3 Dodaj opinię
3 2 5 5 1

Opinie o Poczta Polska

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Wkuzrzony na maxa!!! Nowy wpis

Witam,mam od jakiegoś czasu problem z paczkami wysłanymi do Wrocławia.Nie wiem czy maja tam jakiś bałagan czy listonosz jest leniwy i nie chce mu się donosić paczek i awiz do osób,które czekaja na dostawę,ale ja wysyłam dużo artykułów poczta na całą Polske a tylko te z Wrocławia nagminnie do mnie wracają bez żadnych wyjaśnieńi tracę zarówno klientów,dobrą opinię oraz płace dwa razy za przesyłanie paczek najwidoczniej nie z mojej winy.Jakis czas temu wysłałem paczkę na ulicę Jesionową,a ostanio na Męcińskiego,wg google to chyba osiedla zlokalizowane blisko siebie.Wiecej ulic nie pamiętam,chce aby wyjaśniono mi dlaczego przesyłki nie docierają,bo jest to dziwna sytuacja.co ja mam mówić swoim klientom jak to nie moja wina?Wg numeru przesyłek docieraja one do Wrocławia,a tam już pozniej nie ma potwierdzenia czy zostały doręczone do danej osoby czy zostało pozostawione awizo,kompletnie zero informacji.Czy ktoś z Poczty Polskiej może się tym zainteresować i zająć?Od kiedy to priorytety ida 2 miesiące,klieni nie wierza że wogole towar został wysłany. Moje sugestie dla Poczta Polska: Najjlepie zamknąć wszystkie poczty we wrocławiu Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: atrudnić profesjnalnych ludzi

Adonis Nowy wpis
@Wkuzrzony na maxa!!!

Nie ma kto tam pojechać, ze te pieniądze pracuje (usunięte przez administratora) albo nieudacznik.

Julka Nowy wpis

Witam mam pytanie w innym temacie... Potrzebuję kartę multisport czy ktoś mógłby mi pomóc ???? (usunięte przez administratora)

Dobra praca , dawała mi mozliwosc rozwoju . Pozytywnie ja oceniam

TakNie

Zostaw opinię o Poczta Polska - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie