Medipe

3.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Medipe

anonim Nowy wpis
Inne

(usunięte przez administratora)

Zdzichu Nowy wpis
Były pracownik

Mam takie same doświadczenia ,niepoważni ludzie a szczególnie ich człowiek w Niemczech , śmieszny pan Lan…ki

Mariola
Były pracownik

Uwaga na nich! Wysyłają na zlecenia! Nie wypłacają wynagrodzeń.

Pracodawca

@Mariola

Dzień dobry. Dziękujemy za komentarz - jednocześnie musimy stanowczo zaprzeczyć, że mamy (lub kiedykolwiek mieliśmy) jakikolwiek problem z wypłatą wynagrodzeń. Bardzo prosimy o kontakt z naszym działem wynagrodzeń i administracji (699 605 430 lub mailowo: wynagrodzenia@medipe.com), a na pewno wyjaśnimy zaistniałą sytuację.

Mariola Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie
@Medipe

Tak wy wszystko potraficie wyjaśnić czyli nic wasze telefony milczą, pracownicy nie kompetentni nie oddzwaniają nie odpisują na emaila.koordynatorzy tylko z nazwy.Co z was za firma? (usunięte przez administratora) Bo do Agencji z dobrą opinią na pewno nie będziecie się zaliczać. Chyba że zmienicie tą bandę (usunięte przez administratora) w waszej firmie.

Nowy wpis

Pracodawca

@Mariola

Pani Mariolu, bardzo prosimy w wolnej chwili o podanie tutaj numerów telefonów oraz adresów e-mail, na które Pani dzwoni/pisze i na pewno zajmiemy się tym, dlaczego Pani wiadomości zostały bez odpowiedzi.

Harry
Były pracownik

Nie polecam, ciągle rekrutacje nie świadczą o rozwoju a dużej rotacji wśród pracowników firmy. Niskie zarobki, (usunięte przez administratora) Prawdopodobnie w najbliższym czasie pojawi się opinia " zadowolonego nowego pracownika firmy", nie poradziłbym się nią sugerować. Firma dobra tylko na start, dla juniorów.

Pracodawca

@Harry

Dzień dobry, Dziękujemy za opinię. Z naszego punktu widzenia wygląda to nieco inaczej – nie prowadzimy ciągłych rekrutacji – obecnie szukamy nowych osób jedynie do działu rekrutacji, w związku z rozwojem i rozbudową tego działu. Jednocześnie przykro nam, że Twoja przygoda z Medipe nie spełniła Twoich oczekiwań. Życzymy wszystkiego dobrego w dalszej karierze i rozwoju zawodowym .

Alicja
Pracownik

Szczerze polecam Super Koordynatorki - same pozytywy. Pan Robert organizuje - super przejazdy. Jeżdzę z tą firmą bo pracują w tej firmie Dobrzy Ludzie rzetelnie wykonując swoją pracę.

brak
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rekrutacja do Katowic. Najgorzej przeprowadzona w moim życiu. Tak, jakby osoby rekrutujące z góry, na samym początku rozmowy wiedziały już, że mnie nie zatrudnia a caly proces rekrutacyjny został przeprowadzony dla zasady. Może tak wlasnie było? Wiedziano już, że pracę dostanie córka kierowniczki, ale rozmowy i tak czy siak trzeba było przeprowadzić? Nie potrafię znaleźć innego wytłumaczenia na tak wielki brak profesjonalizmu, jaki spotkałam. Dodam, że aktywnie poszukiwalam pracy i miałam adekwatne doświadczenie - odbyłam kilkanaście rozmów rekrutacyjnych w trakcie zmiany zatrudnienia i tylko tu spotkałam się z tak fatalnym poziomem jej przeprowadzenia. Nie dość, że całość trwała 15 minut, to rekruterzy nie opowiedzieli o niczym. Dosłownie o niczym. Wszelkie pytania odnośnie charakteru pracy musiałam zadać ja. Mi z kolei zadano kilka od niechcenia, tj. Co pania skłoniło do wysłania CV, co by Pani zrobiła w takiej i takiej sytuacji... usłyszałam informacje, że do połowy sierpnia będzie wiadomość zwrotna. Po tych 15 minut, w trakcie których nawet nie spytano o moje oczekiwania, mieli wybrać odpowiedniego kandydata. Pozdrawiam. Informacji zwrotnej oczywiście nie było, chociaż nie wyobrażam sobie, że miałabym na nią czekać i po takiej rozmowie dalej być zainteresowana praca. Na szczęście ja mam szacunek do siebie i dostałam wiele innych propozycji, z których zdążyłam już skorzystać..

Pytania

"Co pania skłoniło do zaaplikowania do naszej firmy", "Co by Pani zrobiła w sytuacji, w której.....", "Najcięższa sytuacja, jaka Pania spotkała z klientem"

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy
Pracownik
Pracownik

Nie polecam (usunięte przez administratora) na wypłatach przede wszystkim opisuja zlecenia inaczej niż maja stan faktyczny. Firma do bani.

Gh
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik

A gdzie cię wysłali,jakie okolice ? ,pytam żeby się tam nie wpakować

Michaśka
Inne

witam. w ogłoszeniu dla specjalisty ds. rekrutacji i obsługi klienta podane są dwie formy umowy o pracę oraz ta na zlecenie. Na samym początku współpracy przyznawany jest ten drugi wariant czy jednak można się starać o te o pracę w przypadku tego stanowiska?

Pracodawca

@Michaśka

Dzień dobry, rodzaj umowy ustalany jest indywidualnie podczas podejmowania współpracy. Przy pierwszej umowie możliwe są obie formy: UOP lub zlecenie. Wszystko do dogadania :) Zachęcamy do aplikowania!

Co to
Kandydat
 Pytanie

Jakiś automat wydzwania do ludzi i twierdzi, że jest z Medipe. O co tu chodzi?

Pracodawca

@Co to

Dzień dobry : ) To jest nasz wirtualny rekruter asystent. Nie ma się czego obawiać : ) ale jeśli woli Pan/Pani tradycyjną rozmowę z rekruterem, to zapraszamy do kontaktu na podany numer telefonu: 699 605 400 : )

Pytanie
 Pytanie

Czy w Medipe możliwa jest praca na podstawie B2B?

Pracodawca

@Pytanie

Tak, jest możliwa.

Żaklina
Inne

Hejka czy w samej agencji była teraz może jakaś rotacja? widzę, że wystawili sporo ofert na obsługę klienta z językiem niemieckim. warunki spełniam, może bym się zgłosiła. Ale nie wiem czy to rozwój czy jednak rotacja?

Pracodawca

@Żaklina

Witaj, Jak w każdej firmie i u nas zdarzają się rozstania z pracownikami, ale aktualne ogłoszenia związane są z rozwojem firmy :) Jeśli spodobało Ci się nasze ogłoszenie i spełniasz najważniejsze warunki, to zaaplikuj i spotkajmy się na rozmowie. Pozdrawiamy i zapraszamy :)

Opiekun
Inne

Nie polecam, inne informacje o wyjeździe niż to co zastałem na miejscu.

anonim
Inne
@Opiekun

Dasz znać co się podziało i kiedy przede wszystkim? Ciekawi mnie czy ewentualnie zostało / zostanie to jakoś wyjaśnione? Zastanawiam się czy są oferowane rekompensaty z tego tytułu? I czy opisane jest to w umowie?

Hgf
Pracownik
@Opiekun

Ja miałem to samo, wysłali mnie do małżeństwa gdzie potrzebny był ktoś do sprzątania domu ,a nie opieki ,a pani domu była codziennie pijana .Niedaleko austriackiej granicy

anonim
Inne
@Hgf

Podasz miejscowość żeby było wiadomo na zaś? Chociaż teraz zastanawiam się jak ten problem został rozwiązany? Zgłaszałeś to pewnie w agencji? Jak to skomentowali?

Alex
Inne

Witam, nie widzę takiej opinii z ostatniego czasu a interesuje mnie praca jako specjalista ds. kontraktów zagranicznych (j. niemiecki). Jest tu może ktoś kto aktualnie pełni tę funkcję i by ocenił pracę na tym stanowisku? jak wygląda wdrożenie? i jaka jest atmosfera w zespole?

Wiktoria
Pracownik
@Alex

Cześć, pracuję na tym stanowisku od października. Firma naprawdę miło mnie zaskoczyła :) Wdrożenie trwa około miesiąc/dwa, są szkolenia i w tym czasie obserwuje się także pracę kolegi lub koleżanki, którzy wszystko tłumaczą. Nie ma presji, można na spokojnie wszystkiego się dowiedzieć i każdy jest bardzo pomocny. Praca jest ciekawa, dużo się dzieje, można też brać udział w dodatkowych projektach. Na tym stanowisku używa się dużo języka niemieckiego w mowie i piśmie. Z niczym nie ma tutaj problemu, w każdej sprawie można porozumieć się z przełożonym, który jest godny zaufania. Jest wiele ciekawych wydarzeń, firma mocno stawia na relacje i komfort pracowników. Ogólnie bardzo polecam :)

anonim
Inne
@Wiktoria

Te wspomniane wydarzenia oraz projekty mnie ciekawią. Zostało napisane, że można wziąć udział w takich dodatkowych projektach. Jakie przykładowe miały miejsce ostatnio? Ciekawi mnie na jakich warunkach można do nich teraz przystąpić?

Halina
Pracownik

Pracuje w Medipe od roku. Uważam że firma jest ok, w każdej sytuacji można liczyć na fachową pomoc koordynatora. W w nagłych przypadkach można zadzwonić na telefon alarmowy. Ponadto zlecenia są dobierane pod preferencje opiekunek, pieniądze są wypłacane w terminie. Polecam firmę dla osób które chciałyby pracować w opiece.

2
Medipe
Pracownik
@Halina

Zgadzam się z tą opinią, koordynatorzy super, pieniądze nawet wcześniej,polecam firmę Medipe

Ktoś
Pracownik
@Halina

Trochę to dziwne bo ja jestem na zleceniu i nie ma żadnej opieki koordynatora a i wypłatę mi okroili o 36,11€. Rodzina podopiecznego jest bardzo zadowolona o czym firmą wie. Więcej z nimi nie wyjdę.

anonim
Inne
@Ktoś

Piszesz o zmniejszeniu wypłaty o ponad 36 euro. Lecz z jakich przyczyn? co jest tego zasadniczym powodem? Jakie wyjaśnienie otrzymałeś? Zastanawia mnie czy faktycznie ta rodzina była zadowolona, możliwe że każdemu mówią co innego?

Pracodawca

@anonim

Dzień dobry. Opiekunka wyjeżdżająca z nami na zlecenie, jest objęta prywatnym, dodatkowym ubezpieczeniem w firmie Ergo Hestia, jego koszt to około 5 zł dziennie. Oczywiście każda Opiekunka jest informowana (telefonicznie oraz w umowie), że drobna część Jej miesięcznego wynagrodzenia zostanie przeznaczona właśnie na opłacenie ubezpieczenia.

anonim
Inne
@Medipe

A to ciekawi mnie ze niektórzy nie są tego świadomi, skoro faktycznie o tym nawet w umowie wzmianka występuje. Zastanawiam się przy tym czy w ogóle to ubezpieczenie bywało konieczne? Zdarzały się w zeszłym roku chociażby jakieś wypadki podczas pracy?

Pracodawca

@anonim

Na szczęście wypadki w trakcie trwania zleceń zdarzają się bardzo rzadko, ale nigdy nie można ich wykluczyć. Dzięki prywatnemu ubezpieczeniu Ergo Hestia, Opiekunka podczas zdarzenia losowego (od złamania ręki, bólu zęba poprzez nagłe zachorowanie - sytuacje są naprawdę różne) ma pewność, że zostanie objęta profesjonalnym i najwyższej jakości leczeniem i nie będzie musiała płacić za to z własnej kieszeni. Jest to znacznie szerszy pakiet benefitów niż karta EKUZ, która nie pokryje kosztów np. leczenia szpitalnego/ stomatologicznego czy dojazdu lekarza i transportu do szpitala. Dzięki polisie Hestia, Opiekunka nie musi martwić się, że po leczeniu zostanie wystawiony Jej ogromny rachunek, który później będzie musiała uregulować.

Ewunia65
Były pracownik
@Medipe

U mnie był przypadek,byłam na wsi,nikt nie dowiózł mnie do lekarza,zemdlałam i zabrali mnie do szpitala okazało się że spadł mi potas i musiałam 2 dni zostać w szpitalu,firma natychmiast rozwiązała że mną umowę a za busa musiałam zapłacić ,pozatym NFZ nie zwrócił mi całości tylko 70% reszta była w moim zakresie, Kiedyś firma medipe była naprawdę renomowaną firmą i każdy był zadowolony ja pracował z tą firmą teraz została tylko nazwa oczywiście , możecie usunąć mój wpis ale to nic nie da pozdrawiam , nadmienie że pacjentka była psychiatryczna i nie było to w opisie, pozdrawiam wszystkich.

Sabrina
Pracownik

Jestem bardzo zadowolona.Moja składka na ub.emeryt.jest 3.50 euro za wyjazd

Pytanie
 Pytanie

Czy pracodawca Medipe motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

1

Pracodawca

@Pytanie

Oczywiście. Motywujemy pracowników na różne sposoby, bo nie każdego motywuje to samo : ) Poza benefitami takimi jak opieka medyczna itp., mamy premie uzależnione od wyników pracy, możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji podczas szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, czy możliwość awansu. Organizujemy również mnóstwo inicjatyw dla pracowników, które zapewniają dobrą atmosferę i integrują nasz zespół. O wielu z nich można poczytać na naszym LinkedInie : )

anonim
Inne
@Medipe

Te szkolenia, o których pojawiła się tu wzmianka są organizowane w trakcie czasu pracy czy jednak po godzinach pracownicy musza się w nie angażować? Jakie ich programy występują? są uniwersalne czy może dostosowane do danego stanowiska?

Pracodawca

@anonim

Szkolenia są organizowane w czasie godzin pracy, czyli między 8 a 16, nie ma "zostawania po godzinach" : ) Są one dostosowane do danego stanowiska, ale jeśli pracownik chce wziąć udział w szkoleniu ogólnym, niezwiązanym bezpośrednio z jego stanowiskiem, także ma taką możliwość. Jeśli pracownik wychodzi sam z inicjatywą i np. chce przejść kurs online podnoszący jego kwalifikacje, dostępny na jednej z zewnętrznych platform edukacyjno-szkoleniowych, również ma taką możliwość (szkolenie jest opłacane przez firmę - jednak wtedy takie szkolenie odbywa się poza godzinami pracy).

anonim
Inne

Witam, z ponad tydzień temu została dodana oferta pracy dla menadżera działu operacyjnego. Widzę przy tym ze wkrótce ma wygasnąć, wiec czy był może ktoś z tu obecnych na rozmowie? co może być na niej weryfikowane? Zastanawia mnie także to czemu nabory są tak nagłe? Piszą o pracy od zaraz w opisie

Pracodawca

@anonim

Witaj, to nic dziwnego, że poszukujemy kogoś do pracy od zaraz : ) Nowy zespół operacyjny czeka na doświadczonego menadżera, a że działamy szybko i sprawnie, to praca może być możliwa już od zaraz (w zależności od dostępności wybranej osoby). Na spotkaniach rekrutacyjnych weryfikujemy te elementy, które wyszczególnione są w konkretnej ofercie. W wypadku menadżera sprawdzamy znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w zarządzaniu zespołem itp. Niezmiernie ważne są dla nas również kompetencje miękkie i dopasowanie do kultury organizacyjnej Medipe. Dzięki temu możemy mieć pewność, że osoba, która do nas trafi, będzie dobrze się czuła w firmie, a i inni będą współpracować z nią z przyjemnością : ) Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany – wyślij nam swoje CV https://kariera.medipe.pl/. Może to właśnie na Ciebie czekamy!

anonim
Kandydat

Witam. już kilka wzmianek w postach na temat rekrutacji było ale czy ktoś opisze mi jak się przy niej pracuje tak w praktyce? Jest teraz oferta dla młodszego specjalisty od niej na Strzegomską. Pierwsza sprawa to biuro, jak jest komfortowe i jaka atmosfera w nim występuje? Do tego czy faktycznie praca jest na 100% stacjonarna czy może dałoby rade ugadać się na hybrydę? Pozdrawiam

Pracodawca

@anonim

Mamy fajne i przytulne biuro przy ul. Strzegomskiej we Wrocławiu. Atmosfera jest na pewno czymś, co nas wyróżnia. Lubimy się i to czuć : ) Jest przyjaźnie i wesoło. Mamy sporo wspólnych aktywności i zainteresowań. Jeśli chodzi o system pracy, to zdecydowanie preferujemy pracę stacjonarną z powodu specyfiki działu rekrutacji. Na miejscu masz kolegów i koleżanki z innych działów, z którymi możesz bezpośrednio załatwić wszystkie sprawy. Oczywiście jest praca zdalna okazjonalna, a co do szerszego zakresu pracy z domu, to indywidualna kwestia dogadania się z przełożonym.

anonim
Inne
@Medipe

Jestem spoza Wrocławia ale widziałam wzmiankę dotycząca pracy zdalnej „okazjonalnie” w przypadku specjalisty od rekrutacji. Czy w biurze oferowane są także inne stanowiska, na których można się podjąć pracy w trybie 100% zdalnym? Co ze stażystami?

Były pracownik
Były pracownik

Jako były pracownik obiema rękami podpisuję się pod negatywnymi komentarzami na temat firmy. Medipe mogę polecić jedynie osobom bez innych perspektyw na "tymczasowe przetrzymanie" lub "na start", jeśli ktoś nie ma żadnego doświadczenia zawodowego. Jedynym plusem Medipe są szarzy (niestety nie mający decyzyjności) pracownicy, na stanowiskach niższego szczebla. W dużym skrócie: - bardzo niskie jak na dzisiejsze realia zarobki - brak możliwości realnej podwyżki (maksymalnie 200/300 złotych brutto po "proszeniu się") - niekompetentne zarządzanie, osoby decyzyjne zachowują się jak dzieci we mgle. Zmiana i chaos to synonimy Medipe - bardzo duża rotacja, pracownicy nie wytrzymują presji i nierealnych oczekiwań ze strony osób decyzyjnych - zachowania siedmioliterowego słowa na "m" ubrane w białe rękawiczki - brak realnych szans na rozwój

Pracodawca

@Były pracownik

Przykro nam, że Twoja przygoda z Medipe nie spełniła oczekiwań. Niemniej cieszy nas, że mamy w swoich szeregach dużo osób z wieloletnim stażem, które wiążą swoją przyszłość z Medipe i lubią tu pracować. Dziękujemy za podzielenie się swoimi spostrzeżeniami i zachęcamy do kontaktu z nami pod adresem hr@medipe.com, w celu doprecyzowania obszarów, o których piszesz. Trzymamy za Ciebie kciuki i mamy nadzieję, że znalazłaś/znalazłeś idealne zawodowe miejsce ????

Były pracownik
Były pracownik
@Medipe

Zatem niech osoby decyzyjne wreszcie zaczną wyciągać wnioski, bo z takim stylem zarządzania w firmie pozostanie wyłącznie garstka "osób z wieloletnim stażem" . Treść negatywnych komentarze byłych pracowników na temat firmy się powtarza więc moja opinia nie jest odosobniona. Moje nowe zawodowe miejsce nie jest idealne (jak wszyscy wiemy ideały nie istnieją), ale w stu procentach spełnia moje oczekiwania. Życzę powodzenia oraz mam nadzieję, że moja opinia skłoni do przemyśleń i realnych zmian na lepsze :)

Były pracownik
Były pracownik
@Medipe

@Pracodawca Zatem niech osoby decyzyjne wreszcie zaczną wyciągać wnioski, bo z takim stylem zarządzania w firmie pozostanie wyłącznie garstka "osób z wieloletnim stażem" . Treść negatywnych komentarzy byłych pracowników na temat firmy się powtarza więc moja opinia nie jest odosobniona. Moje nowe zawodowe miejsce nie jest idealne (jak wszyscy wiemy ideały nie istnieją), ale w stu procentach spełnia moje oczekiwania. Życzę powodzenia oraz mam nadzieję, że moja opinia skłoni do przemyśleń i realnych zmian na lepsze :)

anonim
Inne
@Były pracownik

Nawiązując do tych podwyżek to co jaki czas można się o nie ubiegać? Jeżeli otrzymam podwyżkę w wysokości 300 zł brutto to na następną długo muszę czekać?

Pracodawca

@anonim

Wysokość wynagrodzenia i podwyżek, oraz ich częstotliwość ustalane są indywidualnie. Uzależnione są od doświadczenia i zaangażowania w prace każdego pracownika.

Były pracownik
Były pracownik

Potwierdzam wcześniejsze opinie, że to firma na start, dla juniorów. Jeśli ktoś liczy na rozwój i zarobek, to nie tam. Nie reagują na zmiany płacowe na rynku, wynagrodzenia niższe, niż oferują inne firmy. Na odpowiedź o podwyżkę, musiałem czekać kilka tygodni, po czym zaoferowano mi 300 zł brutto. Chaos, system premiowy został ogłoszony w połowie roku. Kierownicy ciągle niedostępni, bo wciąż są na jakichś spotkaniach lub warsztatach. Dodatkowo, jak ktoś już wcześniej napisał, atmosfera trochę jak w sekcie, pogadanki o trzymaniu się za ręce, itp. Nie polecam.

Pracodawca

@Były pracownik

Tak jak już pisaliśmy wcześniej – wysokość podwyżki ustalana jest indywidualnie. Uzależniona jest od kompetencji oraz zaangażowania i efektów pracy każdego pracownika. Dziękujemy za podzielenie się Twoimi spostrzeżeniami i trzymamy za Ciebie kciuki na dalszej drodze zawodowej : )

Stefan B.
Inne

Nie ,polecam słaba koordynacja wsparcie i opis na miejscu nie zgodny z opisem w profilu , Słaby kontakt z firma Trzeba czytać opinie przed wyjazdem Są bardzo pomocne Jedna z agencji której niestety daje minusa

Pracodawca

@Stefan B.

Dzień dobry Panie Stefanie, chcielibyśmy wyjaśnić zaistniałą sytuację. Prosimy o kontakt pod numerem 699 605 400 albo mailowo na adres: rekrutacja@medipe.com. Staramy się przedstawiać zlecenia rzetelnie i nie ukrawamy żadnych informacji. Chcemy, aby nasi Opiekunowie wiedzieli, na jakie zlecenie wyjeżdżają i byli świadomi sytuacji na miejscu. Nasi koordynatorzy mają stały kontakt z Opiekunami na zleceniu.

Monika
Pracownik

Pracuję 3 rok w tej firmie. Mam fajną podopieczną jestem u niej 6 raz....tylko nikt w firmie nie prowadzi rekrutacji pracowników tak jak trzeba. Wszystko co ja wypracuję u mojej podopiecznej psują niekompetentne zmienniczki( alkoholuczki a nawet i złodziejki). Dziwi mnie to że takie osoby wysyła się do pracy z osobami starszymi ....

1
Nela
Inne
@Monika

Tak się teraz zastanawiam, czy te sytuacje zostały może wprost zgłoszone do biura? W jaki sposób tak właściwie koordynowana jest teraz praca gdy jesteś na miejscu? od trzech lat nie odczułaś żadnej zmiany w obsłudze?

Pracodawca

@Monika

Pani Moniko wszystkie nasze Opiekunki przechodzą weryfikację, a ostateczna decyzja w wyborze Opiekunki leży po stronie rodziny. Bardzo zależy nam na zadowoleniu Opiekunek oraz rodzin, dlatego prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia sytuacji. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 699 605 400 oraz mailowo pod adresem: rekrutacja@medipe.com.

Pracodawca

@Nela

Bazujemy na informacjach zwrotnych od Opiekunek, które są na zleceniu oraz od rodzin. Jeśli dzieje się coś niepokojącego, nasi partnerzy wybierają się na miejsce zlecenia i weryfikują sytuację. Dlatego zachęcamy do zgłaszania swoim koordynatorom wszelkich niedogodności. Zależy nam, aby wszyscy byli zadowoleni ze współpracy i robimy wszystko, aby tak było. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 699 605 400 oraz mailowo pod adresem: rekrutacja@medipe.com.

Zostaw merytoryczną opinię o Medipe - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Medipe?

  Zobacz opinie na temat firmy Medipe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Medipe?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 27 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Medipe?

  Kandydaci do pracy w Medipe napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Medipe
Przejdź do nowych opinii