Opinie o Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. w Warszawa Powstańców Śląskich 126

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. w Warszawa Powstańców Śląskich 126

Kupujący

Nie polecam sklepu w Piotrkowie Tryb.Niemiła obsługa, obgadywanie klientów i wypraszanie ich przed zamknięciem ze sklepu.

Inka
@Kupujący

,,Uwielbiam,, takich klientów. Pracownicy nie mają domów, rodzin, nie muszą sprzątnąć sklepu, bo Pan Klient chce jeszcze popatrzeć, pogrzebać, pomarudzic, chociaż już sklep się zamyka...

Kupujący

Sssysunia
@Kupujący

No straszne... Wyprosili cię? Bo przez cały dzień nie było kiedy po buty przyjść? A pomyślałeś, że tam są ludzie? Nie roboty. I też chcą wrócić do domu, przed snem dzieci zobaczyć?

Krzysztof
@Sssysunia

Piszesz to jako pracownik? Doskonale Cię rozumiem ... Często klienci przychodzą 1-2 minuty przed zamknięciem sklepu i mają pretensje, że są wypraszani, miałaś już takie sytuacje?

Inka Nowy wpis
@Kupujący

Na jakie wsparcie w Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Pytanko

Witam, czy w Deichmann jest szansa dostać z czasem cały etat czy nie?

Zuzanna
@Pytanko

Wydaje mi się, że tak. Chociaż nie wiem na ile łatwo w sieciówkach, bo nie pracowałam, ale może ktoś tam robi i da znać? Czemu akurat tu chcesz pracować?

485WK
@Pytanko

W sklepie Deichmann, cały etat otrzymasz jak przepracujesz minimum 15 lat. Z moich informacji wynika, że w większości sklepów na terenie W-wy zatrudniane są matki, córki, bratowe, rodzina dalsza i bliższa. Pracując w takiej grupie narażona jesteś na notoryczne obgadywanie, zawsze zrobisz wszystko źle. Grupa w której pracują członkowie rodziny jest tak ciężka,ze wcześniej czy później zrezygnujesz, ale dla kierowniczek to nie zmartwienie bo potrzebne jest miejsce dla kogoś z rodziny. Atmosfera w takim sklepie jest ciężka. Jeżeli odważysz się zwrócić uwagę, że prosisz o kulturalne odnoszenie się, zwłaszcza przy stanowisku kasowym gdzie świadkami sytuacji wprawiających w osłupienie są klienci, zostaniesz potraktowana jak (usunięte przez administratora) gąska. Złożenie pisemnej skargi, będzie potraktowane jako bezzasadne i wręcz wyśmiane.Rodzinne zatrudnianie nie od razu wyjdą na jaw, jest to bardzo skrzętnie ukrywane. Sam prezes nie wie co się tak naprawdę dzieje.Kierowniczki, godzinami wiszą na telefonach plotkując w okropny sposób o pracownikach. Po dniu pracy w takim miejscu, wracasz do domu z płaczem. Zarobki są nie najgorsze, masz 20 zł na godzinę do ręki, ale zaczynasz na pół etatu i tak może być nawet 10 lat. W moim sklepie na 12 osób, tylko 3 miały cały etat, były panie które 20 lat pracowały na pół etatu. Cały czas jest rotacja w każdym sklepie. W sklepie Daichmann nie ma czegoś takiego jak nadgodziny, czy masz 100 godzin czy 180, masz 20 zł od godziny( większa liczka godzin zawsze dla pracowników dlużej pracujących). Benefity to dwie zniżki 50% na buty ( na rok),dziesięć rabatów po 25% i więcej po 10%, na każde święta 400- 650 zł, zależy od dochodów na jednego członka rodziny. Trzynasta pensja to dla tych , którzy mają duży staż pracy, nic mi nie wiadomo aby trzynastą pensje otrzymała osoba z 10- letnim stażem pracy, ale taki staż mają tylko pracownicy z rodziny, siostry, córki, bratowe, bo one tak długo pracują. Nie wiem, jak bardzo trzeba się starać , by przepracować z taką grupą dłużej niż rok. Zatrudnianie w firmach całych rodzin, przynosi ogromną krzywdę społeczną. (usunięte przez administratora) Z perspektywy czasu, uważam, że przesuwanie butów w prawo i w lewo, to praca mało ambitna dla kogoś po studjach lub w trakcie.Taki rodzaj pracy, może wykonywać każdy, nawet osoba bez wykształcenia. Tylko pytanie , czy dostanie tą pracę? Kierowniczki, mają bardzo wysokie mniemanie o sobie i swoich z rodziny,prowadzone są długie rozmowy o córkach. Dlatego nie warto się starać ponad miarę.Jeszcze kwestia palenia papierosów. Otóż, pracownicy którzy palą, mają przerwy w zależności od potrzeby, ty będziesz miała 15 minut, na zjedzenie, wypicie herbaty, pójście do toalety. W zależności w jakim punkcie jest sklep, dzień pracy bywa bardzo intensywny. Pamiętaj, że jako nowy pracownik zawsze będziesz oceniana, na pomoc nie masz co liczyć , bo przecież raz Ci pokazały, każdy błąd odbije się szerokim echem i będzie długo pamiętany. Zawsze możesz odpowiedzieć" że jak będziesz robiła te same czynności przez 20 lat to o pomoc nie poprosisz". Ogólnie w sklepach Daichmann jeżeli chodzi o atmosferę jest ciężko, dużo plotkowania takiego krzywdzącego, nie ma szczerych pogadanek bez konsekwencji. Odezwiesz się, tracisz pracę. Każdy sprzedawca ma dużo obowiązków, wykonujesz kilka czynności w ciągu dnia: kasa, sprzedaż, przyjmowanie reklamacji, robienie wysyłki, robienie zwrotów, dostawa, przesuwanie butów, obsługa klientów, pilnowanie złodziei ( tu, każdy potencjalny klient jest podejrzany a matka z dzieckiem i z wózkiem szczególnie, nawet osoby starsze, każdy). Jak robisz za ochroniarza, to zaraz jest bałagan na półkach, jak jest duży ruch jest to czasami nie do ogarnięcia, to zależy jak zespół współpracuje i czy akurat nikt nie wyjdzie zapalić bo musi. Jeżeli, firma chce coś zrobić z tym bałaganikiem to musiałaby zakończyć współpracę z kierownikami sklepów, ta rotacja byłaby strzałem w dziesiątkę. Zasugerowałabym zrobienie anonimowej skrzynki skarg i zażaleń do osoby rzeczywiście bezstronnej wynajętej przez firmę, która w obiektywny sposób oceniłaby pracę kierowników sklepowych i nie chodzi tu o tzw. tajemniczego klienta o którym każdy sklep ma informację, że dziś będzie.Firma byłaby atrakcyjniejsza gdyby umowy były na pełny etat. Zatrudnianie członków rodzin wprawiło mnie w osłupienie, dowiedziałam się o tym po 5 miesiącach pracy. Wszyscy wyrażają o tobie opinie od pierwszego dnia twojej pracy, kierowniczki chętnie słuchają a ty stojąc kilka metrów dalej wszystko słyszysz. Nikt cię nie przeprosi, wszyscy udają głupca.

DawWer Nowy wpis
@485WK

Stek bzdur. Zacznę od tego ze 13 pensja jest nagrodą po przepracowanym całym roku dla kazdego pracownika, rabatów 25% ma sie 20 na caly rok a 10% jest nielimitowane. Zaznacze tez ze deichman otwierajac nowe sklepy kierowników czy zastępców szuka w swoich szeregach w ostateczności sa to osoby spoza firmy. Pozatym Deichmann jest rodzinną firmą w której liczą sie ludzie to ze pracuje sie z kims z rodziny lub ta rodzina jest w innym sklepie nie jest niczym zlym wrecz przeciwnie pokazuje ze nam samym jest tam tak dobrze ze wciagamy do pracy bliskich. Mam wrazenie ze ten post napisala osoba niezwykle sfrustrowana ktora nie odnalazła sie w pracy w handlu.

Czy w Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Bonarka Kraków

Obsługa w Bonarce w Krakowie nie wie, że konsument ma prawo złożyć reklamację a obowiązkiem podmiotu jest ją rozpatrzyć. Ponadto obsługa nie wie, że reklamację mam prawo złożyć na swoim piśmie. Prawie zostałam pozbawiona mojego prawa do złożenia reklamacji. Proszę odpowiednio przeszkolić pracowników bo nie mają w tym zakresie kompetencji.

Jakie są mocne strony pracodawcy Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.?

Były klient

Kupione buty rozpruły się oddane na reklamacje i oczywiście reklamacja nieuznana ponieważ źle dobrane buty.. Jakby pracownicy byli dobrze dobrani to pomogli by dobrać dobrze buty a na tą chwilę tak nie jest..

Zuzanna
@Były klient

Jak źle dobrane buty? Jak to rozumieć, bo trochę nie rozumiem?

Ktoś
@Były klient

A Ty nie potrafisz sam/a sobie butów dobrać?? Upośledzony/a jesteś?? Ja (usunięte przez administratora) współczuję pracownikom Deichmann że muszą się z takimi (usunięte przez administratora) użerać

@Ktoś

No może i współczujesz ale w zasadzie to należy do ich obowiązków czy nie? Stopa stopie nie równa... jakieś premie od obrotów tu są może?

Ktoś
@Marzena

A obsługa ma palcami sprawdzać czy dobrze Ci buty leżą, sama tego nie czujesz, na nogi też Ci mają buty zakładać? Naprawdę masz coś z głową. Mam prośbę, nie przychodz tam na zakupy. (usunięte przez administratora)

@Ktoś

A to pracowałeś tu czy klientem w końcu jesteś? Pytam, bo ciekawa jestem co osoba zatrudniona obecnie na to by powiedziała czy należy to do potencjalnych obowiązków czy nie i jakie są jeszcze dodatkowe, o których można było nie wiedzieć?

jolka

buty rozwaliły się po kilku miesiącach stania w szafie. odradzam

@jolka

Mole? A tak serio to jak to możliwe? Były wcześniej namoczone czy coś?

Dominika

jak dużo nadgodzin wychodzi takiemu sprzedawcy w miesiacu na sklepie ? ktos jest w stanie napisac ? Bo niżej był temat zdawkowo wspomniany

Zbulwersowana była klientka

Wstrętne i niemiłe babska w Deichmann w Trzy Korony Nowy Sącz, aż odechciewa się tam robić zakupów, na pewno nigdy już tam nie wstąpie.Jak można zatrudniać tak aroganckie i bezszczelne babska.Mają czelność siedzieć przy lądzie i obgadywać każdego,nawet dzieciom zwracać uwagę i swoje pożal się żałosne wywody.Dzieci to traktują jak podludzi i wyrzucają ze sklepu,pierwszy raz się z czymś takim spotykam,tak się traktuje klienta?To jest niedopomyślenia!Jak się potrzebuje pomocy w poszukaniu odpowiedniego numeru to udają że ich nie ma,ale podpierać ladę i pouczać obce dzieci to wiedzą jak.Pierwszy raz spotykam się z taką nienawiścią do dzieci,jak są te panie niezrównoważone to po co pracują wśród ludzi??widocznie pomyliły miejsce pracy!

Ann
@Zbulwersowana była klientka

A co miałyby robić? padać Pani do stóp? Ogarnij się kobieto to nie przedszkole nikt nikogo nie będzie prowadził za rączkę i bucików szukał. A co do dzieci to te często zachowują się skandalicznie, biegają po sklepie i drą pape na cały głos. To nie plac zabaw!

Zuzia

To jest forum pracownicze więc nie tu powinny być kierowane uwagi !

@Zuzia

To niby gdzie mają być kierowane uwagi? tylko na takich forach może w końcu ktoś zrobi porządek z tym dziadostwem......

Ech
@Anna

Osobne forum stworzyć np?...

OTOMOJNICK
@Zuzia

mowi prawde

Wanda
@OTOMOJNICK

Racja, to jednak wątek opinii o pracodawcach, ale skoro tu zajrzałeś/łaś to chyba coś na temat firmy z perspektywy pracownika wiesz. Jeśli tak to może podpowiesz jak to aktualnie wygląda? Co jest atutem a co przydałoby się zmienić aby pracowało się lepiej.

Mam pytanie odnośnie 13.czy były już wypłacane?

Czesław

A co, jeszcze nie dostałeś? ;o Trochę późno... Jak to było rok temu?

Rozgoryczona

Chciałam aplikować na stanowisko sprzedawcy. Ale niestety się nie dostałam, mimo tego że przepracowałam w tej firmie prawie 15 lat, z czego 8 na stanowisko drugiego zastępcy. Zwolniłam się tylko dlatego że się przeprowadziłam do innego miasta i w tymże mieście chciałam się zatrudnić w swojej byłej firmie. Ale chyba "nie spełniam warunków"

Kropka
@Rozgoryczona

Jak wygląda pensja pierwszego zastepccy kierownika A drugiego zastepccy?

@kropka
@Kropka

Pierwszego to nie wiem ale drugiego jak dobry miesiąc to tak 2500. I już nie żałuje że nie pracuje bo w obecnej zarabiam dwa razy więcej więc na dobre mi to wyszło. Pozdrawiam

Dziękujemy ! Twoja opinia została dodana. Pracownik Nowy wpis22.02.2020 22:01 Praca ciężka, bardzo... Trzeba liczyć się z tym że po pewnym czasie noszenia ciężkich pudeł z butami problemy z kręgosłupem będą napewno... atmosfera? Cóż, jak to w korporacji, nie jest za fanie. Gdybym miała to opisać w dwóch słowach powiedziałabym, taki mały (usunięte przez administratora) a kasa? Hmm nie najgorzej, ale za tak ciężka pracę to dużo za mało. Sprzedawca ma 18 zł brutto za godzinę. Dodam jeszcze że zatrudniają Max na 1/2 etatu reszta to nadgodziny które nie są dodatkowo płatne. W miesiącu pracuje się średnio Max 120H czyli wychodzi coś około 1550 netto także za takie pieniadze lub dużo większe można znaleźć pracę dużo lżejszą i bardziej ambitną niż dźwignie pudeł na akord

Praca na pół etatu nie dla każdego jest zadowalająca. Czy nie ma możliwości przejścia na cały etat, żeby pensja była wyższa?. Wspominasz, że za nadgodziny pracodawca nie płaci. Ciekawi mnie, czy można za nie odebrać dzień wolny w dogodnym terminie ustalonym wcześniej w przełożonym.

Gosia
@Adam

Nie ma możliwości odebrania dnia wolnego. Niestety

Gosia
@Adam

I nie ma możliwości zatrudnienia na więcej niż 1/2 etatu, można ewentualnie na mniej, np 1/4. Całe etaty zarezerwowane są wyłącznie dla kierowników i OKS

inka

Bzdura ,że nie płaci .Za każdą przerobioną godzinę dostaje sie pieniądze. Niestety ,a pewnie dla niektórych i stety pracownicy mają często po 170 do nawet 180 godzin ,czyli zastępcy mają mniej godzin ,bo pracują na cały etat.To chyba nie tak powinno być.Do tego mają co miesiąc 1 zł dodatku. Firma powinna się tym zainteresować. Przecież to jest bardzo łatwe do sprawdzenia.

inka

Piszesz bzdury ,Umowa jest na pół etatu,ale pracownik wyrabia dużo więcej godzin i za każdą przepracowaną godzinę ma zapłacone. W niektórych sklepach często mają więcej godzin niz osoby pracujące na cały etat. Praca jest bardzo ciezka,często jedna osoba będąc sama na zmianie musi dodatkowo przyjąć dostawę

Krdvjl

Coś bredzisz, na jaki akord? Wiesz co to jest akord? Jest całkiem fajnie w momencie gdy pozbędzie się z miejsca pracy wszystkie osoby narzekające i nie chcące pracować. Najgorsze są takie młode zaraz po szkole, zero kwalifikacji i ambicji a aspiracje po byku... Pozdrawiam wszystkich niezadowolonych z pracy w Deichmanie.

Magdaa

Praca bardzo wymagajaca, etaty 1/4 i 1/2 dla sprzedawacy ,wiec co za tym idzie kasa nie jest duża .Płacone jest od ilosci godzi na mc 1500 1600 gora mozna zarobic na takim etacie . Po czym pracują w tej firmie ponad 3 lata nawet nie mialam zasilku .Admosfera byla okropna ale to glownie z powodu kierowniczki mlodej nie doswiadczonej .ktora nigdy nie pracowala jako kierownik i nie umiala sie dogadac z zespolem, i na kazdym kroku powtarzala ze ma przyzwolnie od oks zeby wymienic caly zespol. Firma sama w sobie nie jest zla bo maja donry socjal na swieta dodatkowa kasa 13 pensja ale coz za pol etatu w tych czas nikt sie nie utrzyma taka prawada wiec to nie jest praca na lata. A wszystko zalezy od zespolu w jakim sie pracuje a najwaznijesze w tym kto i jakim kierownikem jest na danym sklepie. Tez praca gdzie nie brakuje stersu i ciagle przestawanie butow na polkach dostawy przebudowy gdzie trzeba sie nadziwagac.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.?

Nagrody??

Nie wiem czy to o to chodzi pytając o nagrody, ale jest prowizja od sprzedaży. Jeżeli sklep robi duże obroty to całkiem spora.

Gosia 22336

Praca jest ciężka, ale firma potrafi to docenić, są bony na święta, 13 pensja i inne benefity. Naprawde nie jest zle, jeżeli ktoś chce pracować a nie tak jak niektórzy liczy na to że za nic nie robienie będzie mu płacone to będzie zadowolony.

PRACOWNIK

PRACA BARDZO CIĘŻKA, ZAROBKI SŁABE, ALE TO NIC W PORÓWNANIU Z ZACHOWANIEM GÓRY KTÓRA TYLKO DRŻY O SWOJE STOŁKI .PANI EWA C,PANI MAGDA G WPADAJĄ NA KONTROLĘ ABY TYLKO WYSZUKAĆ JAKIEŚ MAŁO ISTOTNE BŁĘDY ,POKAZAĆ KTO TU RZĄDZI I TYLE .CZY KTÓRAŚ Z NICH ZAINTERESOWAŁA SIĘ SYTUACJĄ W SKLEPIE ,PROBLEMEM PRACOWNIKÓW BRAKAMI KADROWYMI I PRACĄ PONAD SIŁY. NIE, MAJĄ TO W (usunięte przez administratora) A PANI EWA JESZCZE WYKAZUJE CAŁKOWITY BRAK KULTURY.(MYŚLĘ ŻE POWINNA ZMIENIĆ PRACĘ LUB IŚĆ NA BEZPŁATNY URLOP.)

@PRACOWNIK

tak chociażby sklep za słabo wyrównany deseczką ŻAŁOSNE

inka

W Niemczech bony na święta wynoszą 100 procent pensji dla wszystkich nie tylko dla kierowników a co z dodatkami covidowymi które w niektórych krajach zostały wprowadzone

....

Witam Nie polecam tej firmy proces rekrutacyjny wola o pomsce do nieba skladasz formulasz a jak ciebie nie przyjma to uwaga......napisza tobie ze nie zostałas przyjeta jezeli nie no coz nie ta praca to inna ale skoro juz odpowiadaja to moze by uzasadnili swoja opinie uwazam ze jak na dzien dobry tak traktuja ludzi to juz widze jak sie tam pracuje a moze osoba rekrutujaca nie jest zbyt wykwalifikowana osoba jak na takie stanowisko albo w ogole ma brak kompetencji

Nu.
@....

A co mają napisać, bo nie rozumiem? Mogłas być dobra kandydatką i spełniać wszystkie wymogi, ale znajdzie się zawsze osoba z większym doświadczeniem, większą dyspozycyjnością itd, itp Mogłas też być świetna kandydatką jak i 40innych osób, a miejsce pracy jedno. Wtedy to już loteria. Wszystkich przecież nie przyjmą. Moim zdaniem czepianie się o pierdoly. Niestety nie została Pani przyjęta, dziękujemy za udział w rekrutacji i to wszystko. Mają Ci litanię napisać?

Zostaw merytoryczną opinię o Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.?

Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.