FAT-HACO

Wrocław

Opinie o FAT-HACO

Nina

Czy jest jakiś powód, że od tak dawna nikt nie pisał na forum? Czy są jakieś korzystne zmiany w firmie?

Zuzanna

@Adam mógłbyś powiedzieć coś więcej o swojej pracy? Jak wygląda praca w Twoim dziale? Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy firmy?

Zuzanna

Adam
@Zuzanna 31.03.2017 10:48
Pracujesz w FAT-HACO? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakich warunków mogą obecnie oczekiwać pracownicy firmy....

Ja pracuję

Adam

O jakie stanowisko pytasz?

aleks

@lysy a można liczyć na jakąś rekrutację? Tyle, że raczej na wyższe stanowisko?

lysy

jedna zmiana rano

Veemon

To przegląd sztuki Survival zorganizowany w jednej z zabytkowych hal. A co do opinii... FAT to nie jest produkcja seryjna. Pracowałem tam dwa miechy i niemal przy każdym detalu trzeba myśleć, a mierzone są czasem w mikronach. Przynajmniej tam, gdzie byłem. Także nie napierdziela się z automatu tydzień w tydzień; to raczej świetna nauka i coraz to inne wyzwania, było ciekawie. Zarobki na starcie to średnia krajowa dla poszczególnych zawodów (wynagrodzenia_pl). Ale np. doświadczeni 10-, 20-letnią obróbką ludzie są w cenie dużo wyższej. Poza tym większego luzu, szczerze mówiąc, w żadnej firmie nie widziałem. Połowa maszyn potrafi pracować jednym narzędziem kilka godzin. Co wtedy robić, następuje czas pogawędek, doskonalenia zawodu i tego typu. Tylko to trzeba umieć.

bator majster

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] można zarobić praca dla dziadków przed emeryturom

henio

jak grosz sie dla ciebie liczy to aplikuj:)

pan antoni

omijać szerokim łukiem

Ziuta666

Firma zarządzają belgowie, i wykorzystuja polakow jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] najlepiej mozna by pracowac za miske ryzu,z góry jestes traktowany jak zlodziej. Zarobki sa cienkie jak sik pajaka. Pozdro

cizema

zarobki dno

Olo

Słabo płacą

kamil

małe zarobki ale jest ok

Zostaw opinię o FAT-HACO - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FAT-HACO