Opinie o Tax care w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tax care. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tax care o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tax care w Wrocław

Jakie wartości są cenione w Tax care?

pit Nowy wpis

co za pytanie tej firmy już nie ma od dawna

On Nowy wpis

Czy przed zatrudnieniem pracownika sprawdzacie jego predyspozycje do powierzanych obowiazkow ?

Dagmara

Juatyna nie nadaje sie na stanowisko na ktorym jest Negatywne Opinie o obecnym pracodawcy przekazuje na rpznych portalach. W starej firmie co noc.miala innego negocjatora.w domu a ludzi nazywala muminkami Ma cos z glowa skpro.chodzi po domach bylych podwladnych pokazujac (usunięte przez administratora)zdjecia

Monika Nowy wpis
@Dagmara

Pamiętaj proszę na następnym razem, że na forum publicznym nie wolno wskazywać na konkretne osoby (RODO). Poza tym - najlepiej byłoby się skupić na dyskusji o ważniejszych tu kwestiach. Pracujesz w Tax care. Możesz mi powiedzieć, czy jakoś w najbliższym czasie będą tam potrzebować nowych pracowników?

Nigdy więcej TAX CARE!!!

Przecież to jakiś absurd ta pseudo księgowość straciliśmy fortunę na tej nie udolnej księgowości i pomocy w doradztwie podatkowym!!! Firma która już nie istnieje na GOOGLE skasowali konto bo mieli tylko negatywne opinie a tu kontrolują co możesz przeczytać. Kompletny dramat stracisz kasę nerwy nie polecam mijać bokiem a te ich niby kredyty firmowe to najdroższe w Polsce dostaniesz 50tyś a spłacisz 100tyś

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Tax care? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Paweł M

Banda nie kompetentnych i nie pomocnych ludzi kompletnie nie pomogą ci w prowadzeniu firmy nie zyskasz nic z nimi a tak się reklamują!!! Nic nie ma na czas informację tylko jak się człowiek upomni straciłem fortunę na podatkach które można było oszczędzić. Bardzo kosztowna lekcja prowadzenia firmy z TAXCARE!!! Nie polecam mijać to szerokim łukiem nic cię tam pozytywnego nie spotka a jak się czyta opinie jak dla mnie OK to aż się rzygać chce wiadomo że ktoś pisze nie wymagający sprzedający max gazetki a nie duża firma zatrudniająca personel. To samo KADRY wielkie zamieszanie spóźnienia i nic nie działa z nimi! Oddział we Wrocławiu serdecznie nie polecam bo jest dramat!!! Jaka normalnie działająca firma z niby fachową obsługą nie ma konta z opiniami na GOOGLE??? Wiadomo że to wał!

@Paweł M

@Paweł M Jaką opłatę miesięcznie pobieta Tax Care za prowadzenie firmy? Liczę na informację.

A ja jestem zadowolony dla mojej firmy jest w 100% ok. I pani księgowa bez problemu zawsze pomoże doradzi a nawet podpowie. Ja jestem zadowolony i polecam każdemu księgowość w Tax care

@Andrzej

To super, że polecasz Tax care. Jesteś ich pracownikiem czy klientem? Bardzo interesują mnie szczegóły na temat pracy w tym miejscu.

Alex

Totalna beznadzieja, nie polecam pracy z uwagi na fakt rozliczeń ze swoimi pracownikami. O każdą kwestię związaną z rozliczeniem trzeba się upominać, ciężko cokolwiek załatwić na czas...

Ada

Czy w firmie tax care księgowane są tylko jednoosobowe działalności gospodarcze? Czy pojawiają się jakieś przedsiębiorstwa? Jak często i jak duże? Jaka jest mniej więcej wysokość wynagrodzeń na umowie na Młodszą Księgową?

Agata

@Mirecka, czy brałaś w ostatnim czasie udział w rekrutacji do Tax care? Jeżeli tak, to proszę podziel się swoimi wrażeniami. Czy oceniasz ją pozytywnie? Czy dostałaś zaproszenie na rozmowę o pracę? Jak wyglądał jej przebieg? Myślę, że użytkowników zainteresuje również informacja, czy zaproponowano Tobie możliwość zatrudnienia?

paulina

Firma nie daje odpowiedzi dotyczących rekrtuacji. Jest to brak szacunku dla kandydatów, osoba odpowiedzialna za rekrutacje się ośmiesza. Ponadto brak pytań merytorycznych, wyciąganie rozwiązań z poprzednich firm od kandydatów.

Mirecka
@paulina

Oj, chyba nie udało Ci się dostać pracy i stąd taka negatywna opinia. Nie mają obowiązku informować o wyniku, kontaktują się z wybranymi osobami, jak większość firm. Nie wiem o co chodzi z rozwiązaniami, że sprawdzają Cię u poprzedniego pracodawcy? To też normalna praktyka.

Agata

@Gregor, Tax care we Wrocławiu prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko praktykanta w biurze rachunkowym. Godziny praktyk są elastyczne w ramach minimum 20 godzin tygodniowo. Oferowana jest perspektywa dalszej współpracy po zakończeniu 3-miesięcznych praktyk. Kogoś z Was zainteresowało to ogłoszenie?

Gregor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek? Jakieś wskazówki dla kandydata przed rozmową?

Robert

Całkiem dobry macie zestaw benefitów socjalnych.

Agata

@Mazda, z Twojego komentarza wynika, że jesteś pracownikiem firmy Tax Care, czy możesz udzielić nam informacji jak ma się sprawa dodatków pracowniczych w tej firmie? Pakiet benefitów jest wystarczająco rozbudowany? Co z formami nagradzania pracowników, premie nie są rzadkością? Zachęcam Cię do udzielenia nam odpowiedzi, kolejny Twój komentarz będzie tu niezwykle istotny.

Mazda
@Agata

Jeżeli chodzi o benefity to oczywiście są - od standardowych oferowanych obecnie przez większość pracodawców, jak opieka medyczna i multisport po mniej standardowe jak np. dostęp do platformy językowej, najem samochodów dla pracowników na korzystnych zasadach czy ubezpieczenia grupowe na życie. Premie i prowizje też są oczywiście. Wysokość zależy od ustaleń i stanowiska. :)

Będę wdzięczna jeśli ktoś podzieli się opinią :) - młodza księgowa wrocław - jakie zarobki? jak wygląda rozmowa o pracę, jakie padają pytania? jakie pytania są na teście? napiszcie wszystko co wiecie na ten temat

Mazda
@:)

A co byś chciała wiedzieć? Zarobki ustalasz indywidualnie na rozmowie, możesz liczyć na coś ekstra, jeżeli wszystko gra. Pracy dużo, klienci marudni (jak wszędzie), ludzie w porządku. Po prostu przyjdź do nas i zobacz. :)

Agata

Ostatnimi czasy pojawił się wiele ogłoszeń dotyczących rekrutacji do firmy Tax care, czy warto aplikować? Może opiszę ktoś jak wygląda sytuacja benefitów oraz dodatków płacowych w tej firmie? Wszelkie nowe wieści w tych tematach będą bardzo pomocne na forum.

Wiktor

Czy firma normalnie działa? Tak rzadko piszecie.

Jak komuś nie po drodze z firmą to będzie narzekał, pewnie tylko to potrafią te osoby robić.

Gruby Benek

klip

Ku przestrodze na stanowisko eksperta biznesowego O ile wiadomo, że praca w koropracji to niezliczone procedury i wyjątki od tych procedur to w tc zdecydowanie procedury przeważają nad możliwością godnego wynagrodzenia. Czego się nie dowiesz od przeciętnego dyrektora zespołu,od innego eksperta a juz na pewno (NA PEWNO) nie ze szkolenia- opisuję sytuację dot. wypłaty wynagrodzenia (jak pracujesz z tytułu umowy o współpracy): - wynagrodzenie dostajesz z 3 miesięcznym opóźnieniem od miesiąca sprzedaży, oczywiście po właściwej rejestracji produktu w systemie crm. Produkt,y które sprzedajesz nie są produktami z nazwy, które rejestrujesz (nazwa), mają natomiast bardzo łudząco podobne nazwy, co również utrudnia właściwą rejestrację (na bo czy różni się kredyt obrotowy ratalny specjalny od kredyty fair od kredytu obrotowego na działalnośż bieżącą?magia pustych słów, mająca BARDZO duże znaczenie) jeżeli zle zarejestrujesz kredyt wynagrodzenie dostaniesz po 4 miesiącach, a nie przepraszam, po 5, no bo jeszcze czas na wypłatę (wystawiasz fakture a kase dstajesz po min 2 tyg od daty wystawienia faktury). Urząd skarbowy i księgowa tez będa miały trochę pracy bo, faktura jest wystawiana za sprzedaz w lutym, w płacona na przykład we wrześniu .Albo jest jeszcze korekta do niej , bo sprzedałaś produkt,który należał do grupy klientów inngo projektu, ten tej samej spółki, ale w ramach innego projektu tej spółki. O tym,ze spółka ma inny projekt dowiesz się po 5 miesiącach od sprzedaży, a po 3 miesiącach od wypłaty,bo przyjdzie raport od dyrektorki rozliczeń.Oczywiście raport dostaje dyrektorka, a nie ty robaczku, więc sprawdzić nie sprawdzisz czy mówi prawdę czy się pomyliła.No nie, ona się nie myli, to faktura z prowizją była wystawiona bezprawnie, bo sprzedałeś produkt, klientowi,któremu nie miałeś prawa sprzedać, tzn. miałeś prawo, ale nic za to nie zarobisz. No czyli zwrócisz prowizję, wystawisz fakturą korygującą i odkręcisz to co ty robaku nabałaganiłeś, sprzedażą (a , ponieważ nie napisałam,że w zasadzie o sprzedaż chodziło produktu klientowi, a nie o puste rozmowy o prowizji z działem rozliczeń) Plik prowizyjny prowizja zmienia się co miesiąc. CO MIESIAC, sprawdzasz i przeliczasz ile i na czym zarobisz (za mojej kadencji tylko mniej). Plik często zawiera błędy dyr sprzedaży i jest poprawiany. Ostateczna wersja często bardzo odbiega od pierwszej w danym miesiącu, a czas leci i sprzedawać musisz. Prowizja, jak odchodziłam to max 2,09 %od 100 000 zł, produktu który jest super - drogi dla klienta, najniższa prowizja jaką dostałam to 1,04 % od 100 000 zł. Średno sprzedajsz 2-3 klientom, i są to kwoty od 10 000 zł, czasem 100 000 zł, rzadko 300 000 zł. A masz działalność. Jak ktoś umie liczyć, to niech policzy...i sobie odpuści :)

Były doradca
@klip

Haha, a po paru miesiącach po zakończeniu współpracy dostaniesz pismo o nazwie Końcowe rozliczenie współpracy i będziesz musiał oddawać większość zarobionych pieniędzy, bo klienci spóźnili sie z rata lub spłacili wcześniej kredyt. Taki bonus od firmy....

Marzena

Zawsze się zdarzy jakiś gorliwy co sobie musi pogadać. Ploty, ja nic nie wiem o tym.

Zostaw merytoryczną opinię o Tax care - Wrocław

• Jak się pracuje w Tax care?

Zobacz opinie na temat firmy Tax care tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tax care?

Tax care