Opinie o Tax care w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tax care. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tax care o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tax care w Wrocław

Pocominik

Kto z was słyszał o zmianach a właściwie zamknięciu tce od 1 września?

Agata

@Marlena - dziękuję za Twoją odpowiedź. A czy możesz napisać, jak wygląda proces rekrutacyjny w Tax care? Z ilu etapów się składa? Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej?

Elizabeth

A nie lepiej sobie to z pracodawcą wyjaśnić? Przecież i tak nikt nie sprawdzi ile w tym prawdy.

Marlena

Kartę i opiekę potwierdzam, z języków nie korzystałam. Praca jak praca, mnie tam się dobrze pracuje. :)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Tax care? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Agata

Pojawiło się kilka ofert pracy, m.in. we Wrocławiu. Czy osoby pracujące w Tax care mogłyby podzielić się swoimi doświadczeniami z pracą w tym oddziale? W ofercie jest zawarta informacja o umowie o pracę oraz pakiecie benefitów: karta MultiSport, prywatnej opiece medycznej, platformie językowej - korzystaliście?

UT

Co jakiś czas przychodzi ktoś nowy, nic ci nie szkodzi wysłać. No i patrz też czy są ogłoszenia.

Mysza

Są przyjęcia jakieś teraz u Was? Jest sens wysyłać CV?

Młoda

Ja tam jestem zadowolona z pracy w TC. I ok mam ludzi u nas. :)

Filepon

No trochę racja. Ludzie nie czytają co podpisują i boją się pytać na rozmowie, a potem sypią się żale. Mnie dobrze się pracuje w tax care.

Milka

Trzeba śledzić ogłoszenia na bieżąco albo możesz zadzwonić i spytać. Ale przychodzą co trochę nowi. :)

nyck

są przyjęcia u was??

Awansowany

Kolega prawdę pisze. Da się, ale nie ma nic za darmo. Trochę trzeba tu jednak na to popracować.

Jacek

A skąd taki wniosek? Większość kierowników jest przecież z awansów. No chyba, że chcesz od razy na dyrektora to inna sprawa... ;)

nick

tam się nie da awansowac

Jacek

Ja 2 lata, z czego 1,5 roku we Wro bo zaczynałem w Warszawie. Prawdę koleżanka pisze. Jest ok. ;)

Joanna

A ja pracuję w tax care od kilku miesięcy i podoba mi się tutaj. Trafiłam do fajnego oddziału z miłymi i ambitnymi ludźmi. Na atmosferę narzekać nie mogę. Pracy jest sporo, to fakt, czasami trzeba posiedzieć dłużej. No ale za darmo nam pieniędzy nikt nie da ;) Dużo się tutaj uczę, a w razie czego takie doświadczenie zadziała na moją korzyść w przyszłości.

Jarek

A może jakieś opinie aktualnie pracujących? Co by nie gdybać i domyślać się. ;)

asa

asystent księgowości , praca na recepcji na czym ta praca polega, wie ktoś???

Komentator
@asa

Najlepiej zadzwoń i dopytaj. Dwie minuty zachodu, a info masz z pierwszej ręki. ;)

Molly

No niekoniecznie, bo obsługujemy także stałych klientów, którzy miewają naprawdę ciekawe pytania. ;)

samuel g

czyli rozumiem tak naprawdę sprzedaż na słuchawce, mniam, czuję w takim razie smak dużych pieniędzy. jestem dobry w sprzedaży. no jestt jednak kwestia czy wasz system prowizyjny skusi mnie zebym wysłał do was cv

Zostaw merytoryczną opinię o Tax care - Wrocław

• Jak się pracuje w Tax care?

Zobacz opinie na temat firmy Tax care tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tax care?

Tax care