Medipe

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Medipe

Czy firma Medipe kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

@Ania Nowy wpis

Tak, tutaj większy problem jest po stronie Podopiecznego. Seniorzy często zaznaczają, że szukają Opiekunki. Ale mąż koleżanki jak wyjechał to miał taką samą stawkę proponowaną - ja nie mogłam pojechać i poleciłam go, więc wiem.

Nick Nowy wpis

Tutaj to akurat pozytywne wypowiedzi ale Medipe WROCŁAW już raczej nie.....

Kamila Nowy wpis

Widzę, że wśród zamieszczonych poniżej opinii można znaleźć głównie te pozytywne. @zainteresowana - czy zdecydowałaś się podjąć pracę w Niemczech poprzez firmę medipe? Jeśli tak, może podzielisz się z nami swoją opinią na jej temat? @anonymous - czy podczas swojego pobytu w Niemczech korzystałaś z pomocy wspomnianych koordynatorów?

zainteresowana

Dziewczyny co w ogole sądzicie o wyjezdzie za garnice do pracy w opiece nad starszymi ludzmi? Powaznie się nad tym zastanawiam, bo kasa dobra z tego co się orientowałam.

@zainteresowana

Ja polecam. Po pierwsze ze wzgledu na zarobki. Nieporównywalnie większe od tych w Polsce. Praca wiadomo- raz łatwa, raz ciężka. Ale to tez zależy na jakiego podopiecznego się trafi. Ja trafiłam w ogóle na super rodzinę więc byłam bardzo zadowolona. I ogólnie dobrze jest wyjechać przez Medipe bo oni mają wszystko świetnie zorganizowane i maja też koordynatorów w Niemczech do których zawsze mozesz sie zwrócić jak masz jakiś problem.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Medipe? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Mufka

Mega dobry kurs niemieckiego!! Pierwszy, który mnie czegoś nauczył i do tego niedrogi. Wykładowca, który ma zdolności do uczenia ludzi, byłam pod wrażeniem. Wiem, że to nie byly stracone pieniadze.

zadowolona
@Mufka

polecam rowniez kurs pierwsza klasa

Pija

Pojechałam z nimi tak na prawdę w ciemno. W ciemno dlatego, ze wczesniej nie mialam w ogole stycznosci z pracą jako opienunka, do tego totalnie nie znalam języka. Ale okazało si,ę że medipe wszystko umie swietnie zorganizowac. Na miejscu jest koordynator który jest bardzo obrotny i pomaga się odnaleźć w ogole. No i kasa bardzo dobra, a języka można się nauczyć już na miejscu.

Alu86

dobrze wspominam wyjazd do niemiec z Medipe. Wszystko bylo siwtnie poprowadzone, koordynator mega ogarniety człowiek, rzeczowy i pomocny. Polecam,

kursantka
@Alu86

Mam podobne wrażenia. Wszystko super zrobione, umowa przejrzysta.

Aleksandra S.

Hej, zastanawiam się nad podjeciem z nimi współpracy. Wybieram się na rozmowę. Czy ktoś może mi powiedzieć czego się spodziewać? Czy doświadczenie jest wymagane? Z góry dzieki zza pomoc.

hela
@Aleksandra S.

Doświadczenie raczej nie jest wymagane, mnie przyjeli bez zadnego. Ogolnie rozmowa dosyc normalna, rzeczowa. No zadają takie pytania zeby sie dowiedziec czy nadajesz sie do opieki nad ludźmi i tyle. Pozdrawiam.

1990

Ja wyjechałam z nimi i mi sie podobalo, wrocilam z wypchanym portfelem :DD

Patrycja P.

Uwazam ze dobrze wybralam firme jesli chodzi o prace opiekunki za granica Swietnie wszystko zorganizowali Koorynator w Niemczech bardzo ogarniety i pomocny Kasa super PP

a.

Dzięki nim przeżyłam moj pierwszy wyjazd do pracy za granice. Bardzo sie go oabwialam, bo ogolnie za granica bylam w zyciu tylko raz i to w Czechach, wiec blisko. No i się obawiałam takiego dluzszego wyjazdu i to jeszcze sama i do pracy... Ale Medipe świetnie wszystko zorganizowalo, do tego koordynatorka w Niemczech przemiła osoba, do ktorej mozna się zwrócić ze wszystkim. Polecam.

Przede wszystkim- przejrzysta umowa, bez żadnych haczyków. Do tego świetna organizacja wyjazdu. Zwrot kosztow za przejazd. Dzięki nim zarabiam niemałe pieniadzę. Polecam pracę w Medipe.

kajka

firma sprawdzona, uczciwa, płąci dobrze, są fajne premie, wyjazd do Niemiec zorganizowany bardzo poprawnie i wszystko dopiete na ostatni guzik

Zostaw merytoryczną opinię o Medipe - Kolonia

Medipe