Opinie o Brink's w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Brink's. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Brink's o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brink's w Warszawa

"menagier"skończ z tym "ka"!!!

Poznań

Szacunek dla Wrocławia.BSA znamy się.

anonim - 2010-03-13 15:19:10 Major - 2010-03-12 19:42:02 Są szanse na poprawę w tej firmie?Walczmy o swoje prawa! Szanse sa i to duze, ale raczej nie w tej firmie. Jedyna poprawa jest zmiana miejsca pracy najlepiej w innej branzy bo z tego co slysze to nie tylko [usunięte przez moderatora] maja przerabane :) U nas mialy byc zmiany ale przyjechala swita, ponaklejala tasme na podlogach jak w magazynie jakims, kazali oproznic szafki, dali po dlugopisie i po rewolucjach. Wszyscy musieli pisac propozycje zmian (gdzie indziej tez tak bylo czy tylko u nas?) i nic sie nie dzieje. Dyrektorzy poczytali, prezesowi pokazali pewnie jako swoje pomysly, zgarneli premie i cisza. Wiec jak ktos chce zmian to gdzie indziej. Kierownicy zmian sie pozwalniali, pozostali sie szykuja. Niestety w naszej firmie moze zarobic tylko swita w garniturkach. Oni nie zrobia sobie krzywdy. Spieprzyli Securitas, spieprza Brinks to bedziemy zapieprzac jako Impel czy Solid, za te same marne pieniadze.Generalnie beznadzieja. Ale z drugiej strony az tak nie przesadzajmy. Robota jak kazda inna. Jak ktos lubi swiety spokoj to siedzi. Jak ktos ambitny to juz sie zwolnil. A to, ze ktos ma kierownikow czy menagerow porytych to normalne. Zaden dyrektor nie awansuje lepszego bo po co? Madrzy i pracowici ludzie sa potrzebni na dole, zeby firma dzialala. No ale pozyjemy zobaczymy. Na razie pozdrawiam wszystkich. Poznan szczegolnie :) tak jest we wroclawiu oczywiscie. Nick "wroclaw" mi sie nie wpisal :)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Brink's? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
ka

Piszcie se piszcie. Nic więcej ne zrobicie. Dzięki temu forum firma ma wentyl. Tu pokrzyczycie , a w pracy potulni jak baranki . Czy wy naprawde myslicie ze zmienicie cos tymi wpisami?

Przypadkowy figurant,bez żadnego przygotowania do pracy z ludzmi, ma koneksje w N.. po trupach do celu.

Szanse są,ale samym pisaniem możemy najwyżej zmienić samopoczucie "menagiera",chociarz w ten sposób możemy wyrazić dezaprobatę do jego zachowania i poczynań w stosunku do nas.

Major

Są szanse na poprawę w tej firmie?Walczmy o swoje prawa!

Profesor Miodek

Ważne że jesteśmy dobrymi "kuniowojentami",a nie poliglotami!!!

Niektórzy powinni sięgnąć do słownika,bo siarę robią!

Festung Posen

Pozdrowienia dla Festung Breslau!!! To nie są jaja,przyłączcie się.Pokarzmy jedność!!!

KLARA VERITAS

"ka" co u ciebie,nie odzywasz się,a codziennie z obawą i niepokojem tu zaglądasz.Jak tam rozpracowywanie IP,polecić ci dobrego hakera,a co ze stłamszeniem rebelli.Lubię cię chłopie,muszę kończyć chyba mnie audyt namierza.Trzymaj się"mor.. ty moja"i pamiętaj o swoim motcie "By pracowało się lepiej {nie} WSZYSTKIM" i na pohybel buntownikom!!!

Konkwista

Kwarantanna to powinna być wprowadzana po każdym poranku!!!!!!!! przypis. patrz ZLEW!!!!!!!! Sama penicylina, ale czy uzdrawiająca... raczej nie!

Czyścioszek - 2010-03-10 22:35:39 Inspekcja Sanepidu już wkrótce,przyjrzą się warunką sanitarnym,ilością pryszniców,pseudo kuchni,sprawdzą kubaturę obskurnych szafek w szatni.Stosowne pismo zostało dostarczone do tej instytucji,obiecali pomóc.W ostatecznej sytuacji zostanie wprowadzona kwarantanna w pomieszczeniach,w pierwszej kolejności biurowych. W całym kraju tak powinni zrobić!!!Może coś sie polepszy!A na Wielkanoc coś szykują dla pracowników czy znów nic?Ta firma nie dba o pracowników,którzy chyba są filarem podtrzymującym działanie firmy!

Czyścioszek

Waldemar

Niektórzy w Pń-u biorą ekwiwalent za pranie a ani nie widać a zwłaszcza nie czuć co by to pranie wykonywali. Pewnie kasa na koncentrat poszła!!! Uprzejmie donoszę panie menagier

Czego się boicie? najwyżej stracicie nędznie płatną robotę. No chyba że to wszystko na co was stać

BARON

Nic nie robią,bo są zastraszeni!!!Nagonka wciąz trwa,kontrole i szykany!To codzienność!Nie poddawajcie się i walczcie o swoje!!!!

elemeledudki

W katowicach cisza ludzie pozornie nic z tym nie robią ale jak wiosna na dobre rozgości może być z nimi krucho, wielu chlopaków szykuje sobie już teraz odejście bo skoro oni nie mogą nam nic zaoferować to liudzie sobie sami poradzą a brinksowi kij w ...

M. :-(

Cos mi mowi,że dzinks w Polsce pada.W stanach,to jest company,a u nas brak [usunięte przez admina]i system sie nie sprawdza.Strajkujemy?!!

Zostaw merytoryczną opinię o Brink's - Warszawa

Brink's