Opinie o Brink's w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Brink's. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Brink's o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brink's w Warszawa

!

po co sie klocicie, w grudniu po ogolszeniu przetargu na bzwbk, ktore wygra z pewnoscia pko i tak sie wszystko posypie i brinks zdechnie na zawsze i wszyscy ktorzy byli tak madrzy zdechna razem z nim heheh

karol

a ja jestem zadowolony z pracy w tej firmie, dziwi mnie co tu wypisujecie.... (usunięte przez moderatora)

Na platformę wiertniczą jedzie do Norwegii, a może do Rosji bo potrzebują do wyrębu Tajgi

?

normalni już dawno tu nie pracują, poszli tam, gdzie jest lepiej, zostali sami nieudacznicy i lizusy

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Brink's? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno

Ludzie zastanówcie się na sobą! Skoro wam tu tak zle to po co tu siedzicie idzcie tam gdzie jest lepiej a lepiej jest w wielu firmach ja to wiem

Panowie premia moze byc dodatkiem do pensji, a w brinksie to jest sciema nie premia - niech placa na godzine tak jak np. w Solidzie, a ta tak zwana premie niech sobie w d...e wsadza ....

pracujesz caly miesiac ponad 200 godzin i nie wiadomo jaka dostaniesz wyplate. kwestia premii nie jest w zaden sposob opisana jakie warunki ja okreslaja. wystarczy ze twoj przelozony ma zly dzien, lub krzywo na niego spojrzysz lub sie odezwiesz i lipa. robiles w tym miesiacu za psie pieniadze.

kamizelka i chełm

swieta racja,ci co nie maja Prawka kat. C to jezdza miesiac w miesiac i maja niecale 1700 zl, oczywiscie jak zasluzy na premie. a jak nie zasluzy to za 200 godzin dostanie 1400 zl huhahahah FIRMA Z TRADYCJA :-)

Przy 200 godzinach pracy nie mamy 2 z przodu ( 1800 z groszami ) - wi�c o czym tu mówi� ? ? ? Czy to s� uczciwe zarobki ?

?

Zarobki wG4S nie będą znacząco odbiegały od pozostałych firm. Przy normalnych godzinach dwójki z przodu nie będzie.

Najważniejszy chełm !!!

napiszcie jakie sa teraz zarobki na reke w g4s ?

ktos

tylko grupę inwalidzka sobie załatwcie i będziecie mieli 2 umowy o prace i srednia wieku 50 l i same trepy

ktoś

Joker potrzebuje na obiekty, można sobie wybierać gdzie się chce pracować. Zarobicie podobne pieniądze w zdecydowanie spokojniejszej atmosferze

(usunięte przez administratora) i 1500zł miesięcznie to tyle co Niemiec tygodniowo, tępy (usunięte przez administratora)

holc

mam pytanko do kierownika transportu poznan,co robi z punktami za tankowanie na stacji BP???Miały byc za punkty CB RADIA???A nic niemamy??????????????

mietek

i zadnych urlopów nie bedzie w lipcu pamietajcie

kierownik balaganu

nie manager tylko kierownik transportu niech wraca w poniedziałek pokarze kto tu rozdaje karteczki od samego rana pamiętajcie halery na BP ponad wszystko

poznań

Menagier,wracaj z urlopu,tęsknimy za tobą i twoimi trafionymi decyzjami.

wagrowiec

ja tez pozdawiam menangera ale juz byłego i dobrego słowa powiedziec nie moge ale zostawie to dla siebie pozdro dla calej starej ekipy prawie calej

dowcipniś

Prawdopodobnie mają być podwyżki. Ha,hah,ha ale śmieszne co?

Zostaw merytoryczną opinię o Brink's - Warszawa

Brink's