Medipe

Opinie o Medipe

Okłamania agniesia

Jedziesz na 2 miesiące, ale sprytna agniesia nie powie, że to są 3 sztele w tym czasie, karierowiczka. Achtung!!

Magda

Polecam firmę Medipe innym, którzy chcą wyjechać do opieki. Sama dowiedziałam się o nich z polecenia koleżanki. Jestem zadowolona ze współpracy. Owszem, może i ciężko sie jest czasem dodzwonić i stawki za zlecenia może nie są jakieś wysokie ale za to kontakt z firmą jest na poziomie. Rekruterzy są mili, kulturalni i pomocni. Załatwiają sprawy od ręki. Zlecenie na którym obecnie jestem już 2 raz jest takie jak mi przedstawiono w ofercie. Wracam do podopiecznej z chęcią i spokojna o to że w razie czego firma będzie mnie wspierać :)

ciekawa
@Magda

moze Pani mi odpowie: czy ta firma staje po stronie polskich pracownic?

Gabriela
@ciekawa

Ojej , jakie specyficzne pytania. Czemu właśnie takie pytanie zadajesz, o co Ci właściwie chodzi, masz jakąś konkretną sytuację na myśli? Powiedz koniecznie, bo czuję się zaintrygowana

Danka

Mi tam się podoba. Trafiłam na miłą koordynatorkę i fajne zlecenie z super babcia, jeżdżę tam od prawie 4 lat i myślę, że jeszcze kilka wyjazdów przede mną.

Aga
@Danka

Szkoda bo mało płacą

@Aga

co to znaczy mało? dla jednego trójka z przodu to mało a drugi jak ma 10k netto to też narzeka. a jeśli praca nie jest wymagająca to czego się spodziewać?

@Danka

Pani Danuto, dziękujemy za komentarz i zaufanie, którym nas Pani obdarzyła. Jednocześnie mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie trwała jeszcze przez wiele lat. Gorąco pozdrawiamy!

nowy pracownik
@Medipe

proszę o numer kontaktowy do firmy

@nowy pracownik

Dzień dobry : ) Numery, pod którymi można się z nami skontaktować 71 377 88 88 oraz 600 020 315. Można także śmiało pisać na Facebooku, odwiedzając nasz fanpage https://www.facebook.com/MedipeOpieka : )

Elizabet

Za mało płacą ogólnie było ok 3 lata pracowałam z nimi

REA

Z czego to wynika że firma MEDIPE nie odbiera telefonów , jak jest z wynagrodzeniami tej firmy .Chciałam podjąć pracę w tej firmie a teraz zastanawiam się .Może ktoś wypowie się na ten temat .

@REA

Dzień dobry : ) Zdajemy sobie sprawę, że istnieją godziny, w których nieco trudniej niż zwykle dodzwonić się do siedziby naszej firmy. Zawsze wynika to z faktu, iż wszyscy rekruterzy i konsultanci przeprowadzają rozmowy z Opiekunkami i Opiekunami. Oprócz dwóch podstawowych numerów: 71 377 88 88 i 600 020 315, gorąco zachęcamy do pisania do Nas za pośrednictwem Facebooka: https://www.facebook.com/MedipeOpieka, lub do kontaktu mailowego (rekrutacja@medipe.com) i zostawienia swojego numeru telefonu, wtedy na pewno jeden z pracowników oddzwoni w najszybszym możliwym czasie : )

Meg
@Medipe

Czy wszystkie państwa zlecenia są sprawdzone i zgodne z opisem?

@Meg

Dzień dobry : ) Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby zlecenia były weryfikowane, a ich opisy zgodne z rzeczywistością. Zdecydowana większość naszych zleceń to sprawdzone, znane nam od dłuższego czasu miejsca.

Meg
@Medipe

To niech panstwo wejdą na FB na grupe Uwaga Mina ostrzegamy się ,gdzie państwo wysłali pana Leszka,jak panstwo potrafią kłamac i szantażowac ludzi.Wstyd. Zero człowieczenstwa

@Meg

Proszę Pani, z naszej strony absolutnie nie ma mowy o kłamstwach i szantażach. To prawda, Pan Leszek jest obecnie na ciężkim zleceniu. Natomiast już się z nim skontaktowaliśmy, aby wyjaśnić całą sytuację.

Rekrutacja do Katowic. Najgorzej przeprowadzona w moim życiu. Tak, jakby osoby rekrutujące z góry, na samym początku rozmowy wiedziały już, że mnie nie zatrudnia a caly proces rekrutacyjny został przeprowadzony dla zasady. Może tak wlasnie było? Wiedziano już, że pracę dostanie córka kierowniczki, ale rozmowy i tak czy siak trzeba było przeprowadzić? Nie potrafię znaleźć innego wytłumaczenia na tak wielki brak profesjonalizmu, jaki spotkałam. Dodam, że aktywnie poszukiwalam pracy i miałam adekwatne doświadczenie - odbyłam kilkanaście rozmów rekrutacyjnych w trakcie zmiany zatrudnienia i tylko tu spotkałam się z tak fatalnym poziomem jej przeprowadzenia. Nie dość, że całość trwała 15 minut, to rekruterzy nie opowiedzieli o niczym. Dosłownie o niczym. Wszelkie pytania odnośnie charakteru pracy musiałam zadać ja. Mi z kolei zadano kilka od niechcenia, tj. Co pania skłoniło do wysłania CV, co by Pani zrobiła w takiej i takiej sytuacji... usłyszałam informacje, że do połowy sierpnia będzie wiadomość zwrotna. Po tych 15 minut, w trakcie których nawet nie spytano o moje oczekiwania, mieli wybrać odpowiedniego kandydata. Pozdrawiam. Informacji zwrotnej oczywiście nie było, chociaż nie wyobrażam sobie, że miałabym na nią czekać i po takiej rozmowie dalej być zainteresowana praca. Na szczęście ja mam szacunek do siebie i dostałam wiele innych propozycji, z których zdążyłam już skorzystać..

"Co pania skłoniło do zaaplikowania do naszej firmy", "Co by Pani zrobiła w sytuacji, w której.....", "Najcięższa sytuacja, jaka Pania spotkała z klientem"

Mała

Nie polecam pracy w biurze, w Medipe. Ciągła rotacja, brak przejrzystych ustaleń, zasad, ogólnie chaos. Ciągłe zmiany, których pracownicy mają dość. Motywacja do pracy na kiepskim poziomie.

@Mała

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza praca była na jak najwyższym poziomie. Każdy komentarz stanowi dla nas jednak ważną informację zwrotną. Zmieniamy się dla Was i cały czas udoskonalamy procedury w firmie. Życzymy kolejnych sukcesów na polu zawodowym. ???? Pozdrawiamy!

Czy Medipe ma ściśle ustalone godziny pracy?

gość

Też jestem ciekawa

Pracujemy od 8:00 do 16:00 : )

Maria

Czy Medipe zatrudnienia opiekunki z Ukrainy?

@Maria

Dzień dobry, obecnie nie zatrudniamy Opiekunek z Ukrainy, jednak nie wykluczamy, iż w najbliższym czasie sytuacja ulegnie zmiany i będziemy nawiązywali współpracę także z Paniami zza naszej wschodniej granicy : )

Pracował ktoś z Was jako Asystentka w Medipe? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

Poszukujemy pracownika dokładnie na stanowisko Asystenta z językiem niemieckim w dziale prawnym. : ) Do głównych zadań osoby zatrudnionej będzie należało m.in. sporządzanie, porządkowanie i aktualizowanie dokumentacji prawnej, również w języku niemieckim. Od kandydata oczekujemy przede wszystkim wykształcenia wyższego w obszarze prawnym (zapraszamy także osoby, które są w trakcie studiów : )) oraz znajomości języka niemieckiego, na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację tekstową i sporządzanie, redagowanie oraz analizę tekstów o charakterze prawnym.

Czy muszę znać język aby pojechać na zlecenie?

@Anna

Tak, ale firma oferuje też kursy językowe od podstaw, fajna okazja żeby się nauczyć jezyka i pojechać na swoje pierwsze zlecenie. Mają też zlecenia dla osób z podstawowym językiem.

@Anna

Dodamy tylko, że kursy na poziomie podstawowym przed pierwszym wyjazdem są opłacane w formie kaucji zwrotnej - po wyjeździe pieniądze do Pani wracają, a kurs jest bezpłatny.

@Anna

Oferujemy również kursy doszkalające dla osób, które chcą poszerzyć swoje umiejętności językowe :)

Doti

Polecam współpracę z Firma MEDIPE we Wrocławiu.:) Panie koordynatorki chętnie udzielają wsparcia i pomocy w razie trudności związanych z opieka nad Podopiecznymi. Wynagrodzenie zawsze jest na czas a nawet wcześniej. Jest możliwość wybrania miejsca i czasu pracy ( 1, 1,5 ,2 miesiące ) Jestem zadowolona ze współpracy , dlatego polecam firmę MEDIPE każdej osobie, która jest chętna do pracy ze starszymi osobami.

@Doti

Serdecznie dziękujemy za tę opinię. Jest nam niezmiernie miło, że docenia Pani pracę naszych koordynatorek i jest Pani zadowolona ze współpracy z Nami. Jednocześnie mamy nadzieję, że jeszcze nie raz wyjedzie Pani z nami na zlecenie : ) Gorąco pozdrawiamy!

EllaPamela
@Doti

Czy na umówię jest wpisana stawka za wynagrodzenie i czas trwania zlecenia

@EllaPamela

Dzień dobry :) Na umowie podawana jest stawka dzienna. Są również informację o dniach świątecznych oraz premiach umownych (np. za polecenie). Umowa podpisywana jest na czas określony, jednak w jej treści nie przedstawia się czasu trwania zlecenia – chociażby ze względu na naprzemienność pracy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami 71 377 88 88, z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania związane z formalną stroną współpracy :) Pozdrawiamy, zespół MEDIPE.

Aga

Wydaje mi się że w tej firmie panuje antropologia wszystko jest piękne do pierwszego problemu na zleceniu i próśb o pomoc firma nie odbiera telefonów zbywa i radź sobie sam nie polecam

@Aga

Pani Agato, każda z naszych opiekunek ma przypisanego koordynatora, dodatkowo istnieje alarmowa linia 24/7 w przypadku nagłych sytuacji. Dbamy o kontakt z Paniami na zleceniach, nasi konsultanci dzwonią, by upewnić się, czy wszystko jest w porządku. W sytuacji, kiedy na zleceniu pojawia się problem, nasi koordynatorzy robią, co w ich mocy, by go rozwiązać. Zależy nam na komforcie i dobrym samopoczuciu naszych Pań!

Lena

Skoro nie pomagają w trudnych sytuacjach na zleceniu to znaczy że nie mają koordynatorów w Niemczech!!!!!! To bardzo źle świadczy o firmie że w razie problemów na zleceniu nie odbierają telefonów od opiekunki !

@Lena

Zawsze staramy się jak możemy pomagać Opiekunce na zleceniu. Mamy koordynatorów i partnerów na terenie Niemiec. Jest też numer alarmowy, na który można dzwonić w razie potrzeby, 24h/dobę, również w weekendy. Jeśli koordynator nie odbiera, można dzwonić na numer główniej siedziby firmy we Wrocławiu, lub na telefon alarmowy. Opiekunka nigdy nie jest pozostawiona sama sobie na zleceniu. Pozdrawiamy!

@Lena

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Co Pani rozumie przez koordynatora w Niemczech? Ponieważ zlecenia mamy w całym kraju, byłoby to logistycznie niemożliwe do zrealizowania. Natomiast mamy całodobowy numer alarmowy, a każda opiekunka - przypisanego koordynatora, do którego może się w razie potrzeby zgłosić.

Bebe

Nie polecam w rozmowie z konsultantem było cacy cacy Jeszcze nie zdążyłam wyjechać a już zdążyłam zauważyć wiele nieprawidłowości. Prosząc o wytłumaczenie na maila spraw który nie do końca były zrozumiałe oczywiście nie otrzymałam odpowiedzi. Prosząc o potwierdzenie na maila że otrzymam premię oczywiście też nie otrzymałam odpowiedzi. Po podpisaniu umowy w ogóle nie odbieraNo ode mnie telefonów. Szczęście w nieszczęściu zachorowałam na covid i udało mi się uniknąć wyjazdu. Po dwóch tygodniach złożyłam wypowiedzenie.

@Bebe

Dzień dobry, dziękujemy za przesłanie opinii. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji i 10-letnim doświadczeniu, dlatego zarówno kwestie formalne, jak i wsparcie na wyjeździe traktujemy z odpowiednim zaangażowaniem. Zarówno umowa jak i dodatkowe premie są analizowane, a na każde wątpliwości opiekunek odpowiadamy i wyjaśniamy. Przykro nam, że nie udało się Pani połączyć z naszym konsultantem, prawdopodobnie wszyscy byli w danym momencie "na słuchawkach". Jeżeli chciałaby Pani wyjaśnić sytuację, zachęcamy do kontakty. Pozdrawiamy, zespół MEDIPE

Janek

Pracowałem u nich. Każdy stara się zeby było ok. Ale nie polecam bo kręcą na składkach. Polecam założyć sobie konto w ZUS i monitorować każda wypłatę, bo oszukują.

@Janek

Janek, też pracowałam, ale przed podpisaniem umowy zapytałam o składki ZUS. Raz na 3 miesiące od średniej krajowej odpowiedzieli. Więc pytaj zawsze!! Jedyne co to opis miejsca był niezgodny z prawdą jaką zastalam:( a więc zjechalam natychmiastowo. Nigdy więcej nie podejmę u nich pracy!!

@Lilii

Lepiej poszukać innej agencji ktora płaci składki za każdy przepracowany miesiąc i opłaca chorobowe.

Hakata
@Lilii

ZUS nie dopuszcza w ogóle płacenia składek co 3 m-ce - to jak to jest ?

Ala
@Hakata

Witam, nie wiem co na to ZUS, ale w biurze Medipe usłyszałam, ze składki ZUS zostaną odprowadzone po trzech miesiącach, ze tez tak można, wiec myślałam, ze za każdy miesiąc od średniej krajowej, tylko termin rozliczenia późniejszy, niestety byłam w błędzie, źle zrozumiałam.

K.
@Ala

Są inne agencję które opłacają składki od średniej krajowej za każdy przepracowany miesiąc i opłaca chorobowe

@Hakata

nie pracowałam trzy miesiące tylko klika dni /pisałam wcześniej, że zjechałam .. / może się wypowiedzą Ci co tak zachwalają Agencję. A najlepiej samemu zadzwonić i popytać.

@Janek

Chorobowe jest dobrowolne i samemu trzeba dopilnować przy podpisywaniu umowy.

sprawdzać
@Hakata

Dlaczego nie płacą ZUS-u ? bo to jest umowa Cywilno Prawna i obowiązują inne zasady. Zapytaj w ZUS-ie-ie . Medipa Ci prawdy nie powie , wszystko sprawdzaj a rozmowy z nimi nagrywaj tak jak oni to robią. Powodzenia .

honoratka

dopiero zaczynam , co to za firma?

MEDIPE

Dzień dobry Pani Joanno! Z miłą chęcią wyjaśnimy całą sytuację oraz wszystkie zapisy umowy - również zachęcamy do rozmowy z koordynatorem zlecenia. Prosimy o kontakt na numer: 71 377 88 88 do głównej siedziby we Wrocławiu.

@Lilii

Chorobowe odprowadzałam dobrowole, za zwolnienie lekarskie nic nie zapłacili, gdy poprosiłam o wykaz dobrowolnego ubezpieczenia okazało się że miesięcznie odprowadzali niecałe 4zł.

Maria
@Janek

Mają strasznie niskie stawki i właśnie to o czym piszesz czyli ZUS, zrezygnowałam głównie ze względu na to że firma mija sie z prawdą przy odprowadzaniu składek. Ogólnie średni poziom bo pracowałam w kilku firmach i mam porównanie. Bez rewelacji no i te ciągłe problemy ze składkami.

Natalia
@Janek

Drogi Panie Jacku, składki odprowadzane są od kwoty średniej krajowej (w dniu dzisiejszym to 5411,45 zł.), jednokrotnie w 3-miesięcznym okresie rozliczeniowym pod warunkiem, że opiekę świadczono przez minimum 30 dni, odprowadzane składki to : emerytalna/rentowa/zdrowotna/wypadkowa i na życzenie Opiekuna chorobowa.

Natalia
@Janek

Medipe odprowadza składki za każdy miesiąc, tylko robi to jednokrotnie w 3-miesięcznym okresie rozliczeniowym.

Płaca ZUS od średniej krajowej coś się musiało Panu pomylić

@Janek

Dzień dobry, składki naliczamy od przeciętnego wynagrodzenia w ustalonych umową okresach rozliczeniowych. Dodatkowo o sposobie rozliczenia informujemy jasno na etapie podpisywania umowy.

@Maria

Pani Mario, składki odprowadzane są od kwoty średniej krajowej (w dniu dzisiejszym to 5411,45 zł.), jednokrotnie w 3-miesięcznym okresie rozliczeniowym pod warunkiem, że opiekę świadczono przez minimum 30 dni, odprowadzane składki to : emerytalna/rentowa/zdrowotna/wypadkowa i na życzenie Opiekuna chorobowa.

Sylwia

Ja również jestem zadowolona ze wspołpracy z Medipe wszystko zgodne z opisem żadnych przekrętow i zawsze służą pomocą..Polecam!!

pytanie
@Sylwia

witam, interesuje mnie do kiedy wyplacana jest wyplata w tej firmie, czy oplacaja wybranego przeze mnie busa w obie strony, czy test na covid jest robiony w domu, czy w przychodni? i wreszcie czy karta EKUZ dociera sprawnie w czasie, dziekuje

Bebe
@pytanie

To nielegalne pracować i w razie choroby korzystać z karty EKUZ. Medipe powinna opłacić twoją składkę zdrowotną i na jej podstawie powinnaś otrzymać formularz A1 z którym idziesz do lekarza

Marie
@pytanie

Sami organizują przejazd za który płaci rodzina pdp.Wyplata do 15tego dnia następnego miesiąca Przysyłają test na (usunięte przez administratora) do domu.Z karta Ekuz bywa różnie ,z regoly się wyrabiają z przesłaniem

Gosc
@Sylwia

Pracowałam z nimi. Nigdy nie zgadzała mi się wypłata... Zawsze brakowało 25-40 euro w mcu do wypłaty. Tłumaczyli ze zabierają na składkę ubezpieczeniową, na przelew do banku i inne opłaty. Ale czemu z naszego wynagrodzenia netto? Inne firmy płacą za to same...

@Sylwia

Pani Sylwio, dziękujemy za tę opinię i jest nam niezmiernie miło, że jest Pani zadowolona i chwali sobie Pani współpracę z Nami. Gorąco pozdrawiamy!

@Gosc

Dzień dobry, dziękujemy za przesłanie opinii. Z naszej strony możemy tylko dodać, że o wszystkich dodatkowych kosztach informujemy na etapie podpisywania umowy. Ma to na celu właśnie uniknięcie zaskoczenia w dniu otrzymania wypłaty. Staramy się cały czas usprawniać nasze metody i sposoby załatwiania formalności dlatego Pani/Pana opinia jest dla nas bardzo cenna.

Paula

Polecam firmę MEDIPE, świetny kontakt, dobrze płatne zlecenia.

@Paula

Pani Paulo, serdecznie dziękujemy za opinię i jest nam niezmiernie miło, że wybrała Pani właśnie nas : ) Gorąco pozdrawiamy!

Beata

Właśnie wracam z drugiego zlecenia od Medipe. Jestem bardzo zadowolona, za 2 miesiące wracam do tej samej rodziny. Kontakt z koordynatorka świetny, dobrze zarobiłam, prawie nic na zleceniu nie wydałam bo i jedzenie i transport i nocleg miałam zapewniony, rodzinka super czułam się tam jak w domu. Co do Medipe wypłata na czas, transport szybko mi zorganizowali, tak samo test przed wyjazdem. Polecam :) Z Medipe można się dogadać i znaleźć stałe zlecenie dla siebie ????

Grażka
@Beata

Super! Gratulacje :) Stałe zlecenia są świetne wiadomo czego się spodziewać!

Nowa
@Beata

A jak z testem na koronę?

@Nowa

Wysłali mi test na mój adres przed zleceniem :) Za nic nie płaciłam, nie musiałam też chodzić po przechodniach, oszczędziło mi to nie potrzebnego stresu.

@Beata

Dziękujemy za opinię Pani Beato. Takie wiadomości dodają naszym żaglom wiatru! Cieszymy się, że znalazła Pani stałe zlecenie. Bardzo nam zależy, aby Opiekunka czuła się jak w domu u Podopiecznych. Pozdrawiamy!

@Beata

Super firma. Polecam, nie mogłam znaleźć zlecenia w mojej firmie w miejscu które mnie interesowało a Medipe mi znaleźli. Wszystko inne też ok, miła koordynatorka, która zawsze odbiera albo oddzwania. Daje 5 gwiazdek.

@Ania

Pani Aniu, dziękujemy za te miłe słowa i jest nam bardzo miło, że jest Pani zadowolona ze współpracy z Nami : ) Serdecznie pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego!

Marysia

Mało wiarygodne...koleje wyssane z palca. Umowę lepiej czytać w papierze? Co kto woli. Są jakieś dowody odnosnie tych zarzutów? Czemu w tej branży ciągle nie podajemy konkretów tylko swoje emcjonalnee odczucia, bo cos nam się nie odoba, bo pani byla niemiła, bo stawa za niska. to pracujmy tam gdzie jest wyzsza, dziewczyny! przecież mamy wybór.

Jak znasz język komunikatywny to są lepsze stawki :) a ZUS płaca normalnie od średniej krajowej, coś ci się pomyliło

Nikola

Kłamstwa

Natalia MEDIPE

Droga Pani składki odprowadzane są od kwoty średniej krajowej (w dniu dzisiejszym to 5411,45 zł.), jednokrotnie w 3-miesięcznym okresie rozliczeniowym pod warunkiem, że opiekę świadczono przez minimum 30 dni, odprowadzane składki to : emerytalna/rentowa/zdrowotna/wypadkowa i na życzenie Opiekunki chorobowa. ZUS jest opłacany za każdy przepracowany miesiąc. Co do umowy, jeśli Opiekunka wyrazi potrzebę wydrukowanej umowy (na papierze) jest taka możliwość, nie ma z tym problemu. W czasach Covid-19, zazwyczaj wysyłamy umowę pocztą, jeśli Opiekunka chce przyjechać do firmy również ma taką mozliwość. Cała umowa jest zgodna z Polskim prawem. Pozdrawiamy!

Od średniej krajowej-fakt. Ale raz na 3 miesiące, a to już różnica.

Ela
@Monika

Dla Opiekunki nie ma różnicy. Wychodzi na tym tak samo jak by były płacone co miesiąc. Wiem bo pracowałam w różnych firmach i różnie składki płacili. Teraz jestem zadowolona z Medipe.

Alicja
@Natalia MEDIPE

Witam, szanowna Pani na jakiej zasadzie działa ubezpieczenie od momentu zatrudnienia (czyli od pierwszego dnia pracy) jeśli składkę do ZUS płacicie Państwo, z tego co rozumiem, dopiero po 3 miesiącach? Na jakiej podstawie mogę korzystać z usług medycznych jeśli składka w tym czasie jeszcze nie wpłynęła do ZUS? Inaczej: skąd ZUS wie że jestem ubezpieczona od pierwszego dnia pracy? Druga sprawa to, z tego co wiem, obowiązuje konkretny termin tj. do 10 dnia każdego miesiąca, żeby płatnik odprowadził składki. Czy jest inny przepis według którego Państwo działacie? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie:)

@Alicja

Najlepiej jakby Pani zadzwoniła do firmy i się zapytała o wszystko 71 377 88 88, mi wszystko wytłumaczyli ale lepiej przez telefon niż pisać. Pozdrawiam Beata

monika.z

Jeszcze nie zdarzylo sie zeby firma nie wyslala mi umowy pocztą. Kazda umowe musi skonsultowac prawnik wiec wiadac osobo wyzysku malo sie znasz. znam takie typy „znowu w zyciu mi nie wyszlo” ale milinerem chcialbym byc pewnie nie zrozumiesz wiec ci przetlumacze. Tzw (skrot od tak zwany bo tego tez mozesz nie zalapac) Janusz nic w zyciu nie osiagnal Nie zna jezyka nie ma wyksztalcenia wiec szuka naiwnych zeby udowodnic jaki to on nie jest madry szuka pracy w De i to przez agencje. Skoro osoba wyzysk jest warta wiekszych pieniedzy dlacezgo nie pracuje w Pl jak poprawny patrioata i nie zarabia kokosow ktorych by sobie zyczyl? Wiem! bo nic nie potrafi a chce zeby pieniadze na drzewie rosly. Zeby zarzuciec komus (usunięte przez administratora) trzeba miec do tego podstawy. Ja bym swojej corki ktora uknczyla wlasnie prawo nie wyslal za graniece na prace dorywcza typu przez agencj ale ja znam swoje kompetencje lubie to robic i nie narzekam. Osobo wyzysk skoro uwazasz ze cie oszukuja dlaczego nie pujdziesz do sadu? A wiem bo najllatwiej kogos obsmarowac. Szkoda czasu na takie pustaki jak ty. Gdyby osoba miala odrobine godnosci i racji poszla by do sadu a nie smarowala w internecie.

@Ela

Pani Elu, dziękujemy za pozytywny komentarz :) Każde miłe słowo jest dla nas dodatkowym motywatorem do jeszcze cięższej pracy. Serdecznie pozdrawiamy!

Justyna

Współpracuję z firmą Medipe już jakiś czas i jestem zadowolona. Są profesjonalni, bardzo pomocni... Ponadto nie mam zastrzeżeń do opieki koordynatora już na terenie Niemiec

Ile czasu Pani pracowała?

@Justyna

Mam takie same odczucia! Wypłata na czas, przejazd i test na covid zorganizowany przez firme, nie musiałam się niczym martwić!

Barbara
@Justyna

Super ciekawe jak będzie u mnie, na razie też jestem zadowolona ale to dopiero pierwszy dzień, oby było tak jak u Pani ????

@Justyna

Dziękujemy Pani Justyno za opinię. Staramy się o jak najlepszy kontakt zarówno w Polsce jak i w Niemczech.

Anna Z

Super praca, ja polecam

Dziękujemy za tę opinię :) To prawda, zawsze opłacamy i w pełni organizujemy transport w dwie strony oraz testy na Covid19, aby Opiekunka była jak najmniej zaabsorbowana sprawami organizacyjnymi.

Polecanko maks!

(usunięte przez administratora) firma! Bardzo mi się podoba, kontakt z koordynatorką super - równa babka, pomocna walczy o to żebym miała jak najlepiej a zleceń mają w opór! Polecanko

@Polecanko maks!

Serdecznie dziękujemy za ten komentarz i docenienie pracy jednej z naszych koordynatorek : ) Ma Pani rację, mamy naprawdę dużo zleceń, ale jednocześnie staramy się, aby każda Opiekunka otrzymała sztelę, która będzie dopasowana do Jej preferencji oraz kompetencji. Gorąco pozdrawiamy!

Zostaw merytoryczną opinię o Medipe - Wrocław

• Jak się pracuje w Medipe?

Zobacz opinie na temat firmy Medipe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medipe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 26 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Medipe?

Kandydaci do pracy w Medipe napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Medipe