przez okres 14 dni: o zajęciu rachunków, zajęciu wierzytelności, wszczęciu egzekucji, wezwaniu - nie wiem do czego bo na pewno po zajęciu kont bankowych nie do czynności ustalenia sposobu i terminu spłaty zaległości. Nadpłacone środki ( ściągnięte z kilku kont) są pomniejszane o "jakieś tam opłaty" i zwracane po przeszło miesiącu. Zawiadomienia o zdjęciu zabezpieczenia, pomimo monitów od przeszło 2 miesięcy nie zostały przez kancelaryjkę wysłane, ani do banków ani do dłużnika. Dlatego pofatyguję się i złożę zażalenie do Izby Komorniczej... no tak tam pracują ... moze dlatego że za 1000zł?

bol

Najgorsze w tym wszystkim,że ludzie sami sobą dają pomiatać i traktować się jak śmieci. Za 1000zł sorki do fabryki wolę iść będe miał 3000 a dodam ,że w niektórych kancelariach asesorzy ze stażem nie mają 3000 ,żenada.

anna

jak chcesz być traktowana jak śmieć za niewiele ponad 1000zł to idz;)

Agnieszka

to nie kancelaria tylko fabryka, choć i w fabrykach bywa dużo lepiej, opinia o kierowniczkach leczących swoje kompleksy trafia w sedno(pozdrawiam "Emilkę"), atmosfera pracy jak z kiepskiego dreszczowca, umowa śmieciowa, wynagrodzenie śmiesznie niskie, odradzam serdecznie nawet wrogom ;)

mojasprawa

jako pracodawca, nie jest warty polecenia.

anonimowy

Beznadzieja

anna

Skoro ciągle się ogłasza to chyba strata czasu, nie?

Tomasz

Umowy śmieciowe raptem na kilka miesięcy. Kierownicy po trzeciorzędnych szkołach zatrudniani po znajomości, leczący kompleksy wyżywając się na podwładnych. Chcesz być tam na wysokim stanowisku? Musisz skończyć jakikolwiek kierunek poza prawem. Jeden wielki ul każdy każdego obgaduje poziom przedszkola (nie obrażając dzieci;)

JA to JA

no własnie ja też jestem ciekawa, jak tam jest? Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, ale musiałam zrezygnować. Ogólnie na pierwszy rzut oka wydawało się, że jest w porządku (jeśli chodzi o atmosfere, ale wiadomo, że to tylko wrażenie nie wiem jak jest na serio). Pani rekrutująca bardzo miła i przyjemna. Na pewno dużo pracy, jak to w kancelariach. Planuje jeszcze raz złozyć do nich cv, ale może ktoś się coś wypowie? :)

Monia

Czekam na opinie. Kancelaria ciągle ogłasza się w internecie..ciekawe,

Zostaw opinię o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Krzyków Bartosza Borkowskiego - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Krzyków Bartosza Borkowskiego