Poczta Polska
counter
3 3 10 5 1
Onufry Nowy wpis

Zawsze można zmienić firmę po co to narzekanie? Wystarczy dobrze robić swoje, a opinie o firmie będzie ok!

TakNie1
Karolina Nowy wpis

Urząd pocztowy 15 przy ul. Powstańców Śląskich 50 to kompletna żenada. Codzienne obrażanie, wyzysk, praca za niskie pieniądze. Brak przerwy nawet herbaty nie można się napić. Zmuszanie do kupowania produktów z poczty. Niegodziwości, praca za płace poniżej najnizszej krajowej. Szok

Tak4Nie
Mateusz Nowy wpis

Czy listonosz ma szansę na podwyżkę i czy są premie za brak problemów z doręczeniami i wyrobienie wszelkich miesięcznych założeń?

Nie pracujacy Nowy wpis

Ile można zarobić netto na początek jako listonosz?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Wkuzrzony na maxa!!!

Witam,mam od jakiegoś czasu problem z paczkami wysłanymi do Wrocławia.Nie wiem czy maja tam jakiś bałagan czy listonosz jest leniwy i nie chce mu się donosić paczek i awiz do osób,które czekaja na dostawę,ale ja wysyłam dużo artykułów poczta na całą Polske a tylko te z Wrocławia nagminnie do mnie wracają bez żadnych wyjaśnieńi tracę zarówno klientów,dobrą opinię oraz płace dwa razy za przesyłanie paczek najwidoczniej nie z mojej winy.Jakis czas temu wysłałem paczkę na ulicę Jesionową,a ostanio na Męcińskiego,wg google to chyba osiedla zlokalizowane blisko siebie.Wiecej ulic nie pamiętam,chce aby wyjaśniono mi dlaczego przesyłki nie docierają,bo jest to dziwna sytuacja.co ja mam mówić swoim klientom jak to nie moja wina?Wg numeru przesyłek docieraja one do Wrocławia,a tam już pozniej nie ma potwierdzenia czy zostały doręczone do danej osoby czy zostało pozostawione awizo,kompletnie zero informacji.Czy ktoś z Poczty Polskiej może się tym zainteresować i zająć?Od kiedy to priorytety ida 2 miesiące,klieni nie wierza że wogole towar został wysłany. Moje sugestie dla Poczta Polska: Najjlepie zamknąć wszystkie poczty we wrocławiu Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: atrudnić profesjnalnych ludzi

Adonis
@Wkuzrzony na maxa!!!

Nie ma kto tam pojechać, ze te pieniądze pracuje (usunięte przez administratora) albo nieudacznik.

TakNie1
olek
@Wkuzrzony na maxa!!!

To jest portal dla pracowników a nie dla klientów

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 379 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Julka

Witam mam pytanie w innym temacie... Potrzebuję kartę multisport czy ktoś mógłby mi pomóc ???? (usunięte przez administratora)

Dobra praca , dawała mi mozliwosc rozwoju . Pozytywnie ja oceniam

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska - Wrocław

Poczta Polska