Opinie o Poczta Polska w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Poczta Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Poczta Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poczta Polska w Wrocław

kierowników powinno sie wymienić to sami (usunięte przez administratora) na awicenny

Kalka

Pensja kierowcy ciężarówki pracującego na Poczcie jest tak śmieszna!!! Nie dziwię się że wszyscy kierowcy i inni pracownicy Poczty odchodzą. Ja jako kierowca zarobiłem 3600???? to jest śmiechu warte. Niedługo to będą paczki rozwozić własnymi autami bo kto normalny będzie za jałmużnę pracował. Jaka ulga że już tam nie pracuje. Ludzie nie mili, wredni i chamscy. Ludzie toksyczni.

Kuba

Dramat. Fatalna obsługa listonosze to powinni iść leczyć się na głowę. Żeby listonoszowi nie chciało się wrzucić poleconego do skrzynki lub asixo lub chociażby zadzwonić do domofonu mimo czekania cały dzień na list ? Idioci. Najgorszy dostawca w kraju. Nigdy więcej nie florzystam z usług tego (usunięte przez administratora) a nie firmy.

L

Pracę polecam osobom, które chcą sobie dorobić i osobom bez doświadczenia. Można się dużo nauczyć. Ale po okresie próbnym uciekać! Praca przy obsłudze klienta to ciągły stres, za każdy błąd trzeba płacić z własnej kieszeni, nawet jako nowy pracownik (który podobno jest objęty ochroną). Brakuje pracowników, więc często trzeba zostawać po godzinach, za które nie dostaje się wynagrodzenia, a i odebrać nie ma kiedy, bo wszyscy bez przerwy biorą l4 i czasem nie ma komu przyjść na zmianę. O przerwach też można zapomnieć, czasem siedzisz 7 godzin bez łyka wody czy pójścia do toalety, bo wiecznie są kolejki. A nawet jak wyjdzie się na przerwę, to zaraz wołają cię z powrotem. Do plusów należy możliwość wykupienia pakietu luxmed, co daje możliwość pójścia do psychologa lub psychiatry, jeśli dostanie się załamania nerwowego.

Kierowca Ce

Składam CV na drugi dzień telefon. Pani sympatyczna umawia mnie na rozmowę kwalifikacyjną wysyła smsa z numerem na który mam zadzwonić za dwa dni o podanej godzinie. Jadę na spotkanie jestem chwilę przed umówionym czasem Dzwonię pod podany numer i włącza się skrzynka. Czekam około piętnastu minut dzwonie ponownie i znowu skrzynka. kolejny krok to sms wysłany na podany numer i .....Też nikt nie odpowiada .idę zatem na portiernię żeby zasięgnąć informacji miły pan mówi ,że muszę dzwonić pod podany numer. Zatem próbuje jeszcze raz i .....znowu skrzynka. W tym momencie straciłem cierpliwość ponieważ właśnie minęło 50 minut jak waruje pod bramą. Zawróciłem lżejszy o 50 straconych minut oraz paliwo. Jak tak Poczta Polska rekrutuje do pracy to ja się nie dziwie że,to działa jak widać.

Pytań nie było bo nikt nie raczył odebrać telefonu

były pracownikk

ciekawe czemu nikt nie pisze coś o magazynie na awicenny ? proponuje nie pchać sie tam do pracy i stałym pracownikom zwolnić się w trybie natychmiastowym na recepcji wyzysk a jako kurierzy sie po prostu nie opłaca pracować...za te psieeee pieniądze zatrudniają nma 0 5 etatu by dorabiac na umowe zlecenie ? albo zatrudniają na śmieciówki bo się im to bardziej opłaca zatrudniają przed świętami by sie nowych pracowników pozbyć po nowym roku.... nie polecam tam pracy nie POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@były pracownikk

Tak jest ja również nie polecam pracy na tej poczcie miałam mały wypadek na jechałam sobie kontynerem na palec za darł mi się paznokieć u stopy do czasu wypadku było wszystko w jak najlepszym porządku jakoś i wydajność była ok poszłam z palcem do lekarza został zerwany mi paznokieć dostałam tydzień zwolnienia lekarskiego gdzie jestem świadoma iż na zlecenie ono nie jest platne lecz dziś dostałam SMS że rozwiązują ze mną umowę jak zapytalam z jakiego powodu nagle przestałam być wydajna jakościowo ludzie uciekajcie czym prędzej z tego (usunięte przez administratora)

Veirb
@były pracownikk

Aktualnie pracuje na Avicenny, takiej poniewierki ludźmi jak żyje nie widziałam.

Olga
@Veirb

Czyli faktycznie jest tak źle jak on opisuje? Czym konkretnie się tam zajmujesz tak właściwie?

Azja

Uwaga na niewinne ogłoszenia Poczty Polskiej o pracę. Zastawiają pułapkę rekrutacyjną ,piszą o niwinnej pracy "opracowywanie przesylek" wmagaja nawet znajomości MS ofifice, miało byc dokumentowanie przesyłek itp . Praca okazuje się zapie....olem przy ciężkich gabarytach, odpooczynek przy rozdzielaniu mniejszych paczek. Jak ktoś ma zapasowy kregosłup,może ryzykowac. Jeszcze jedno, moze się zdarzyć , że przy tej pracy znajdziecie sie sami pośród pensjonarjuszy z zakładu karnego, ostatnio taki był,jedyny z wolności, pośród chlopaków spod celi???? . Tylko, że tamci tyraja za karę, a (usunięte przez administratora) bo podpisał umowę o pracę, i odmowa grozi wyrzuceniem z pracy -koń by sie uśmiał, ale (usunięte przez administratora) w papiery mogą. Dodam, że ogloszenie, z premedytacją przypiete w ofetach pracy na stałe, bo rotacja, duża. 90% pracowników po kilku miesiącach ewakuje się. Także, jak ktoś chce , w miłym towarzystwie potyrac polecam.????

Olga
@Azja

A gwarantują dostęp do komputera na tym stanowisku? Bo umarłabym, gdyby faktycznie jednak nie.xd Nie no jak serio z takimi ludźmi tam robisz, w takim kontraście, że Ty masz umowę to aż trochę śmieszne i przykre.xd Jak tu wygląda kwestia wypowiedzenia w tym układzie?

Damian

Fajnie ten Klaudiusz ćpie chyba coś

Damian

Ludzie przestańcie zamawiać listy przez pocztę polską InPost jest sto razy lepsza firma niż poczta polską

Damian pracownik

Najgorsza firma nie polecam nikomu wyzyssk nawet na przerwy nie można chodzić bo od razu cię kierownik (usunięte przez administratora) wola

Pracownik Damian

Klaudiusza dawno powinni (usunięte przez administratora) i Mateusza tak samo za alkoholizm

poczta

zamknąć ten (usunięte przez administratora) na kółkach zwany na awicenny to dobrze ze firma inpost to jest najlepsza kurierska firma a poczta polska na awicenny powinna zostać rozwiązana stary śmietnik historii nawet kierownicy nie szanują swoich pracowników mogę powiedzieć ze urzędują tam (usunięte przez administratora) i alkoholicy i więźniowie

@poczta

I co z tego ze więźniowie tam pracują?? A co ty do nich masz?? To są tacy sami ludzie jak ty i mają takie same prawa

@Justyna. B

ja mam problem. bo firma, której jestem współwłaścicielem jako obywatel tego kraju płaci niecałe 300 zł miesięcznie za pracę więźniom a resztę kradną dla siebie. kto tu jest (usunięte przez administratora)

@ya

Ale jaki ty masz problem?? To więźniowie zarabiają 300 zł nie ty to chyba nie jest twój problem!!!!

Aleksandra
@Justyna. B

O co Wam chodzi z tymi więźniami bo jakoś nie bardzo rozumiem?

@Aleksandra

A to ja na nich naskakuje??? Proszę czytać ze zrozumieniem!!!!! I co to kogo obchodzi ze więźniowie tam pracują???? Skoro tam pracują to widoczne tak ma być!!!!!!

MISKA RYŻU

Praca za uwłaczająco niską stawkę w XXI w. poniżej najniższej krajowej !!! Nacisk na sprzedaż bazarowego szajsu a nie faktyczną obsługę klienta. Jawne naciąganie (usunięte przez administratora) ludzi na usługi, których absolutnie nie potrzebują jak np. wysyłka priorytetów, nikomu niepotrzebnych ubezpieczeń paczek czy wpłat super hiper mega express. Ci bardziej kumaci wiedzą, że liczy się jedynie data nadania przesyłki i stępel pocztowy, który jest święty dla urzędnika. Chwała tym, którym się chciało zajrzeć do cennika usług PP, co każdemu radzę, i nie dają się ***** tej instytucji. A to wszysko przy poklasku i nacisku przełożonego, którego cisną inni przełożeni na wyniki sprzedaży. Nie każdy umie (czyt. chce) łżeć w żywe oczy bo ma swoją godność i szacunek do innych ludzi.

Jolanta
@MISKA RYŻU

pensja poniżej najniższej krajowej ale zakłam że wtedy na umowie nie jest na cały etat tylko na 7/8 lub mniej? takie ogłoszenia widziałam kiedyś w sieci

Aleksander

Jeszcze nigdy nie widziałem tylu negatywnych opinii. Darmowe nadgodziny, wyzysk, codzienne obrażanie i brak przerwy podczas pracy. To wszystko wygląda wręcz strasznie. Czy cokolwiek uległo poprawie? Może teraz pracownik ma chociaż czas na przerwę? Czy jest tak jak było?

Ma rację Klaudiusz wiele razy narabany przychodził do roboty i powinno się tam wezwać policję bo jeszcze komuś zrobi krzywdę

ya

My pracujemy na umowę zlecenie i to my odpowiadamy za Was i za siebie i możesz nas pocałować w (usunięte przez administratora)

poczta polska

Klaudiusz i mateusz na recepcji powinni zostać zwolnieni !!! ponieważ sa pod wpływem alkoholu!!!

@poczta polska

Chyba się zdenerwowałeś za to, że Tobie nie przedłużyli umowy natomiast Mateusza i Klaudiusza w to nie mieszaj ponieważ pracownicy pomagają wyjść z nałogu. I nie wykonują pracy po spożyciu Alkoholu. Natomiast jak najbardziej ta firma powinna zbankrutować, ponieważ ma za dużo problemów, które mało kto w firmie będzie potrafił rozwiązać. Bankructwo dla każdej firmy jest dobre, jeżeli nie radzi sobie z problemami.

poczta

mało tego ze nic z tym nie robią ze pracują ci sami ludzie to ze (usunięte przez administratora) mi groził ze mnie pobije wszyscy tam pracuja na umowe zlecenie powinno sie tam wezwać policje z racji tego ze pracownicy tam Piją alkohol jeżdżą na wózkach na rąbani

ya

Absolutnie odradzam pracę w tej firmie. Ta firma powinna zbankrutować!

Urząd pocztowy 15 przy ul. Powstańców Śląskich 50 to kompletna żenada. Codzienne obrażanie, wyzysk, praca za niskie pieniądze. Brak przerwy nawet herbaty nie można się napić. Zmuszanie do kupowania produktów z poczty. Niegodziwości, praca za płace poniżej najnizszej krajowej. Szok

Już stąd idę
@Karolina

Wszędzie tak samo widzę , na psim polu też a na okienkach nam się obrywa za listonoszy. Na UP 10 to samo.

@Karolina

Kierowniczka na werze bez wyższego wykształcenia. Nie szanuje innych, premie bony its tylko dla przydupasów. Niskie zarobki, zła atmosfera, (usunięte przez administratora) Po 10 latach pracy najniższa płaca. Odradzam pracę w tym miejscu, szkoda zdrowia.

wycieło miposta

piszecie prawdę o poczcie polskiej sa to wytną wasze posty , ciekawe kogo tak prawda boli

Mateusz

Czy listonosz ma szansę na podwyżkę i czy są premie za brak problemów z doręczeniami i wyrobienie wszelkich miesięcznych założeń?

nigdy więcej
@Mateusz

Zapomnij o podwyżkach , na obiecankach się skończyło:( robią nadgodziny za darmo i jeszcze im się obrywa , taka praca to upadlanie ludzi .

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska - Wrocław

• Jak się pracuje w Poczta Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Poczta Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poczta Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 1 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Poczta Polska?

Kandydaci do pracy w Poczta Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Poczta Polska