Medipe
counter
3 380 930 5 1
Basia

Byłam z Firma,ale wpadłam jak sliwka w kompoty,pani byla bardzo chorą,Firma podala źle informacje, poprzedniczka uciekla dzień wczesniej,zostawiła balagan,brud, jednak rodzina starala się mi pomóc,stąd zostalam 9 dni, oczywiscie Firma szukala zamiany, i znalazl się Pan,ktory mnie zmienil, wystosowalam odpowiednie pismo ale Firma byla nie fer w stosunku do mnie,stąd nie polecam tej firmy osobom zainteresowany,Barbara

Pomocna?
Tak4Nie2
Zgłoś
Ewa
@Basia

Oczywiście szanujemy tu zdanie każdego, a zatem i te Twoje. Napisałaś, że firma Medipe podała Ci złe informacje, czego nie powinna była robić, ale może to tylko jakieś nieporozumienie i wszystko dałoby się racjonalnie wyjaśnić. A może już jakiś Przedstawiciel firmy wytłumaczył Ci, dlaczego zaszła taka pomyłka?

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
Basia
@Ewa

Nikt ze mną nie rozmawial,gdyz ja napisalam pismo,ktore Firma zlekcewazyla i zerwala umowę,nie dochodzłam juz swoich racji,gdyz z firmą dziadostwem nie ma sensu się denerwowac, mam emeryture i szkoda slowa,ale prosze uwazac,na takie firmy,oraz dokladnie czytac co opiniująludzie

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś1
Wojciech
@Basia

Oczywiście , że należy czytać opinie, ale sytuacja, którą opisałaś mogła wyniknąć z niepoinformowania firmy o dokładnym stanie zdrowia podopiecznej. Czasem warto zgłosić to pracodawcy i czekać na inny kontrakt. Ciekawi mnie inna kwestia. Na jakim poziomie musiałaś znać język obcy? Komunikatywny był wystarczający, czy należało mieć certyfikaty potwierdzające bardzo dobrą znajomość.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Basia
@Wojciech

Jezyk znam na poziomie komunikatywnym ale to nic w porownaniu do pracy jaką tam zastalam, dlatego ostrzegam osoby bo Medipe jest nieodpowiedzialną Firma,skoro nie raczylo mi odpisać,a poprostu zlekcewazyla,moje pismo,pozdrawiam Barbara,

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
kasia
@Basia

Bardzo dziękuję za wpisanie tej opinii. Pomaga Pani innym.Już sama praca jest bardzo trudna, więc znalezienie uczciwej firmy, to duży sukces.Jest tak dużo firm, dlaczego mamy podjąć współpracę z nieodpowiedzialną i się stresować.Lepiej uniknąć problemów,w czym Pani pomogła.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Zocha
@Ewa

Nie ma mowy o pomyłce jeśli chodzi o opisy zlecenia przez Medipe.Firma świadomie daje błędny opis zlecenia aby złowić kolejną naiwną i łatwowierną osobę . Brakuje im ludzi do pracy . Łapią kogo się da i dobry bajer to połowa sukcesu . Liczy się kasa dla firmy . Omijać z daleka Medipe.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś1
Renata
@Zocha

sama dałaś się złapać? :D

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
heniaw2
@Zocha

Dzięki miałam jechać,ale zmieniłam zdanie.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
piotr Nowy wpis
@Basia

przyłączam sie do negatywnych opinii o Medipie . Ta agencja powinna zniknąć r rynku.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
NOWA

Pracowałam w wielu agencjach i przez chwilę na działalność. Ze względu na różne problemy musiałam zrezygnować i znaleźć pracę w innym miejscu. W oddziale MEDIPE w Katowicach Panie jasno i szybko wyjaśniły współpracę, przedstawiły zlecenie i dostałam umowę online... Jestem zadowolona, bo jeszcze nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak dobrym podejściem pracowników. Przed świętami wyjeżdżam ponownie i mogę polecić współpracę z nimi - regularnie płacą, koordynator jest zawsze pod telefonem i wszystkie warunki są jasno powtarzane.

Pomocna?
Tak1Nie4
Zgłoś
piotr Nowy wpis
@NOWA

O naiwności ty moja. Jasno określone ? Dla Ciebie jak podpisujesz umowę . A co będzie później , na zleceniu to się dowiesz. Nie polecam tej firmy .

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Karol Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja
@piotr

Można było by tak zostawić :D w kosmos mogło by dla mnie wy (usunięte przez administratora) !!!! Ale dzięki liderom i ich przestrodze powstrzymaliśmy to buhahahahahaha

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Wiecie czy w Medipe szukają chętnych na staż?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
MEDIPE Nowy wpis
@Pytanie

Zachęcamy na bieżąco do śledzenia naszej zakładki kariera: https://medipe.pl/o-firmie/kariera/ i zapoznania się z bieżącymi ofertami pracy. Jeśli aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na Twoje wymarzone stanowisko, a chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, proszę wysłać nam swoje CV na adres: praca@medipe.com. Być może to właśnie Ciebie szukamy!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Marek, Berlin

Muszę podziękować im za pomoc w szybkim znalezieniu zlecenia. Moja wcześniejsza agencja stwierdziła, że przez koronowirusa nie zorganizuje mi kolejnego zlecenia i rozwiązali umowę. W medipe udało mi się znaleźć szybko zlecenie. Jestem terapeutą i lubię swoją pracę. Jestem teraz na zleceniu w Berlinie i mam ciągły kontakt z koordynatorką. Dziękuję!

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Janek

Pracowałem u nich. Każdy stara się zeby było ok. Ale nie polecam bo kręcą na składkach. Polecam założyć sobie konto w ZUS i monitorować każda wypłatę, bo oszukują.

Pomocna?
Tak52Nie2
Zgłoś
Lilii
@Janek

Janek, też pracowałam, ale przed podpisaniem umowy zapytałam o składki ZUS. Raz na 3 miesiące od średniej krajowej odpowiedzieli. Więc pytaj zawsze!! Jedyne co to opis miejsca był niezgodny z prawdą jaką zastalam:( a więc zjechalam natychmiastowo. Nigdy więcej nie podejmę u nich pracy!!

Pomocna?
Tak52Nie
Zgłoś1
Janek
@Lilii

Lepiej poszukać innej agencji ktora płaci składki za każdy przepracowany miesiąc i opłaca chorobowe.

Pomocna?
Tak40Nie
Zgłoś
Hakata
@Lilii

ZUS nie dopuszcza w ogóle płacenia składek co 3 m-ce - to jak to jest ?

Pomocna?
Tak13Nie
Zgłoś
Ala
@Hakata

Witam, nie wiem co na to ZUS, ale w biurze Medipe usłyszałam, ze składki ZUS zostaną odprowadzone po trzech miesiącach, ze tez tak można, wiec myślałam, ze za każdy miesiąc od średniej krajowej, tylko termin rozliczenia późniejszy, niestety byłam w błędzie, źle zrozumiałam.

Pomocna?
Tak21Nie1
Zgłoś
K.
@Ala

Są inne agencję które opłacają składki od średniej krajowej za każdy przepracowany miesiąc i opłaca chorobowe

Pomocna?
Tak36Nie
Zgłoś
Lilii
@Hakata

nie pracowałam trzy miesiące tylko klika dni /pisałam wcześniej, że zjechałam .. / może się wypowiedzą Ci co tak zachwalają Agencję. A najlepiej samemu zadzwonić i popytać.

Pomocna?
Tak18Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Lilii
@Janek

Chorobowe jest dobrowolne i samemu trzeba dopilnować przy podpisywaniu umowy.

Pomocna?
Tak5Nie2
Zgłoś
sprawdzać
@Hakata

Dlaczego nie płacą ZUS-u ? bo to jest umowa Cywilno Prawna i obowiązują inne zasady. Zapytaj w ZUS-ie-ie . Medipa Ci prawdy nie powie , wszystko sprawdzaj a rozmowy z nimi nagrywaj tak jak oni to robią. Powodzenia .

Pomocna?
Tak21Nie
Zgłoś
nowa
@Janek

Dziękuję wszystkim za opinie o Medipe . Wiem gdzie na pewno nie pójdę .Pozdrawiam .

Pomocna?
Tak13Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
margarethe.hoff
@Ala

Jeśli zjechałaś bo nakłamali o podopiecznych to czy zwrócili Ci koszty podróży ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Iwona
@K.

Pod tym względem polecam firme OSTINA. Skladki do ZUS co miesiąc, wynagrodzenie na czas.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Plaku
@Ala

W temacie skladek co 3 miesiace.Jest to niedozwolone,karalne.Jest niedopuszczalna taka praktyka,trzeba-jesli ma się ochotę-dac informację do ZUS.W nastepnej kolejnosci ZUS robi kontrolę i naklada karę.Ja jeżdżę już 7-my rok,udalo mi sie trafic do firmy,ktora odprowadza skladki malutkie,ale co miesiac.Mi to odpowiada,bo walczę o lata skladkowe.Natomiast w sytuacji,gdy firma placi razna 3 miesiace,to tylko jeden miesiac jest skladkowy.Moja firma nawet jeśli tylko 1 dzien przepracuje w danym miesiacu,odprowadza skladki.No i wyplata-od 2016 ZAWSZE wyplata jest pierwszego dnia roboczego nastepnego miesiaca.Cos jeszcze? Stawki są b.dobre w porównaniu z innymi agencjami-nie schodze ponizej 1.500 €-ale jest jezyk ,doświadczenie i referencje. jest ktos ciekawy,co to za firma,to pytac. Pozdrawiam

Pomocna?
TakNie3
Zgłoś6
honoratka
@Plaku

dopiero zaczynam , co to za firma?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Joanna JACOLIK
@Janek

Janek ze mną spisali umowę w styczniu 2- 2020 A do ZUS zgłosili miesiąc wcześniej Składek nie opłacili sytuacja kosmicznie dziwna

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
MEDIPE

Dzień dobry Pani Joanno! Z miłą chęcią wyjaśnimy całą sytuację oraz wszystkie zapisy umowy - również zachęcamy do rozmowy z koordynatorem zlecenia. Prosimy o kontakt na numer: 71 377 88 88 do głównej siedziby we Wrocławiu.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Joanna JACOLIK
@MEDIPE

Już za późno Wszystko w sądzie Próbowałam wyjaśnić zaraz po tym gdy okazało się, że pracuje bez ubezpieczenia, mimo że spisałam z firmą umowę 3 styczeń 2020 zarejestrowano mnie mnie 24 grudnia 2019 roku Mam kody i dowod na czas zawartej umowy Te praktyki są niezgodne z prawem Sąd cywilny dowiedzie, czemu mają służyc

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pracownik
@Lilii

Chorobowe odprowadzałam dobrowole, za zwolnienie lekarskie nic nie zapłacili, gdy poprosiłam o wykaz dobrowolnego ubezpieczenia okazało się że miesięcznie odprowadzali niecałe 4zł.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pracownik

Najgorsza firma z jaką miałam do czynienia. Ludzie uważajcie na nią. Od prawie pół roku nie potrafili znaleźć zlecenia, zarobiłam ponad 14000 a na rozliczeniu rocznym pit wpisali dochód 300zł, średnią krajową liczą od pracy w Polsce. A przy dobrowolnym ubezpieczeniu za 5 dni zwolnienia lekarskiego zapłacili 4 zł. Jestem bardzo niezadowolona z tej firm.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Pracownik
@Pracownik

Tu się zgodzę.Mi zrobili to samo.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Andzia

Wróciłam ze zlecenia u gorąco polecam współpracę z Medipe. Koordynator dzwonił często do mnie i pomagał w rozwiązaniu problemów na miejscu. Wypłata na czas, zgodnie z umową, już planuje kolejny wyjazd.

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś1
Anna, Toruń

Jestem zadowolona. Wcześniej pracowałem w Promedika (słabe stawki, brak stałego koordynatora oraz nie zorganizowana obsługa transportowa). Polecam MEDIPE - wcześniej słyszałam, że nie mają fajnie, ale to były nieprawdziwe opinie. Warto.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Monik

Na początku byłam niepewna - teraz jestem zadowolona. Miałam wcześniej złe doświadczenia z pracą u Hausengel. Medipe zmieniło obraz mojej pracy.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Diana

Nie narzekam na współpracę z firmą, pieniądze na czas, wszystko załatwione jak powinno być, Koordynatorka przemiła. Mnie współpracuje się z nimi bardzo dobrze!

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
tak jest
@Diana

zgadzam się, moja koordynatorka też jest świetna nie ma problemów z kontaktem, zawsze można się dogadać a zlecenia mi odpowiadają bo wiem czego chce. polecam

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Henryka
 Rekomendacja

Pozdrawiam Pana Adriana. Pomocny, młody człowiek.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Gabriella
 Rekomendacja

Dziękuję Pani Klaudii za pomoc.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Kaśka
 Rekomendacja

Cieszę się, że mam taką koordynatorkę! Pierwszy raz spotykam się z taką życzliwością i zrozumieniem.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś1
Anna
 Pytanie

Czy ukrainka też może jechać do opieki? Na ile mogu pojechat do Niemiec?

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Rw
@Anna

Może, Tylko trzeba chociaż trochę umieć mówić po niemiecku, chociaż znam taka która nic nie umie i była tutaj przede mną, Tylko nie z Medipe

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Julia
@Anna

mogą osoby z Ukrainy jeździć tylko trzeba mieć wize albo karte Polaka no i znać niemiecki faktycznie ale to dotyczy wszystkich też Polaków , w Medipe inaczej nie wysyłają

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Andzia
Nazwa działu: Handlowy

Polecam firmę, zarobki na czas i bardzo dobra opieka na zleceniu, pozdrawiam panią Ewę.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 133 dni.
 Pytanie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Medipe?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
margarethe.hoff@aol.de

Witajcie forumowicze ! Mam do opowiedzenia przypadek mojego kolegi który nie bawi się we wpisy na forum ale pożalił mi się o następującym zdarzeniu : pojechał na zlecenie (zwykle jeżdzi na 2-4 miesiące ) po raz kolejny z MEDIPE do Frankfurtu na planowane 2 miesiące . Po przybyciu na miejsce okazało się że podopieczna ma zupełnie różne potrzeby od tych przedstawionych w opisie jej stanu faktycznego to znaczy wymagała 2-3 - krotnego wstawania w nocy o czym w opisie nie było ani słowa a kolega zawsze upewnia się dodatkowo czy jest nocne wstawanie bo nigdy nie bierze zleceń z nocnym wstawaniem dalsze nieścisłości były nieistotne np. agresywność czy brak pauz bo podopieczna nie zdawała sobie sprawy że biegnie pauza 2-godzinna.Nieporozumienie czy przekłamanie albo wręcz kłamstwo wzięło się prawdopodobnie ze strony niemieckiej bo syn podopiecznej zatrudniał już wiele agencji i w końcu każda wyczerpywała zasób naiwnych którzy nie dawali rady - stąd stela była przedstawiana jako świeża-nowa . I gdzie jest winny ? Według MEDIPE winnym jest mój naprawdę wspaniały kolega-opiekun bo jeżeli już dał się okłamać i pojechał na stelę to ponosi konsekwencje i dlatego potrącono mu wszystkie możliwe koszty związane z podróżą : po pierwsze nie zwrócono 59,90 EURO za bilet kolejowy do Frankfurtu a z wypracowanych 14 dniówek zabrano 150 EURO które normalnie są zwracane za podróż tam i z powrotem i koszty obsługi Działu Transportu 30 EURO razem była to kradzież na kwotę 239,90 EURO .Za nieprawdziwe informacje ponosi winę i powinna zapłacić MEDIPE a nie okłamany opiekun - trzeba w takich sytuacja ponieść winę za umieszczanie w umowie nieprawdziwych-kłamliwych informacji . Tyle o MEDIPE Margarethe

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś
Ela z Ziel-Góry

Medipe agencja solidna.pieniądze na czas jest dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne Mili i sympatyczni pracownicy. .Polecam. Ela z Zielonej Góry

Pomocna?
Tak1Nie5
Zgłoś1
Weronika

@Ktosik w jakiej kwestii nie otrzymałaś wsparcia od koordynatora? Chodzi o sprawy formalne, związane ze współpracą bezpośrednio z Medipe czy o sytuację związaną z wykonywaną pracą? Na stronie internetowej agencji znajduje się 75 aktualnych ogłoszeń. Niektóre z nich oferują wyjazd w ciągu kilku dni, ale istnieje też możliwość podjęcia pracy w ciągu kilku miesięcy. Wszelkie szczegóły znajdziecie pod linkiem: https://praca.medipe.pl/#!/medipeWork Czy ktoś wybiera się w najbliższym czasie do pracy za granicę? Jeśli skorzystacie z którejś z powyższych ofert, podzielcie się z nami na forum swoją opinią.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Grażyna
@Weronika

Czy to reklama?

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Betty
@Weronika

Ogłoszenia o pracę na stronie medipe są fałszywe,to dla przyciągnięcia potencjalnych opiekunek.

Pomocna?
Tak7Nie1
Zgłoś
Los
Użytkownicy czekają na odpowiedź 189 dni.
 Pytanie

Czy portal myopiekunki to ich sposób na pozyskiwanie od innych ? czy ktoś ma wiedzę na ten temat?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Monika

Jesli chodzi o Medipe to nie jest zle moim zdaniem. Nie podjełam pracy za granicą, bo się okazało, że mój jezyk nie jest wystarczajacy i znalezli mi zlecenie PL gdzie dobrze się odnalazłam. Wszystkie warunki były jasno przedstawione, jeśli mi cos nie pasowało to się po prostu na to nie zgadzalam. Nie było żadnych problemow z dogadaniem się z kimkolwiek, po niektorych opiniach widze, że ludzie maja wiekszy problem nie ze zleceniem tylko ze zrozumieniem co sie do nich mowi...

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Iza
@Monika

Dobrze powiedziane :D teksty typu, że firma jest nieuczciwa albo wciska komuś oferty na siłe to żenada - coś ci nie pasuje? wypowiedz umowę, albo nie zgadzaj się na proponowane warunki. Ludzieee jesteście dorośli wszędzie można natknąć sie na oszustów, ale trzeba miec troche oleju w głowie żeby nie wprowadzić sie w maliny. Ja mam podobne doświadczenia jak @Monika, ale wszystko dało sie dogadać i ostatecznie bylam zadowolona.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Medipe - nie - jedna z wielu
@Monika

Ja mam bardzo dobry niemiecki i z racji bycia ksiegowa oddaje niektóre agencje na audyty. Nawet jeśli ma się dużo doświadczenia z roznego rodzaju ludzmi i dobry jezyk, trzeba uwazac, nie tylko z ta agencja i także z rodzinami na miejscu, zaznaczając swoje wolne dni w miesiącu, ponieważ się naleza, pomijając codzienne przerwy oraz godziwe warunki, bo pracujemy wiele godzin za dobre pieniądze tylko w tych godzinach, poza tym to jest już lajmuzna, gdy się ktoś da mocno wykorzystywać, a bywa często, ze same musimy zadbac o to, bo agencje dbaja tylko o kontrakt i biznes a czesc panienek w biurze i kolesi klamie by dostać marna permie - fakt. Pracowalam z nimi, ale już bym tej współpracy nie podleją, nie tylko ze względu na czesc dziewczyn, które kompetentnie nie potrafią zdbac o opiekunke, ale tez choćby Oskara, który się wypina, gdy trzeba udzielić konkretnych informacji i oddzwonić opiekunce czekającej na wazna odpowiedz, tak wiec szkoda czasu aby być w kontakcie tylko z ta jedna agencja. Brakuje im uczciwości. Jednak dla mlokosow i mlokosek to zawsze niby szansa na prace w biurze. Dla mnie to praca,ktora aktualnie daje mi duzo czasu wolnego gdy go potrzebuje na inne sprawy i jestem wdzieczna za doświadczenie w pracy z chorymi, za to nie jest to praca na długie lata. Rozwijajacie się aby mieć także inne alternatywy oraz wymagac od ludzi, co się Wam należy! Najbardziej zachwalają oczywiście agencje często osoby, które nie maja więcej alternatyw pracy, choćby ze względu na brak wyksztalcenia czy wiek, klna w przejazdach, roznie to wygląda. Kazdego jednak należy szanować.

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś
Rw
@Monika

Nic nie jest jasne ,

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Rw

Masz rację, dobrze się zastanow

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
J.

Mam zamiar podjac z firma prace ale czytajac opinie niewiem obawiam sie

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Dorota

POLECAM PRACĘ W MEDIPE! SĄ RZETELNI I MAJĄ FAJNE WARUNKI, ZA POLECENIE KOLEZANKI DOSTAŁAM OD RAZU PIENIĄŻKI NA KONTO :) JESTEM ZADOWOLONA ZE WSPÓŁPRACY Z NIMI, POLECAM !!!

Pomocna?
Tak2Nie7
Zgłoś1
Bania
@Dorota

Łaski nie zrobili pracowałas to musieli zaplacic,dziwię się,źe taka jesteś zadowolona,wykanalas zlecenie to zadna laska ze na konto wplynęla kasa,poza tym, poprostu trafilas, a tu trzeba pisac prawde jak postępuja z ludzmi

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś3
Dorota
@Bania

@Bania AHA... czyli jak firma jest ok i wywiazuje sie z umowy to sie juz nie pisze takich rzeczy tak? poza tym napisalam o premii za polecenie a nie o zleceniu

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś1
Wojciech
@Dorota

Firma Medipe chętnie przyjmuje osoby z polecenia? Mogłabyś napisać, czy trzeba mieć spełniać szczególne warunki, aby zostać zatrudnionym w taki sposób? Chodzi mi o to, czy pracodawca wymaga wcześniejszego doświadczenia. Liczę, że odpowiesz.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Dorota
@Wojciech

Tak. Firma bierze tylko osoby z doswiadczeniem a poza tym trzeba znac niemiecki ale nie jakos super - czasem wystarcza nawet podstawy :-D

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Wojciech
@Dorota

Rozumiem. Skoro firma wymaga wcześniejszego doświadczenia, to zastanawia mnie, czy istnieje możliwość, aby porozumieć się z pracodawcą i wyjechać np. z inną osobą na odbycie stażu? Myślę, że byłaby to dobra forma nabrania doświadczenia pod okiem doświadczonego opiekuna, który wyjeżdża za pośrednictwem tej firmy.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Hakata56
@Dorota

A masz chociaz pojęcie od jakiej podstawy płacą Ci ZUS i dlaczego dopiero po 3 m-cach, jeśli takiej opcji nie ma w ogóle w ZUS, dlaczego proponują wybranie sobie podstawy do oskładkowania , jeśli przepis wyraźnie określa , ---że musi to być płacone co m-c i liczone od średniej krajowej.------ Zobacz też jakie masz umowy , bo ja za kazdym razem miałam umowę z inną firmą , tylko adres i nazwa " Medipe" pozostawała . To daje do myślenia , co ...?

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś
Bania
@Dorota

Pisze się teź dobrze ale ta Firma moim zdaniem potraktowala mnie nieuczciwie stąd mam takie zdanie o niej,a Ty mozesz mieć inne odczucie,teraz dopiero odczytalam Twoją odpowiedz, ja zostalam źle potraktowana

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Ukrainka

Płacą słaby ZUS. Polecam założenie konta z ZUS i monitorowanie składek. Teraz wysyłają Ukrainki które nie znają się na przepisach i dają się (usunięte przez administratora). Dziewczyny uważajcie na siebie.

Pomocna?
Tak9Nie2
Zgłoś
Medipe
@Ukrainka

Dziwne ja mam wszystko na czas :)

Pomocna?
Tak3Nie4
Zgłoś
Ukrainka
@Medipe

Na czas ale w jakiej wysokości i co ile miesięcy? Obudzisz się jak będziesz się starać o rentę. A chorobowe masz? Pewnie nie bo to tylko dobrowolne....

Pomocna?
Tak5Nie2
Zgłoś
Rumunia
@Ukrainka

Wysyłają nie tylko opiekunki z ukrainy ale również opiekunów z rumuni na sztlele , próbują obiecankami finansowymi ściągnąć ludzi do siebie. Nie polecam jednak tej firmy bo faktycznie płacą raz na trzy miesiące marny ZUS . Składki odprowadzane są średnio od kwoty 1400 zł. za jeden miesiąc. W praktyce nie ma co liczyć w przyszłości na świadczenia z ZUS. Składka chorobowa nie jest odprowadzana , nie należy się również zasiłek dla bezrobotnych. Ponadto nie sprawdzają sytuacji na zleceniu przed wysłaniem opiekunki i nie odbierają telefonów jak sytuacja na zleceniu jest trudna. Tłumaczą się później że nie mają ludzi do pracy bo są na urlopach. Może to wszystko jest mało istotne dla niektórych opiekunek , ale zapewniam iż w perspektywie czasu bardzo ważne. Jest jeszcze jeden problem z tą firmą a konkretnie z nagraniami rozmów i wypłatą za pracę . Zalegają z wypłatą , a konkretnie nie wypłacili mi tyle ile powinni , a treść nagranych rozmów zmieniają pod siebie , podstawiając w miejsce opiekuna głos innej osoby . Ktoś może powiedzieć " no to trzeba iść z tym do Sądu " ale kto pójdzie się sądzić z MEDIPĄ przez parę lat o kilkaset euro. Szkoda nerwów i czasu . MEDIPIE nie zależy ani na dobrej opinii ani na opiekunkach , wszystko co robią to ściema dla własnych korzyści . Mnie w tej agencji już nie ma . Pozdrawiam wszystkich opiekunów i opiekunki .

Pomocna?
Tak16Nie3
Zgłoś
krycha
@Medipe

Masz wszystko na czas bo siedzisz w biurze i piszesz samochwałki o firmie która (usunięte przez administratora) ludzi .Firma nie uczciwa . Błędne opisy zlecenia, brak kontaktu z koorydynatorem na zleceniu, wypłata się nie zgadza z ustaleniami. Omijać Medipe.

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś1
Ona
@Ukrainka

We wszystkich firmach chorobowe to dobrowolna składka, możesz, ale nie musisz! Po za tym czego się spodziewasz po umowie zlecenie? Mnie jasno określili składki co 3 mce za 3 mce od średniej i chorobowe dobrowolne, jak chcesz płacisz 150 zł za 3 miechy.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
aksyram
@Rumunia

powiedzcie co robic tyle sie slyszy o Medipe zlych rzeczy sama mialsm juz z nimi spiecia,mysle ze wszystkiefirmy takie same

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Basia

Piszesz,źe polecam, to znaczy polecam pracę w tej firmie,

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 236 dni.
 Pytanie

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Hello

Jak zawsze, zależy na co i na kogo się trafi.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Lidia
@Hello

Rozumiem, że jesteś pracownikiem firmy Medipe. Może powiesz coś więcej na temat panującej w firmie atmosfery? Jakie są relacje między pracownikami?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ela

nie polecam firmy wciskają oferty ze wstawaniem nocnym transferem osób powyżej 100kg za uwaga 1300euro ZUS odprowadzany bardzo rzadko pośrednictwo nie godne polecenia i współpracy. Nie polecam .

Pomocna?
Tak5Nie1
Zgłoś1
Mloda

Pracowałam z Medipe trzy lata wszystko od samego początku było przejrzyste i wyjasnione wynagrodzenie na konto a oprócz tego nawet zaliczka po tygodniu bo zdarzenie losowe panie w kadrach na momencie pieniadze na konto wyslaly jedyny minus to koordynatorka tam źle funkcjonuje większy szacunek mają dziewczyny w firmie niż koordynatorka

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Mirka
@Mloda

a można wiedzieć w ktorym miescie brałas udział w rekrutacji?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Mloda
@Mirka

ja startowałam z Wrocławia :)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Zostaw opinię o Medipe - Wrocław

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Medipe