Opinie o ESV S.A. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ESV S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ESV S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ESV S.A. w Wrocław

Byly pracownik

Nie polecam działu biura obsługi klienta. (usunięte przez administratora) oraz nierówne traktowanie pracowników. Mówione przes kierowniczke,że do roku zdobywa się doświadczenie a po 3 miesiach wymagany już jest perfekcjonizm i do każdego inne podejście, zalezne od humorkow szefowej Pani R. Przeprowadza rownież dziwne rozmowy( spotkania jak u psychologa ). Jeżeli chodzi o ludzi ,którzy pracują w tym dziale to też wiele do życzenia pozostaje, oczywiscie nie kazdy. Osoby ,ktore sa wybrane do szkolenia robia to z wielka łaska i chamstwem. Nie polecam za tą kasę się męczyć psychicznie. Od początku tam słyszałam od ludzi, aby uciekać bo szkoda czasu. Jednak potwierdzam. Omijać szerokim łukiem.

Mietek

Firma niesłowna nie wywiązuje się ze swoich słów. Ogólnie dużo ściemy między ludźmi. Robi dużą szopkę.

jaco
@Mietek

prywatna opieka medyczna w firmie. gdzie? (luxmed, enelmed,), jaki zakres, ile kosztuje?

Byly pracownik Nowy wpis

Czy w ESV S.A. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do ESV S.A. odbywa się w siedzibie firmy?

Mietek Nowy wpis

Tak, ale szukają najtańszej oferty. Ogłoszenie na kierownika projektu od roku wisi, cały prawie Wrocław był na rozmowach, z których nic nie wynikło. Szkoda czasu na aplikację chyba, że chcesz za grosze pracować.

Mietek

jaco
@Mietek

Firma ESV S.A. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Koleżanka z pracy

W firmie jestem od kilku miesięcy. Z tygodnia na tydzień czuję się coraz pewniej. W dziale, którym pracuję panuje fajna atmosfera. Dzięki! Kontakty z osobami z innych działów też ok. Wiadomo ze wszystkimi nie trzeba się lubić i słodzić, grunt to wzajemny szacunek. Tylko tyle i aż tyle. Zarobki: ok, wiadomo zawsze chciałoby się więcej, bo wiadomo, jak to mawiają, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Ale nie ukrywam, że na początek, tym bardziej, że dopiero się wdrażam, poziom jest dobry. Każdy ma inne, swoje oczekiwania - szanujmy to. Kto nie akceptuje wysokości pensji - nie powinien się zatrudniać, bo będzie sfrustrowany ale to dotyczy każdego miejsca pracy. Inne plusy? Fajne godziny pracy, wolne weekendy, praca na miejscu - doceniam to.

Antoni
@Koleżanka z pracy

Podkreślasz, ze godziny pracy Ci odpowiadają. Czy to oznacza, że grafik jest elastyczny i układany według sugestii pracowników?

Pracuś
@Koleżanka z pracy

Godziny pracy Ci odpowiadają... a czy może to oznacza że masz ruchomy czas pracy?

Xxx
@Koleżanka z pracy

Pewnie już nie pracujesz. Firma zachowuje się jak korpo.

Tom

Ubiegałem się jakiś czas temu o stanowisko dotyczące pozyskiwania funduszy zewnętrznych. Uczestniczyłem w dwóch etapach rozmów z pracodawcą. Niestety pomimo upływu 2 miesięcy od ostatniej rozmowy nikt nie był uprzejmy poinformować mnie o jej wyniku pomimo uprzednich zapewnień. Ponieważ jednak widzę że ogłoszenie zamieszczono ponownie, domyśliłem się wyniku. Dla mnie jest to delikatnie mówiąc niepoważne i nieuprzejme.

Jakie stawki są dla energetykow?

Czy pracodawca ESV S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

....

Motywuje nie, ale skuteczność 100 % w demotywacji!!! Nie polecam!!

Była pracownica

Witam :) i jak zakończyła się frekwencja (samo)zwolnień na koniec 2019 r.? Jaka rotacja?

Ciekawy
@Była pracownica

Chyba już nie ma komu odpisywać?

Maja

EJ myślałam, że to 3300 to na rękę jest.

@Maja

3300 brutto i to z 10% premią miesięczną. Także jak nie dostaniesz premii (choć to sporadycznie się zdarza), to zostaje tylko 3000 zł brutto.

Lif

Witam, byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko referent ds. obsługi klienta w siedzibie ESV pod Wrocławiem - Siechnice. Rozmowa trwała około 20 minut. Byłem ja, chyba prezes i jego asystentka. Atmosfera samego spotkania bardzo dobra chociaż momentami wydawało mi się że Pani chciałaby zakończyć je w 5 min. Pan zadawał dużo pytań i ogólnie było kulturalnie, myślę że wypadlem nieźle. Ale niestety podsumowanie całej atmosfery popsuło wynagrodzenie. 3300 brutto to jakieś 2400 zł netto na rękę. Więc jeżeli ktoś liczy na więcej to nie ma szans na tym stanowisku. Jeżeli komuś tyle wystarcza to niech próbuje. Ja podziękowałem. Aha praca od 8 do 16 pn-pt. Weekendy i świeta wolne.

Biedronka
@Lif

W Biedronce dają więcej :)

BIEDRA
@Biedronka

W tej na przeciwko :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy ESV S.A.?

Ktoś

Tak.

Kamil

Czy ktoś opisze mi plusy i minusy pracy w tej firmie?

Uszaty sknerus
@Kamil

Poczytaj niżej...

Xyz

ESV to firma dla osób z dystansem. Osoby, które pisały negatywne opinie nie minęły się z prawdą. Jeżeli już ktoś podejmie się tam pracy powinien znać swoje miejsce i nie wychylać się poza szereg inaczej zostanie zgaszony. Często pracownik pozostaje zdany na siebie, bez wsparcia przełożonych ale czasem są do rany przyłóż. Często też wykonuje się prace niezwiązane z stanowiskiem pracy. Za to pracownicy najniższych szczebli to dobra i zgrana ekipa, zarobki też nie najgorsze, choć socjal to raczej śmiech. Podsumowanie i ocena neutralna. Zawsze może być gorzej.

Marcelina
@Xyz

dodałabym jeszcze z plusów: - wypłata jest zawsze do 7 dnia miesiąca, - z tymi szkoleniami to różnie i zależy od przełożonych, ale ogólnie są, - spoko ludzie znajdą się w każdym dziale, pomocni i mili - z kierownikami i dyrektorami to loteria w zależności od humoru, raczej na drinka z nikim nie wybrałabym się, - fajny, nowy budynek z dobrym dojazdem, - z wynagrodzeniami to zależy od potrzeb firmy na dane stanowisko i umocowania, ale ogólnie Siechnicka średnia - Wrocławska już nie. minusy: - najlepsi specjaliści odeszli w ciągu ostatniego czasu - reszta niedobitków szuka o czym się mówi wprost, - ogromna rotacja w działach ze względu na kwasy z przełożonymi - oczywiście za oficjalny powód podaje się pieniądze - tak na prawdę to w ciągu ostatnich kilkudziesięciu miesięcy przewietrzyło się kilka działów całkowicie, a ludzie, którzy zastąpili wieloletnich pracowników nie odpowiadają im pod względem wiedzy i doświadczenia, - brak możliwości rozwoju, wszystkie miejsca obsadzone, a dzieci dzieci rosną, - nadgodziny do odbioru, - brak socjalu, - kolesiostwo - niestety są równi i równiejsi, logiczne argumenty nie docierają przy ocenie kolegi czy jego dziecka, - brak systemu oceny pracowników, podwyżki nielogiczne i niesprawiedliwe w porównaniu do innych pracowników z tego samego działu (z tym samym zakresem obowiązków), premii rocznych brak, brak informacji od przełożonego (bo decyzja odgórna?!) - taki konkurs piękności lub lubienia, - zakres obowiązków: wszystko, - z wiedzą przełożonych niestety w większości to prawda - choć są i specjaliści pracujący w firmie od lat! - czasem ciężko znaleźć wspólny język z pozostałymi, bo trzeba tłumaczyć i liczyć, że podejmie dobrą decyzję. są niezłe kwiatki w niektórych działach, ludzie z przypadku z nadania po jednej linii. ale to, że się nie znają to jedno, gorzej jak są niedecyzyjni, wtedy musisz liczyć, że głuchy telefon zadziała i przekaże decyzyjnemu poprawnie wiadomość. Z tym jest dramat - długi czas podejmowania decyzji (opis j/w), - żadnych, ale to żadnych ścieżek postępowania, wszystko na czuja - chodzę i proszę się, pytam, przez spychologię denerwuję, ciężko. mimo wielu minusów uważam, że należy się ocena neutralna. taki klimat, a szkoda bo to mogłaby być fajna firma, ale jest jak jest

Norbert

@Xyz Myślę, że największy problem jest z brakiem chęci do pracy!!

Xyz
@Norbert

Mając dyrektora bez wiedzy, który nie potrafi podjąć decyzji bo nie ma wiedzy nie chce się pracować. To prawda.

Zbędny

Wszystkich szukających pracy ostrzegam przed tą firmą. Dla ambitnych to strata czasu. Zero szacunku do pracownika, brak szkoleń, brak możliwości rozwoju czy awansu,brak jakichkolwiek ustalonych procedur czy procesów, wszystko odbywa się po omacku, brak systemu motywacyjnego. Kadra zarządzająca to znajomi lub rodzina - bez wiedzy branżowej (!), szczególnie BOK i dział tak zwany "handlowy". Omijajcie tę firmę szerokim łukiem.

Niebieski
@Zbędny

Marcin dałbyś sobie spokój. Ideałem też nie byłeś. Powodzenia w nowym miejscu pracy.

Szczęśliwy z przyszłością.

Wszystkie negatywne opinie zostały napisane przez byłych pracowników (nieco sfrustrowanych), którzy w żadnej firmie się nie odnajdą. Sam jestem wieloletnim pracownikiem ESV S.A. i żadnych z opisanych zachowań nie doświadczyłem. Z kierownictwem można się dogadać w niemal każdym aspekcie. Podwyżki praktycznie dla wszystkich są regularne - nie jak w mojej wcześniejszej firmie (państwowej) jedynie regulacje inflacyjne - 32 zł brutto. Aktuariusze wręcz naciskają na ciągłe szkolenie. Ograniczeń w tym aspekcie praktycznie nie ma. Nie wiem kto napisał poprzednie opinie, ale chyba zapomniał wziąć leki lub zastosowana dawka była za słaba. Odnośnie narzekania, warto pamiętać: umowa o pracę jest podpisana dwustronnie. Powodzenia.

Kwiatuszek

Lubię swoją pracę w ESV. Czuję się tu dobrze, zarobki też mnie zadowalają.

Olo
@Kwiatuszek

- pewnie jakaś znajoma albo rodzinka zarządu... XD

Karol
@Olo

Uważasz, że jeżeli ktoś jest zadowolony z pracy i pisze taki komentarz to znaczy, że nie jest zwykłym pracownikiem? Opinia na temat pracy jest zwykle subiektywna i każdy pisze ją według własnych doświadczeń. Może Ty mógłbyś napisać o warunkach pracy i wynagrodzeniu? Czy umowy o pracę są stabilne i długoterminowe? Czekam na Twoją bardziej szczegółową opinię.

M
@Karol

Proszę nie szaleć tak z tą "stabilnością" umów o pracę bo już kilka osób się przekonało jak one są stabilne... Przypomnieć?

Remik

Powody rotacji są bardzo różne. Dziś młodzi nie wiążą się z firmą na lata jak kiedyś i to tyle w temacie!

Eryk

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Pracownik X
@Eryk

I stąd taka rotacja w ESV. Jakiekolwiek dyskusje są zbędne - statystki nie kłamią.

Zostaw merytoryczną opinię o ESV S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w ESV S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ESV S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

ESV S.A.