Medipe

Wrocław

Opinie o Medipe

anonymous

Dobra firma dbająca o swoich pracowników

Beyonce

Skorzystałam z ich kursu niemieckiego. Super sprawa, podszkoliłam się i teraz mam mnie stresów związanych z wyjazdem do NIemiec :)

Za granicą

Jestem w Niemczech dzieki Medipe i jestem zadowolona. Wczesniej pracowałam w Polsce jako opiekunka, ale zarabialam nieporównywalnie gorzej niż teraz. Dziekuję Medipe!!

natalia

Hej, jestem umowiona już na wyjazd do Niemiec. Od stycznia. Umowa podpisana. Czego się spodziewać? Kasę mam dobrą na umowie. Ale jak z tymi koordynatorami, pomocni? W razie kłopotów warto się do nich zwracać?

opiekunka,
@natalia 17.11.2017 14:23

Ja współpracuję z Medipe od dwóch lat, przedtem odbiłam się od cwaniaczków którzy myślą tylko jak na tobie zarobić, dla mnie w porównaniu z tym co już zobaczyłam i przeżyłam- są ok. kontakt z koordynatorem cały czas, czasem oddzwaniają za jakąś godzinkę ale z reguły zawsze są dostępni , mam też wrażenie że interesują się co się dzieje na zleceniu, ze swojej strony polecam,

siter
@opiekunka, 19.11.2017 18:03

Potwierdzam, koordynatorzy świetni, mialam juz przyjemnosc z dwoma i bylam bardzo zadowolona z ich pracy i pomocy

Anonimka

Byłam 2 razy na szteli z Medipe. Teraz wyjeżdżam trzeci raz, ale wracam jeszcze przed świetami. Trochę mi szkoda, bo dość wysoką premie maja 400€, a mnie to ominie. No trudno, następnym razem. Medipe jest ok, nie mogę nic zarzucić tej firmie.

iwa
@Anonimka 01.11.2017 01:41

te 400 E to haczyk dla naiwnych....jak dostaniesz 50 E za dzień świąteczny to będzie dobrze

Marta

czy możecie mi powiedzieć jak to jest z pracami ogrodowymi opiekunki u pacjenta, można je robić, czy powinny być dodatkowo płatne? i jak przerwy i jak z wyjściami, czy muszę ustalić to sama z rodziną, czy jak? jadę pierwszy raz i nie do końca wiem jak się zachować. Mam dużo obaw oczywiście no ale pieniądze są potrzebne i jakoś trzeba rodzinę wyżywić Jeszcze pytanie co do mycia okien i podawania tabletek, wolno mi to robić , pomóżcie proszę i napiszcie coś na ten temat dziękuję

iwa
@Marta 01.11.2017 06:33

czytaj dokładnie umowę!!!!!! ani ogród ani tabletki czy zastrzyki !!!!!! wszystkie tu rozpływacie się w superlatywach,a co z karami którymi naszpikowana jest ich umowa? czytajcie umowę dla Waszego dobra !!!!!

Bejbi

Hej, zastanawiam się nad opdjeciem pracy w tej firmie... Chciałabym wyjechac do Niemiec jako opiekunka. Głownie ze względu na zarobki. Czego się spodziewać na rozmowie? Pytają o coś szczególnego? Sprawdzają wiedzę? Jak duże doświadczenie jest wymagane?

Ela 1988
@Bejbi 16.11.2017 09:52

Nie sprawdzaja wiedzy w zaden sposob, bo to sa stadardowe rzeczy ktory raczej potrafii kazdy człowiek, wystarczy odrobina empatii. Doświadczenie raczej nie jest wymagane, bo ja miałam zaledwie miesięczne. Opiekwoałam się starszą panią w Polsce. Wątpię żeby to o czymś świadczyło.

Jessyyy
@Ela 1988 16.11.2017 12:50

ja sie wybieram na rozmowe wiec bardzo mi sie przydalo to info, dzieki

przede wszystkim odpowiadaja mi pieniadze, w polsce nie ma opcji zebym tyle zarobila

antidotum

2 lata siedzialam w niemczech dzieki medipe i zarobilam duzo kasy, do tego trafilam na bardzo fajna rodzine z ktora sie zaprzyjaznilam. Polecam.

KARA

BARDZO DOBRA FIRMA KTORA DBA O SWOICH PRACOWNIKOW I ZAPEWNIA IM WSYSTKO CO POTRZEBA JA JESTEM ZADOWOLONA Z WYJAZDU KTORY MI ZORGANIZOWALI DOBRA KASA

cate,,

Ja z nimi wyjechalam i jeszcze na ihc kursie niemieckoiego bylam i jestem zadowolona. Wszystko tak jak opowiadali.

Magda

Byłam na kursie niemieckiego w medipe i jestem zadowolona. Podszkoliłam język, teraz jakoś mniej obawiam się wyjazdów do Niemiec. Sam kurs zorganizowany bardzo profesjonalnie, świetni prowadzący, umiejąc dobrze uczyć. Pozdrawiam, Magda.

igloo

Polecam tą firmę. Dzięki niej nauczyłam się niemieckiego i dobrze zarabiam w Niemczech, polecam.

Hania

Medipe dba o swoich praconików, nawet bardzo. Ja jestem już ponad rok dzięki nim w Niemczech, nauczyłam się języka, dobrze zarabiam, dostaję premie. Jestem wdziećzna tej firmie za tą pracę. Wszystko na plus.

Mar.

Według mnie wyjazd z Medipe super zorganizowany. Koordynatorka miła, kontaktowa. Kasa- bardzo dobra. Akurat trafila mi się super rodzina więc ja jestem bardzo zdowolona.

Małgosia

Bardzo rzetelna i solidna firma, jestem z nich bardzo zadowolona. Wypłaty zadowalające i zawsze na czas. Cała ogrnizacja wyjazdu też super. Ja jestem zadowolona i polecam.

Renata

jak dla mnie medipe zdecydowanie zasługuje na pochwałę, a pracuje już z nimi spory kawałek czasu, przede wszystkim regulamin mają krótki i przejrzysty a w razie pytań i tak wszystko chętnie wyjaśniają, premie za święta zdecydowanie na plus, z tego co rozmawiałam ze znajomymi, które pracują za pośrednictwem innych podmiotów jedne z wyższych

Ola

Z tego co wiem to opiekunce nie wolno jest podawać leków ani np. zastrzyków insuliny. Trzeba tylko przypilnować, żeby senior te leki wziął w odpowiednich porach. Z tego co widziałam, to na zlecenia często przychodzi ktoś z zewnątrz (jakaś zewnętrzna opieka medyczna), która podaje leki i zastrzyki. Czasem nawet kąpią podopiecznego. To bardzo pomocne.

roksana000

Wyjechałam z tą firmą już jakiś czas temu i jestem naprawde zadowolona z tej decyzji. Jak kazdy przed wyjazdem długo sie zastanawialam nad wyborem odpowiedniej agencji, która pomoże mi w wyjezdzie i medipe stanęło na wysokości zadania. Wynagrodzenie w porzadku,kontakt z agencja takze. Z czystym sumieniem moge polecic.

MEDIPE

Szanowna Pani Tereso, ciężko nam się odnieść do tego wpisu, ponieważ nie znamy Pani prawdziwych danych i nie wiemy czy pracowała Pani w Medipe. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o bezpośredni kontakt z nami. Zależy nam, by każda niejasność została rozwiązany. Pozdrawiamy, Zespół MEDIPE

MEDIPE

Szanowni Państwo, Zachęcamy do bezpośrednio kontaktu w celu wyjaśnienia powstałych wątpliwości. Jesteśmy gotowi udzielić wszystkim zainteresowanym osobom informacji, które pozwolą bliżej zrozumieć poruszone zagadnienie. Zależy nam na tym, aby żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Pozdrawiamy Zespół MEDIPE

Karol

No i dwie umowy. Porażka

Karolina

stefa
@Karolina 25.07.2017 17:05
medipe jedna z najlepszych agencji tu się zgadzam, warunki ustalone i się ich trzymają, uważam, że to najważniejsze...

Medipe określa warunki, nie ma żadnych przykrych niespodzianek. Pracując można w końcu zarobić dobre pieniądze, w Polsce takiej szansy, dla nas opiekunek nie ma, ja przynajmniej nie znam, żeby zarobki było chociaż podobne.

Teresa
@stefa 23.08.2017 11:43

Kto pisze te opinie? Medipe? Porażka!

Berna

byłam z medipe i dla mnie okej, nie było nic co mnie zaskoczyło, wypłata na czas, kontakt z koordynatorami był, te wszystkie podstawowe rzeczy co mają być uzgodnione to wszystko było w porządku

winia
@Berna 03.10.2017 13:37

u mnie tak samo, plus oczywiście ten kurs z niemieckiego, zastanawiałam się, ale mąż mnie namówił, że warto i faktycznie to akurat prawda.

Andzia
@winia 04.10.2017 16:25

Ten kurs to porażka.

Nauka niemieckiego superokazja1@wp.pl

Mimo że pojechałem pierwszy raz w życiu w charakterze opiekuna, to jednak wrażenia bardzo dobre. Profesjonalna i rzeczowa oraz bardzo serdeczna rozmowa kwalifikacyjna, szybkie podpisanie umowy, warunki na miejscu zgodne z ustaleniami, kontakt z koordynatorem miły i świetny, zarobki bardzo dobre. Polecam wszystkim!!!!!!!!

Radek Tymanowski

Zgadzam się z pozytywnymi opiniami o tej firmie, ja też jestem zadowolony ze współpracy. Nauczam j.niemieckiego również opiekunów i bedę ich polecał swoim uczniom.

Justyna

Zgadzam się z Hyną, dla mnie też nie było niczego, co by mnie zaskoczyło lub zmartwiło. Dla mnie wyjazd to była najlepsza decyzja. Szukałam pracy w Polsce, ale za takie stawki nie widziałam sensu, jednak zarobki w Niemczech to zdecydowanie inna bajka.

elkaa
@Justyna 18.10.2017 12:53

Tak często bywa, wyjazd to najlepsza możliwość zarobku, też tak uważam. Znam osoby, które jeżdżą na własną rękę, ale to zdecydowanie nie dla mnie... wolę zdecydowanie przez agencję

Hyna

nie zgodzę się, ale każdy ma swoje zdanie i opinie. dla mnie wszystko było jasno wyjaśnione, było ustalone i tego się trzymali.

Pani Joanna

jeździłam z kilkoma firmami, medipe jest w porządku, zależało mi na zaufanej firmie i przede wszystkim dobrych zarobkach, tutaj jak najbardziej wszystko się zgadzało

witek
@Pani Joanna 10.10.2017 16:57

ludzie czasem szukają nie wiadomo czego, a dokładnie chodzi o to żeby nie było żadnej przykrej niespodzianki. Medipe jest dobrą firmą, również korzystałem z kursu niemieckiego. nie ma za dużo mężczyzn w tej branży, ale jak widać zdarzają się. W polsce jest różnie, kiedyś nie sądziłem, że pojadę za granicę. Jak widać plany się zmieniają, ale nie żałuje

Jana

też dobry jest ten kurs niemieckiego, nie wiem czy korzystałyście z tej możliwości ja akurat tak bo z językiem było różnie, a jednak jedziemy do innego państwa, jakieś podstawy trzeba sobie przypomnieć, a samemu ciężko

Bogna
@Jana 28.09.2017 10:45

Jana
@Bogna 28.09.2017 11:13
ja tak, fajna sprawa. różne są opinie, ja byłam bardzo zadowolona, na pewno decydowałabym się jeszcze raz...

Widzę, że mamy podobne zdanie w tej kwestii. czasami moje znajome mówią, że nie pojadą bo nie znają na tyle języka, a myślę, że taka możliwość jak taki kurs to najlepsze rozwiązanie. To już indywidualna decyzja wiadomo.

Bogna

dwa razy z nimi byłam, myślę, że jeszcze pojadę, dla mnie najważniejsze było żebym dostała tyle ile było mówione i na czas i tak było.

jola

Uważam, że Medipe to bardzo w porządku firma. Długo istnieje na rynku, na pewno ma solidne fundamenty. Nie mogliby sobie pozwolić na niejasności.

ula
@jola 26.09.2017 12:17

też tak sądzę, gdyby wszystko było nie tak firma nie byłaby na rynku tyle lat, firm jest sporo, problem jest zawsze z tym jaką wybrać.

opiekunkaaa

Witam serdecznie, ja polecam firmę Medipe. Konkretne zasady. Te raporty są tak naprawdę w każdej firmie, a tutaj przynajmniej mam pewność, że wypłata będzie na czas (to ich obowiązek, ale wiem że w innych firmach różnie bywa).

MEDIPE

Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że MEDIPE odprowadza składki zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz jak każde legalnie działające przedsiębiorstwo w Polsce podlega cyklicznym kontrolom ze strony organów rentowych. Pozdrawiamy MEDIPE Team

Weronika

@Karia - a czy możesz napisać więcej o swoich doświadczeniach związanych z pracą w Medipe? Na jakim poziomie jest wymagana znajomość języka obcego? Jak wyglądał proces rekrutacyjny na stanowisko opiekunki? Jakie pytania padały podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Dla osób zainteresowanych ofertami w pracy wszelkie informacje na temat rekrutacji będą bardzo przydatne w przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej.

beti

Praca opiekunki jest to praca ciężka i wymagająca, każdy musi sobie przemyśleć czy chce wyjeżdżać, jednak jest to praca, o której trzeba mieć pojęcie. Zarobki są zachęcające, dla mnie medipe jest agencją jak najbardziej okej, a jeśli chodzi o koordynatorów to akurat tutaj muszę pochwalić bo nie mogę powiedzieć złego słowa.. Każdy myśli, że pojedzie i pieniądze same będą wpływały na konto, tak nie jest. Trzeba pracować, ale moim zdaniem warto.

beti

Nie rozumiem Pani opinii i zdania, ale ja wiem jak jest, a jak ktoś interpretuje moją wypowiedź błędnie to już trudno. Nie zamierzam tłumaczyć, pracuje jak każdy, jestem zadowolona, nich każdy jedzie z kim chce i gdzie chce. Nie rozumiem po co te negatywne i niesprawiedliwe wypowiedzi. To jest moja, ja jeżdżę z medipe i tego co Pani sugeruje nie było, na pewno nie miałam żadnych problemów z wynagrodzeniem ;)

Karia
@beti 12.09.2017 14:27

Zgadzam się zdecydowanie z beti, mam takie samo zdanie i też nigdy nic mnie takiego nie spotkało

Ewa

Witaj, ja pracuję w Medipe nie chodzi o to żeby ich jakoś specjalnie chwalić ale koordynatorzy się interesują, dzwonią na początku zlecenia gdzieś pośrodku i na zakończenie często całkiem gdy się nie spodziewam, dzwonią i pytają czy wszystko w porządku,

marzenka

Nie no nie ma co się oszukiwać, w Polsce jest ciężko,a zarobków nie ma co porównywać. Ja jeżdżę z Medipe już kilka lat, teraz byłam po raz czwarty

@BeataW 04.09.2017 15:08
to już zdecydowanie wiesz co i jak, skoro już tyle wyjazdów za tobą. czytam wasze opinie, wybieram się z nimi pierwszy raz, ale...

Witam Pani Beato , jak wyjeżdżałam pierwszy raz z Medipe przyznam, że się obawiałam jako nowicjuszka ale zawsze byli pod telefonem, to mi pomogło przetrwać pierwsze zlecenie dodam, że zlecenie było zgodne z opisem, żadnych niespodzianek, ze swojej strony polecam i życzę powodzenia;)

gosc
@marzenka 29.08.2017 10:46

To jak na kilka lat , jak piszesz bylas tylko zaledwie 4 razy to NIE WIELE !!!!

renata

tak to prawda, wszystko gwarantują, nie trzeba wydawać pieniążków na dojazd, zakwaterowanie itp

MEDIPE

Pani Weroniko, Medipe oczywiście zapewnia organizację i bezpłatny transport na miejsce zlecenia i z powrotem. Nie trzeba też płacić dodatkowo za zakwaterowanie i wyżywienie.

Weronika

Pojawiło się wiele pozytywnych opinii o pracodawcy. Kursy językowe dla pracowników to duży plus - pomaga to w odnalezieniu się w obcym kraju, pomimo bariery językowej. Co jeszcze zapewnia Medipe? Czy możemy liczyć na zakwaterowanie i ewentualny transport do miejsca pracy zapewniany przez agencję? To ważne kwestie przy podjęciu pracy poza granicami kraju.

@Weronika 17.08.2017 02:04

Witam Pani Weroniko, ja zaczynałam w Medipe właśnie od takiego kursu, moim zdaniem był o.k , kurs ogarniał chyba wszystkie zagadnienia potrzebne żeby zacząć, wybieram się na kolejny żeby dalej się uczyć na bazie tego co już wiem, nie płacę za niego bo pracuję w firmie, o dojazdy też proszę się nie martwić wszystko organizują, jak czytam przez co przechodzą opiekunki z innych firm to aż strach, ja polecam,

majka

tak dokładnie, agencje są różne, czasem lepiej już samemu, albo wcale nie jechać, jak się widzi co się dzieje. W takich sytuacjach jak się trafi na dobrą agencję, która wie co robi to tylko się jej trzymać. też jeżdżę z medipe już kilka lat, znam się na tej pracy, niemiecki za każdym razem znam coraz lepiej chociaż początkowo też nie mówiłam płynnie, ale koordynatorzy bardzo pomagali

AleksandraP

Ja też już bym się nie porwała na wyjazd samej, medipe organizuje wszystko, nie ma co szukać nie wiadomo czego, też jadę z nimi za niedługo, trzeba zarabiać

Alicja
@AleksandraP 02.08.2017 12:16

też bym się nie porwała na wyjazd samej, to sam stres, nic nie jest zorganizowane. moja znajoma była z medipe kilkakrotnie, ja ostatnio pierwszy raz i nie żałuje

AleksandraP
@Alicja 08.08.2017 11:09

Widzę, że to nie tylko moja opinia co mnie bardzo cieszy i witamy skoro byłaś pierwszy raz

Anna

To był mój kolejny wyjazd wakacyjny.Firma "Medipe" bardzo mile mnie "rozczarowała.Dopasowana oferta w świetnych warunkach .Pan (usunięte przez administratora)profesjonalnie przygotował mój wyjazd .Przejazd i powrót według moich wymagan. Warunki na miejscu nie odbiegały od informacji jakie zostały mi przekazane.Podczas pobytu sprawdzane były jeszcze dodatkowo.Miło było usłyszeć .."czy możemy dla Pani jeszcze coś zrobić..?Bardzo dobrze czułam sie w towarzystwie moich niemieckich kolegów,którzy także wykonywali swoje obowiązki pielęgnacyjne. Może warto z Nimi porozmawiać jak wygląda ta praca 30podopiecznych dziennie ,pracę kończą o 22 w nocy . zarobki..? No cóż są jakie są.Oczywiście już słyszę opinie moich polskich koleżanek ...I tutaj dodam ze nikt im prezentów nie rozdaje. Swiadomie wybieramy tę pracę ,Można zdecydować się wyjechać samemu w nieznane (życzę powodzenia) .Nie udało mi się pomóc mojej towarzyszce podróży ,która po przyjeżdzie do pracy zastała skąpych ludzi . Warunki nadające się do szczegółowego opisu.Zdecydowała się zostać.To nie dla mnie ,Stres,lęk,zamknięcie i wyobcowanie. Szukajcie i wybierajcie wsród agencji pracy ,szkoda życia i przykrych doświadczeń. Firma 'Medipe" jest już wpisana w moim kalendarzu wyjazdów i nie szukam innej. Pozdrawiam wszystkich z Medipe i tym samym dziękuję za bonusik za "polecenie".

Karolina

Dokładnie zgadzam się z Marią, kontakt naprawdę bardzo pomaga, nie wiem jakie inne firmy coś takiego oferują

Kina

dla mnie plus jest taki, że organizują kursy niemieckiego co mnie dodatkowo skłoniło, bo mój niemiecki nie był aż tak dobry ;)

Hala

jest to jedna z lepszych agencji moim zdaniem jeśli chodzi o wyjazd do Niemiec. Byłam raz z inną firmą, ale niestety nie było to nic udanego. Tutaj wszystko jasne od samego początku, faktycznie wszystko na czas.

marzena

hela
@marzena 04.07.2017 15:28
Jadę już kolejny raz, zawsze wszystko zgodnie z planem, wynagrodzenie adekwatne do pracy i w terminie....

tak zgadzam się, wszystko dobrze zorganizowane, wynagrodzenie zawsze na czas również jadę już nie pierwszy raz.

Grażyna

jeździłam z kilkoma agencjami, ale z Medipe współpraca jest najlepsza, sam kontakt z koordynatorami świetna sprawa, nie wspominając o wynagrodzeniach i premiach.

renata

wynagrodzenie jest zawsze na czas i stawki są naprawdę dobre. Jadę nie pierwszy raz i zawsze wszystko jak najbardziej w porządku

Nina

Dobry kontakt z koordynatorem, zawsze wszystko na czas, zgodnie z umową. Bardzo fajna organizacja, wszystko działa jak należy ;)

ania

niestety jedna z firm co płaca grosze opiekunkom,a same od rodzin zbieraja same koosy,ja dostałam 1100 i juz nigdy z nimi nie pojade

Zostaw opinię o Medipe - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medipe