Opinie o Tax care w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tax care. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tax care o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tax care w Wrocław

XYZ

To nie jest praca doradcy ale praca telefonisty który ma pozyskać klientow tylko pod inna nazwą, doradztwo moze sie zdazy jak klient bedzie zainteresowany jakims produktem. ja osobiscie nie polecam tej firmy,szkoda czasu i złudzeń. obiecuja duzo,na obietnicy sie konczy. duzo stresu za mala kase.

Praca w taxcare polega na pozyskiwaniu klientów przez telefon, głównie eksperci biznesowi dzwonią cały czas dopóki nie pozyskają wymaganej liczby zainteresowanych klientów. Od zainteresowanego klienta do podpisania umowy jeszcze daleko. Jest to ciężka praca dla osób cierpliwych, które mają oszczędności i są nastawione na to że mogą nic nie sprzedać w miesiącu. Atmosfera pracy stresująca, liczy się przede wszystkim wynik.

Marco Polo

Pracował ktoś niedawno w tej firmie? Mam rozmowę o prace w czwartek i chciałbym się dowiedzieć czy coś się zmieniło bo poprzednie opinie nie są zbyt pochlebne.

kasieńka

wysyłasz cv do tax care, na rozmowę idziesz do idea bank, żenada

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Tax care? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
who

a co to nie kumać, po prostu na doradców zgłasza się mało osób i jest spora rotacja, więc na inne stanowiska zapraszają dużo osób, mówią im że się nie nadają i proponują zostanie doradcą. jak ktoś ma nóż na gardle to bierze i taką pracę.

me

Dlaczego pojawiło się ogłoszenie na Gumtree, jest to ogłoszenie na pracownika biurowego Wrocław, ale pytają o sprzedaż. Czyli jest to biurowy akwizytor? Szukają osobę do sprzedaży czy do biura? Coś tu nie gra, prawda.

byłypracownikTCPWRO1

Jedyny plus w tej firmie to $ o ile będzie wypłacona w terminie i w całości bez żadnych niespodzianek które mają często miejsce z przyczyn różnych :D. Generalnie to nie firma w której się doradza :) Tu sie kroi klientów dla Leszka Cz. Można doradzać ale wtedy nic nie zarobicie dlaczego? Bo jedyna dobra rada dla klientów to uciekać od tej instytucji bardzo dalekoooo. Każdego dnia chaos zero organizacji, przełożeni oraz ludzie w centrali mają wszystko w d..ie :). Pozdrawiam Magdalenę szefową WRO01 :)

byłypracownikTCPWRO1

Człowiek czytający umowy
@byłypracownikTCPWRO1

Chyba słabo zapoznałeś się z umowami i informacjami, żal mi takich wpisów ludzi nieudaczników...

Karo
@byłypracownikTCPWRO1

a ile tam można zarobić?

Małgorzata
@Karo

To zależy od stanowiska i umowy, najlepiej o tym gadać z pracodawcą, bo to jednak kwestie indywidualne.

margaritta

Firma Tax care szuka nowych pracowników, pojawiło się właśnie ogłoszenie że szukają ludzi do pracy. Nie wiem jak wy, ale ja uważam że oferta godna zainteresowania. Co wy na to? W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów  na stanowisko: Ekspert Finansowy Miejsce pra... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5706470?keywords=&region=

bali

Witam! Zgadzam się z przedmówczynią w 100%. Mam koleżankę która jest menagerem w taxcare. To co sie tam wyprawia to włos sie jezy na głowie kiedy mi opowiada o sytuacjach w pracy. Nie polecam ani pracy ani bycia klientem taxcare.

gość007

A jak wygląda praca na stanowisku Specjalista księgowy firmy? to jakaś nowość w Tax Care. Proszę o odp osoby która już pracuje lub wie jak praca na tym stanowisku wygląda. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź. gość007

*********

na prawdę nie polecam !! szkoda czasu i pieniędzy na dojazd i paliwo!!! ta firma to jakaś wielka ściema !!! nie warto sobie marnować czasu i nerwów !!! \ olać ta firmę !!!

AWE

Gratuluję odwagi, są jeszcze uczciwi ludzie.A już wątpiłam,myślałam że wszędzie tylko (usunięte przez administratora) i oszuści.

x

na pewno chcesz się przekonać?

naprawde jest az tak zle? zlozylam tam cv i jestem teraz przerazona. A miales/mialas okreslone tez godziny pracy jako nienormowane? Jak to wyglada kto decyduje ile siedzisz w pracy? I na czym dokladnie polega praca asystenta?Dzieki za odp

jedno wielkie [usunięte przez moderatora]

Ludzie, ta firma to kolejna pomyłka [usunięte przez moderatora] ostrzegam, wyzysk, koszmarna atmosfera, [usunięte przez moderatora] uciekłem po tygodniu, p.s., kantują na wypłatach

Zostaw merytoryczną opinię o Tax care - Wrocław

• Jak się pracuje w Tax care?

Zobacz opinie na temat firmy Tax care tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tax care?

Tax care