Opinie o Kamil Dziedzic w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kamil Dziedzic. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Kamil Dziedzic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kamil Dziedzic w Wrocław

Zakupiłem telefon którego nigdy jie dostałem. Po anulacji zamówienia termin na zwrot pieniędzy minął 29.12.2022. Sprawa na Policji ODRADZAM ZAKUPY !

goska
@Marcin

Czy kogę wiedzieć jak skończyła się sprawa? wczoraj kupiłam zegarek i po paru godzinach zorientowałam się ,że to (usunięte przez administratora)

Rafał Nowy wpis

Dziękuję za informacje o tej nieuczciwej firmie. Próbowałem w FUTUREBUY zakupić telefon dla córki. Zero towaru, zero kontaktu. Zgłosiłem tą transakcje na VISA chargeback za pośrednictwem mojego banku.

Czy Kamil Dziedzic oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

goska Nowy wpis
@Marcin

Mekro

Witam . Zamówiłem u k. Dziedzica smartfon który kosztował ponad 1300 zł izostał przeceniony na 212 zł. W zakładce dostawa i płatność podane były różne formy, jak też płatność za pobraniem.W trakcie realizacji zamówienia okazało się ,że jest tylko jedna możliwość zapłaty- przelew. Dzwoniłem do sklepu wielokrotnie ,jednak za którymś razem udało mi się połączyć i chciałem dowiedzieć się z jakiego powodu ten aparat jest taki tani , czy jest uszkodzony? Właściciel sklepu odpowiedział mi ,że to zamówienie nie może być zrealizowane , bo wystąpił błąd w systemie i cena jest wyższa. Obiecał mi że przelane pieniądze natychmiast mi odeśle. Minęło kilka dni i pieniędzy nie ma .Zaczekam jeszcze kilka dni(usunięte przez administratora)

yzrej
@Mekro

dobry wieczór - sam o mało co też nie władowałem się na minę; całe szczęście, że nie zamówiłem ani nie dokonałem żadnej wpłaty; okazało się, że cena na stronie ( przecież to jest OFERTA ) w wyniki " błędu systemu" jest nieaktualna" a towaru i tak NIE MA

Katia Nowy wpis
@Mekro

Wogole jak można odzyskać pieniądze ja kupiłam karmę za około 100zl i mnie (usunięte przez administratora) nie mam wzortu

Aplikowałeś do firmy Kamil Dziedzic? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Wrocław
DTH Selection

Witamy. Jesteśmy w trakcie przenosin na nową platformę, wszelkie zgłoszenia zrealizujemy po (13.02.2022). Robimy to aby przyspieszyć proces odpowiadania na wasze wiadomości. Dziękujemy za zrozumienie i pozdrawiamy KD Repair

Wojciech

Witam. UWAGA !!!! Wcześniej działał jako KDRepair, teraz przez spółkę FUTUREBUY próbuje sprzedawać na stronie Bittrick, nie dostarczał towaru, zamknął tamtą stronkę, sprawy wyłudzeń są ciągle zgłaszane na policji. UWAGA !!

Ich wcześniejszy biznes to KD Repair - setki (usunięte przez administratora) ludzi. Nowy to FutureBuy.net Ich sklep jednak jedt pod innyą witryną - bittrick.pl

Szymon

Kupiłem na tej stronie dwa zestawy lego za ponad 1200 zł, na telefony nikt nie odpowiadał, na (usunięte przez administratora) i maile sporadycznie, ale jedynie że zamówienie jest w realizacji i że czas wynosi 30 dni. Jak przeczytałem opinie to zgłosiłem sprawę na policję, minęły 3 miesiące i ani pieniędzy, ani pisma z policji, że ktokolwiek zajął się sprawą. Pieniądze stracone.

Lara

(usunięte przez administratora) i tyle, kupiłam tylko suszarkę na szczęście, czekałam ponad miesiąc i nie dostałam ani suszarki ani pieniędzy. Brak jakiegokolwiek kontaktu.

Wiecie coś nowego o tym co się dzieje w przedsiębiorstwie Kamil Dziedzic w mieście Wrocław? Czekamy na info od Was. Może ktoś z osób zatrudnionych powie nam co nowego u nich? Dodajcie opinię!

Jurek

PANIE administrator ; to dzieki internetowi my zostalismy (usunięte przez administratora) przez (usunięte przez administratora) a internet dalej mu to umozliwia czy naprawdę nie ma takich czynnosci ze strony INTERNETU zeby mu to uniemozliwic ma swoją strone sklep internetowy nie musicie mu blokowac tylko wpiscie na jego stronie (usunięte przez administratora) - kupujesz na własna odpowiedzialnośc i nikt nawet nie kliknie zakup towaru ile jeszcze ludzi musi zostac (usunięte przez administratora) zebyscie cos zrobili .

Mc-Jack
@Jurek

Strony już nie ma. Zgłosiłem do (usunięte przez administratora). Jak nie dostanę pieniążków to gościa dopadnę.

Magdalena

Kupiłam na stronie tego pana klocki LEGO dla dzieci z przedszkola na zająca niestety termin zwrotu pieniędzy minął towaru nie mam jak nie mam gdyż pan powiedział że raz odezwał się mailowo że cena na stronie internetowej to jest jakiś błąd w cenie no i po prostu anuluję zamówienia wypełniłam formularz podałam oczywiście swój numer konta na który ma być zwrot pieniądze No i niestety nie mam pieniędzy do tej pory

Mirek

W sklepie internetowym https://kdrepair.com.pl złożyłem zamówienie nr 3196 na sumę 725,77zł na: kamera IP DAHUA IPC-HFW1431S-0280B-S, rejestrator IP DAHUA NVR2104-P-4KS2, Dahua Rejestrator NVR2104-4KS2 IP, które zostało potwierdzone przez sklep w dniu 2023-02-27 o godz. 08:03. Sklep wysłał e-pocztą informację do anulowania zamówienia, ponieważ urządzeń tych nie ma w sklepie. Wysyłam kopię oświadczenia do anulowania zamówienia z podaniem konta do zwrotu wpłaty zrealizowanego przelewu. Otrzymałem odpowiedź: 'Dzień dobry. Anulacja przyjęta: 'Przelew powinien dotrzeć w przeciągu 3 dni roboczych.' Ponowiłem prośbę o zwrot wpłaty, otrzymałem odpowiedź: 'Jesteśmy w trakcie przenosin na nową platformę, wszelkie zgłoszenia zrealizujemy po (13.02.2023). Robimy to aby przyspieszyć proces odpowiadania na wasze wiadomości. Dziękujemy za zrozumienie i pozdrawiamy KD Repair". Do chwili obecnej nie otrzymałem zwrotu wpłaty. Nie udany zakup zgłoszę na policję oraz rzecznika ochrony konsumenta.

Roberttryb
@Mirek

Anulowałem zakup u nich . Pisałem maila ... dzwoniłem i rozmawiałem .Już zaraz miałbyć zwrot kasy i cisza. Banda oszustów. Teraz mają tak na stronie:" W sklepie trwają prace administracyjne i aktualizacja stanów magazynowych. Numer naszej infolinii : +48 732 220 966 Przepraszamy i zapraszamy ponownie!"i na maile nie odpowiadają i tel. nie odbierają

JerzyK

Ilość negatywów + mój przypadek (kupowałem kilka akumulatorów Einhell), to ewidentny "przekręt". Najpierw informacja o przyjęciu wpłaty, dwa dni później: "Witam. Niestety musimy anulować oba zamówienia przez błąd cenowy. Zwrot nastąpi w ciągu 14 dni" i to na tyle. Kontakt się urwał. Pieniędzy po kilku tygodniach nadal nie ma, telefonicznego kontaktu brak, jedyne, co pozostaje; to chyba jechać do Wrocławia. Oczywiście drogę do prokuratury znam (także do policji), więc nie odpuszczę a pan Kamil Dziedzic winien się przekonać, że nie wolno żerować na ludzkim zaufaniu. ,

Poszkodowany

Firma Kamil Dziedzic NIP: 8992934335 Wrocław, ul. Marsz. J. Piłsudskiego, nr 74, lok. 320 za pośrednictwem portalu OLX i swojej strony internetowej www.kdrepair.com.pl wyłudza pieniądze od swoich klientów. Sprzedaje produkty, których nie posiada a następnie nie zwraca pieniędzy za niezrealizowane zamówienia. Poszkodowanych jest wiele osób i wiele z nich zgłosiło już sprawę na policję. Nie dajcie się oszukać.

@Poszkodowany

Za późno odczytałam opinie i wyłudził ode mnie pieniądze.dziwie się że skoro tylu ludzi zgłosiło sprawę na policję on dalej (usunięte przez administratora) i chodzi bezkarnie.

RR
@Poszkodowany

Niestety to prawda nieuczciwy sprzedający !

@Poszkodowany

Tak to prawda zrobiłem zakup w tej firmie " (usunięte przez administratora) 24 lutego, po czym poinformowano mnie że nie posiadają danego artykułu na stanie, do dnia dzisiejszego nie otrzymałem zwrotu pieniędzy, telefon ciągle zajęty, na mejla nie odpisują, PRZESTRZEGAM ROBIĆ JAKI KOLWIEK ZAKUP CZEGO KOLWIEK W FIRMI KD REPAIR, WŁAŚNIE OD TEGO (usunięte przez administratora) UWAŻAJCIE I Z DALEKA OD NICH, PRZESTRZEGAM I ODRADZAM

Aga
@Poszkodowany

Mam ta sama sytuacje zaplacilam towaru brak!

Macko
@Poszkodowany

Nie wysylaja towaru. Brak kontaktu. (usunięte przez administratora)

Fiona

Brak zakupionego towaru, brak kontaktu telefonicznego, na maila i Messenger odpowiada automat. Pieniądze poszły w błoto.

Łukasz

Witam również zostałem (usunięte przez administratora) . Telefon zakupiony 2 lutego , po 30 dniach anulacja zamówienia i do dzisiaj zwrotu pieniędzy nie ma , równiez nie odpisują na maila i już nie odbierają telefonu tragedia.

Jarek

Kupiłem od nich Router TP-Link na który czekałem tydzień dłużej niz powinienem, ale jednak przyszedł bez problemu i wszystko jest w porzadku.

Poszkodowany Antar

Kupiłem okap kuchenny w tej firmie, ani okapu ani pieniędzy. Kilkukrotnie wysyłałem zapytanie co z towarem, żadnej odpowiedzi. Zglaszam (usunięte przez administratora) na policję. Przestrzegam innych, nie dajcie się zwieść proponowanym towarom, po atrakcyjnych cenach.

Poszkodowany

Totalna porażka. (usunięte przez administratora) Zostałem zablokowany na (usunięte przez administratora), później na email a teraz na telefon. Już miesiąc czekam na zwrot pieniędzy a tu cisza... Sprawa zgłoszona na policję

Siwy

Przelew poszedł towaru ani pieniędzy nie widać minął ponad miesiąc kontakt prawie zerowy nie polecam

Ggg

(usunięte przez administratora) Nie wysyła towaru, jeszcze ma czelność wysłać wiadomość na maila, że czeka na płatność mimo że przesyłka została opłacona od razu. Brak pieniędzy, brak towaru

Zostaw merytoryczną opinię o Kamil Dziedzic - Wrocław

• Jak się pracuje w Kamil Dziedzic?

Zobacz opinie na temat firmy Kamil Dziedzic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kamil Dziedzic?

Kamil Dziedzic
  • Komuny Paryskiej 63A lok. 11