Medipe

Opinie o Medipe

Barbara

Same fajne zlecenia w cudownej firmie????!!!! Ale ja będąc na zleceniu dostałam następne????. Jest to zlecenie i jednocześnie spełnienie mojego marzenia????!!!!!! Dziękuję Medipe ????!!! Teraz jak się zrealizuje to juz spokojnie mogę umierać???? Pozdrawiam cały nasz zespół!!!

@Barbara

Pani Barbaro, dziękujemy za tę entuzjastyczną opinię : ) Pozdrawiamy serdecznie!

Witajcie. Medipe dało mi możliwość rozwoju i dokształcenia się w języku niemieckim. Spotkałam się z niesamowitą życzliwością że strony pracowników Medipe. Pełen szacunek z mojej strony i wielki ukłon. Kiedyś może napiszę coś więcej. Moim powołaniem jest starość. Pozdrawiam serdecznie z Nadrenii Północnej. A.

@Anna

Pani Anno, serdecznie dziękujemy za tę opinię. Nie ukrywamy, że zawsze staramy się podchodzić w pełni profesjonalnie i życzliwie do każdej z Opiekunek. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkiego dobrego!

Wiola <3

Witam, pracuje z Medipe kilka lat. W tej firmie pracują wspaniali ludzie(przynajmniej ja na takich trafiam) Moim koordynatorem jest Agnieszka ????⚘. Życzę każdemu opiekunowi takiego koordynatora, pozdrawiam!

BG

I jeszcze Ci się nie znudziło Wielki szacun

Wiola <3
@BG

Znudzić się dobra firma w której pracuje? To trzeba być glupim :) Lubie swoją prace a jak pan/pani nie to współczuje proszę zmienić zawód :D

Monia
@Wiola <3

Pani Agnieszka cudowna i kompetentna osoba. Odbiera telefony nawet wtedy gdy ma wolne. Inne paniusie to różnie bywa. Zadzwonisz. Odbierze z wielką łaską i pretensja po co dzwonisz....

witam
@Wiola <3

a skoro to taka fajna koordynatorka to czy moze podac Pani tutaj nr tel do niej?

Stan
@Monia

Ciekawy jestem czy Pani będąc na urlopie / wolnym chętnie odbiera telefony od pracodawcy. Każdy ma prawo do wolnego i spokoju w tym czasie. Dlaczego Pani chwali Panią Agnieszkę a inne nazywa paniusie. Te paniusie mają prawo do wolnego i nic w tym dziwnego że nie odbierają telefonów. Ktoś w tym czasie chyba ich zastępuje.

@Stan

zgadzam się, to akurat żaden argument przemawiający za tym, że ktoś jest super. a Ty jesteś pracownikiem? jeśli tak to od jakiej umowy się tutaj zaczyna?

@Wiola <3

Pani Wiolu, bardzo dziękujemy za kilkuletnie zaufanie i mamy nadzieję, że nadal chętnie będzie Pani z nami współpracowała. Przekażemy też wyrazy uznania Pani Agnieszce!

Emilka

Pracuje od 2017 roku. W sumie trafiłam na fajna rodzinkę i już kilka razy byłam u nich. Jestem zadowolona i oni chyba tez. Koordynatorka jeszcze nie zdarzyło się, żeby nie odebrała ode mnie telefonu. Zarobki ok, chociaż wiadomo zawsze mogłyby być większe, ale zaczynałam znając tylko kilka słówek po niemiecku i później nieco wzrosły. Chyba mogę polecić MEDIPE, jak każda agencja ma swoje mankamenty, ale ogólnie jestem zadowolona i jeszcze z nimi wyjadę.

Rekrutacja do Katowic. Najgorzej przeprowadzona w moim życiu. Tak, jakby osoby rekrutujące z góry, na samym początku rozmowy wiedziały już, że mnie nie zatrudnia a caly proces rekrutacyjny został przeprowadzony dla zasady. Może tak wlasnie było? Wiedziano już, że pracę dostanie córka kierowniczki, ale rozmowy i tak czy siak trzeba było przeprowadzić? Nie potrafię znaleźć innego wytłumaczenia na tak wielki brak profesjonalizmu, jaki spotkałam. Dodam, że aktywnie poszukiwalam pracy i miałam adekwatne doświadczenie - odbyłam kilkanaście rozmów rekrutacyjnych w trakcie zmiany zatrudnienia i tylko tu spotkałam się z tak fatalnym poziomem jej przeprowadzenia. Nie dość, że całość trwała 15 minut, to rekruterzy nie opowiedzieli o niczym. Dosłownie o niczym. Wszelkie pytania odnośnie charakteru pracy musiałam zadać ja. Mi z kolei zadano kilka od niechcenia, tj. Co pania skłoniło do wysłania CV, co by Pani zrobiła w takiej i takiej sytuacji... usłyszałam informacje, że do połowy sierpnia będzie wiadomość zwrotna. Po tych 15 minut, w trakcie których nawet nie spytano o moje oczekiwania, mieli wybrać odpowiedniego kandydata. Pozdrawiam. Informacji zwrotnej oczywiście nie było, chociaż nie wyobrażam sobie, że miałabym na nią czekać i po takiej rozmowie dalej być zainteresowana praca. Na szczęście ja mam szacunek do siebie i dostałam wiele innych propozycji, z których zdążyłam już skorzystać..

"Co pania skłoniło do zaaplikowania do naszej firmy", "Co by Pani zrobiła w sytuacji, w której.....", "Najcięższa sytuacja, jaka Pania spotkała z klientem"

@Krystyna

długo szukałam firmy, z którą mogłabym wyjechać do Niemiec i w sekundę mogę wskazać firmy z niższą stawką. Ja docelowo wybrałam inne miejsce, ale jeżeli już narzekać, to chociaż niech to będzie opinia oparta na faktach ;)

Jagoda

Właśnie przed chwilą rozmawiałam z osobą kompetentną w sprawie pracy. Moja obecna firma niestety nie ma dla mnie oferty w najbliższym terminie. Zdecydowałam się więc na zgłoszenie w tej firmie. Mam nadzieję że otrzymam satysfakcjonującą ofertę. Jestem osobą pozytywną i tak podchodzę do pracy. Bywa różnie i to wcale nie musi być wszystkiemu winna firma.

Jacek

Pacuje juz kilka dobrych miesiecy. Nie natrafilem na zadne problemy. Wszystko zgodne z tym co przedstawia pracownik. Wynagrodzenie zawsze na czas.

@Jacek

Dziękujemy Panie Jacku za opinię. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony! Pozdrawiamy!

Alicja
@Jacek

Witam Panie Jacku, pisze Pan że wynagrodzenie zawsze na czas. Jak to wygląda? czy wypłata jest od razu po przepracowanych 30 dniach ? z góry dziękuję za odpowiedź, Pozdrawiam

Barbaraa

Szukałam pracy w Koloni i medipe najlepszą stawkę mi zaproponowali ze wszystkich firm, kiedyś tez od nich jechałam więc wiem ze firma jest o ok.

Abc

Polecam firma godna zaufania

Dorota R

Ja osobiście polecam prace z Medipe. Pracując w firmie czuje się bezpiecznie i jestem pewna siebie bo w razie czego ( obym nie potrzebowała) wiem ze nie jestem sama z problemem. O finanse tez się nie trzeba martwić! Jak długo pracuje jeszcze nie było opóźnienia; zawsze przed czasem. Wiec koleżanki po fachu jeżeli szukacie pracy i nie umiecie się zdecydować to Medipe jest tą firmą której szukacie!!! Pozdrawiam przy okazji cały zespół????

Marek, Berlin

Muszę podziękować im za pomoc w szybkim znalezieniu zlecenia. Moja wcześniejsza agencja stwierdziła, że przez koronowirusa nie zorganizuje mi kolejnego zlecenia i rozwiązali umowę. W medipe udało mi się znaleźć szybko zlecenie. Jestem terapeutą i lubię swoją pracę. Jestem teraz na zleceniu w Berlinie i mam ciągły kontakt z koordynatorką. Dziękuję!

@Marek, Berlin

To my dziękujemy za Pana pracę Panie Marku! Cieszymy się, równie jak Pan, że udało się szybko i sprawnie znaleźć dla Pana zlecenie. Pozdrawiamy!

NOWA

Pracowałam w wielu agencjach i przez chwilę na działalność. Ze względu na różne problemy musiałam zrezygnować i znaleźć pracę w innym miejscu. W oddziale MEDIPE w Katowicach Panie jasno i szybko wyjaśniły współpracę, przedstawiły zlecenie i dostałam umowę online... Jestem zadowolona, bo jeszcze nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak dobrym podejściem pracowników. Przed świętami wyjeżdżam ponownie i mogę polecić współpracę z nimi - regularnie płacą, koordynator jest zawsze pod telefonem i wszystkie warunki są jasno powtarzane.

@NOWA

Dziękujemy Pani za opinię. Bardzo nam zależy, żeby Opiekunki były zadowolone z warunków współpracy! Pozdrawiamy!

Jetem zadowolona ze współpracy z firmą, pracowałam wcześniej z innymi i bez porównania teraz moja sytuacja wygląda. Wiem, że różnie bywa w każdej firmie zawsze się coś może zdarzyć ale tu przynajmniej firma reaguje i każdy problem jest w momencie rozwiązany. Z wypłaty też jestem zadowolona, nie mówię super po niemiecku a i tak mam wyższa stawke niz wcześniej.Polecilam też jedną znajomą do pracy w sierpniu i dostalam premie 600 zł więc bardzo polecam, ona szukała i zadowolona, ja też. polecam

@Anna

Dziękujemy za opinię Pani Aniu! Cieszymy się, że zarówno Pani, jak i Pani koleżanka jesteście zadowolone ze współpracy z nami! Tak jak Pani pisze staramy się jak możemy aby każdy problem był rozwiązany najszybciej jak to możliwe! Pozdrawiamy!

Ela z Ziel-Góry

Medipe agencja solidna.pieniądze na czas jest dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne Mili i sympatyczni pracownicy. .Polecam. Ela z Zielonej Góry

Amgina
@Ela z Ziel-Góry

Tak, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, za które musisz zapłacić sama, potrącają składkę z twoich zarobków..

@Ela z Ziel-Góry

Dziękujemy Pani Elu za opinię! Bardzo nam miło! Pozdrawiamy!

Grażka

Firmę mogę polecić z czystym sumieniem, wyjeżdżam z nimi już 3 lata i nie mam nic do zarzucenia.

@Grażka

Dziękujemy Pani Grażynko za opinię! Cieszymy się, że jest Pani z nami. Pozdrawiamy!

Opiekunka

Trochę się zmieniło na gorsze. Koordynator zupełnie nie sprawdził zlecenia. W firmie nie odbierali telefonów przez 4 dni, wreszcie Pani oddzwoniła, ale żadnej konkretnej pomocy. Umowa mało precyzyjna i tak skonstruowana że opiekunce można przypisać różne przewinienia. Jedyny plus ,że płacą terminowo. Pracowałam długo w Medipe, ale odkąd jest to Medperso (dość krótko jeszcze) nie polecam.

@Opiekunka

Ja mam świetny kontakt z moją koordynatorką, czemu nie zadzwoniłaś na linie awaryjną? Albo do ich siedziby głównej? Bądźmy ludźmi pracujemy parę miesięcy a później mamy tyle samo wolnego, koordynatorki też czasem biorą urlop albo są na chorobowym. Wystarczy zadzwonić na inny numer i zawsze ktoś ci pomoże

Nikola
@Opiekunka

A mnie się wydaje że właśnie zmieniło się na lepsze

@Nikola

Dziękujemy Pani Nikolo za Opinię! Działamy aby nasza firma wciąż zmieniała się na lepsze. Pozdrawiamy!

Barbara

Właśnie dojechałam na moje pierwsze zlecenie, na razie wszystko super wracam 02.06 dam znać po. Sztela wydaje się taka sama jak firma przedstawiła, na razie bez niespodzianek, trzymajcie za mnie kciuki!

@Barbara

Trzymamy za Panią kciuki i liczymy na opinię, kiedy wróci już Pani do domu! :) Pozdrawiamy.

Hat45

Jestem zatrudniona w firmie uważam że firma medipe jest profesjonalna kontakt zawsze kiedy potrzebuje pomocy zlecenia zgodne z opisem Polecam

@Hat45

Ja mam takie same odczucia, byłam z innymi firmami na zleceniach i firma Medipe wypada najlepiej!

Nikola
@Hat45

Ja również jestem zadowolona, dziwi mnie ilość negatywnych opinii ???? Może to konkurencja hihi

Nowa
@Hat45

Zastanawiam się nad podjęciem współpracy z firma, a jak to jest z tym ZUSEM?

@Nowa

Opłacany od średniej krajowej, wszystko się zawsze zgadza więc spokojnie :)

@Hat45

Dziękujemy Pani za opinię. Zawsze przedstawiamy zlecenie zgodnie z rzeczywistością, aby Opiekunka była jak najlepiej przygotowana do zlecenia oraz wiedziała, czego może się spodziewać na miejscu. Jeśli zmienniczki się zgadzają, również pomagamy w wymianie numerów, aby mogły ze sobą porozmawiać o pracy na miejscu. Pozdrawiamy.

Maki

A jak praca w marketingu? mocno cisną czy raczej luźna atmosfera? Zastanawiam się nad pracą w firmie, i czy firma daje jakieś benefity?

uio
@Maki

to chyba jedyny dział w którym jest "najluźniej"

Agnieszka
@uio

Cześć, skoro odpowiedziałeś na wpis to wnioskuje, że wiesz coś więcej na temat pracy na tym dziale. Czy możesz przybliżyć jakie warunki zatrudnienia są oferowane pracownikom oraz jak wyglądają one na start a jak w późniejszym czasie? Chodzi mi o to czy można liczyć na jakąś podwyżkę.

Jeśli ktoś zastanawia się czy aplikować do tej firmy to stanowczo odradzam. ZMIANA - to drugie imię po Medipe. Owe zmiany wprowadzane są w ogromnym chaosie i najczęściej informowani są o nich pracownicy centrali, o pracownikach biur regionalnych nikt nie pamięta, dowiadują się drogą 'pantoflową' od innych osób. Traktowanie pracowników przez przełożonych jest okropne, jak ktoś niżej już napisał "rządzenie zamiast zarządzania". Dzieli się ludzi w tej firmie na równych i równiejszych. Dział rekrutacji traktowany jest najgorzej o czym świadczy ciągła rotacja. Atmosfera cały czas napięta, jak trzeba załatwić coś pilnego to nikt nie odbiera telefonów, nie odpowiadają na @, generalnie przełożeni tylko wymagają, od siebie nie dając żadnego wsparcia. Firma opiekuńcza, a nie dbają ani o swoich pracowników ani o opiekunów.

xcb
@były pracownik

Niestety w tej firmie jak osoba powyżej napisała było tak od początku. Ludzie zwalniani o 15:59. Atmosfera ciężka głównie z powodu presji na wynik, presji na to by obsadzać zlecenia za wszelką cenę, by znaleźć zmienniczkę na zlecenie które jest bardzo ciężkie i nikt nie chce tego wziąć itd. Najgorsze są święta ... kiedy normalnie człowiek powinien się cieszyć na nie ... jest tak zmęczony i zniechęcony tą pracą że masakra. To prawda też ze kierownicy nie pomagają pracownikom tylko zajmują się klepaniem tabelek dla prezesowej rozmiłowanej w excelu. "Pracownik pracownika ciśnie" ... tu bywa różnie. Zależy od ludzi i chemii między nimi.Natomiast od zawsze istniała niechęć miedzy działem koordynacji a rekrutacji. Tu było/jest często gorąco głównie przez brak opiekunek. Niestety ale do agencji nie przychodzą zlecenia łatwe bo takie rodziny biora z reguły na czarno opiekunkę, tylko cięzkie zlecenia na które cięzko się rekrutuje i trzeba mieć świadomość tego gdy się decyduje wysłac CV do takiego pracodawcy. Podkreślę, że z moich doświadczeń i wiedzy we wszystkich firmach które zajmują się opiekunkami jest podobnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Medipe - Wrocław

• Jak się pracuje w Medipe?

Zobacz opinie na temat firmy Medipe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medipe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 26 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Medipe?

Kandydaci do pracy w Medipe napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Medipe